• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرود و ترانه هاي ملي براي جام جهاني فوتبال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saanei

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به دوستان عزيز!

با نزديك شدن به جام جهاني همه كشورها تداركات خاص براي استقبال از اين واقعه مهم و دوست داشتني جهاني انجام مي دهند كه يكي از اين كارها تهيه يك آهنگ براي ارائه به فيفا به عنوان سرود تيم ملي كشورشان است. البته متفاوت از كشور ما همه كشورها به نوعي اينكار را انجام مي دهند.

تكليف سرود ملي ايران هم همانطور كه مي دانيد نا مشخص است و به جاي يك سرود تا كنون يك مجموعه ترانه و آهنگ ساخته و توسط افراد مختلف اجرا شده است:.wacko:

اين تاپيك قصد دارد علاوه بر مجموعه ايراني اين سرودها :lol: به سرود ملي جام جهاني فوتبال كشورهاي ديگر هم بپردازد .

از كمك شما ممنون مي شوم!

saanei

Registered User
لایک‌ها
0
از ايران شروع مي كنم!

و از آخر شروع مي كنم;)

آخرين ترانه اجرا شده كه كار گروه آريان است!!

Download كنيد!​

saanei

Registered User
لایک‌ها
0
كار امير تاجيك را هم كه شنيده ايد اگر نشنيده ايد از اينجا Download كنيد.

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عصار با شهداد روحانی رو لینکی داری..

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ترانه عصار از همه شون قشنگتره..ولی فقط ایرانیها میفهمن چی میگه....مست و می وبادیه و میکده جزء لاینفک شعرهای عصاره
93.gif

92.gif

ضمنا اون جایی که عصار میگه ملت ما صلح طلب طالب آرامش است٬از همه جاهاش قشنگتره.ادا کردن کلمه صلح طلب با حاله :happy:

اگه بازیکنان تیم ملی حالی به حولی شدن و با گرز تو سر ریکاردو لاوولپه و فیل بزرگ زدن بدونید تاثیر این ترانه هاست.خیلی حماسیه.
167.gif

mo|-|sen

Registered User
لایک‌ها
50
به نقل از bocelli :
ترانه عصار از همه شون قشنگتره..ولی فقط ایرانیها میفهمن چی میگه....مست و می وبادیه و میکده جزء لاینفک شعرهای عصاره
93.gif

92.gif

ضمنا اون جایی که عصار میگه ملت ما صلح طلب طالب آرامش است٬از همه جاهاش قشنگتره.ادا کردن کلمه صلح طلب با حاله :happy:

اگه بازیکنان تیم ملی حالی به حولی شدن و با گرز تو سر ریکاردو لاوولپه و فیل بزرگ زدن بدونید تاثیر این ترانه هاست.خیلی حماسیه.
167.gif

راستی فکر نمیکنید این شهرت علیرضا عصار باعث آبرو ریزی میشه؟
302.gif

Assar

به نظر من فقط آهنگ آرش بدرد جام جهانی میخوره :)
و گرنه خارجی جماعت چی میدونن عصار چی فکر میکنن که ما آهنگ برای جام جهانی نداشتیم اینارو آوردیم :eek:
در ضمن مثلا اگه ایران تو جام جهانی بازیو برد بعد اینکه ملت خوشحال هستی ه این آهنگ پخش بشه همه فکر میکنن صداوسیما یه چیزیش شده حالا نمی دونن خیرسرمون آهنگ برای جام جهانی بیرون دادیم جدا من که اولین نفریم که خندم میگیره( آخه فقط 2 دقیقه داره دکلمه میکنه و بعدشم سبک خوندش اصلا بدرد جام جهانی نمی خوره) و ...........

ashena55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از bocelli :
راستی فکر نمیکنید این شهرت علیرضا عصار باعث آبرو ریزی میشه؟

نمی دونم جریان این اسم چیه اما می دونم که بهتره پستت ادیت بشه

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کار عصار و تاجیک و ارش فقط می تونم بگم افتضاحه .. بابا نا سلامتی جام جهانیه . اینا چیه به اسم اهنگ به خورد ملت میدید .بنظر من مساله اعمال محدودیت در اهنگسازی نیست (که در یکی دیگه از تا پیکها صحبتش بود) .. اینکه مثلا شجریان بتواند یک اهنگ مناسب برای جام جهانی بخونه چیز دور از ذهنیه ! ولی کار آریان رو من بیشتر پسندیدم و قابل تحمله

hojjat_4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من کلیپ تصویری آقای عصار رو می خوام کسی برای دانلود داره ؟

niki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همشون به نوعی جالب هستند و باید گفت این نیز بگذرد.

niki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همیشه موضوعاتی هست که به نوعی وقت ما را پر کنند و برای مدتی سرگرم میشویم البته وجود این موضوعات باعث دلگرمی ماست حداقل برای مدتی مشکلات عمده موجود در زندگیمان را فراموش میکنیم.:cool:

saanei

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از niki :
همیشه موضوعاتی هست که به نوعی وقت ما را پر کنند و برای مدتی سرگرم میشویم البته وجود این موضوعات باعث دلگرمی ماست حداقل برای مدتی مشکلات عمده موجود در زندگیمان را فراموش میکنیم.:cool:

نه دوست من نمی خواستم خارج از موضوع بگویم اما!
زندگی یعنی چه؟
زندگی یعنی فکر کردن به مشکلات و فراموش نکردن قصه ها یا شاد بودن و امیدوار بودن؟!

زندگی یعنی آنطوری که من و تو رفتار می کنیم نه آنچیزی که باید باشیم و باید رفتار کنیم!
اینرا بخوان عزیز من!

niki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من حرفهای شما را قبول دارم و به اینکه باید شاد زیست معتقدم و کاملا شادم
من همان طوری هستم که باید باشم شاد شاد وهرگز اجازه نمیدهم چیزی من
را ناراحت کنه.

niki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینهم اخبار جام جهانی

» یک آرژانتینی داور بازی افتتاحیه و داور ايتاليايي براي بازي ايران و مكزيك ( سه شنبه 16 خرداد 1385 )

از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال (فیفا) اسامی داوران دیدارهای مرحله مقدماتی اعلام شد. هوداسیو الیسوندو داور آرژانتینی مامور قضاوت دیدار افتتاحیه بین تیم های آلمان و کاستاریکا خواهد بود. در این بازی دارو گارسیا و رودولواترو از آرژانتین نیز دو کمک داور این دیدار خواهند بود.
دیدار تیم های ایران و مکزیک نیز با قضاوت روبرتو روزتی از ایتالیا برگزار خواهد شد که دو کمک داور ایتالیایی نیز او را همراهی خواهند کرد....

*** ده‌ها تن از هموطنان ايراني از سراسر آلمان براي ديدار با بازيكنان تيم ملي فوتبال جمهوري اسلامي ايران وارد شهر فردريش هافن شده‌اند.

*** برخي از اين هموطنان به صورت گروهي و با در دست داشتن پرچم‌هاي سه رنگ جمهوري اسلامي ايران از شهرهاي مختلف آلمان به اين شهر آمده‌اند و در فرودگاه فرديش هافن به استقبال بازيكنان شتافتند و آنها را به گرمي مورد تشويق قرار دادند.

*** فريادهاي ايران - ايران و يا علي مدد ايرانيان حاضر در فرودگاه بويژه جوانان، در فضاي فرودگاه كوچك شهر فردريش هافن طنين انداز شده بود.

*** برخي از شهروندان آلماني شهر فردريش هافن نيز براي ديدار با بازيكنان تيم ملي فوتبال در فرودگاه فردريش هافن تجمع كرده بودند.

*** بازيكنان و ساير اعضاي تيم ملي به‌همراه "محمد مهدي آخوندزاده" سفير ايران در آلمان دفتر طلايي يادبود شهر فردريش هافن را در محل مراسم استقبال رسمي در فرودگاه امضا كردند.

اين دفتر را پيش از اين صدراعظم‌ها و ميهمانان مهم اين شهر نيز امضا كرده بودند.

*** به هنگام پياده شدن ملي‌پوشان فوتبال ايران از هواپيما اعضاي گروه موزيك سنتي فردريش هافن كه لباس‌هاي محلي شهر را بر تن داشتند شروع به نواختن موسيقي سنتي كردند.

*** عليرغم بارش شديد باران، دهها خبرنگار و عكاس از رسانه‌هاي مختلف آلماني و بين‌المللي مانند آسوشيتدپرس، رويترز ، خبرگزاري فرانسه، خبرگزاري آلمان ، تلويزيون ژاپني ان.اچ.كي با حضور در فرودگاه از مراسم استقبال از اعضاي تيم ملي فوتبال ايران گزارش و عكس تهيه كردند.

*** دهها نوجوان آلماني علاقمند به تيم ملي فوتبال ايران نيز با برتن كردن لباسهاي ورزشي براي استقبال از تيم ملي در فرودگاه تجمع كرده بودند.

*** مقامات رسمي ايالت بادن ورتمبرگ از جمله رودولف كوبله معاون وزير داخلي اين ايالت و شهردار شهر فردريش هافن بهمراه ديگر مسوولان شهر در مراسم استقبال حضور داشتند.

*** از زمان استقرار تيم ملي در محل اقامت خود در هتل كرونه فردريش هافن، صدها تن از ايرانيان مقيم آلمان كه براي ديدار با بازيكنان تيم ملي كشورشان به اين شهر سفر كرده‌اند با در دست گرفتن پرچم سه رنگ جمهوري اسلامي ايران، در مقابل هتل تجمع كرده و به تشويق بازيكنان مي‌پردازند.

*** مهدي مهدوي‌كيا و فريدون زندي كه در آلمان بسر مي‌برند، از روز جمعه در هتل كرونه مستقر شده و تحت نظارت پزشكان آلماني تيم به كارهاي بدنسازي و فيزيوتراپي مشغول بودند.

*** خبرنگاران و گزارشگران مختلفي از رسانه‌هاي كشورهاي مكزيك و پرتغال در محل حضور داشتند و در صدد كسب اطلاع از وضعيت تيم ملي، بازيكنان حاضر در فردريش هافن بودند و با برخي از ايرانيان درباره تيم ملي جمهوري اسلامي مصاحبه مي‌كردند.

*** برانكو ايوانكوويچ سرمربي تيم ملي فوتبال ايران و اكثر بازيكنان در گفت وگو با خبرنگار ايرنا مهمترين هدف تيم در مسابقات جام جهاني را صعود به مرحله دوم اين مسابقات اعلام كردند و گفتند كه در اين زمينه بازي نخست تيم در مقابل مكزيك از اهميت زيادي برخوردار است.

*** بازيكنان تيم ملي قرار است بعدازظهر امروز به وقت محلي با حضور در ورزشگاه فا.اف.ب فردريش هافن به تمرين بپردازند.

*** آشپزايراني تيم ملي فوتبال در حال حاضر براي تهيه غذاي تيم ملي با رعايت دستورات غذايي مربيان و پزشك تيم و لحاظ كردن امور شرعي در هتل محل اقامت تيم مستقر شده است.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا