برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
ملی و ملت که روزشمار ۱۰ میدن......کف روزشمار ۲۰و ۱۹ درصد بانک ها اغلب بالاست
نور فعلا برای سودش خوبه.....مجوز دار هست و به مراتب ریسک کمتری نسبت به موسسات بی مجوز داره.با این جوی هم که بانک مرکزی علیه بی مجوز ها درست کرده فکر کنم برای اعتبار خودش هم کشده باشه نزاره یک موسسه مجوز دار زمین بخوره

البته هیچ وقت همه سرمایه رو در یک جای ریسک دار نزارین تا بتونین شب راحت بخوابین.
نور هم چون هیچ امکان مدرن بانکی نداره بهتر هست پولی رو توش بزارین که بهش برای کارهای مالی روزمره احتیاجی ندارین.

http://www.gostareshfund.ir/index.do

کوثر ذکر کرده که کارمزد ابطال و همچنین جریمه ابطال زیر دو هفته دریافت میکنه.
بقیه صندوق های با تضمرن اینطور نیستن
بین صندوق ها هم لوتوس پارسیان به روز ابطال رو انجام میده.

باز هم در صندوق پولی رو مزارین که بخواین دم دستتون باشه.
حداقل حساب روزشمار ۲۰ در یک بانک باز کنین که برای کارهای مالی ازش استفاده کنین

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
صندوق کوثر بمن گفت تاحالا کمتر 24درصد نریختیم خالی بسته یعنی؟؟؟ابطال بعد از 1ماه فقط 2000تومن باید بدید .....بعد از یکماه بخایم باطل کنیم چه جور پس میدن؟؟؟

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
ممنون، دقیقا کجا نوشته؟ تو سایت خود صندوق کوثر 1 قید شده که هزینه ابطال شامل میشه و به شرایط اشاره نشده و مردم هم در نظرات اشاره کردن که اخذ شده...
http://www.kowsarfund.com/MoreInfo/InvestmentHelp
هزینه ثابت ابطال هرگواهی سرمایه گذاری ٢٠,٠٠٠ ریال است.
http://kosar1fund.com/MoreInfo/FundCosts
صندوق کوثر بمن گفت تاحالا کمتر 24درصد نریختیم خالی بسته یعنی؟؟؟ابطال بعد از 1ماه فقط 2000تومن باید بدید .....بعد از یکماه بخایم باطل کنیم چه جور پس میدن؟؟؟

ببینین بین "تاحالا کمتر نرختیم" با "تضمین میکنیم" تفاوت هست.
کوثر تضمین ۲۲ رو در سایت کارکذاریش ذکر کرده
http://www.abanbroker.com/kosar1-fund/default.ab
خیلی از صندوق های تضمین دار،تضمینشون ۲۰ هست و خیلی ها هم اصلا تضمین سود ندارن

سودهای ۲۴ و ۲۵ ذکر شده همه بازده قبلی و یا پیش بینی بازده هست.
خیلی ها میگن اصلا صندوق ها صوری هستن گ برای دور زدن سود هستن و اصلا در بور سرمایه گذاری نمیشن و ......
اما چطور میشه به شخص حقیقی.یا حقوقی که داره بشما دروغ میگه اعتماد کرد؟
من که شخصا به کسی که تو چشمم بهم دروغ بگه و منو ابله فرض کنه اعتماد نمیکنم
تنها صندوقی که دیدم با صداقت گفتن ما تضمین ۲۰ داریم اما تا حالا کمتر از ۲۲ ندادیم و هیچجا با بنر و پارچه اعداد غیر واقعی تبلیغ نکردن صندوق لوتوس پارسیان بوده.
صداقت موهبت هست

Last edited:

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200

خیلی ها میگن اصلا صندوق ها صوری هستن گ برای دور زدن سود هستن و اصلا در بور سرمایه گذاری نمیشن و ......

اشکال نداره اولین ماه پس از رویت واریز سود در صورت واریز کمتر از 24 اقدام به بستن میکنم ........

arashaj74

Registered User
لایک‌ها
1,070

پرداخت سود بالای ۲۰٪ به حساب های بانکی خلاف قوانین بانک مرکزی است؛چطور میشه به کسی که قانون رو تو روز روشن زیر پا میزاره اعتماد کرد؟
باز صندوق خلاف قانون نیست.

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
پرداخت سود بالای ۲۰٪ به حساب های بانکی خلاف قوانین بانک مرکزی است؛چطور میشه به کسی که قانون رو تو روز روشن زیر پا میزاره اعتماد کرد؟
باز صندوق خلاف قانون نیست.
به اون هم نمیشه اعتماد کرد.ضمن اینکه خیلی جاها سودش رو پایین اورده و به مشتری هاش تذکر میده که ممکن هست سود روزشمارمون کاهش پیدا کنه
اما دروغ گفتن مصداق کلاهبرداری هست.
حالا یکی میتونه فکر کنه زرنگی میکنه که دروغ یکنفر رو بعنوان وسیله ای برای کسب سود باور میکنه.
ضمنا اگر بقول شما یک صندوق ها صوری باشن و اصلا سرمایه اشون وارد بورس نشه،این هم کسی هست که تو روز روشن با حیله قوانین رو دور میزنه و نمیشه بهش اعتماد کرد

reza_khan2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
انگار شنیدم بانک شهرم یک طرح 22 درصد داره اگر خوبه که می روم تو همون می ذارم

reza_khan2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
اینم خودم پیدا کردم
http://www.iran-kfunds1.ir/
فکر کنم نزدیک 25 می ده روز شمار ضامنشم تجارت

ولی کلا موسسات چقدر سایت های زشتی دارند انگار یکی با 500 هزار تومن با جوملا درست کرده باشه

shadone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
پس برای سود بیشتر از 20 درصد توی بانک ها فقط باید رفت سراغ صندوق؟پس 23% گردشگری و 24% قوامین و 23% عسگریه و 25% آینده (غیر از صندوق) که صفحات پیش دوستان گفتن به صورت سپرده هم وجود داره شایعه بوده؟هیچ کس از این حسابا باز نکرده؟

behnood_67

Registered User
لایک‌ها
518
پس برای سود بیشتر از 20 درصد توی بانک ها فقط باید رفت سراغ صندوق؟پس 23% گردشگری و 24% قوامین و 23% عسگریه و 25% آینده (غیر از صندوق) که صفحات پیش دوستان گفتن به صورت سپرده هم وجود داره شایعه بوده؟هیچ کس از این حسابا باز نکرده؟
سپرده عسکریه رو من دارم شایعه نیست .

drsherman

Registered User
لایک‌ها
308
شایعه نیست قوامین برای 1 میلیار تومن بصورت سپرده یکساله میده و عسگریه هم فک کنم برای بالای 100 میل 23 باشه؟!

shagerd1

Registered User
لایک‌ها
228
عسگریه رو جدیدا باز کردین یا از قبل 23% داشتین؟اگه جدیده که گزینه خوبیه.
من قوامین دارم 25% از سال پیش.الان چون زیر یک میلیارده 24 یا 25 تمدید نمیکنن؟میگن بیا یهو 20% بگیر و الا خوش اومدی؟

Last edited:

arashaj74

Registered User
لایک‌ها
1,070
به اون هم نمیشه اعتماد کرد.ضمن اینکه خیلی جاها سودش رو پایین اورده و به مشتری هاش تذکر میده که ممکن هست سود روزشمارمون کاهش پیدا کنه
اما دروغ گفتن مصداق کلاهبرداری هست.
حالا یکی میتونه فکر کنه زرنگی میکنه که دروغ یکنفر رو بعنوان وسیله ای برای کسب سود باور میکنه.
ضمنا اگر بقول شما یک صندوق ها صوری باشن و اصلا سرمایه اشون وارد بورس نشه،این هم کسی هست که تو روز روشن با حیله قوانین رو دور میزنه و نمیشه بهش اعتماد کرد

صندوق های سرمایه گذاری زیر نظر سازمان بورس و اوراق بهادار هستند و از اونها مجوز میگیرند ولی قانونا ملزم نیستند همه پولشون رو در بورس سرمایه گذاری کنند
دوستان موقع خرید صندوق به دو مورد ضامن نقدشوندگی و ضامن سودآوری در اساسنامه صندوق که معمولا تو سایتشون هست دقت کنن؛این دو مورد اکی بود بدون هیچ ترسی سرمایه گذاری کنند

behnood_67

Registered User
لایک‌ها
518
قوامین دارم 25% از سال پیش.الان چون زیر یک میلیارده 24 یا 25 تمدید نمیکنن؟میگن بیا یهو 20% بگیر و الا خوش اومدی؟
عسکریه 29 مهر باز کردم یکساله 23%

shadone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
قوامین دارم 25% از سال پیش.الان چون زیر یک میلیارده 24 یا 25 تمدید نمیکنن؟میگن بیا یهو 20% بگیر و الا خوش اومدی؟

قوامین برای چند میلیون 25 میداده؟

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
صندوق های سرمایه گذاری زیر نظر سازمان بورس و اوراق بهادار هستند و از اونها مجوز میگیرند ولی قانونا ملزم نیستند همه پولشون رو در بورس سرمایه گذاری کنند
دوستان موقع خرید صندوق به دو مورد ضامن نقدشوندگی و ضامن سودآوری در اساسنامه صندوق که معمولا تو سایتشون هست دقت کنن؛این دو مورد اکی بود بدون هیچ ترسی سرمایه گذاری کنند

شکی نیست که فعایت صندوق ها قانونی و تحت نظارت هست،همونطور که فعالیت موسسات مجاز قانونی و تحت نظارت هست.
از بین صندوق های موجود تنها صتدوق بانک کارآفرین،بانک سامان،بانک سرمایه،بانک ملت،لوتوس بانک پارسیان،موسسه کوثر ضمانت سود اوری دارند که از این بین فقط کوثر یکم اعلام کرده ضمانت 22 رو میکنه و بقیه تضمین 20 دارند
صندوق های دیگه مثل کاردان تجارت،آرمان شهر،موسسه عسکریه،بانک کشاورزی و بانک گردشگری و آینده ضمانت سودآوری ندارند و ممکن هست زیان ده باشن(هیچ کس به شما تضمین نمیده حداقل 20 درصد سود پرداخت بشه...پس ضمانت 22،24،25 درعمل دروغ هست)

صندوق ها هم راه خوبی برای سرمایه گذاری هستن اما در مقایسه با حساب بانکی چند تفاوت دارن:
1-سرعت نقد شوندگی در حساب بانکی آنی هست اما در صندوق ممکن هست چند روز طول بکشه
2-در حساب شما اصل پول رو دریافت خواهید کرد اما در صندوق برای دریافت وجه باید واحد صندوق رو به قیمت روز باطل کنید که ممکن هست وجه دریافتی از وجه اولیه شما اندکی کمتر بشه
3-در یک حساب روزشمار با نرخ 20 درصد،سود موثر یکساله (در صورت عدم برداشت سود ماهانه) 21.94 میشه و حتی امکان افزودن مبلغ به تدریج توسط صاحب حساب وجود داره؛درحالی که اضافه کردن به صندون نیازمند مراجعه حضوری به بانک و افزدن واحد بیشتر به صندوق هست

Last edited:

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
صندوق کوثر 22 و حدود 23 ریختن برای باطل کردن هر واحد 2 هزارتومن گرفتن و خیلی ها نمی دونستن و متضرر شدن و شاکی! برای بقیه صندوق ها هم برای باطل کردن کسر می کنند؟
من که پرسیدم برای هرواحد 2000 تومن نیست اینطور گفتند که برای هرسری بخای ابطال کنی چه یک واحد چه n واحد 2000 تومن کارمزد داره
توی این لینک هم که قراردادند نوشته برای ابطال گواهی(یعنی هرتعداد واحد) هزینه ثابت ابطال 2000 تومان هست
درضمن حواستون باشه صندوق هم مثل حساب میتونه هم ضامن نقدشوندگی اش را حذف کنه و هم سودش را بیاره پایینتر،چون به راحتی با یک مجمع، اساسنامه را اصلاح میکنند همونطور که من از بعضی کاربرا شنیدم بکه بعضا ضامن نقدشوندگی برخی صندوقها حذف شده وهیچ اطلاع رسانی به صاحب واحدها نمیدهند فقط در سایت صندوق در بخش گزارشات اعلام میکنند بنظرم آرش بهتر درجریان صحبتهای اعرابی باشه!!!!اگر میدونه بیشتر بسط و توضیحش بده

alirezai1361

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
74
مدیر عامل بدرتوس به علت همکاری نکردن با موسسه کاسپین(موسسه آرمان ایرانیان سابق) بازداشت شد قرار بر این شده املاک موسسه بدر توس شناسایی شود وبرابر ارزش املاک و دارئی ها با موافقت موسسه کاسپین ،از طریق این موسسه(کاسپین) به سپرده گذاران موسسه بدر توس بدهی به سپرده گذاران پرداخت شود
http://setfaweb.ir/بازداشت-مدیر-عامل-یکی-از-تعاونی-های-زیر/

بالا