برگزیده های پرشین تولز

طراح شلوار مردانه و زنانه،جين و كتان+راهنمايي+اطلاعات

reza5369

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام به همه
دوستان عزيز ما يه توليدي شلوار جين و كتان هستيم و فعلا به صورت مزدي دوزي كار ميكنيم‌(يعني براي ديگران ميدوزيم) و لي اگه خدا بخواد و بتونيم طرح هاي خوبي بزنيم،ميخوايم تعدادي هم براي خودمون توليد كنيم و به صورت مستقيم بفروشيم.
ممنون ميشم اگه كسي توو زمينهء صراحي لباس چيزي ميدونه كمكم كنه.
در ضمن اگر هم كسي توو كار فروش عمدهء شلوار هست ميتونيم باهم همكاري كنيم بابت توليد .
خلاصه كه هر ايده اي يا سوالي بود مطرح كنيد
با سپاس فراوان

با عرض پوزش فراوان از كاربر helijoop عزيز، متاسفانه كار من درست نبود،من بازم ازشون عذر خواهي ميكنم

Last edited:

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
سلام،
بنده شخص آقا رضا دورادور میشناسم، خودشون پسر گل و آقایی هستن. ولی از کار و تولیدی و همکارانشون در تولیدی و .... که صحبت فرمودند هیچ اطلاع و شناختی ندارم و معرف آقا رضا و هیچ فردی در پرشین تولز نیستم. این پست هم بدون هماهنگی بنده، نام من را عنوان نمودند که کار درستی نبود.

با تشکر

reza5369

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
با عرض پوزش فراوان از كاربر helijoop عزيز، متاسفانه كار من درست نبود،من بازم ازشون عذر خواهي ميكنم
همونطور كه خودشون اعلام كردن از كار بنده و همكارام اطلاعي ندارن، منظور من از معرف اين بود كه ايشون پرشين تولز رو معرفي كردن بهم، كار من اشتباه بوده و از ايشون عذرخواهي ميكنم.

armin_mohtasham

Registered User
لایک‌ها
161
شلوار لی میتونید با سایز داده شده بدوزید؟
پارچشو دارید؟
یکی دوتا برای خودم میخام

Sent from my iPhone using Tapatalk

amir.bikas

Registered User
لایک‌ها
0
عزیز منم دوتا واسه خودم می خام هزینش هم هرچی بشه مشکلی نیست PM کنین واسم

reza5369

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
عزیز منم دوتا واسه خودم می خام هزینش هم هرچی بشه مشکلی نیست PM کنین واسم
دوست عزيز يكي دوتا كار نميتونيم بدوزيم،طاقه مون ناقص ميشه واسه كار،كار ما بصورت عمده است و فقط تعداد بالا ميدوزيم

hasanranjbar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.لطفا شماره تماستونو بفرستید.بنده در زمینه در زمینه پوشاک جین در بازار فعالیت میکنم.

frog

Registered User
لایک‌ها
36
سلام عزیز ، کارهاتون حرفه ای هست یا بازاری ؟

اصلی ترین مسئله توی شلوار لی برش هست ، الان بهترین برش و فروش رو شلوارهای ال پی (آرمان جین) و ذوقو( ذوقی) دارند ، برندهای دیگه مثل ریچموند و رویال راک هستند که تولیدیاشون تهران نیست ولی کار حرفه ای می زنند .

تو چه رنج قیمتی در میاد کارهاتون ؟

==============

کتان هم همین دو شرکت ال پی و ذوقو و کارهای وحید خیلی رو بورس هست با توجه به قیمت کیفیت و مدل .

Sam_shahroz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ما تولیدی لباس بچه گانه داریم و فقط به فروشگاههای خودمون لباس میدیم
شمارتون رو بذارید تا در مورد کار صحبت کنیم و حجمی از کارمون رو بدیم به شما

Balabanwear

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام عزیز ، کارهاتون حرفه ای هست یا بازاری ؟

اصلی ترین مسئله توی شلوار لی برش هست ، الان بهترین برش و فروش رو شلوارهای ال پی (آرمان جین) و ذوقو( ذوقی) دارند ، برندهای دیگه مثل ریچموند و رویال راک هستند که تولیدیاشون تهران نیست ولی کار حرفه ای می زنند .

تو چه رنج قیمتی در میاد کارهاتون ؟

==============

کتان هم همین دو شرکت ال پی و ذوقو و کارهای وحید خیلی رو بورس هست با توجه به قیمت کیفیت و مدل .
سلام ممنون از راهنماییه خوبتون
من یه بوتیک تو مشهد دارم، از راهنمایی تون استفاده کردم و شلوارهای جینم رو از ذوقو تهیه کردم و خیلی راضییم
هم میخواستم تشکر کنم و هم اینکه بقیه شرکت های دیگه رو هم که فرمودید مثل وحید و رویال میشه بگید چجوری میتونم پیداشون کنم؟
و اگه شرکت دیگه ای هم سراغ دارید که تو ایران داره کار درجه یک کار میکنه لطفا بهم بگید.
[email protected]
ممنون

حمیدقلندر۰۹۱۸

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه
دوستان عزيز ما يه توليدي شلوار جين و كتان هستيم و فعلا به صورت مزدي دوزي كار ميكنيم‌(يعني براي ديگران ميدوزيم) و لي اگه خدا بخواد و بتونيم طرح هاي خوبي بزنيم،ميخوايم تعدادي هم براي خودمون توليد كنيم و به صورت مستقيم بفروشيم.
ممنون ميشم اگه كسي توو زمينهء صراحي لباس چيزي ميدونه كمكم كنه.
در ضمن اگر هم كسي توو كار فروش عمدهء شلوار هست ميتونيم باهم همكاري كنيم بابت توليد .
خلاصه كه هر ايده اي يا سوالي بود مطرح كنيد
با سپاس فراوان

سلام اقا رضا یا دوستان دیگری که طراح و برشکار شلوار لی و جین هستند با این شماره تماس بگیرند09902597035

حمیدقلندر۰۹۱۸

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیز ما نیاز به طراح و برشکار شلوار جین داریم لطفا تماس بگیرید 09902597035 محمودی

بالا