برگزیده های پرشین تولز

سیستم حرفه ای گیمینگ تا 6 ملیون

AbbasBidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام
بهترین سیستم گیم و بازی با بودجه 6ملیون چی میتونم بخرم(فقط کیس)
مانیتورم فول اچ دیه

hamed_hedayat

Registered User
لایک‌ها
64
من یه سیستم دارم فوق حرفا ای 4600 برام دراومده ده رورز قبل همه جعبه هاشم موجوده خواستی قبل اگهی کردن 4 تومن میدم پخ بده

Hessam 3

Registered User
لایک‌ها
301
این هم یک سیستم دیگه که با کمی افزایش بودجه، سیستم خوبیه:
یه چیزی در حد این سیستم میشه: http://aria-computer.mihanblog.com/post/17

9552962996.png

AbbasBidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10

AbbasBidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
این هم یک سیستم دیگه که با کمی افزایش بودجه، سیستم خوبیه:
یه چیزی در حد این سیستم میشه: http://aria-computer.mihanblog.com/post/17

9552962996.png
استاد این سیستم چطوره

MB:ASUS - Z87-PRO
CPU:Intel Core i7 - 3.5GHz - 4770k
RAM:CORSAIR - 16GB - 1600-2x8GB
HDD:Western Digital - SATA3 - 2 TeraByte - 64MB / WD Caviar Black
HDD SSD:SSD - OCZ - Vertex 3 - 120GB
VGA:ASUS - ATI RADEON - R9 290X - 4GB
Power:Raidmax - RX-850AE - 850W
ODD:ASUS - 24X - SATA
CASE:انتخابی
5800 تومان

Hessam 3

Registered User
لایک‌ها
301
نه. چون شما قصد اضافه کردن مانیتور دارین، لذاً قطعاً باید به فکر SLI کارت گرافیک باشید.
بنابراین در آینده کارت گرافیک دوم رو اضافه خواهید کرد که در اینصورت خیلی خرید 780 تی آی دیگه با توجه به محدودیت بودجه ی شما، عقلانی نیست!

290X هم که مشکل حرارتی داره و اصلاً توصیه نمیشه! کارت های انویدیا برای گیم بهینه تر هستن!

در مورد سیستم انتخابیتون هم خیر. نمی پسندم. وقتی میشه سیستم بهتری خریداری کرد با بهره وری بالا، چرا یک سیستم با ارزش و بهره وری پایین خریداری کنین؟!!

AbbasBidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
نه. چون شما قصد اضافه کردن مانیتور دارین، لذاً قطعاً باید به فکر SLI کارت گرافیک باشید.
بنابراین در آینده کارت گرافیک دوم رو اضافه خواهید کرد که در اینصورت خیلی خرید 780 تی آی دیگه با توجه به محدودیت بودجه ی شما، عقلانی نیست!

290X هم که مشکل حرارتی داره و اصلاً توصیه نمیشه! کارت های انویدیا برای گیم بهینه تر هستن!

در مورد سیستم انتخابیتون هم خیر. نمی پسندم. وقتی میشه سیستم بهتری خریداری کرد با بهره وری بالا، چرا یک سیستم با ارزش و بهره وری پایین خریداری کنین؟!!
780 بهترین برندش gigia با asus یا msi? دو تا 780 sli میشه arma III با کیفیت 4k سه مانیتوره بازی کرد؟یه سوال دیگه خیلی ببخشید چرا همه قطعات شما گیگابایته؟

AbbasBidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
در آینده اگه خواستم 780 اس ال کنم به قدرت 780ti میرسم و این باور جواب میده؟

Hessam 3

Registered User
لایک‌ها
301
قطعاً اول MSI. بعد گیگابایت و بعد ایسوس بهترینه به عقیده ی بنده.
باید تست بنچمارک اون بازی رو در حالت SLI دید.
خب شما می تونید رو MSI فکر کنید. من MSI و گیگا رو بهتر از ایسوس می دونم!

فقط اینکه توصیه اکید می کنم به کارتی جز 780 فکر نکنید! شما قطعاً باید SLI کنید در آینده.
بله. خیلی خیلی فراتر و قوی تر از GTX 780 Ti خواهد شد!

تاپیک شما رو در 2-3 تا انجمن دیگه دیدم...! حسابی خودتون رو درگیر کردین! اینجوری به نتیجه ی مطلوب نمی رسین! چون هر کسی پیشنهاد خودش رو داره و مدعی هست که بهترینه! مثل خود بنده معتقدم بهترین سیستم بین پیشنهاد هایی که به شما شد، هست! برای خودتون سردرگمی ایجاد کردین!
فقط تو شهر سخت افزار و فروم پی سی ورلد تاپیک نزدید که اینها هم می زدید، مشاوره هاتون تکمیل می شد بحمدالله! :D

Last edited:

AbbasBidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
قطعاً اول MSI. بعد گیگابایت و بعد ایسوس بهترینه به عقیده ی بنده.
باید تست بنچمارک اون بازی رو در حالت SLI دید.
خب شما می تونید رو MSI فکر کنید. من MSI و گیگا رو بهتر از ایسوس می دونم!

فقط اینکه توصیه اکید می کنم به کارتی جز 780 فکر نکنید! شما قطعاً باید SLI کنید در آینده.
بله. خیلی خیلی فراتر و قوی تر از GTX 780 Ti خواهد شد!

تاپیک شما رو در 2-3 تا انجمن دیگه دیدم...! حسابی خودتون رو درگیر کردین! اینجوری به نتیجه ی مطلوب نمی رسین! چون هر کسی پیشنهاد خودش رو داره و مدعی هست که بهترینه! مثل خود بنده معتقدم بهترین سیستم بین پیشنهاد هایی که به شما شد، هست! برای خودتون سردرگمی ایجاد کردین!
فقط تو شهر سخت افزار و فروم پی سی ورلد تاپیک نزدید که اینها هم می زدید، جنستون جور می شد! :D
جنسش خوب بود:Dهمه گفتن 780 فقط یکی گفت asus که خنک کنندش بهتره.

Hessam 3

Registered User
لایک‌ها
301
اتفاقاً کاملاً برعکس! خنک کننده ی ایسوس به گرد گیگا و MSI هم نخواهد رسید! بخصوص MSI!

بنچمارک های هر سه برند موجوده در سطح نت. کافیه یه نگاه کوچیک بندازین که متوجه بشین به شما مشاوره ی غیرحرفه ای و سلیقه ای ارائه شده!

بنده شخصاً طرفدار گیگا هستم! اما انصافاً در قبال خنک کننده های MSI، سر تعظیم فرود میارم به نشانه ی حاکم بزرگ! :D

اما از اونجایی که در حال حاضر MSI خیلی قیمتش گرونه، لذا اولویت دوم، گیگابایت به شما پیشنهاد دادم.

به هر حال تجربه ی بنده حقیر در کلی سیستم های گیمینگ که بستم رو بهتون ارائه دادم، سیستم فوق رو میگه.
دیگه خود دانید. از بنده گفتن بود...!

AbbasBidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
اتفاقاً کاملاً برعکس! خنک کننده ی ایسوس به گرد گیگا و MSI هم نخواهد رسید! بخصوص MSI!

بنچمارک های هر سه برند موجوده در سطح نت. کافیه یه نگاه کوچیک بندازین که متوجه بشین به شما مشاوره ی غیرحرفه ای و سلیقه ای ارائه شده!

بنده شخصاً طرفدار گیگا هستم! اما انصافاً در قبال خنک کننده های MSI، سر تعظیم فرود میارم به نشانه ی حاکم بزرگ! :D

اما از اونجایی که در حال حاضر MSI خیلی قیمتش گرونه، لذا اولویت دوم، گیگابایت به شما پیشنهاد دادم.

به هر حال تجربه ی بنده حقیر در کلی سیستم های گیمینگ که بستم رو بهتون ارائه دادم، سیستم فوق رو میگه.
دیگه خود دانید. از بنده گفتن بود...!
با اطلاعاتی که خودم این مدت جمع کردم این سیستم چطوره فقط اگه گرافیک و مادربرد وس سیستم خنک ککننده مشکل داره اصلاح کنید
Green X7 White CaseCASE
ASRock FATAL1TY Z87 Killer
Core i7-4770K
Gskill RipjawsX 16GB 8GBx2 2400Mhz DDR3
Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB
Plextor M5 Pro 128GB
MSI GTX 780 3GB GDDR5 Reference
Asus ODD
Enermax T40 White ASp
Power Green GP750B-OC
Green X7 White Case
برای اس ال آی آینده باور کم نمیاره؟

Hessam 3

Registered User
لایک‌ها
301
سیستم مهندس اشراقی از دور داد میزنه!!! :D :D :D
بخصوص اس اس دی های پلکستور که همیشه مخالف بودم باهاشون!

اون کارت رفرنس هست! داغ می کنه!
مادربرد بهتر وقتی وجود داره، چرا ازراک؟! ام اس ای و گیگا و ایسوس که خیلی بهتر از ازارک هستن!
نمی دونم چرا همیشه رضا به همه ازارک پیشنهاد میده! :D

پاور قطعاً کم میاره!

بقیه ی قطعات خوبه.

AbbasBidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سیستم مهندس اشراقی از دور داد میزنه!!! :D :D :D
بخصوص اس اس دی های پلکستور که همیشه مخالف بودم باهاشون!

اون کارت رفرنس هست! داغ می کنه!
مادربرد بهتر وقتی وجود داره، چرا ازراک؟! ام اس ای و گیگا و ایسوس که خیلی بهتر از ازارک هستن!
نمی دونم چرا همیشه رضا به همه ازارک پیشنهاد میده! :D

پاور قطعاً کم میاره!

بقیه ی قطعات خوبه.
اگه ایشون مهندسن این چه سیستمیه به من بیشنهاد دادن:D

Hessam 3

Registered User
لایک‌ها
301
ایشون مهندس هستن. منتها مهندس مرتبط به کامپیوتر ندارن! :D
البته در مهندس کامپیوتر هم، در دانشگاه این چیزا رو اصلاً یاد نمیدن! بر اساس تجربه و مارکتینگ در بازار تهران یاد می گیرن.

اما سیستم بدی پیشنهاد ندادن اصلاً. به هر حال هر کسی نظری داره دیگه برادر... الان به شما 4-5 تا سیستم معرفی شده و یقین دارم بدجوری مردد شدید بین این همه پیشنهاد!!

من تجربه ای که در فروش داشتم رو در اختیارتون گذاشتم... هیچ ادعایی هم ندارم اصلاً. البته مدعی این هستم که بهترین سیستمه. سایر دوستان هم در این حوزه مدعی هستن! اما نه اون ادعایی که غرور کاذب داشته باشه و گوش فلک رو کر کنه. ;)
شما سیستم ضعیف تر، قوی تر، بهتر یا معمولی تر هم بخرید، برای بنده ی نوعی تفاوتی نداره!

دیگه ریش و قیچی دست شماست که کدوم از این سیستم ها رو خریداری کنین.

AbbasBidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
9552962996.png
[/QUOTE]
قیمت کل این قطعات چنده؟فرقش با tridentX 2x4gb چیه؟

Hessam 3

Registered User
لایک‌ها
301
قیمت های سقف بازار، در اینجا: http://aria-computer.mihanblog.com/post/4

فرقش اینه که شما در آینده می تونید یک عدد رم 8 گیگ دیگه خریداری کنید و از ویژگی Dual Channel در آینده بهره ببرید به منظور آینده نگری بیشتر و بهتر.

AbbasBidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
قیمت های سقف بازار، در اینجا: http://aria-computer.mihanblog.com/post/4

فرقش اینه که شما در آینده می تونید یک عدد رم 8 گیگ دیگه خریداری کنید و از ویژگی Dual Channel در آینده بهره ببرید به منظور آینده نگری بیشتر و بهتر.
من میخام این سیستمو بخرم فقط تو چند جا دیدم میگن از مین گیگا خاطره خوبی ندارن.سی بی یو refresh hawsell کی میاد؟این مدل کارت گرافیک بهترین برنده گیگابایته دیگه؟بعدش مثن ام اس ای
قیمتش که از 6ملیون بیشتر نمیشه؟

Hessam 3

Registered User
لایک‌ها
301
خب هر کسی نظری داره دیگه...! بنده هم برای اینکه شما رو از قید ایسوس بزنم، می تونم بگم خرابی های ایسوس زیاده! مرجوعی کالا از ایسوس زیاد داریم! مشتری ها شاکی هستن! فروشش کمه. قیمت هاش بالاست و هزار چیز دیگه تا شما رو از خرید ایسوس منصرف کنم!!

اکثر کاربرانی که از برندی گلگی می کنن، بر می گرده به استفاده ی نادرستشون یا مشکلات نادری که وجود داره یا سیستمی که مچ و کارشناسی بسته نشه و قطعاتش دقیق بررسی و تست شده نباشن، طبیعیه که به قطعه ای مثل مادربرد آسیب وارد می کنن و اصلاً از کار می ندازه قطعه رو! وگرنه هیچ برندی در دنیا بد نیست! هیچ برندی آشغال نیست! همه ی برندها خوبن. منتها این وسط خوب و خوب تر وجود داره.
طرف کارت 780 و 16 گیگ رم رو رو مین اچ81 گیگا می بنده!! تو این فروم های با کاربران باطل، از این چیزا زیاد می بینم!!!انتظار داره هیچ اتفاقی نیوفته!!!!! مثل این می مونه که شما فیل رو بذاری رو سقف پراید!!!!! خب عزیز من، پراید می ترکه دیگه... له میشه! تحمل وزن فیل رو نداره!!!

هاسول رفرش نهایتاً تا قبل از تابستون تو بازاره! پیش بینی بنده اوایل خرداد هست.

بله. بهترینه مدله. مدل ام اس ای هم گفتم قیمتش خیلی بالاست. 300 تومن بیشتره که ارزش 300 هزینه ی اضافی رو نداره!

AbbasBidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
به نظر سیستم شما مو لا درزش نمیره ولی با توجه به هاسول رفرش بهتر نیست این سیستمو بخرم بعده ها i7 خودمو بفروشم رفرش بخرم.این مارد برد کارتای سری 8تو سابورت میکنه؟

بالا