برگزیده های پرشین تولز

سریعترین تاپتیک فروش لپ تاپ Z510 I7 تا فردا ظهر

mohsentotti

Registered User
لایک‌ها
1,144
دوست عزیز مثل اینکه واقعا عجله داری! خودت در مورد قیمتهایی که نوشتی مطمئنی؟! 1350 میخواستن ندادی بعد 2420 فوری تقدیم میکنیش؟!!!:confused: در ضمن مشخصات؟

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
دوست عزیز مثل اینکه واقعا عجله داری! خودت در مورد قیمتهایی که نوشتی مطمئنی؟! 1350 میخواستن ندادی بعد 2420 فوری تقدیم میکنیش؟!!!:confused: در ضمن مشخصات؟
منظور منم از سوال کردن همین بود

goodjavan

Registered User
لایک‌ها
1,138
داداش گلم ممنون که بازگو کردی اشتباه تایپی بود اصلاح شد 2350 تا فردا بعد از ظهر قراره بدم بالاتر نباشه

goodjavan

Registered User
لایک‌ها
1,138
قیمت کف درجه ی اول ناقابله عزیزان دوم2410 +پستش تقدیم میکنم ارادتمند عزیزان

goodjavan

Registered User
لایک‌ها
1,138
دوستان فرصت استثنائی کسی لپ تاپ خو بو در حد نخواست تقریبا اک واقعا مناسبه واسه کسی که قصد خرید لپ تاپ نو رو داره با قیمت کمتر

saj-jad

Registered User
لایک‌ها
47
اگر تعویض داری من هستم
با یه قیمت توافقی که روش بدم
لپ تاپ من dell inspiron n5040 هست
با رم 2 گیگ
گرافیک 1 گیگ
هاردش 250بود ارتقا دادم به 320
همه چیزشم سالم و بدون عیب و ایراده
صرفا برای اینکه توان لپ تاپ رو بالا ببرم قصد تویض دارم
اگر خواستی پی ام بده

goodjavan

Registered User
لایک‌ها
1,138
ننه عزیز شرمنده شما فقط فروش اونم فوری به همراه قیمت استثنابی وفوق العاده

abbas89

Registered User
لایک‌ها
77
درود بر شما

دوست عزیز مدت کارکرد هارد شما 1674 ساعت میباشد که با یه حساب سر انگشتی یعنی 70 روز روشن بوده (24 ساعته اگر باشه)
ممنون میشوم درست اطلاع رسانی بفرمایید و اینکه قیمتتون هم اگر یه سر به بازار بزنید متوجه میشید که بالا گذاشتید
اگر معقول گذاشتید من در خدمتم
با تشکر

goodjavan

Registered User
لایک‌ها
1,138
درود فرمایش شما متین ولی بجز وب گردی هیچی نبوده و چون 24 ساعت روشن بوده لپ تاپ این جوریه همچنین خودتون ملاحظه میفرمایید که لپ تاپ واقعا در حد اکه و کم کارداست همچنین بنده از قیمت بازار اطلاع دارم و حلال واری کارکرد دستگاه 2 هفته بیشتر نبوده قربان با خریدار واقعی راه میام و تخفیف خواهم داد اما در حد توانم شما اگر واقعا خریدارید پخ بدید ببینم چجوریاست ارادتمند

goodjavan

Registered User
لایک‌ها
1,138
ارادت قربان مخلصتون خراسان رضوی...تخفیف ویزه به خریدار فوری و محترم

sh_b_e_1365

Registered User
لایک‌ها
256
درود بر شما

دوست عزیز مدت کارکرد هارد شما 1674 ساعت میباشد که با یه حساب سر انگشتی یعنی 70 روز روشن بوده (24 ساعته اگر باشه)
ممنون میشوم درست اطلاع رسانی بفرمایید و اینکه قیمتتون هم اگر یه سر به بازار بزنید متوجه میشید که بالا گذاشتید
اگر معقول گذاشتید من در خدمتم
با تشکر

درود فرمایش شما متین ولی بجز وب گردی هیچی نبوده و چون 24 ساعت روشن بوده لپ تاپ این جوریه همچنین خودتون ملاحظه میفرمایید که لپ تاپ واقعا در حد اکه و کم کارداست همچنین بنده از قیمت بازار اطلاع دارم و حلال واری کارکرد دستگاه 2 هفته بیشتر نبوده قربان با خریدار واقعی راه میام و تخفیف خواهم داد اما در حد توانم شما اگر واقعا خریدارید پخ بدید ببینم چجوریاست ارادتمند
با حساب سر انگشتی حساب کردن 70 روز نه میگیم 50 روز
دو هفته چند روز کم داره !!!!
بعدش 24 ساعته کی میشینه پشت سیستم !!!
دوست عزیز از شما بعیده
قیمت رو هم لطفا معقول بدین
قیمت آکش حدود 2450 هستش
با رم 6 گیگ
حالا بفرمایید قیمت فروش سریع و زیر قیمتتون چنده !؟
البته اگه میخواین فوری بفروشید

goodjavan

Registered User
لایک‌ها
1,138
درود برشما
ضمم احترام به نظر شما گرامی اولا لطفا ادب را رعایت کنید
تجربه و سوابق بنده کاملا مشخصه برادر من جسارتا چه دلیلی داره دروغ بگم نیو یوزر که نیستم عزیز
در تانی اخرین قیمتی که بنده سراغ دارم 2540 رم 6 قربان بازار لپ تاپ مشهد ضمن رعایت این موارد در درجه ی اول کاملا ناقابله دومه اگر فعالیت بندرو مشاهده فرمایید از 24 ساعت 23ساعت انلاینم حالا چه تو این سایت و چه سایتای دیگه لدا همونجور که خدمتتون بازگو کردم دلیلی مبنی بر بلوف زدن نیست لپ تاپم واقعا در حد اک و بدون مشکل وبدرد کشی میخوره که قصد خرید این لپ تاپ داشته باشه با قیمت کمتر و لوازم بیشتر شما اگر واقعا مصرف کننده و خریدارید قیمت معقولانتونو بفرمایید کم و زیاد راه میام .اراردت

دوستان نظر و کارشناسی دیگه اکیدا ممنوع فروش فقط به مصرف کننده

sh_b_e_1365

Registered User
لایک‌ها
256
درود برشما
ضمم احترام به نظر شما گرامی اولا لطفا ادب را رعایت کنید
تجربه و سوابق بنده کاملا مشخصه برادر من جسارتا چه دلیلی داره دروغ بگم نیو یوزر که نیستم عزیز
در تانی اخرین قیمتی که بنده سراغ دارم 2540 رم 6 قربان بازار لپ تاپ مشهد ضمن رعایت این موارد در درجه ی اول کاملا ناقابله دومه اگر فعالیت بندرو مشاهده فرمایید از 24 ساعت 23ساعت انلاینم حالا چه تو این سایت و چه سایتای دیگه لدا همونجور که خدمتتون بازگو کردم دلیلی مبنی بر بلوف زدن نیست لپ تاپم واقعا در حد اک و بدون مشکل وبدرد کشی میخوره که قصد خرید این لپ تاپ داشته باشه با قیمت کمتر و لوازم بیشتر شما اگر واقعا مصرف کننده و خریدارید قیمت معقولانتونو بفرمایید کم و زیاد راه میام .اراردت

دوستان نظر و کارشناسی دیگه اکیدا ممنوع فروش فقط به مصرف کننده
شرمنده
ولی همون اول بفرمایید کسی نظر نده
ولی بازم برام جالبه از 24ساعت چطور23 ساعت آنلاین هستین
لینک قیمت نمیدم که نگن بازار خراب کردم
شرمنده بازم

goodjavan

Registered User
لایک‌ها
1,138
برادر بنده با کمال احترام به پست اولتون پاسخ دادم و حتی پخ دادم ولی باز شما قانونو رعایت نکردی و اسپم دادی این سری گزارش میدم سری بعد امتیاز منفی در ضمن ارزونترم سراغ دارید از اونجا تهیه کنید والسلام.

goodjavan

Registered User
لایک‌ها
1,138
فوری تا فردا 2330 فوری....

goodjavan

Registered User
لایک‌ها
1,138
اتیش زدم به ممالم روز به روز دلار داره گرون تر میشه منم دارم قیمتو میارم پایین یه زمانی پی تی ادم جرات نداشت تاپتیک بزنه از بس که خریدار بود ولی الان واقعا چقدر سوت و کور لپ تاپ به این خوبی با این کارکرد کم و در حد اکی و مهمتر از همه قیمت عالی 2320 فوری واقعا....

بالا