برگزیده های پرشین تولز

طراحی لوگو و قالب سایت فقط به صورت حرفه ای و خلاقانه

bestirani2

Registered User
لایک‌ها
82
قالب سایت برای اولین بار در پرشین تولز با نرم افزار حرفه ای Fire Work طراحی می شود.
لوگو با نرم افزار حرفه ای Illustrator طراحی می شود.
پنجاه درصد هزینه در ابتدای کار گرفته می شد و پنجاد درصد باقیمانده را بعد از تحویل دموی کار.
حق ما به عنوان طراح محفوظ است و می توانیم لوگو یا قالب طراحی شده را به عنوان نمونه کار در هر جایی قرار دهیم.

تعرفه طراحی لوگو

1.png 2.png 3.png 4.png

تعرفه طراحی گرافیک سایت

web1.png web2.png web3.png web4.png

برخی از نمونه کارهام

Xlion.jpg
Mehran-Atash.jpg

فایل های ضمیمه

• KelaketFilm.jpg
    KelaketFilm.jpg
    64.6 KB · نمایش ها: 36
  • FARLyrics.jpg
    FARLyrics.jpg
    79.4 KB · نمایش ها: 16
  • IdaBaran.jpg
    IdaBaran.jpg
    101.5 KB · نمایش ها: 17
Last edited:

bestirani2

Registered User
لایک‌ها
82
دوست عزیز به نسبت زمانی که میگذارم قیمت گذاری کردم. قیمت پایین تر هم گذاشتم برای کسانی که یه کار تاپ نمی خواند. در صورتی که شما لوگو میخواید پ.خ بدید سر قیمت به توافق میرسیم.

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
سلام، اطلاعات تماس شامل آیدی یاهو و شماره همراه رو برای من بفرستید.

bestirani2

Registered User
لایک‌ها
82
تعرفه طراحی لوگو پلن بندی شد تا دوستان با بودجه کمتر هم امکان سفارش لوگو را داشته باشند.

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
سلام نمونه كار هاي خوبي داري فقط يه چيزي:
http://forum.persiantools.com/attachments/kelaketfilm-jpg.635808/
من چند تا كتاب طراحي لوگو خوندم اون نوار فيلم پايين لوگو كاملا با زواياي استفاده شده در اين لوگو در تناقض هست و اين لوگو رو ضعيف كرده

bestirani2

Registered User
لایک‌ها
82
سلام نمونه كار هاي خوبي داري فقط يه چيزي:
http://forum.persiantools.com/attachments/kelaketfilm-jpg.635808/
من چند تا كتاب طراحي لوگو خوندم اون نوار فيلم پايين لوگو كاملا با زواياي استفاده شده در اين لوگو در تناقض هست و اين لوگو رو ضعيف كرده
سلام ممنون از نظر شما
سه لوگوی کوچک پلن وبلاگنویس هست و شامل طراحی مجدد نبودند در غیر این صورت در صورت فیدبک منفی توسط مشتری لوگو تغییراتی میکرد و یا لوگوی جدید زده میشد.

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
ببخشيد فكر كردم اون ها هم توي سطخ بالا هستند

bestirani2

Registered User
لایک‌ها
82
ببخشيد فكر كردم اون ها هم توي سطخ بالا هستند
در ارزونترین پلن ها هم سعی میشه بالاترین کیفیت تحویل مشتری بشه. در همین لوگوی کلاکت فیلم با اینکه پلن پایینی هست نماد کلاکت به صورت کامل توسط خودم طراحی شده و فونتش هم از فونت های موجود سفارشی سازی شده.

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
چقدر این ایده پلن و 10 از 20 و اینا بنظرم آشناست... o_O

owl.png

bestirani2

Registered User
لایک‌ها
82
چقدر این ایده پلن و 10 از 20 و اینا بنظرم آشناست... o_O
دوست عزیز یعنی شما اولین نفری در سطح نت هستید که پلن بندی میکنید و در پلن بندی تون امتیاز بندی استفاده میکنید؟ بهتر هست هزارا سایت موجود در سطح نت رو ببینید.
فرضا از روی پلن های شما ایده گرفته باشم. حرف شما مثل این میمونه که بگید چون من اولین نفر هستم فروشگاه اینترنتی زدم کس دیگه ای حق نداره فروشگاه اینترنتی بزنه و با من رقابت کنه.

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
دوست عزیز یعنی شما اولین نفری در سطح نت هستید که پلن بندی میکنید و در پلن بندی تون امتیاز بندی استفاده میکنید؟ بهتر هست هزارا سایت موجود در سطح نت رو ببینید.
فرضا از روی پلن های شما ایده گرفته باشم. حرف شما مثل این میمونه که بگید چون من اولین نفر هستم فروشگاه اینترنتی زدم کس دیگه ای حق نداره فروشگاه اینترنتی بزنه و با من رقابت کنه.
نه توی نت پر است از پلن هایی با 20 نمره، پر از کسانی که 50 درصد رو اول میگیرن، پر از کسایی که با Ai کار میکنن و پر است از کسایی که میگن حق قرار دادن رو بعنوان نمونه کار داریم.
دلیل اینکه من روی تاپیک شما کلیک کردم فقط این بود که نوشته بودین "فقط بصورت حرفه ای و خلاقانه".
از اون کلمه خلاقانه بیشتر از این انتظار داشتم همین.
کسی هم به شما نگفت چرا اینکار رو میکنین یا اینکه نمیتونین از ایده استفاده کنین...
اولین قدم برای حرفه ای بودن هم انتقادپذیر بودنه دوست عزیز، یادت باشه...
:general601:

bestirani2

Registered User
لایک‌ها
82
نه توی نت پر است از پلن هایی با 20 نمره، پر از کسانی که 50 درصد رو اول میگیرن، پر از کسایی که با Ai کار میکنن و پر است از کسایی که میگن حق قرار دادن رو بعنوان نمونه کار داریم.
دلیل اینکه من روی تاپیک شما کلیک کردم فقط این بود که نوشته بودین "فقط بصورت حرفه ای و خلاقانه".
از اون کلمه خلاقانه بیشتر از این انتظار داشتم همین.
کسی هم به شما نگفت چرا اینکار رو میکنین یا اینکه نمیتونین از ایده استفاده کنین...
اولین قدم برای حرفه ای بودن هم انتقادپذیر بودنه دوست عزیز، یادت باشه...
:general601:
بحث انتقال پذیری نیست. نوشته شما حالت تخریبی تاپیک رو داشت. شما میتونستید انتقادتون رو توی خصوصی بگید.
بنده خلاقانه را راجب لوگو به کار بردم نه محتویات داخل تاپیک. همون لیست قیمت که میبینید یک psd رایگان در سطح نت هست که من فقط عدد و نوشته هاش رو عوض کردم.
شما هم اگه قصد انتقاد دارید روی لوگو های طراحی شده انتقاد کنید چون بنده اصلاْ برای هدف مادی ایش لوگو درست نکردم و هدف دیگه ای داشتم. لوگوهایی هم که میبیند رو تماما به صورت رایگان درست کردم و حتی روی چند مورد وقت خیلی زیادی هم صرف کردم.
خوشحال میشم راجب لوگو ها نظر بدید.

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
به هیچ وجه قصد خراب کردن تاپیک رو ندارم. من همکار شما هستم. اگر هم خصوصی پیام بدم که به راحتی میتونین شما نادیده بگیرین... ولی اینطوری اگر من حرف بیخودی زده باشم بقیه هم میتونن جواب من رو بدن و مشخص بشه ایراد من بیجا بوده.

لوگو ها رو هم قطعا دیدم، نمونه کار بیشتری هم اگر دارین بزارین دنبال میکنم.
ارادت

blue-panther

Registered User
لایک‌ها
284
چندتا از نمونه کارهای خلاقانه و حرفه ای قالب سایت رو برای من پ.خ کنید.

بالا