برگزیده های پرشین تولز

شرکت های بیز و پنبه ریز و بادران

کدام شرکت از نظر شما بهتر است

• بیز

Votes: 32 30.5%
  • پنبه ریز

Votes: 29 27.6%
  • بادران

Votes: 44 41.9%

• Total voters
    105

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
دوستان میخواستم نظر شما رو درباره این 3 شرکت بدونم واینکه ایا از طریق اینترنت هم میشه با این 3 شرکت کار کرد و درامدی داشت؟
با تشکر

nomel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
154
بادران که تا الان 4 بار اخطار گرفته. در ضمن کالا هایی هم که میده یه طوریه. کی میاد ساعت 300 هزار تومنی بخره!!
--------------------
پنبه ریز تا الان 1 بار اخطار گرفته. وسایلش طوری نیست که بشه فروخت. قیمت بالا داره که با اون قیمت کسی که تازه اولین بارش هست و مارک کالا رو نمیدونه خرید نمیکنه.
در ضمن امتیاز هایی که برای هر کالا گذاشته در پورسانت خرید شخصی هیچ سودی نداره. یعنی کالایی که 70 هزار تومن پولشه، 40 امتیاز داره.
پورسانت خرید شخصی 24% هست. اما نحوه پورسانت شخصی: امتیاز هر کالا * 1000 * 24%
یعنی با خرید یک کالای 70 هزار تومنی شما فقط 9600 تومن پورسانت میگیرید و این افتضاح هست!
-------------
بیز هم 3 بار اخطار گرفته. یکیش بانکی که طرف قرار داد بوده خارج کشور بود.
طبق قانون هیچ شرکت بازاریابی شبکه ای نباید بانک طرف قرار دادش خارج کشور باشه.
من به شخصه تا الان از هیچ کسی درباره بیز خبری مبنی بر اینکه شرکت خوبی هست، نشنیدم.
موفق باشید...

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
بادران که تا الان 4 بار اخطار گرفته. در ضمن کالا هایی هم که میده یه طوریه. کی میاد ساعت 300 هزار تومنی بخره!!
--------------------
پنبه ریز تا الان 1 بار اخطار گرفته. وسایلش طوری نیست که بشه فروخت. قیمت بالا داره که با اون قیمت کسی که تازه اولین بارش هست و مارک کالا رو نمیدونه خرید نمیکنه.
در ضمن امتیاز هایی که برای هر کالا گذاشته در پورسانت خرید شخصی هیچ سودی نداره. یعنی کالایی که 70 هزار تومن پولشه، 40 امتیاز داره.
پورسانت خرید شخصی 24% هست. اما نحوه پورسانت شخصی: امتیاز هر کالا * 1000 * 24%
یعنی با خرید یک کالای 70 هزار تومنی شما فقط 9600 تومن پورسانت میگیرید و این افتضاح هست!
-------------
بیز هم 3 بار اخطار گرفته. یکیش بانکی که طرف قرار داد بوده خارج کشور بود.
طبق قانون هیچ شرکت بازاریابی شبکه ای نباید بانک طرف قرار دادش خارج کشور باشه.
من به شخصه تا الان از هیچ کسی درباره بیز خبری مبنی بر اینکه شرکت خوبی هست، نشنیدم.
موفق باشید...
ممنون دوست عزیز بابت پاسخگویی فکر کنم 11 تا شرکت فعال داشته باشیم بین این شرکت ها کدوم بهتره چون من اینجا بخاطر شرایط شغلی که دارم خیلی راحت میتونم افراد زیادی رو معرفی کنم که فعال هم باشند
اگر تجربه کاری هم دارید خوشحال میشم در اختیارم بزارید؟

nomel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
154
درسته پنبه ریز کیفیت خوبی داره اما شما میتونید شامپوی 80 تومنی رو به خانواده و فامیل بفروشید؟
اونم مردمی که همیشه میخوان جنس با پرداخت پایین پول رو بگیرن. همیشه در حال چونه زدن هستن!
بیشتر محصولات پنبه ریز برای خانم ها استفاده داره.
-------------
همینطور که از اسم این شغل معلومه، بازاریابی شبکه ای هست. یعنی بازاریابی که شبکه ای کار میکنه. شما اول باید بازار یابی یاد بگیرید و انجام بدهید و بعد زیرمجموعه گرفته و آن را به زیرمجموعه خود یاد بدهید.شما اول با شروع این کار باید مقداری پول در بیاورید تا به دوستان و آشنایان بگویید که با یک کار پاره وقت این مقدار پول بدست آوردم و این کار رو به آنها پیشنهاد بدهید.
اگه شما میخواید دوستان خود را برای قسمت "شبکه ای" این کار استفاده کنید، فایده ای نداره.
دست شما زیرش میکنه. چیزی که من بارها و بارها در دور و اطراف خود دیده ام. شبکه ای کار کردن همیشه باعث ریزش میشه.
اما وقتی که شما فروش را یاد بگیرید و به زیرمجموعه خود یاد بدهید، ریزش شما خیلی کم میشود. چون آنها هر کدام میتوانند برای خود بفروشند.

رندی گیج تو کتاب بازاریابی شبکه ای قانونی میگوید:
یکی از پارامتر های ورود به یک شرکت بازاریابی شبکه ای این است که از بیرون آن رو نگاه کنید. اگر شما یک بازاریاب نبودید، آیا باز هم از وسایل آن شرکت استفاده می کردید؟
اینکه اگر شما یک بازاریاب نبودید، آیا کالا رو از شرکت با این قیمت میخرید یا نه؟

یکی دیگر از پارامتر های ورود به یک شرکت بازاریابی شبکه ای این است که آن شرکت یک محصول انحصاری داشته باشد که هیچ جایی پیدا نشود.
مثلا فکر کنم آویژه(شک دارم) انحصارا روی عسل کار میکنه و نیوشا انحصارا روی چایی کار میکنه.

پارامتر دیگر پلن درآمد زایی هست.
----------------
بنده تو سه شرکت کار کرده ام. ابرتجارت کهکشان، پنبه ریز، نیوشانیک
ابرتجارت، کیفیت کالا نداره که بشه فروخت
پنبه ریز، کالاهاش با توجه به قیمتی که داره نمیشه فروخت
نیوشانیک، هم کیفیت کالا داره و هم قیمت کالاش مناسب هست.
الان تو نیوشا کار میکنم. نیوشا انحصارا روی چایی کار میکنه، چایی با خواص درمانی
--------------
واسه من فرقی نمیکنه که شما تو کدوم کار کنید. ولی بنده نیوشا رو پیشنهاد میکنم، چون خیلی راحت میشه فروخت.
اگه باز سوالی بود در خدمتم. یا علی...

shopfree

Registered User
لایک‌ها
18
فقط ابر تجارت کهکشان بابا............

Knm0035281a

nomel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
154
فقط ابر تجارت کهکشان بابا............

Knm0035281a
دوست عزیز، بنده هم ابر بودم، کار کردم. تو تیمی که کار میکردم هیچ کس نمیتونست درباره کیفیت کالا بد بگه، اصلا نمیتونستی درباره هیچ مشکلی حرف بزنی، سریع فالو میشدی!
نمیدونم تو کدوم تیم هستید، اما شما که ابر هستید حتما باید از اتفاقات اخیر ابر خبر داشته باشید. اینکه دو تا لگ با کل تیم هاشون شیفت زدن تو شرکت های دیگه.
به عینه دیدم که شبکه سازی هیچ فایده ای نداره، همیشه ریزش میکنه.
تو ابر فقط فالو انجام میشه. فالو اعتقادی، فالو ویژن، فالو خاک برسری (مخصوص کسایی که بچه پولدارن)، فالو کنجکاوی، فالو شکم سیری، فالو ***** اجتماعی، فالو عدم قبول کار، فالو مالی و ...
--------------
ولی ابرتجارت خیلی از بقیه عقبه.
- اون از برنامه ریزی افتضاح پست، پست بالای ده روز!!!!
مثلا یکی میخواد کیک یا شربت درست کنه باید کیکشو یا شربتو بالای 10 روز بعد بخوره!!! الان نیت میکنی بالای ده روز بعد شربت میخوری :D
- اونم از تعلیق های مسخره که هر دفعه تعلیق میشه!!!!
ابر تا 13 مرداد مجوز شش ماهه داشت اما 1 تیر تعلیق شد، تا 13 مرداد. از 14 مرداد افتاد تو تمدید مجوز و تغییر پلن تا 31 شهریور!!!
- اون از تمدید مجوزش که بعد تعلیق دیدیم فقط 3 ماه تمدید شد!!!!
کدوم شرکت تو این سه سال که دولت به شرکت ها مجوز داده، تمدید سه ماهه شده که این دومین بارش باشه!؟؟
همه شرکت ها بیشتر تمدید مجوز 2 ساله دارن، ابرتجارت تمدید شش ماهه، سه ماهه داره!!!
الانم 29 آذر مجوزش تموم میشه، معلوم نیست باز چند هفته دیگه بازاریاباش باید صبر کنن تا شروع به کار کنن!
همون موقع که ابر تعلیق حدود 45 روزه شد. بادران تعلیق 6 ماهه شده بود. اما بادران تونست در عرض کمتر سه چهار ماه تعلیق رو برداره و تمدید 2 ساله بکنه.
اما ابر علاوه بر اینکه بعد تعلیق شروع به کار نکرد، حتی یا آخر شهریور برای تمدید مجوز صبر کرد.
- اون از پلن درآمد زاییش که بعد تعلیق بالا آورد!!!!
پلن درآمدزایی قبل تعلیق:
حامی 8%
هادی 6%
استخر 4%
پلن درآمدزایی بعد تعلیق:
حامی 5%
هادی 3.5%
استخر 2.5% ( اینم باید تو چهار شاخه، دو تا 4500 امتیاز و دو تا 5000 امتیاز بیاد بالا تا شامل این پاداش بشید)!
پورسانت خرده فروشی هم که 21% هست و بدون کم کردن 15 هزار تومن پست با کم کردن 8 درصد مالیات، میشه 13% !!!
در ضمن پلن درآمدزایی ابر افتضاحه، پلن ابر، پلن تعادلی هست. یعنی مثلا اگه شما تو سه تا دستتون این امتیازات (5000، 20000، 500) بالا بیاد. { هر امتیاز ، هزار تومن هست}
این یعنی شما تو سه تا دستتون جمعا 25,500,000 تومن فروختید ولی رسما هیچ پورسانتی دستتون نمیگیره! یعنی میگیره ولی چون امتیازات با هم تعادل یا همخونی ندارند( تو یه سطح نیستن، یعنی مثلا 5000، 5500، 6000 باید باشه) پورسانت شما رو افتضاح پایین میاره!!!!
-----------------------------
شما همین چند تا آبجکشن ها رو منطقی جواب بده نه اینکه فالو حساب جواب بدی. بقیه پیشکش
برادر من، منم مثل شما بودم. هیچ کس نمیتونست درباره کالای شرکت یا خود شرکت با من بحث کنه. تعصب زیادی روی شرکت داشتم.
اما یک بارم شده بیا از بیرون به این شرکت و تیم هایی که توش هست نگاه کن. بعد بیا بدون تعصب بحث کن.
اگه زیاد شد، شرمنده. یا علی...

shopfree

Registered User
لایک‌ها
18
دوست عزیز، بنده هم ابر بودم، کار کردم. تو تیمی که کار میکردم هیچ کس نمیتونست درباره کیفیت کالا بد بگه، اصلا نمیتونستی درباره هیچ مشکلی حرف بزنی، سریع فالو میشدی!
نمیدونم تو کدوم تیم هستید، اما شما که ابر هستید حتما باید از اتفاقات اخیر ابر خبر داشته باشید. اینکه دو تا لگ با کل تیم هاشون شیفت زدن تو شرکت های دیگه.
به عینه دیدم که شبکه سازی هیچ فایده ای نداره، همیشه ریزش میکنه.
تو ابر فقط فالو انجام میشه. فالو اعتقادی، فالو ویژن، فالو خاک برسری (مخصوص کسایی که بچه پولدارن)، فالو کنجکاوی، فالو شکم سیری، فالو ***** اجتماعی، فالو عدم قبول کار، فالو مالی و ...
--------------
ولی ابرتجارت خیلی از بقیه عقبه.
- اون از برنامه ریزی افتضاح پست، پست بالای ده روز!!!!
مثلا یکی میخواد کیک یا شربت درست کنه باید کیکشو یا شربتو بالای 10 روز بعد بخوره!!! الان نیت میکنی بالای ده روز بعد شربت میخوری :D
- اونم از تعلیق های مسخره که هر دفعه تعلیق میشه!!!!
ابر تا 13 مرداد مجوز شش ماهه داشت اما 1 تیر تعلیق شد، تا 13 مرداد. از 14 مرداد افتاد تو تمدید مجوز و تغییر پلن تا 31 شهریور!!!
- اون از تمدید مجوزش که بعد تعلیق دیدیم فقط 3 ماه تمدید شد!!!!
کدوم شرکت تو این سه سال که دولت به شرکت ها مجوز داده، تمدید سه ماهه شده که این دومین بارش باشه!؟؟
همه شرکت ها بیشتر تمدید مجوز 2 ساله دارن، ابرتجارت تمدید شش ماهه، سه ماهه داره!!!
الانم 29 آذر مجوزش تموم میشه، معلوم نیست باز چند هفته دیگه بازاریاباش باید صبر کنن تا شروع به کار کنن!
همون موقع که ابر تعلیق حدود 45 روزه شد. بادران تعلیق 6 ماهه شده بود. اما بادران تونست در عرض کمتر سه چهار ماه تعلیق رو برداره و تمدید 2 ساله بکنه.
اما ابر علاوه بر اینکه بعد تعلیق شروع به کار نکرد، حتی یا آخر شهریور برای تمدید مجوز صبر کرد.
- اون از پلن درآمد زاییش که بعد تعلیق بالا آورد!!!!
پلن درآمدزایی قبل تعلیق:
حامی 8%
هادی 6%
استخر 4%
پلن درآمدزایی بعد تعلیق:
حامی 5%
هادی 3.5%
استخر 2.5% ( اینم باید تو چهار شاخه، دو تا 4500 امتیاز و دو تا 5000 امتیاز بیاد بالا تا شامل این پاداش بشید)!
پورسانت خرده فروشی هم که 21% هست و بدون کم کردن 15 هزار تومن پست با کم کردن 8 درصد مالیات، میشه 13% !!!
در ضمن پلن درآمدزایی ابر افتضاحه، پلن ابر، پلن تعادلی هست. یعنی مثلا اگه شما تو سه تا دستتون این امتیازات (5000، 20000، 500) بالا بیاد. { هر امتیاز ، هزار تومن هست}
این یعنی شما تو سه تا دستتون جمعا 25,500,000 تومن فروختید ولی رسما هیچ پورسانتی دستتون نمیگیره! یعنی میگیره ولی چون امتیازات با هم تعادل یا همخونی ندارند( تو یه سطح نیستن، یعنی مثلا 5000، 5500، 6000 باید باشه) پورسانت شما رو افتضاح پایین میاره!!!!
-----------------------------
شما همین چند تا آبجکشن ها رو منطقی جواب بده نه اینکه فالو حساب جواب بدی. بقیه پیشکش
برادر من، منم مثل شما بودم. هیچ کس نمیتونست درباره کالای شرکت یا خود شرکت با من بحث کنه. تعصب زیادی روی شرکت داشتم.
اما یک بارم شده بیا از بیرون به این شرکت و تیم هایی که توش هست نگاه کن. بعد بیا بدون تعصب بحث کن.
اگه زیاد شد، شرمنده. یا علی...

سلام داداشی،همرو خوندم خداییش،و همه رو قبول دارم خداییش:)

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
دوستان من امروز وارد شرکت بیز شدم یک محیط خیلی صمیمی بود و قشنگ با دیگر شرکت ها مقایسه کردیم بنظرم خوب بود فقط یکم تنوع محصول کم داره
اگر کسی درباره این شرکت اطلاعاتی داره خوشحال میشم در اختیار من و سایر دوستان بزاره

nomel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
154
دوستان من امروز وارد شرکت بیز شدم یک محیط خیلی صمیمی بود و قشنگ با دیگر شرکت ها مقایسه کردیم بنظرم خوب بود فقط یکم تنوع محصول کم داره
اگر کسی درباره این شرکت اطلاعاتی داره خوشحال میشم در اختیار من و سایر دوستان بزاره
از بیز اطلاعات زیادی ندارم، اگه میشه اطلاعاتی که شرکت در اختیار شما گذاشته بگید، لطفا
پلن درآمدزاییش چطوریاس؟
کیفیت کالاهاش چطوریاس؟

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
از بیز اطلاعات زیادی ندارم، اگه میشه اطلاعاتی که شرکت در اختیار شما گذاشته بگید، لطفا
پلن درآمدزاییش چطوریاس؟
کیفیت کالاهاش چطوریاس؟
من بخاطر کیفیتش انتخابشون کردم واقعا عالی هست با قیمت مناسب اولش که رفتم همشون از کیفیت تعریف میکردند منم با خودم میگفتم هیچ کس نمیگه ماست من ترشه ولی الان که خودم چندتاش رو استفاده کردم واقعا عالیه البته امیدوارم این کیفیت برای شروع کارشون نباشه که میخوان اسم در کنند
مورد بعدی اینه که کلاس های اموزشی خیلی خوبی داره +کتاب + فیلم های اموزشی و...
پنلش هم با شرکت های دیگه مقایسه کردم بهتره سطح 1 با سطح 6 یک میزان پورسانت میدن البته این مورد برای کسایی خوبه که واقعا بتونند نفرات زیادی رو معرفی کنند و حداقل تا سطح 4-5 فعال برسند
بعد یک ویژه گی دیگه که داره به شما جایزه هم میدن (8درصد شاخه سبک شما)
کلا امیدوارم که پشیمون نشم :D

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
تو این کار تمرکز اصلی روی تبلیغات فردی و نت ورک هست و درامد از فروش نمیتونه خیلی بالا باشه!
البته مشکل اصلی ک اکثر این شرکتا دارن جنساشون ناشناختس , فروش غیر حضوری انجام میشه و قیمتش هم نسبت ب جنسای رقیب داخلی بالاس , بخاطر همینم بازاریاباشون اذیت میشن!
من با شرکت باورس دارم کار میکنم ک اون مشکلای بالارو نداره و حتی رو سود فروش شخصی هم میشه حساب باز کرد!

nomel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
154
من بخاطر کیفیتش انتخابشون کردم واقعا عالی هست با قیمت مناسب اولش که رفتم همشون از کیفیت تعریف میکردند منم با خودم میگفتم هیچ کس نمیگه ماست من ترشه ولی الان که خودم چندتاش رو استفاده کردم واقعا عالیه البته امیدوارم این کیفیت برای شروع کارشون نباشه که میخوان اسم در کنند
مورد بعدی اینه که کلاس های اموزشی خیلی خوبی داره +کتاب + فیلم های اموزشی و...
پنلش هم با شرکت های دیگه مقایسه کردم بهتره سطح 1 با سطح 6 یک میزان پورسانت میدن البته این مورد برای کسایی خوبه که واقعا بتونند نفرات زیادی رو معرفی کنند و حداقل تا سطح 4-5 فعال برسند
بعد یک ویژه گی دیگه که داره به شما جایزه هم میدن (8درصد شاخه سبک شما)
کلا امیدوارم که پشیمون نشم :D
اگه با گرفتن زیرمجموعه پورسانت بگیرید، هیچ فایده ای نداره. این که تو جلسه آموزشی اول به شما به جای فروش، گرفتن زیرمجموعه رو یاد بدن فایده ای نداره.
شما اول باید بفروشید و بعد زیرمجموعه بگیرید. دوست شما به پورسانت شما نگاه میکنه. اینکه پورسانت شما لنگ خرید دوستتان باشد، زیاد جالب نیست.
اینکه تا سطح 4-5 فعال پیدا کرد. خدا روز طول میکشه. مدیریت زیرمجموعه سخت تر از گرفتن زیرمجموعه هست.
به نظر من شرکت های دیگه رو هم پرزنت بشید تا از پلن و کالاهای آنها هم آشنا بشید.
به هر حال موفق باشید تو کارتون. خوش حال شدم که این شغل باعث اشتغال زایی یه نفر دیگه شده :)

nomel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
154
تو این کار تمرکز اصلی روی تبلیغات فردی و نت ورک هست و درامد از فروش نمیتونه خیلی بالا باشه!
البته مشکل اصلی ک اکثر این شرکتا دارن جنساشون ناشناختس , فروش غیر حضوری انجام میشه و قیمتش هم نسبت ب جنسای رقیب داخلی بالاس , بخاطر همینم بازاریاباشون اذیت میشن!
من با شرکت باورس دارم کار میکنم ک اون مشکلای بالارو نداره و حتی رو سود فروش شخصی هم میشه حساب باز کرد!
یه سوال داشتم، کالاهای این شرکت چرا این طوریه؟
کلا تو حوزه ورزشی کالا داره، آخر هم خشکبار!

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
یه سوال داشتم، کالاهای این شرکت چرا این طوریه؟
کلا تو حوزه ورزشی کالا داره، آخر هم خشکبار!
اول ی توضیح کوچیک در مورد محصول : شرکت نماینده انحصاری سری performance آدیداس تو ایران رو داره ک میشه همون رشته های تخصصی و فقط اینا حق دارن این محصولات رو بیارن یا حداقل اصل این سری از محصول فقط دست این شرکت میرسه! (بازم میگم performance ک نیاین بگین پس دوبی چی :دی دوبی نماینده انحصاری سری original هست. ولی اینجا سری اورجینال هم میاره!)
حالا اینکه چرا؟ دلیل زیاد داره من چنتاشو میگم:
- اول اینکه فروش جنس شناخته شده آدیداس اونم با قیمتایی مناسب تر از نمایندگی های دیگه خیلی راحت تر از فروش اجناس غیربرند (دستمال , کمربند و ...) اونم با قیمتایی بالاتر از جنسای باکیفیت داخلیه! چیزیه ک خودم تجربه کردم!
- دوم اینکه بهتره با چشم فقط ورزشی بهش نگاه نکنی! چند نفر رو تو خیابون میبینیکه سوییشرت , گرم کن یا کتونی ادیداس میپوشن؟ اونم ب عنوان لباس دم دستی و ن فقط اینکه سر ورزشای خاص بپوشن! چون اکثرا برای برند پوشیدن ازش استفاده میکنن! در ضمن جنسا رفته رفته تکمیل میشه و عطر و ساعت و ... ک همش آدیداس هستش اضافه میشن!
- اصلیترین ویژگی ک این شرکت داره و همین محصول این قابلیت رو بهش داده , اینکه شما ی فروشگاه شیک لباس تو ی مکان مناسب (سعادت آباد) دارین ک میتونین مشتریتونو حضوری ببرین اونجا , لباس رو پرو کنه و اگه خوشش اومد بخره! ضمن اینکه کل اون show room در اختیار بازاریاب هست و شما حتی میتونین خودتونم تا وقتی تو شرکتین از لباسای ویترین استفاده کنین یا حتی باهاش عکس بندازین!
این ویژگی آخر اصلیترین دلیل پیشرفت شرکت تو این مدت کوتاه بوده , چون اکثر بازاریاباش از شرکتای بادران , نیوشا , پنبه ریز و ... با گروهشون ب اینجا اضافه شدن! تقریبا میشه گفت تو show room پرواز میکنن :دی
و دلیلای دیگه ولی بخوام خلاصه کنم فروش این جنس خیلی راحت تر هست و پرستیژ کار هم (بخاطر نوع جنس) بالاتر هست نسبت ب جاهای دیگه . اگه تو سیستمای دیگه فعالیت داشته باشین متوجه میشین چی میگم...
در مورد کیفیت و غیره هم من حرفی نمیزنم میتونین خودتون جنسو از نزدیک ببینین!
پ.ن: تو دی ماه هم سری جنسای 2015 آدیداس ( شامل 37 مدل کتونی جدید پورشه دیزاین و خیلی چیزای دیگه ) داره میاد ک واقعا میشه رو فروشش برنامه ریزی کرد! البته خود من هنوز رو فروش حرفه ای نیستم ولی کساییکه تجربه کار دارن و از جاهای دیگه اومدن رحم نمیکنن :D
.
.
ویرایش: در مورد خشکبار وقتی جنس فقط وارداتی باشه باید ی جنس داخلی هم داشته باشین , قانون وزارت بازرگانیه! ک اینجا خشکبارو انتخاب کردن چون تو ی بازه های زمانی بازار خیلی خوبی داره!

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
اول ی توضیح کوچیک در مورد محصول : شرکت نماینده انحصاری سری performance آدیداس تو ایران رو داره ک میشه همون رشته های تخصصی و فقط اینا حق دارن این محصولات رو بیارن یا حداقل اصل این سری از محصول فقط دست این شرکت میرسه! (بازم میگم performance ک نیاین بگین پس دوبی چی :دی دوبی نماینده انحصاری سری original هست. ولی اینجا سری اورجینال هم میاره!)
حالا اینکه چرا؟ دلیل زیاد داره من چنتاشو میگم:
- اول اینکه فروش جنس شناخته شده آدیداس اونم با قیمتایی مناسب تر از نمایندگی های دیگه خیلی راحت تر از فروش اجناس غیربرند (دستمال , کمربند و ...) اونم با قیمتایی بالاتر از جنسای باکیفیت داخلیه! چیزیه ک خودم تجربه کردم!
- دوم اینکه بهتره با چشم فقط ورزشی بهش نگاه نکنی! چند نفر رو تو خیابون میبینیکه سوییشرت , گرم کن یا کتونی ادیداس میپوشن؟ اونم ب عنوان لباس دم دستی و ن فقط اینکه سر ورزشای خاص بپوشن! چون اکثرا برای برند پوشیدن ازش استفاده میکنن! در ضمن جنسا رفته رفته تکمیل میشه و عطر و ساعت و ... ک همش آدیداس هستش اضافه میشن!
- اصلیترین ویژگی ک این شرکت داره و همین محصول این قابلیت رو بهش داده , اینکه شما ی فروشگاه شیک لباس تو ی مکان مناسب (سعادت آباد) دارین ک میتونین مشتریتونو حضوری ببرین اونجا , لباس رو پرو کنه و اگه خوشش اومد بخره! ضمن اینکه کل اون show room در اختیار بازاریاب هست و شما حتی میتونین خودتونم تا وقتی تو شرکتین از لباسای ویترین استفاده کنین یا حتی باهاش عکس بندازین!
این ویژگی آخر اصلیترین دلیل پیشرفت شرکت تو این مدت کوتاه بوده , چون اکثر بازاریاباش از شرکتای بادران , نیوشا , پنبه ریز و ... با گروهشون ب اینجا اضافه شدن! تقریبا میشه گفت تو show room پرواز میکنن :دی
و دلیلای دیگه ولی بخوام خلاصه کنم فروش این جنس خیلی راحت تر هست و پرستیژ کار هم (بخاطر نوع جنس) بالاتر هست نسبت ب جاهای دیگه . اگه تو سیستمای دیگه فعالیت داشته باشین متوجه میشین چی میگم...
در مورد کیفیت و غیره هم من حرفی نمیزنم میتونین خودتون جنسو از نزدیک ببینین!
پ.ن: تو دی ماه هم سری جنسای 2015 آدیداس ( شامل 37 مدل کتونی جدید پورشه دیزاین و خیلی چیزای دیگه ) داره میاد ک واقعا میشه رو فروشش برنامه ریزی کرد! البته خود من هنوز رو فروش حرفه ای نیستم ولی کساییکه تجربه کار دارن و از جاهای دیگه اومدن رحم نمیکنن :D
.
.
ویرایش: در مورد خشکبار وقتی جنس فقط وارداتی باشه باید ی جنس داخلی هم داشته باشین , قانون وزارت بازرگانیه! ک اینجا خشکبارو انتخاب کردن چون تو ی بازه های زمانی بازار خیلی خوبی داره!

دوست عزیز چجوری میتونم عضو این شرکت بشم؟؟؟
ایا تو یزد فعالیتی دارند؟
من خودم مدرسه فوتبال و فوتسال دارم و بزودی قراره با یکی از باشگاه های معروف اصفهانی کار کنم
اگر کفش های سالنی و چمنی درجه یک رو دارند من میتونم واقعا فروش بالایی داشته باشم
همین الان سفارش 100 تا کافشن شلوار دارم که نتونستم با قیمت مناسب بخرم
20-30 جفت کفش و بالای 150 تا توپ
اینا رو اگر بشه از این شرکت با قیمت مناسب و سود خوب تهیه کرد واقعا برای من رویایی خواهد بود
یک سری رفته بودم شرکت کیش نایک از نظر کیفیت و اصل بودن عالی بود ولی قیمت ها بسیار بالا بود بدون سود اوردم برای بچه ها
ممنون میشم در این زمینه راهنماییم کنید

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
دوست عزیز چجوری میتونم عضو این شرکت بشم؟؟؟
ایا تو یزد فعالیتی دارند؟
من خودم مدرسه فوتبال و فوتسال دارم و بزودی قراره با یکی از باشگاه های معروف اصفهانی کار کنم
اگر کفش های سالنی و چمنی درجه یک رو دارند من میتونم واقعا فروش بالایی داشته باشم
همین الان سفارش 100 تا کافشن شلوار دارم که نتونستم با قیمت مناسب بخرم
20-30 جفت کفش و بالای 150 تا توپ
اینا رو اگر بشه از این شرکت با قیمت مناسب و سود خوب تهیه کرد واقعا برای من رویایی خواهد بود
یک سری رفته بودم شرکت کیش نایک از نظر کیفیت و اصل بودن عالی بود ولی قیمت ها بسیار بالا بود بدون سود اوردم برای بچه ها
ممنون میشم در این زمینه راهنماییم کنید
عضویت تو شرکت از خود سایت انجام میشه. adibavers.ir
برای رشته فوتبال یک سری کفش جدید هست ک تو سری بعدی محصولات اضافه میشه اما لباس و گرم کن تو سری فعلی هم داریم.
در مورد فعالیت تو شیراز , تو هر شهری ک 30 نفر نت ورکر فعال باشن یک ساختمون تو همون شهر در اختیارشون میزارن و شو روم جدا و چیزای دیگه ک خود همون نفرات فعال میچرخوننش ولی فعلا تو شیراز این تعداد ب حد نصاب نرسیده...
اگه قصد دارین ب عنوان نت ورکر تو شرکت فعالیت کنین باید حضوری بیاین شرکت اصلی ک تو تهران هست. چون شرکت در جلسات و دیدن یکسری آموزش مخصوصا برای شماکه رفت و آمدتون محدود هست لازمه!
ولی اگه فقط قصد فروش دارین میتونین از سایت خریدتونو انجام بدین...
15 تا 17 درصد از قیمت کل جنس ب عنوان سود خرده فروشی ب شما میرسه.
این بخش از محصولات فکر کنم بکار شما بیاد ک قیمتاش همه تو خود سایت هست : http://www.adibavers.ir/fa/shop/shop/69/عمومی
ولی اگه ی نگاه ب بقیه محصولات بندازین رو خیلی چیزا میشه مانور داد! بدون تعارف , خودم شیفته تیشرتای بوکسم :D
اگه درمورد نحوه ثبت نام اطلاعات خواستین , این ایمیل من هست : [email protected] البته از همینجام جواب میدم...
البته فکر میکنم اینو میدونین ک هرکسی فقط میتونه با یک شرکت کار کنه! والا ثبت نامتون لغو میشه...
اگه سوالی بود در خدمتم :)

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
عضویت تو شرکت از خود سایت انجام میشه. adibavers.ir
برای رشته فوتبال یک سری کفش جدید هست ک تو سری بعدی محصولات اضافه میشه اما لباس و گرم کن تو سری فعلی هم داریم.
در مورد فعالیت تو شیراز , تو هر شهری ک 30 نفر نت ورکر فعال باشن یک ساختمون تو همون شهر در اختیارشون میزارن و شو روم جدا و چیزای دیگه ک خود همون نفرات فعال میچرخوننش ولی فعلا تو شیراز این تعداد ب حد نصاب نرسیده...
اگه قصد دارین ب عنوان نت ورکر تو شرکت فعالیت کنین باید حضوری بیاین شرکت اصلی ک تو تهران هست. چون شرکت در جلسات و دیدن یکسری آموزش مخصوصا برای شماکه رفت و آمدتون محدود هست لازمه!
ولی اگه فقط قصد فروش دارین میتونین از سایت خریدتونو انجام بدین...
15 تا 17 درصد از قیمت کل جنس ب عنوان سود خرده فروشی ب شما میرسه.
این بخش از محصولات فکر کنم بکار شما بیاد ک قیمتاش همه تو خود سایت هست : http://www.adibavers.ir/fa/shop/shop/69/عمومی
ولی اگه ی نگاه ب بقیه محصولات بندازین رو خیلی چیزا میشه مانور داد! بدون تعارف , خودم شیفته تیشرتای بوکسم :D
کد کاربری بنده هم این هست : 0014B4561F
البته فکر میکنم اینو میدونین ک هرکسی فقط میتونه با یک شرکت کار کنه! والا ثبت نامتون لغو میشه...
اگه سوالی بود در خدمتم :)
فکر کنم بشه به اسم یکی از اعضای خونواده عضو شد درسته؟
چون من خودم تو بیز عضو شدم
یه سوال دیگه من با اکثر ورزشی ها و عمده فروش ها و بازیکنان و مربیان تو شهر خودمون اشنا هستم
ایا میتونیم یک نمایندگی بگیریم واینجا فعالیت رو شروع کنیم؟
الان محصوصلات رو نگاه کردم خیلی از چیزایی که من میخوام رو نداره جایی هست که درخواست بدیم اضافه کنند؟
پیگیری لازم رو دارند؟

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
فکر کنم بشه به اسم یکی از اعضای خونواده عضو شد درسته؟
چون من خودم تو بیز عضو شدم
یه سوال دیگه من با اکثر ورزشی ها و عمده فروش ها و بازیکنان و مربیان تو شهر خودمون اشنا هستم
ایا میتونیم یک نمایندگی بگیریم واینجا فعالیت رو شروع کنیم؟
الان محصوصلات رو نگاه کردم خیلی از چیزایی که من میخوام رو نداره جایی هست که درخواست بدیم اضافه کنند؟
پیگیری لازم رو دارند؟
اسم مهم نیست. شماره ملی , شماره حساب و جزئیات دیگه لازمه.
در مورد دریافت نمایندگی فکر نکنم فعلا همچین قصدی رو داشته باشن چون قبلا هم درخواست شده بود و اینکه خودشون هم نمایندگی های تهرانشون رو تعطیل کردن و فقط روی نت ورک تمرکز دارن. سیاست های شرکته و شاید این کار صلاح نباشه!
ولی همونطورکه دوستمون @nomel اشاره کردن:
مدیریت زیرمجموعه سخت تر از گرفتن زیرمجموعه هست.
چون محصولات گستردگی زیادی دارن (رشته های ورزشی متعدد) نمیشه همش رو یکجا ب نمایش گذاشت! ب هر حال محدودیت مکان هست و اگه بخوان محصولات همه رشته های ورزشی رو ب نمایش بزارن باید چند ساختمون چند طبقه رو فقط برای این کار اختصاص بدن ک شدنی نیست! اینجا از ابزارآلات سنگین بدنسازی تا جوراب و کلاه و ... هست. پس نمیشه کل انبار رو برای فروش چید. اجناسیکه توی سایت هستن همون جنسایی هستن ک توی فروشگاه چیده شدن و مشتری میبینه!
اما رفته رفته اونم بسته ب بازاری ک اجناس مختلف تو زمانای مختلف دارن محصولات اضافه میشن! ب نظرم اگه قصد کار کردن دارین بهتره فقط روی یک جنس خاص تمرکز نکنین...
اما اگه سفارش خصوصی دارین , جدای از کار شرکت , با خود شرکت تماس بگیرین بیشتر راهنماییتون میکنن...

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
اخه الان برای فوتبال و فوتسال محصولات جالبی ندارند!!
الان کفش های سالنی ایدیداس رو اگر بیارند و قیمتشون مناسب باشه 20 میلیون سفارش کفش فقط میتونم داشته باشم
بهتره فردا یه تماسی با شرکت داشته باشم ببینم چی میگند

بالا