برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

کوروش94

Registered User
لایک‌ها
409
بانک مرکزی شهر..اعلام کرد که سود حسابهای روز شمار صندوق از اول سال 1395 به 10 % کاهش خواهد یافت ... طبق دستور بانک مرکزی برای سود حسابهای روز شمار .. ادرس بانک شهر طرف قرار داد بورس در امید نامه بانک : تهران - میدان فردوسی ... تلفن : 02166741806
به من گفتند از ۲۲ به ۲۰ میرسونیم سود رو که با توجه به قانون جدید بانک مرکزی از۰ ۲ به ۱۸,منطقی میومد حرفشون,در صورت کاهش سود صندوق از ۲۲ به ۱۰,کسی پولشو اونجا نمیزاره و نهایتش میره تو حساب کوتاه مدت میزاه که ۱۰ درصد است,بعیده صندوق این کارو کنه,در این صورت اکثرا خارج میکنن پولشونو,فقط زمان پاسخ ماست.

METALER666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
به من گفتند از ۲۲ به ۲۰ میرسونیم سود رو که با توجه به قانون جدید بانک مرکزی از۰ ۲ به ۱۸,منطقی میومد حرفشون,در صورت کاهش سود صندوق از ۲۲ به ۱۰,کسی پولشو اونجا نمیزاره و نهایتش میره تو حساب کوتاه مدت میزاه که ۱۰ درصد است,بعیده صندوق این کارو کنه,در این صورت اکثرا خارج میکنن پولشونو,فقط زمان پاسخ ماست.
من هم همین حرف رو به ریس بانک مرکزی شهر در تهران زدم .. دیدم دارن دبه میکنن پولمو دیروز برداشتم.. چون اینها تعهد کردن به باک مرکزی کشوری هر نوع حساب یا سپرده روز شمار از رو 10 % بیشتر ندن .. که میگه از اول اسفند اجرایی هستش .. البته ریس شعبه بانک خودم که تو مشهده گفت هنوز چیزی به ما ابلاغ نشده ..ولی من حدس میزنم ایتها هم همان کار بانکهای دیگه رو میکنن یعنی هموم کاری که بانک قوامین با حساب روز شمار من کرد .. سود 20% منو اتوماتیک کرده بودن 10% که من ماه بعد که رفتم پولم رو برداشت کنم دیدم سودم نصفه است..وقتی جواب بخوای تنها چیزی هم که بهت تحویل میدن اینکه بگن "بانک مرکزی دستور داده"!

amir_tf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
من الان وبسایت صندوق کوثر یکم به آدرس http://kosar1fund.com/ رو چک کردم.
به فرض من میخوام 350 واحد بخرم با توجه به قیمت امروز میشه: 354,504,850=1012871*350
حالا دو ماه دیگه با همین شرایط امروز بخوام بفروشم با توجه به قیمت ابطال میشه: 354,115,300=1011758*350
تا اینجا میشه 389,550 ریال کاهش.
از اونطرف بخش پرسش های متداول نوشته کارمزد ابطال هر گواهی 20,000 ریال. پس: 7.000.000=20.000*350 ریال هم از اینجا.
یعنی در واقع 7.389.550 ریال از اصل سرمایه کسر خواهد شد؟!
لطفا دوستانیکه اطلاع دارند پاسخ بدن

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,807
عرضه اولیه اوراق جذاب دیگر با سود تا ۲۴ درصدی در آخرین هفته سال

مدیرعامل تامین سرمایه امین از عرضه اولیه ۱۵۰ میلیارد تومان اوراق سلف پتروشیمی پردیس در بورس کالا و برای اولین بار در ایران و با سود روزشمار ۲۲ و حداکثر تا ۲۴ درصدی خبر داد.

hogershop

Registered User
لایک‌ها
131
آقا من چند ساله ماشین نوشتم و انصراف دادم.
طبق قرارداد سود انصراف تا درخواست انصراف محاسبه میشه و 30 روز بعد از انصراف پول داده میشه و به ایت مدت هم سودی پرداخت نمیشه.
اگه یه نمایندگی گفت میده داره فریبت میده که شما قرارداد ببندی و اون کمیسیونش را از کارخانه بگیره.
ولی باز هم با این شرایط و سود 28 درصدی خوبه.
در ثانی اگه صلح کنید بدون معطلی همون وقت به پولتون میرسید

من خودم هم سابقه خرید هم از سایپا دارم و هم ایران خودرو
ولی وقتی توی قرارداد موردی ذکر بشه،احتمال اینکه زیرش بزنند خیلی کمه..درصورتیکه این قرارداد فقط تا زمان درخواست انصراف سودش محاسبه بشه،بنظرم من اصلا ارزش نداره..همین سودتاخیر30%برای تاخیر 6ماهه از پراید!!یکزمانی از سایپا گرفتم،سود تاخیر2ماهه حدود27-28%(18+12)هم از ایرانخودرو گرفتم،منظورم اینه که اگر تعهد داشته باشند و توی مفاد قرارداد باشه،نمیتونند زیرش بزنند..همون ایرانخودرو هم کسی بلد باشه میتونه یک روزه پولش را بگیره
درضمن صلح به این راحتی نیست که مشتری پیدا بشه برای پرایدی که بعضا دیدم بدون بهره یا کم بهره میان قسطی میفروشند،ولی اگر افزایش قیمتی برای سال بعد داشته باشند،مسلما بهتر و راحت تر میشه صلح کرد
اتوخدمت ایران خودرو چطوریه ؟ چند نوع محصول گذاشتن بارقم های مختلف ...اگه اشتباه نکنم یه جور هم گذاشتن که مشارکت عمومی برای تمام خودرو هاست فکر کنم حداقل 5 میل بود
ولی مثل سایپا تعیین نکرده ماهانه چقدر میشه سودش؟!!
اینم مثل سایپا ماهانه واریز میشه و چند نوع داره؟

mina95

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سود تضمین شده صندوق ها هم مگه کم مبشه؟برای اونایی که الان پول میذارن کم میشه ؟ یا اونایی که از قبل قرارداد دارن رو هم میتونند قبل از یکسال از 22 درصد به 10 درصد بیخبر تبدیل کنند؟

irbroker

Registered User
لایک‌ها
253
اتوخدمت ایران خودرو چطوریه ؟ چند نوع محصول گذاشتن بارقم های مختلف ...اگه اشتباه نکنم یه جور هم گذاشتن که مشارکت عمومی برای تمام خودرو هاست فکر کنم حداقل 5 میل بود
ولی مثل سایپا تعیین نکرده ماهانه چقدر میشه سودش؟!!
اینم مثل سایپا ماهانه واریز میشه و چند نوع داره؟
ایران خودرو واریز ماهیانه نداره

irbroker

Registered User
لایک‌ها
253
سود تضمین شده صندوق ها هم مگه کم مبشه؟برای اونایی که الان پول میذارن کم میشه ؟ یا اونایی که از قبل قرارداد دارن رو هم میتونند قبل از یکسال از 22 درصد به 10 درصد بیخبر تبدیل کنند؟
صندوق چیزی به نام قرارداد مثل سپرده یکساله نداره و یه جورایی مثل حساب روزشماره که هر زمان میتونن شرایطش را تغییر بدن

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806

اگه تورم همین طوری کاهش پیدا کنه توانش را دارن که توی اردیبهشت یا خرداد 2 درصد دیگه هم کم کنن. امسال دوبار کاهش پیدا کرد سال دیگه هم اگر تورم برسه به زیر 10 درصد می تونن دوبار کاهش بدن و به 14 برسونن. یک بار اوایل سال و یک بار اواخر سال با توجه به وضع تورم...

mehran_

Registered User
لایک‌ها
219
همه مث شماها میلیادر نیستند. شاید واسه طرف ماهی 10 تومنم 10 تومنه. اعصاب نداری نیا.
نه بابا میلیاردم کجا بود. باور کن واسه خودش گفتم. بهترین پیشنهاد هم براش ثامنه. چون بندرعباس که ایشون هستن فرشتگان شعبه نداره. ولی گوش نمیده. بابا 20 بزار ثامن ماهی 410 - 420 بگیر تا هست این سودا. انقدر آدم بخواد رو هر چیزی مغز و روان بزاره 10 برابر این سودا رو باید بعد پول دکتر بده. یا چمیدونم از حواس پرتی یه چراغ قرمز رد میکنی 100 تومن باید جریمه بدی. دعوایی که با یه دروغ و ماچ میتونه تموم بشه رو یهو در میای وسطش یه چیزی میگی 60 - 70 تومن باید کادو بخری تازه شامم ببریش بیرون. پس ببین چقدر پول بی ارزشه. اصن میخوای همون 20 تومنم بده به من : ))

کوروش94

Registered User
لایک‌ها
409
بانک مرکزی شهر..اعلام کرد که سود حسابهای روز شمار صندوق از اول سال 1395 به 10 % کاهش خواهد یافت ... طبق دستور بانک مرکزی برای سود حسابهای روز شمار .. ادرس بانک شهر طرف قرار داد بورس در امید نامه بانک : تهران - میدان فردوسی ... تلفن : 02166741806
شما که حسابتو بستی,این ماهو چند درصد حساب کردند؟

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
کاربر kingil4 متاسفم واقعا برای خودم که جواب سوالام رو کسی مثل شما قراره بده. خیلی خوبه که ادم ادب داشته باشه .میشه یکی از اهدافی که دنیال میکنم رو بگید ؟ خیلی راحته پشت نت به کسی توهین کردن و برجسب زدن خوبه همین طور ادامه بدید ..
کابر mehran_سوالایی که میپرسم فقط برای اطلاع خودمه این که میپرسم کوثر چقدر سود داده یا غیر شما پست های منو نبینید
ازهمه دوستان عذر میخوام دیگه سعی میکنم کمتر پست بذارم دوستانی که پاسخ میدادید از همگی تون ممنونم

frisson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلامم,کسی ادرس گروه جدید تلگرام بچه هارو نداره,بزاره اینجا

silvercat

Registered User
لایک‌ها
107
من الان وبسایت صندوق کوثر یکم به آدرس http://kosar1fund.com/ رو چک کردم.
به فرض من میخوام 350 واحد بخرم با توجه به قیمت امروز میشه: 354,504,850=1012871*350
حالا دو ماه دیگه با همین شرایط امروز بخوام بفروشم با توجه به قیمت ابطال میشه: 354,115,300=1011758*350
تا اینجا میشه 389,550 ریال کاهش.
از اونطرف بخش پرسش های متداول نوشته کارمزد ابطال هر گواهی 20,000 ریال. پس: 7.000.000=20.000*350 ریال هم از اینجا.
یعنی در واقع 7.389.550 ریال از اصل سرمایه کسر خواهد شد؟!
لطفا دوستانیکه اطلاع دارند پاسخ بدن
محاسبات شما درست هست جز قسمت آخر جريمه دو هزار توماني براي يک سهم نيست کل 350 واحد شما يک برگه گواهي داره يعني دو هزار تومان. بهتره اول ماه خريد کنيد که قيمت صدور پايين تره بدين ترتيب سهم بيشتري مي تونيد بخريد.
در ضمن چيزي که من گفتم در مورد صندوق کوثر از اينجا بود.
http://kosar1fund.com/News/ShowNews/108-Fa

Sent from my HUAWEI U8950-1 using Tapatalk

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
محاسبات شما درست هست جز قسمت آخر جريمه دو هزار توماني براي يک سهم نيست کل 350 واحد شما يک برگه گواهي داره يعني دو هزار تومان. بهتره اول ماه خريد کنيد که قيمت صدور پايين تره بدين ترتيب سهم بيشتري مي تونيد بخريد.
در ضمن چيزي که من گفتم در مورد صندوق کوثر از اينجا بود.
http://kosar1fund.com/News/ShowNews/108-Fa

Sent from my HUAWEI U8950-1 using Tapatalk
بسیار عالی؛
در همون گزارش تغییرات مجمع هم گفته شده اساسنامه و امید نامه تغییر پیدا کرده اما جدید رو در سایت قرار نداده اند هنوز
این اتفاق ممکن هست برای هر صندوقی اتفاق بیافته

Sent from my E5823 using Tapatalk

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110

mina95

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17

behnood_67

Registered User
لایک‌ها
518
این که همش چت و شوخی و استیکرهای مسخره و حرفای....بود.
بحث مفید زیاد شده .
یکم بحث حاشیه ای اشکالی توش نیست.
جوسازی علیه گروه نکنید،
شما سوالتون رو مطرح کنید بی جواب نمی مونه.

Last edited:
بالا