برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری با 150 میلیون تومان پول؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
حالا چطور به این نتیجه رسیدید ؟
دیگه سوالات ه تخصصی نپرس
crazy_mini.gif

خداییش من 150 دادم بالای این خونه ، 35 هم بقیه ی پولش رو خودش رو دادم رهن :دی
اون 150 تومن رو از 6 ماه پیش میذاشتم قوامین روزشمار 15.5 درصد حداقلش 1.700 ماهی سودش بود !!
ولی خب ! یه تکون که بخورن دوباره چند برابر میشن قیمت ها ، نشد هم خیالی نیست ، فعلا جوونیم :دی

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خب مگه بانکا قراره از کی شروع به وام دادن بکنن؟
اینا که تازه میگن ما وضعمون خرابه و از این حرفا؟
دولتم گفته فقط بانک مسکن باید وام خرید خانه رو بده.
بانکای دیگه هم فقط به انبوه سازا وام میدن
من فکر نکنم حالا حالا ها خبری بشه. اقلا تا یک سال دیگه این رکود هست.

حالا من نمیفهمم شما چرا اینقدر خوشحالید ؟!! خوب یا فکر میکنید کسی که خریده ضرر کرده ؟ در صورتیکه اصلا ضرری نکرده . چون اولا اونقدر نیومده پایین که به نسبت زمان خرید خونه و رشدی که کرده به ضرر رسیده باشه .فقط اگر طرف چند ماهه پیش قصد فروشش رو داشت بیشتر میفروخت الان کمتر ! به همین دلیل هم اصلا خرید و فروشی نمیشه !! پس یه بازار کاملا ثابت که به هر حال اگر اینجوری بمونه خریدار ضرر بیشتری میکنه تا فروشنده! فروشنده که ملک خودش رو داره و بابتش هزینه ای هم نمیده هیچ ، اجاره میده پولش رو درمیاره. اون خریداره که تو این وضعیت خونه باید پول نقدش رو بده خونه ای رو بخره که معلوم نیست فردا چی میشه.
گرچه این وضعیت به هیچ وجه نمیمونه دوباره وقتی خرید و فروش به حالت اولش برگرده و مردم پول نقد بیاد دستشون دوباره شروع میکنه به بالا رفتن !!

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
حالا من نمیفهمم شما چرا اینقدر خوشحالید ؟!! خوب یا فکر میکنید کسی که خریده ضرر کرده ؟ در صورتیکه اصلا ضرری نکرده . چون اولا اونقدر نیومده پایین که به نسبت زمان خرید خونه و رشدی که کرده به ضرر رسیده باشه .فقط اگر طرف چند ماهه پیش قصد فروشش رو داشت بیشتر میفروخت الان کمتر ! به همین دلیل هم اصلا خرید و فروشی نمیشه !! پس یه بازار کاملا ثابت که به هر حال اگر اینجوری بمونه خریدار ضرر بیشتری میکنه تا فروشنده! فروشنده که ملک خودش رو داره و بابتش هزینه ای هم نمیده هیچ ، اجاره میده پولش رو درمیاره. اون خریداره که تو این وضعیت خونه باید پول نقدش رو بده خونه ای رو بخره که معلوم نیست فردا چی میشه.
گرچه این وضعیت به هیچ وجه نمیمونه دوباره وقتی خرید و فروش به حالت اولش برگرده و مردم پول نقد بیاد دستشون دوباره شروع میکنه به بالا رفتن !!

ما نه خوشحالیم نه ناراحت اینجا داریم بحث می کنیم و نظر میدیم مثل شما که الان نظرتونو گفتین.
خب بحث اینه که الان خرید و فروش خونه انجام نمیشه و بازار راکده و این رکود تاکی میخواد ادامه داشته باشه، من البته خوشحالم که با پولم نرفتم خونه بخرم، شما بچه مایه داری 50 میلیون بالا پایین براتون چیزی نیست، برا ما خیلی پوله :f34r:

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
به نظر من الان بهترین وقت خرید خونه هست. بله خریدی انجام نمیشه چون پولی تو دست مردم نیست. مگه نمیبینین بانک ملی زده 19 درصد سود سالیانه؟ فعلا همه دنبال پول نقدن.

ولی کسی که پول داشته باشه اگه الان برای خرید خونه اقدام نکنه حماقت محض کرده! ببینید کی گفتم.

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
به نظر من الان بهترین وقت خرید خونه هست. بله خریدی انجام نمیشه چون پولی تو دست مردم نیست. مگه نمیبینین بانک ملی زده 19 درصد سود سالیانه؟ فعلا همه دنبال پول نقدن.

ولی کسی که پول داشته باشه اگه الان برای خرید خونه اقدام نکنه حماقت محض کرده! ببینید کی گفتم.

شما پیشنهاد خرید خونه رو برای خونه دار شدن میگی یا برای سرمایه گذاری؟

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
تایید میشه ! / در هر 2 شما سود کردین !

//

راستی سهیل جان من الان تاپیک خرید ماشینتون رو دیدم ، تبریک میگم خرید کوپه ی مشکی رو
5546.gif
! آقا منتظر یه ریویو هستیم ها ...
5546.gif

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
تایید میشه ! / در هر 2 شما سود کردین !

//

راستی سهیل جان من الان تاپیک خرید ماشینتون رو دیدم ، تبریک میگم خرید کوپه ی مشکی رو
5546.gif
! آقا منتظر یه ریویو هستیم ها ...
5546.gif
قربانت. دیگه فردا باید تحویل بدن اگه رو حرفشون باشن. بعدش تا پلاکش بیاد 2 هفته وقت دارم تو پارکینگ با همه چیش ور برم اون موقع یک ریویو کامل میزارم:D

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410

این چی چی توسعه 5 سالش 20.84 سود میده.

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
ببین شما اگه پولت بیشتر از 50 تومنه و مطمئنا دیگه با 50 تومن نمیشه خونه خرید ، ولی زمین چی؟ پس اگه به پولت احتیاج نداری ( که 100% نداری که حاضری 5 سال اصل پول رو توی بانک بزاری ) برو برای خرید زمین اقدام کن. مثلا اگه توی شهرهای دیگه آشنا داری یک تحقیقی ازشون بکن ببین طرف شهر اونا چه زمین هایی در حال پیشرفته. مثلا توی شیراز الان شما اگه بری صدرا زمین بخری مطمئن باش تا چند سال دیگه یک سود نجومی کردی. چون الان مترو شیراز داره به طرف صدرا کشیده میشه و مهم تر از اون خلیج فارس هم که همون طرف هاست.

پ.ن : اکثر کسانی که الان به ثروت هنگفتی رسیدن از روی فروش زمین بوده نه خونه یا چیز دیگه.

satlamerd

Registered User
لایک‌ها
0
اقا پول نیست تو دست جامعه.... الان اعتبارات عمرانی ادارات خیلی کم شده.......بهای نفت نزول پیدا کرده.....درصورتی که محمود 4 سال دیگه رییس جمهور باشه بازار زمین به همین حالت میمونه.... مگر اینکه کسی بیاد دیدگاه بازتری داشته باشه.... گمان نمی کنم در یک سال اینده بازار مسکن به نفع مالکان باشه.....چرا شما هی میگید برو زمین بخر مگه کسب و کاری دیگه تو این مملکت نیست..........

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
ببین شما اگه پولت بیشتر از 50 تومنه و مطمئنا دیگه با 50 تومن نمیشه خونه خرید ، ولی زمین چی؟ پس اگه به پولت احتیاج نداری ( که 100% نداری که حاضری 5 سال اصل پول رو توی بانک بزاری ) برو برای خرید زمین اقدام کن. مثلا اگه توی شهرهای دیگه آشنا داری یک تحقیقی ازشون بکن ببین طرف شهر اونا چه زمین هایی در حال پیشرفته. مثلا توی شیراز الان شما اگه بری صدرا زمین بخری مطمئن باش تا چند سال دیگه یک سود نجومی کردی. چون الان مترو شیراز داره به طرف صدرا کشیده میشه و مهم تر از اون خلیج فارس هم که همون طرف هاست.

پ.ن : اکثر کسانی که الان به ثروت هنگفتی رسیدن از روی فروش زمین بوده نه خونه یا چیز دیگه.

آقا اگر یکی نخواد زمین و خونه بخره ولی پولدار هم بشه راه دیگه ای به نظرتون نمی رسه؟

پ.ن: حالا این صدرا چند هست زمیناش؟

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
در راه عشق و صفا خرج کنه. :D

از 60 اینا شروع میشه به بالا

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
سلام به همه
من 150.000.000 تومن پول دارم ولی نمی دونم باش چیکار کنم,لطفا منو راهنمایی کنید؟
در ضمن نمی خوام وارد بورس هم بشم, با این پولم که دیگه نمی شه خونه تو تهران خرید:( www.delta.ir

یه سایت پیدا کردم که میگه 150.000 دلار بدی میتونی با پاسپورتش تو انگلستان کار و زندگی کنی بدون محدودیت شما اگر 150 تا داشتین همچین کاری می کردین ? (www.dominicapassport.com)
اگر بخوام یه آپارتمان 50-70 متریو بخرم کسی جایی سراغ داره؟ که آدم خوبی هم باشه, راستش این پول از ارث پدری به دستم رسیده اصلا نمی دونم باید چیکار کنم :(

توی جنوب تهران می تونی یه آپارتمان 70-80 متری بخری
مثلا حوالی میدان خراسان

پتان

Registered User
لایک‌ها
66
واردات می خواهی بکنی باید مالیات بدی گمرکی رد کنی.
با این ایدی تماس بگیر توی کار واردات اجناس از چینه دفتر داره توی چین و تهران
m_ghalamshahi

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا