برگزیده های پرشین تولز

......::::::::سوپر مارکت ::::::::::........نیازمند راهنمایی شما هستیم!!!

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,714
با این فضا که گفتینن بهتره روی همون غذا خوری فست فودی چیزی تمرکز کنید

حسن ياور

Registered User
لایک‌ها
1,263
ببخشین دلیلتون چیه؟

دوست عزیز از چه نظر شما خودتون تجربه این کار رو دارین؟؟؟

یعنی فست فود و رستوران درآمدش بیشتره از سوپرمارکت؟

خیلی معذرت میخوام ولی سوپر مارکتی در حد کوچیک با این سرمایه هایی که مد نظرتونه بیشتر شبیه حمالی مردم می مونه(دور از جون شما باشه ولی خودم چندین سال این حمالی رو کردم)

از ساعت خروس خون صبح تا ساعت بوق سگ باید دنبال تهیه جنس باشید تا مشتری که میاد دم مغازه دست خالی نره.سود بسیار پایین بخاطر رقابت.توجه بفرمایید بعنوان مثال برای فروش یک بستنی با سود مثلا بیست و پنج تومان باید هزینه خرید فریزر و مصرف برق بالا احتمال مرجوعی بالا و هزارن دلیل دیگه باشی.تو برند های معتبر از هر جنسی سود خیلی پایینه.سود تو جنسهاییه که کمتر شناخته شده اس که اونم مشتری نداره یا خوب تو شهر توزیع نمی شه.ایشالا خودتون می رید تو کار تازه با دردسر هاش آشنا می شید

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26
خیلی معذرت میخوام ولی سوپر مارکتی در حد کوچیک با این سرمایه هایی که مد نظرتونه بیشتر شبیه حمالی مردم می مونه(دور از جون شما باشه ولی خودم چندین سال این حمالی رو کردم)

از ساعت خروس خون صبح تا ساعت بوق سگ باید دنبال تهیه جنس باشید تا مشتری که میاد دم مغازه دست خالی نره.سود بسیار پایین بخاطر رقابت.توجه بفرمایید بعنوان مثال برای فروش یک بستنی با سود مثلا بیست و پنج تومان باید هزینه خرید فریزر و مصرف برق بالا احتمال مرجوعی بالا و هزارن دلیل دیگه باشی.تو برند های معتبر از هر جنسی سود خیلی پایینه.سود تو جنسهاییه که کمتر شناخته شده اس که اونم مشتری نداره یا خوب تو شهر توزیع نمی شه.ایشالا خودتون می رید تو کار تازه با دردسر هاش آشنا می شید
عزیز کاری که من میخوام انجام تو یک جایی با محیط کارگری هستش و چیزهایی به خصوصی اونجا مصرف داره قیمتش هم با داخل شهر خیلی فرق داره

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386

بره کسی که شغل دیگه ای نمیتونه بزنه راهی نداره مجبوریم سمت همین شغل بریم البته فکر کنم داشتن سیگار هم بتونه روی فروش تاثیر بذاره

تنهای خسته بیکار خال خالی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
54
ما یک جایی در خ خاوران جنب یک کارواش و یک تعویض روغنی داریم که حدودا 180 متر فضا هست که یک مغازه 20 متری بعلاوه یه 160 متری فضای داخلی که چهار دیواری هست داره
هیچوقت سطحی فکر نکن

شما ببین کنار یک تعویض روغنی و کارواش هستی،میتونی سوپرمارکت بزنی،خوب هم فروش میکنه چون هم کارواش میره طرف هم تو اون مدت میره جنساشو میخره
ولی ببین کار بهتری میتونی بکنی توش یا نه،اگه میتونی اطلاعات دقیق از مغازه های کنار،تراکم جمعیت،بالانشین یا پایین نشین،اخلاق عمومی مردم اونجا،تراکم مغازه ها و برخورد مغازه دار ها با شما.
اصولا کسی نمیاد غذاخوری کنار تعویض روغنی پس شما دور این گزینه رو خط بکشید مگرر اینکه اولش از جیب خرج کنید و اونجا رو تبدیل کنید به پاتوق واسه دیگران،اگه کنار مدرسه هست بهرته یک اغذیه بزنی اگه کنار بیمارستانه گلفروشی و اگه تو بازار خاصی هست(من تهرانی نیستم و نمیدونم این جایی که میگین چجوریه)بهتره همرنگ جماعت بشین ،سعی نکنین جنس زیاد بیارین،از همه چیز بیارین ولی کم،،،کتاب های بازاریابی و فروش رو هم حتما بگیرین بخونین تا راه پدربزرگ مرحومتون(اگه مرحوم نشدن ... -اهل تعریف و تعارف نیستم-)نرین و فردا نخورین زمین.

من کتابای آريالای اکبری رو پیشنهاد میکنم از سیب سبز،2 تا کتاب راز جذب پول در ایران و پولدار شدن در ایران 92 رو بگیرین و بخونین ،ایشالله به همه جواباتون میرسین
میتونین با این مشاور اقتصادی هم صحبت کنین چون رایگان میتونید زنگ بزنین به گوشیشون و مشاوره بگیرید

بهترین راه رو کسی میره که از فرداش مطلع باشه

اووف این حرفا مونده بود رو دلم،بعد چندین روز عدم دسترسی به انجمن

mehdi_08

Registered User
لایک‌ها
82

کاملا حرف های دوستمون تایید می شه
با کمک پدرم که بازنشسته اس یه سوپر مارکت کوچیک را انداختیم به جرات بگم جر جمال چیزی نداره
با این وضع قیمت کالا ها سود روغن شده 8 درصد لبنیات 7 درصد پودر لباس شویی 8 درصد!!! بابا یارو طلا فروشه سودش 7 درصده !! با اون حجم گردش مالی بالا

حسن ياور

Registered User
لایک‌ها
1,263
با کمک پدرم که بازنشسته اس یه سوپر مارکت کوچیک را انداختیم به جرات بگم جر جمال چیزی نداره
با این وضع قیمت کالا ها سود روغن شده 8 درصد لبنیات 7 درصد پودر لباس شویی 8 درصد!!! بابا یارو طلا فروشه سودش 7 درصده !! با اون حجم گردش مالی بالا

بعلاوه اینکه باید بدونید دیگه براتون 5 شنبه و جمعه و عید و عزا و نوروز و عاشورا و تعطیلی و خستگی و بیماری و مرخصی و ... هیچ معنی براتون نخواهد داشت

این مواردی هم دوستمون فرمودند جزو کالای اساسی محسوب می شن و معمولا با سود زیر 5 درصد باید بفروشید تا بتونید تو رقابت با بقیه باقی بمونید

حالا تو تهران نمی دونم ولی تو قم شهر ما همه خریدشون از هایپر مارکت های بزرگ هست و خرید از سوپری های محل خیلی محدود شده

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
دوستان من ساکن تهرانم و قصد داشتم سوپر مارکت بزنم تو پاسداران یا نیاوران....خودم هم نمیخوام اونجا وایسم و یه کارکن استخدام میکنم اما اینجور بویی از تاپیک بلند شده که انگار سود نداره ؟ درسته ؟ تا ۱۰۰ میلیون چه کاری خوبه که سود خوبی هم بده ؟

قهوه خونه چی ؟ اماکن به قهوه خونه هم گیر میده ؟

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26
دوستان من ساکن تهرانم و قصد داشتم سوپر مارکت بزنم تو پاسداران یا نیاوران....خودم هم نمیخوام اونجا وایسم و یه کارکن استخدام میکنم اما اینجور بویی از تاپیک بلند شده که انگار سود نداره ؟ درسته ؟ تا ۱۰۰ میلیون چه کاری خوبه که سود خوبی هم بده ؟

قهوه خونه چی ؟ اماکن به قهوه خونه هم گیر میده ؟

قهوه خونه خوبه داداش.اره شدیدا باید حتما جواز بگیری
سوپری هم خوبه ولی دردسرش زیاده
به نظر من تو کارهای خدماتی وارد شو

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26
میشه وضعیت جایی که سوپرمارکت راه انداختین رو شرح بدین عزیز !!!؟

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
آقا هرکی سوپری راه انداخت قهوش رو بیاد از ما بخره:-D

قهوه ای داریم که لنگشو تو ایران گیر نمیارید

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk 4 Beta

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26
خدماتی مثلا چی ؟
ببین یه سری شغل ها تولیدی هستن که جنس تولید میکنن دست مردم میدن
یه سری ها هم خدماتی هستن مثل موبایل فروشی ها کامپیوتری ها سوپرمارکتی ها میوه فروشی
کارهای خدماتی خوبیش اینه که جزو نیازهای روزمره مردم هستن اگه محل مناسبش رو پیدا کنی همچنین سرمایه گذاری اصولی کنی میتونی سود خوبی کنی داداش

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
ببین یه سری شغل ها تولیدی هستن که جنس تولید میکنن دست مردم میدن
یه سری ها هم خدماتی هستن مثل موبایل فروشی ها کامپیوتری ها سوپرمارکتی ها میوه فروشی
کارهای خدماتی خوبیش اینه که جزو نیازهای روزمره مردم هستن اگه محل مناسبش رو پیدا کنی همچنین سرمایه گذاری اصولی کنی میتونی سود خوبی کنی داداش

آهااااان......میوه فروشی هم فکر بدی نیست.....برای باز کردن قهوه خونه مجوز رو باید با پارتی بازی بگیرم ؟ آخه سفره خونه دختر و پسر هستش و قهوه خونه که فقط مردونست دلیلی نداره مجوز سخت بدن ؟

prince0fpersia

Registered User
لایک‌ها
37
دوستانی که سوپرمارکت دارند چنتا سوال داشتم از خدمتشون

ما یک مغازه عمده فروشی تو خیابون مولوی داریم(تهران) ، حالا منم چند روزیه که میرم اونجا و میخوام یکسری جنس بیارم که هم راحت فروش بره و هم سود خوبی داشته باشه ... خواستم بپرسم شما بیشترین فروشتون و سودتون روی چه اجناسی هست و بیشتر چه جنس هایی رو از عمده فروشی ها میخرید؟

اینم بگم که الان جنس سیگار و فندک و آدامس و آب نبات و باتری تو مغازه هست . اگر خواستید به قیما خوب فروشنده ایم ;)
اما من میخوام واسه ی خودم جنس بیارم ولی نمیدونم چی بیارم؟

لطفا راهنمایی کنید

**راستی یک سوال ... شما سیگارو باکسی میخرید یا کارتنی؟ چنتا قیمت خرید جدیدتون رو میدید ببینم اوضاع چی به چیه؟

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26
آهااااان......میوه فروشی هم فکر بدی نیست.....برای باز کردن قهوه خونه مجوز رو باید با پارتی بازی بگیرم ؟ آخه سفره خونه دختر و پسر هستش و قهوه خونه که فقط مردونست دلیلی نداره مجوز سخت بدن ؟
من یکی از دوستم از طریق داییش که جانباز بود تو قزوین بغل دانشگاه جواز قهوه خونه گرفت
قهوه خونه رو اطلاعی ندارم داداش
شما به موقعیت جایی که میخوای شروع کنی تصمیم بگیر داداش ببین چی اونجا طلبه داره ببین اونجا چی کم داره

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26
خوب شد داداش من حتما مزاحمت میشم تا چند وقت دیگه که کار بناییمون تموم بشه

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26
دوستانی که سوپرمارکت دارند چنتا سوال داشتم از خدمتشون

ما یک مغازه عمده فروشی تو خیابون مولوی داریم(تهران) ، حالا منم چند روزیه که میرم اونجا و میخوام یکسری جنس بیارم که هم راحت فروش بره و هم سود خوبی داشته باشه ... خواستم بپرسم شما بیشترین فروشتون و سودتون روی چه اجناسی هست و بیشتر چه جنس هایی رو از عمده فروشی ها میخرید؟

اینم بگم که الان جنس سیگار و فندک و آدامس و آب نبات و باتری تو مغازه هست . اگر خواستید به قیما خوب فروشنده ایم ;)
اما من میخوام واسه ی خودم جنس بیارم ولی نمیدونم چی بیارم؟

لطفا راهنمایی کنید

**راستی یک سوال ... شما سیگارو باکسی میخرید یا کارتنی؟ چنتا قیمت خرید جدیدتون رو میدید ببینم اوضاع چی به چیه؟

prince0fpersia

Registered User
لایک‌ها
37

شما مراحمین ... قدمتون روی چشم
فقط کاش دوستانی که معازه و سوپرمارکت دارند یه راهنمایی بدند که چه جنس هایی خوب فروش میره و سودش خوبه تا من اینجا به صورت عمده بخرم و بعد بتونم با قیمت خوب هم به دوستان مغازه دار بفروشم ... هم شما سود کنید و هم ما

بالا