برگزیده های پرشین تولز

ضایعات...منبع پیدا کردن قیمت ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

finger

Registered User
لایک‌ها
12
سلام به همگی
از کجا میشه قیمت روز ضایعات فلزی و غیر فلزی رو پیدا کرد؟
مثلا این نون خشکی ها یا ضایعاتیها از کجا قیمت رو در میارن؟

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
سلام
قیمت پلاستیک و آهن قراضه تقریبا مثل همند.حدودا کیلویی 800 ضایعاتیو میخرند

finger

Registered User
لایک‌ها
12
مرسی
یعنی الان قیمت آهن با پلاستیک مثل هم شده؟
چه روزگاری...
اونوقت از کجا باید قیمتشونو فهمید...مثلا اینا که ضایعات میخرن منبعشون کجاس؟
از کجا میفهمن چند باید بخرن چند بفروشن؟
سیم مسی قیمت ندارید؟ضایعاتش

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
ضایعات خریدارید؟

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
مرسی
یعنی الان قیمت آهن با پلاستیک مثل هم شده؟

راستش من چند روز پیش یک مقدار ضایعات اهن و پلاستیک داشتم.اولش گفت پلاستیک 700 و اهن 800 بعدش هر دو رو برام 800 حساب کرد.البته شایدم قیمت واقعی کمی بیشتر باشه

Takesh-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
590
قیمت واقعیش که خیلی بیشتره--این نمکی ها معمولا بعد چندوقت وضعشون توپ میشه چون.................(نمونش یه همکلاسی داشتم)
منبعی نداره - تا اونجا که بتونن قیمت پایین میدن -نسبت به فروششون به خریدار

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
این ضایعات برای خودش مافیایی داره که نگو (کاملا جدی میگم)

تا اونجا که من میدونم این نمکی ها قیمتشون را هفتگی یا حتی روزانه از خریدار عمده می گیرند .متخصص ترین قشر هم در قیمت پرانی هستند یک مقدار طرف بی وجدان باشه و بفهمه قیمت دستتون نیست مس را کیلویی 2000تومان قیمت میده

finger

Registered User
لایک‌ها
12
دقیقآ deremel400 درست میگه..
ما یه سری کار داشتیم که مقداری ضایعات مسی و فلزی موند...اکثرشون قابل استفاده..مثلا نبشی 1 متری تازه خریداری شده که یه مقدارش رو بریده بودن و...
پریروز اومدیم بفروشیم..تو خیابون این وانت نمکیه اومد گفتیم چند میخری..اومد یه 10 دقیقه ورانداز کرد ...5 تن نبشی و قوطی تمیز رو 1و500 قیمت داد..یعنی کیلویی 300..گفتم هر چی داری بیار دو برابرش رو بهت میدم..مردک خر 1 ساعت داشت بعدش التماس میکرد کیلویی 700 ورداره..گفتم کیلویی 100 هزار هم بدی بهت نمیدم
----.
پس منبع خاصی نداره باید کجاها قیمت بگیرم؟

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
دقیقآ deremel400 درست میگه..
ما یه سری کار داشتیم که مقداری ضایعات مسی و فلزی موند...اکثرشون قابل استفاده..مثلا نبشی 1 متری تازه خریداری شده که یه مقدارش رو بریده بودن و...
پریروز اومدیم بفروشیم..تو خیابون این وانت نمکیه اومد گفتیم چند میخری..اومد یه 10 دقیقه ورانداز کرد ...5 تن نبشی و قوطی تمیز رو 1و500 قیمت داد..یعنی کیلویی 300..گفتم هر چی داری بیار دو برابرش رو بهت میدم..مردک خر 1 ساعت داشت بعدش التماس میکرد کیلویی 700 ورداره..گفتم کیلویی 100 هزار هم بدی بهت نمیدم
----.
پس منبع خاصی نداره باید کجاها قیمت بگیرم؟

یه منبع توپ:این نمکی هارو باید تعقیب کنی ببینی کجا میره:D
قیمت مس رو پیدا کردی ماهم خبر کن

ijnmko

Registered User
لایک‌ها
34
اتوبان خاوران جنوب غرب من یکسری خریدار ضایعات دیدم2-3 کیلومتر قبل خروجی ساوه :blush:

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
عزیز منبعشو که بهتون گفتم شما تو نت یا آگهی روزنامه سرچ کنید افرادی هستند که تناژ کار می کنند مثلا شما بگو 5تن دارید قیمت بگیرید 3-4جا قیمت که بپرسید قیمت دستتون میاد البته هزینه حمل هم باید در نظر بگیرید ....این چیزی که شما هم دارید خیلی ضایعات نیست پس حتما قید کنید

bortez

Registered User
لایک‌ها
480
سلام

قیمت گذاریش کلا از مدل خاصی پیروی نمیکنه!

مثلا الکترو موتور ها رو به اسم قیمت داغی میفروشن!بردای الکترونیکی رو به همین شکل! مگر اجناسی که خالص باشن...مثلا سیم مسی بدون روکش! که قیمتش از 17 هزار تومن تا 20 هزار تومن متغیره!

یه مکانی میشناسم ضایعات فروشی خیلی توش زیاده! منم از بچگی بیکار میشدم میرفتم و تو وسایلشون چیزای خوبی پیدا میکردم مثلا ضبط رو باز میکردم موتورشو در میآوردم میخریدم باهاش اسباب بازی درست میکردم...:wacko::D...

این خریدارا که گاراژ دارن اکثرا آدمای پولداریم هستن! یکبار رفته بودم دیدم یکی از این نون خشکیا یک مقداری سیم مسی(گوله شده)آورد برای فروش بعد صاحب اونجا که آدم نسبتا پولداری هم بود(پرادو داشت) 10 دیقه وقت گذاشت افتاد به جون این دوکیلو سیم همشو دونه دونه آهنربا زد بعد یک تیکه کوچیک(شاید 10 گرم 10 سانت)سیم آهنی از توش پیدا کرد انداخت کنار بعد مسیا رو وزن کرد...:D

kinglover

Registered User
لایک‌ها
21
تقریبا دوستان درست گفتن .
سمت اتوبان آزادگان - پاسگاه نعمت آباد تقریبا مرکزشون هست .

چندتا گاراژ هم در خیابان خاوران(خیابانی که به سمت میدان خراسان میره ) روبروی محل توقف اتوبوس های BRT خاوران - آزادی خیلی وقت پیش دیدم هست .

یکی هست که باهاش کار می کنیم.
آهن ضایعاتی رو از ما 900 می خره و ورق آهن رو 1200 و خودشون خوردش می کنن و بعد با دستگاه پرس کامپکتش می کنن و به ذوب آهن 1600 می فروشن.
کار تمیز و بی دردسری هست ، ما حساب کردیم روزی 12 میلیون سود خالص داره .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا