برگزیده های پرشین تولز

سیستم صوتی Pioneer خانگی / فوق العاده بی‌نظیر و نایاب در ایران ( ست کامل )

1ghadami

Registered User
لایک‌ها
211
besmellah-png.960205
با سلام ٬ عرض ادب و احترام خدمت بزرگواران پرشین تولز .
قصد فروش سیستم صوتی بی‌نظیر پایونیر موجود در منزل رو کردم . فوق العاده است این سیستم صوتی . که واقعا مشابه آکبند هم هستند همه ی وسایلش .

یک جفت باند Pioneer HPM 150 اصلی ژاپن
باند اچ پی ام 150 پایونیر مربوط به سال 1978 هست . تابحال اصلا باز نشده ! تعمیر نشده ! فقط نظافت شده ٬ عزیزانی که اهل فن هستن میدونن که این باندها ووفر هاش اکثرا خراب میشه و نیاز به تعمیر داره ٬‌ ولی این باندها ووفرهاش اورجینال هست و کاملا سالم هم هست . ازین باند کلا 10 تا تو ایران هست که 6 تاش تهران 1 دونه اش شیراز ٬‌اصفهان ٬تبریز و کرج هست . هیچکدوم از عزیزان هم که میشناسمشون فروشنده نیستند ٬ خلاصه به علت نداشتن جای کافی و احتمال قریب به یقین جور شدن داستان مهاجرت قصد فروش داریم . اینها مال پدر من هست که از قدیمی های اداره رادیوی قدیم زمان شاه بودن ازون موقع هم نگهداشتیم تا الان که ..
قیمتش اگه کسی حاضر بشه تو ایران بفروشه زیر 10-11 میلیون نیست واقعا ! اونم اگه سالم باشه تازه ! این مورد اوکازیون هستش . فقط باید ببینید چه جواهراتی هستند این ست کامل .
قیمت پیشنهادی من حداقل 12 میلیون تومن هست . و به بالاترین پیشنهاد هم میفروشمشون .
تصاویر باندها »
hpm150---.JPG hpm150_conn.jpg hpm150-1.jpg

امپ Pioneer SA-9500
امپ خداروگواهه نو نو هست ٬ از ۲۵ سال پیش تاحالا تو جعبه اش بوده و تازه درش آوردیم و تستش کردیم برای فروش ٬ بی‌نهایت حرفه ای و زیبا و با کیفیت .
فرکانس 5 تا 50 هرزتز هست / خروجی 80 وات برای هر کانال / خروجی 150mV (هرخط) و 1V / وزن 16 کیلوگرم
قیمتش در بازار حدود 2 میلیون تومن دست دومش هست !
حداقل قیمتی که واگذارش میکنم 2,500,000 تومان هستش .
تصاویر امپ »
sa9500_face.jpg amp-equlizer.jpg equa.jpg

اکولایزر Pioneer SG-9500
این اکولایزر یکی از 10 اکولایزر برتر دنیای موسیقی هستش که خیلی از حرفه ای هایی که میشناسم در تهران ازین اکولایزر دارن . تعدادشم زیاد نیست فکر میکنم کلا 25±30 تا باشه تو ایران .
سال تولید 1978 / سیگنال 90 دسیبل / لول خروجی 1V / باند فرکانس 32, 64, 125, 500, 1K, 2K, 4K, 8K, 16KHz / ضریب خطای هارمونیک کمتر از 0/04‌ ٪‌هست که بی نظیره در نوع خودش .
قیمت این هم 2 میلیون و 100 هزارتومان قرار میدم .
تصاویر اکولایزر »
equalizersg9500.jpg amp-equlizer.jpg

دک حرفه ای CT-F1250 Pioneer
این دک بی‌نظیرترین و واقعا با کیفیت ترین دک بین محصولاتی هست که تاحالا اصلا تولید شده ! یعنی جدی میگم این دک از مدل هایی که دیدم و هست خیلی سر تره . مشابه آکبنده / شما ببینی از نزدیک تفاوتی با آکبندش نمیکنه واقعا یونیک نگهداری شده
3 تا هد داره و 1 کاست درونش قرار میگیره / موتورش 1 x ریل هست و 1 ایکس capistan / وزنش 10 کیلوعه حدودا / سال تولیدش 1980 هستش .
قیمت کاست دک رو هم 3 میلیون تومان میزارم .
تصاویر دک »
791.jpg deck1250.jpg

دک حرفه ای CT-F700 Pioneer
این دک واقعا عالیه ٬ مشابه دک 1250 هست تقریبا . امکاناتش هم تقریبا میشه گفت مشابهه فقط کیفیت ها فرق میکنه و ریل ها . برای اینکه ست کامل بشه عالیه که بتونید ۲ تا کاست دک داشته باشید . هیچ فرقی با آک نمیکنه !
قیمت این دک رو میزارم 1میلیون و 900 هزارتومان . دک بالایی ۷۰۰ هستش و پاینیش ۱۲۵۰ و پاینترش امپ و آخرین هم اکولایزر .
تصاویر دک 700 »
ctf7000.JPG deck1250.jpg

قیمت ست رو کامل که شامل ۲ عدد دک / امپلیفایر / اکولایزر و اسپیکر ها هست با هم 20 میلیون تومان تقدیم میکنم . ( تخفیف زیاد دادم ! )
جهت اطلاع درخارج از فروم هم بفروش گذاشتم ( قیمت تنها باندها رو 15 گذاشتم خارج از فروم )

عکس با نام کاربر »
hpm150pt.jpg

Exo-3

Registered User
لایک‌ها
24
اُمید که مصرف کننده فهیم و با اصالت باهاتون طرف بشه و بخره...
دوست عزیز البته که کل مجموعه این ست بینهایت ارزشمنده؛ منتها شما تو بد جایی قصد فروشش رو داری! منظورم پرشین تولز یا جاهای دیگه نیست، بلکه مقصودم جامعۀ دَلّال مأب ما هست!! اگه غیر از این می بود تا به حال فروش رفته بود...

1ghadami

Registered User
لایک‌ها
211
اُمید که مصرف کننده فهیم و با اصالت باهاتون طرف بشه و بخره...
دوست عزیز البته که کل مجموعه این ست بینهایت ارزشمنده؛ منتها شما تو بد جایی قصد فروشش رو داری! منظورم پرشین تولز یا جاهای دیگه نیست، بلکه مقصودم جامعۀ دَلّال مأب ما هست!! اگه غیر از این می بود تا به حال فروش رفته بود...

مرسی از نظرتون بزرگوار .
متاسفانه بسیاردلال زیاد هست و چه‌بسا خیلی ها اومدن حضوری ازهمین پرشین تولز دیدن ولی خب دلال از آب دراومدن و دنبال این بودن که فقط اینو بگیرن و ببرن !
جالب هم اینجاست از قیمت ها با خبرن میگن آقا ما فلان جا دیدیم همش رو باهم میدادن ۱۰ میلیون ! سوالی مطرح میشه که آقا چرا نخریدی ؟! :)) جوابی هم ندارن میگن حالا ولش کن آخرش چند !
خلاصه بازار موسیقی و آلاتش متاسفانه فراتر از هر بازار دیگه ای دلال داره ...
امیدوارم نصیب شخص شریف و محترمی بشه این ست که حقیقتا ۲۴ ساله روزانه میبینمشون و هر روز جلوچشمن حیفه ... حیف ...
ولی چاره چیست ...

بالا