برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد زمین های چناران مشهد

ghazaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
832
دادا میشه بدونم چند خریذی 250متریشو؟؟؟

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
دوستان کسی از زمین های گلبهار خبر داره ؟
ب قیمت 2.5 م و 4 داره فروخته میشه ؟
ارزش خرید داره

mobile90002

Registered User
لایک‌ها
33
سلام
من چند وقت پیش از همین زمینها بخش 7 خریدم
اینها از سمت مشهد بعد از چناران هست، یه سریشونم قبل چناران که قیمتاشون بالاست و تحویله. خودم قبل خرید تحقیق زیاد کردم

این پلاکی که زدید 149 به احتمال زیاد اگه اشتباه نکنم از زمین های خرم آباد هست که بعد از چنارانه .یه مزیتی که داره بخش 7 (فقط خرم آباد) اینه که تو زمین تحویل هاش کشاورزی میشه یعنی آب داره.
250 سهمی این پلاک هم حدودا فک کنم بین 700 تا 1 تومنه ، با سند و استعلام و...
این بخش ها رو من یک بار از ثبت چناران پرسیدم آیا مسکونی میشه ، گفتن احتمالش کمه ولی اگه بخواد بشه تا 10 -15 سال دیگه . چون قبل از اینها کلی زمین باغی و ... دیگه هست.

در مورد گلبهار هم بگم اونجا زمین ها مسکونیه و حدودا از متری 700 هزار تومن شروع میشه چون تو شهره
اما اطراف گلبهار زمین زراعی هست و باغی که اونها هم حدودا از 20 تومن شروع میشه . کلا تو حومه گلبهار زمین 250 سهمی و اینها نیست همه متری هست و تفکیک و قیمتهاشون هم زیر 20 تومن نیست، به غیر از چند مورد که مشاع هستند اما روی نقشه تحویل هستند که اونم از 12-13 میلیون شروع میشه. یا یه سری که 5000 متری 6دانگ هست یعنی میتونی دورشو دیوار کنی به قیمت حدودا 50 تا 80 میلیون.

اگه کسی زمینی رو به قیمت پایین گفت گلبهاره شک نکنید که کلاهبرداریه.

در مورد زمین هم اگر دارید میتونم براتون استعلامشو بگیرم ، همین که خودم ازشون خریدم آشنا هست ، اما اگر سند دفترچه یا تک برگی دارید که اسمتون توش خورده و مهر اسناد رسمی داره، 99 درصد مشکلی نیست، مگر اینکه با وکالت خریده باشید.

Last edited:

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
مشاور املاک میفروشه

تا انجا ک من می دونم 10000 متر زمین خریده و ب صورت قطعه 250 متری و 400 متری میفروشه

فکر کنم بدرد نوه ادم بخوره

نظر دوستان مشهدی چیه ؟

mobile90002

Registered User
لایک‌ها
33
حتما از همین زمین های بخش 7 چناران هست که قیمتش زیر 1 میلیونه یا بخش 8 چناران که قیمتش حدودا 500 تومن تازه 250 سهمی.

اگه پلاک زمین رو بدونید معلوم میشه دقیقا کجاست.
گرچه الان تو خیلی از شهرها دارن به همین قیمت ها میفروشن از 2 میلیون بگیر تا 5 تومن!!! بدبخت اون خریداران که به اینها اطمینان میکنن

تو همین مشهد من میخواستم بخرم تا 1.5 هم قطعه ای قیمت میدادن، بعد میگن چرا اینقدر بلا بدبختی دارن خدیدم وب همین پول حرومه که خورده نمیشه (یادمه یه بار یکی میگفت من 6 میلیون وام گرفتم 2 تا قطعه 3 میلیونی خریدم، وقتی دیدم دوتاش با هم 1 تومنه و طرف باید 6 تومن + سود برگردونه اصلا دلم نیومد بهش بگم چنده !!!! )

Last edited:

mobile90002

Registered User
لایک‌ها
33
گلبهار مشهد را تو یزد دارن 200 متری را 5 میلیون میفروشن در سطح وسیعی هم تبلیغات کردن
میدونی الان فکر اقتصادی چی میگه؟
آدم از تبلیغات اونها استفاده کنه، همون زمین رو با همون پلاک دست اول بخره نصف قیمت اونها بده.

گرچه تجربه ثابت کرده عقل اکثر مردم به چشمشونه فک میکنن اونی که گرون تر همیشه بهتره بر مبنای مثل هر ارزونی بی حکمت نیست دیگه نمیدونن قیمتش همونه

mehriz1364

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان کسی از زمینهای منیجان خبر داره قطعه 250 متری رو 2 و 800 میفروشن که 800 نقدی مابقی قسطی
اصلا این منیجان دقیقا کجای چناران قرار داره من هر چی سرچ کردم و توی نقشه چناران گشتم پیداش نکردم
کسی میدونه قیمت زمین زراعی هاش که مشاع هم هست چقدر میارزه

ghazaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
832
هنوز زمین های چناران موجوده برا فروش.
شرکتمون شعبه تهران هم افتتاح شد.
فروش بصورت اقصاطی ۲م و نقدی ۱۸۰۰ هست.
۰۹۱۹۶۳۶۵۴۹۷غذاقی

mehriz1364

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هنوز زمین های چناران موجوده برا فروش.
شرکتمون شعبه تهران هم افتتاح شد.
فروش بصورت اقصاطی ۲م و نقدی ۱۸۰۰ هست.
۰۹۱۹۶۳۶۵۴۹۷غذاقی
سلام این زمینهای منیجان هم جزیی از چناران هست ؟اطلاعاتی در مورد منیجان پیدا نکردم شما هم قطعه های منیجان رو برای فروش دارید؟

ghazaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
832
دوست عزیز اطلاعی ندارم.
اما احتمالا باید باشه.تماس بگیرید راهنماییتون کنیم.

viyoona

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ببخشید دوستان خواهش میکنم کسی اگر میتونه منو راهنمایی کنه. من از تهران هستمو سال 90 دو قطعه زمین از اراضی موچنانو به صورت وکالت بلا عذل خریداری کردم سنداشو هم دارم. سوالم اینه اینا کلاهبرداریه یا واقعا وجود داره و دوم اینکه قیمتی هم داره این زمینها.موچنان بخش هشت چناران. من میخوام تا مشهد برم واسه قطعی کردنش لطفا اگه کسی چیزی میدونه ممنون میشم کمکم کنه.

jeco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باسلام.
دوستان بنده هم یه سند دارم مشاع مزروعی از بخش هفت چناران پلاک باقی مانده شصت و نه فرعی. میخواستم بدونم که الان وضعیت چجوری دقیقا کجاست (اگه بتونید رو گوگل مپ حدودشم بدید متشکر میشم) و اینکه ایندش چی میشه. پیشاپیش از کمکتون متشکرم.

بالا