برگزیده های پرشین تولز

سوداورترین سرمایه گذاری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ROZEGAR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
همون کاری که میکنی بهترین کاره ... سرمایتم از کاره ملک بیرون نکش باهاش بازی کن حالشو ببر .... بیشترین سود دهی رو هم داره فقط تو دراز مدت مقدار زمین رو زیاد کن مقدار بنا رو کم!!!

شایان.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دقیقا ملک تنها چیزیه که در هر دوره و هر کشوری میتونه بهترین بازده رو داشته باشه و هیچ وقت توش ضرر نیست
اما حالا بخصوص تو تهران باید بدونی تو چه مناطقی سرمایه گذاری انجام بدی چون رکود بازار ملک زیاد شده شمال برای سرمایه گذاری انتخاب بهتریه. جناب shankimout از ساری هستن .من دو سه سال پیش برای خرید ویلا و باغ به بیشتر شهرهای شمال و از جمله ساری رفتم میخواستم بپرسم الان قیمتها چطوریه؟ اون موقع یه مجتمع ویلایی(که ظاهرا تنها مجتمع ساحلی برای فروش بود.البته الانو نمیدونم)بود که البته واحدهای بدی نداشت اما محوطه و اطرافش چنگی بدل نمیزد و کاملا از کنار ازاد بود و هر کسی میتونست بیاد تو. قیمت ویلاها اون موقع واحدی 70 تومن بود الان چقدره؟ساری یادمه باغهای خوبی هم داشت

کسی از دوستان از فریدون کنار ومحمود اباد و..از استان گیلان هست؟بجز شهر نور!
رشد قیمتها چطوره؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من ساری هستم

الان قیمتها خیلی تغییر کرده

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه مغازه بزرگ بگیر بزن تو کاره پیتزا و ساندویچ و قهوه
هم سودش بالاست هم قیمت زمینت میره بالا
یه طرح جدید و حساب شده قشنگ جا می افتی

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
فکر جالبیه

البته شاگرد بیار خودت واینستی ساندویچی

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خودش که نمیشه کار کنه
فقط باید از نظر ظاهر توووپ باشه ! مردوم الان بیشتر به ظاهر رستوران نگاه می کنن تا طمع و مزه
با یه سرویس دهی خوب و منوی غذای جدید راحت می تونی بازار و بگیری
اگه غذات یه خورده چرب و چیلی تر باشه مشتریات بیشتر می شن

first saeed

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از artin :
یه مغازه بزرگ بگیر بزن تو کاره پیتزا و ساندویچ و قهوه
هم سودش بالاست هم قیمت زمینت میره بالا
یه طرح جدید و حساب شده قشنگ جا می افتی

شدیدا" تایید میشه تو این روزگار قاراشمیش هیچ چیز به اندازه کار مواد غذایی سود نداره. باور کنید یه آش فروشی نزدیک دفتر ما هست (میدون انقلاب) با همکارا حساب کردیم این روزی حداقل 1-2میلون تومن سود داره می کنه .
از صب ساعت 6 مغازش قلقلس تا ساعت 10- 11 شب هر وقت بری باید 5 - 10 دقیقه تو صف وایسی تا نوبتت بشه . آش میده ملاقه ای 600 تومان . شما فک می کنید یه ملاقه آش چقد مایه می بره ؟
سرمایشم یه مغازس با 4 تا دیگ

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از first saeed :
شدیدا" تایید میشه تو این روزگار قاراشمیش هیچ چیز به اندازه کار مواد غذایی سود نداره. باور کنید یه آش فروشی نزدیک دفتر ما هست (میدون انقلاب) با همکارا حساب کردیم این روزی حداقل 1-2میلون تومن سود داره می کنه .
از صب ساعت 6 مغازش قلقلس تا ساعت 10- 11 شب هر وقت بری باید 5 - 10 دقیقه تو صف وایسی تا نوبتت بشه . آش میده ملاقه ای 600 تومان . شما فک می کنید یه ملاقه آش چقد مایه می بره ؟
سرمایشم یه مغازس با 4 تا دیگ

شیکم تاییید میشه مخصوصا از نوع کباب لقمه رضا...؟ و فری کثیف و تمیز و ... :D

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
درسته

اینا اخبار و ماهواره و تی وی و .... رو می تونن از ملت بگیرن

اکا فکر نکنم بتونن جلو خوردن مردم رو بگیرن

مواد خوراکی همیشه سود داره

البته اگه یه روزی دیدی گفتن آش سرطان زاست (از بالا و مسئولین ) و آش فروشی ها رو بستند تعجب نکنید.

این طوری که داریم پیش میریم تبدیل میشیم به دایناسورهای عصر قدیم - البته مدلهای گیاهخوارش

شایان...

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستش نمیدونم چیکار کردم که نمیتونستم پست بزنم اینه که دوباره ثبت نام کردم
همون مغازه ظاهرا بیشترین بازده رو داره.البته به خرید مغازه بزرگ که نمیرسه چون الان مغازه های30 40 متری(که اسمی بهم زده باشه) دوروبرمیدون کاج کمتر از 800 تومن نیست! و البته خوبم میفروشن. بقیه جاها هم چند نمونه سراغ دارم که قیمتاش همینه
در کل اگه بازم مورد خاصی بخصوص ملکی تو شمال سراغ داشتید که مناسب باشه من بازم اینجا سر میزنم حتما میخونمش

با تشکر از پیشنهادات همه دوستان

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
شما دقیقا بگو چقدر داری ؟؟

kingofrings

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما 1 میليارد تومان وقتی داشته باشی
ديگه احتياج به سرمايه گذاری نيست که
پولتو بزار تو بانک ماهيانه 35 الی 40 مليون بگير
سود از اين بيشتر ميخوای !!!

با یک میلیارد بهترین کاری که میشه کرد همینه ولی من با این زندگی که بشینی یه جا سود بگیری رو دوست ندارم. به دنبال سرمایه گذاری ای باش که علاوه بر سودآوری رضایت از زندگی و کارت بالا بره عزیز. مثلا من به دنبال ایجاد کسب و کار آنلاین هستم و این کار کاملا راضیم می کنه. دوست دارم محصول خودم رو بفروشم و روی محصولم سرمایه گذاری کنم و با شور و هیجان پولسازی کنم.
شما به چی علاقه داری؟ همون کارو کن. اگه اون کار رو درست و با عشق انجامش بدید سودآورترین کار براتون خواهد بود.

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
با یک میلیارد بهترین کاری که میشه کرد همینه ولی من با این زندگی که بشینی یه جا سود بگیری رو دوست ندارم. به دنبال سرمایه گذاری ای باش که علاوه بر سودآوری رضایت از زندگی و کارت بالا بره عزیز. مثلا من به دنبال ایجاد کسب و کار آنلاین هستم و این کار کاملا راضیم می کنه. دوست دارم محصول خودم رو بفروشم و روی محصولم سرمایه گذاری کنم و با شور و هیجان پولسازی کنم.
شما به چی علاقه داری؟ همون کارو کن. اگه اون کار رو درست و با عشق انجامش بدید سودآورترین کار براتون خواهد بود.

تاریخ پستی رو که کوت کردی، نگاه کردی !

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا