برگزیده های پرشین تولز

سودآورترین طرح سپرده بانکی کدام است؟

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
حق با شماست تصحیح می کنم سالیانه 19%

بدرد نمی خوره گرامی . 19% فاجعه هست . وقتی شما به عنوان وجه ضمان و ضمانت یک تسهیلات سپرده میزارید باید تغییر سرفصل به اعتبارات باشه یعنی نهایت 12% . شما بعدا با این کار سود پول خودت رو عملا کشتی و در ضمن در این معامله مغموم میشی گرامی .

L00ti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام من جایی سراغ دارم که سالی 35 درصد میده

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
سلام من جایی سراغ دارم که سالی 35 درصد میده
بانک پاسارگاد در طرح نوید 5 ساله خودش سود 170 درصدی رو اعلام کرده یعنی سالانه 34 درصد ، البته سود در سر رسید این هست
پس عددی که گفتید زیاد به دور از واقعیت نیست

chaand

Registered User
لایک‌ها
31
بدرد نمی خوره گرامی . 19% فاجعه هست . وقتی شما به عنوان وجه ضمان و ضمانت یک تسهیلات سپرده میزارید باید تغییر سرفصل به اعتبارات باشه یعنی نهایت 12% . شما بعدا با این کار سود پول خودت رو عملا کشتی و در ضمن در این معامله مغموم میشی گرامی .

بله دکتر جان من هم عرض کردم این طرح سپرده برتر بانک رفاه رو پیشنهاد نمی کنم

chaand

Registered User
لایک‌ها
31
بانک پاسارگاد در طرح نوید 5 ساله خودش سود 170 درصدی رو اعلام کرده یعنی سالانه 34 درصد ، البته سود در سر رسید این هست
پس عددی که گفتید زیاد به دور از واقعیت نیست

بدی این طرح این هست که کل پول تا سال 5 باید در بانک بلوک بشه تا به سود 170% برسه. و تا 5 سال دیگه هیچ چیز قابل پیش بینی نیست.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
بدی این طرح این هست که کل پول تا سال 5 باید در بانک بلوک بشه تا به سود 170% برسه. و تا 5 سال دیگه هیچ چیز قابل پیش بینی نیست.
به هر حال سود در سر رسید هست !

hooman707

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خب بستگی به سرمایه داره
مثلا با یک میلیون بحث می کنیم
شما اگر یکسال بزارید و از این طرح استفاده کنید
کوتاه مدت پويا
شما بعد یکسال 1220000 تومان حدودا پول خودتون + سود اعطایی به پول هست
900 هزار تومان بهتون وام تعلق میگیره که ماهانه حدود 100 هزار تومان قسطش هست
شما میتونید مثلا اون سپرده رو بفروشید ! و وام + پول و سودش رو که 2120000 تومان هست رو در اختیار داشته باشید !!!
نه اینکه شما بعد از یکسال این مبلغ رو دارید و میتونید اون 900 رو سپرده یکساله کنید و در آخر یکسال 1080000 تومان دریافت کنید که جمعا 2300000 تومان داشته باشید !

دکتر اگه سوتی دادم بیا درستش کن :دی

در این طرح بالا و طرحهای مشابه(بانک تجارت مثلا) بانک پول شما رو به خود شما وام میده و در نهایت از شما سودم میگیره!!!!!
در مثال بالا شما در آخر سال 220 تومان سود از بانک میگیرید و 252 تومان سود بابت 900 وام (که در واقع پول خودتونه)به بانک میدید در نهایت بابت پول خودتون در آخر سال 32 تومان به بانک پرداخت کردید.

بالا