برگزیده های پرشین تولز

فرار از سربازی ؟؟

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
رفیق دوره رمضان زاده بودی توئم ؟!

kajkolah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اونوقت ساعت کاری تون چطور بوده؟ روز تعطیل و ساعت غیر اداری هم سرباز می گرفتین؟

فقط دنبال فراری ها بودین یا غایبها رو هم می گرفتین؟

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
یکی از دوستای ما هم سرباز فراریه، تو پادگان با مافوق دعوا کرده و زده اوضاعه طرف رو ...

هفته ای 7 روز، 10 بار میومدن دنبالش، بعد از حدود دو سال، دژبان گفته بود دیگه دنبالش نمیایم، اما اگه جایی کارش گیر کرد و معلوم شد که سرباز فراریه، خودتون میدونین و خودش !

ساعت و روز مشخص هم نداره کارشون، یه روز میبینی 10 صبح میان، فرداش موقع اذون صبح !

به نظر من، یا نباید بری سربازی، یا اگه مرد شدی و رفتی، تا آخرش رو مردونه بمون و برای همیشه ازش خلاصی بگیر و بیا بیرون . اینطوری، فقط اضاف میخوری، سختی بیشتری میکشی، آخر سر هم مثه بقیه پایان خدمت میگیری..

mohrefilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رفیق دوره رمضان زاده بودی توئم ؟!
اگر اشتباه نکنم رمضان زاده بعد از سرتیپ محمودی اومد من دوره سرتیپ محمودی دژبان بودم همون که الان توی رژه ها پشت **** وایستاده و خیلی هیکل میزونی داره و نقش بادیگارد رو بازی میکنه
اونوقت ساعت کاری تون چطور بوده؟ روز تعطیل و ساعت غیر اداری هم سرباز می گرفتین؟

فقط دنبال فراری ها بودین یا غایبها رو هم می گرفتین؟

غایبها که نه فقط فراری میگرفتیم اونم به صورت فله روزای تعطیل هم یا نگهبان آماده بودیم یا اینکه گشت سیار ولی خدا هیچ کس رو نصیب بازداشتگاه دژبان مرکز ارتش نکنه واقعا سخت میگیرن

aryavirgin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من در مورد فراری ها پر.سه دستگیریشون در دژبان کل کمی میدونم و دیدم و برادرانه میگم فرار نکنید دوستان ارزش نداره.... دادسرایی میشید ... در خونه آبروتون میره .... سخته ولی خدمتتون رو تموم کنید

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
دوستان یکی از سربازی فرار کنه دژبان مرکز کی میاد دنبالش ... چطوری میتونه بپیچونه دژبان مرکز راهکار چیه

سلام
اگه دژبان مرکز بیاد ، یکی دو ماه بعد میاد حداقل
در ضمن از روی آدرسی که داخل برگ سبز هست ، یا توی فرم ورود به یگان پر کردی میان دنبالت.
اونارو که درست پر نکردی؟ ایشالا؟
برگه سبزتم که ایشالا خونه تعویض شده دیگه؟
موفق باشی.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
راستی اگه نرفتی خدمت ، بازم نرو
ولی اگه رفتی ، فرار کار سختیه چون یه خورده که از فرارت بگذره :) اضافه خدمت دیگه نمیخوری! بلکه دادسرای **** و ... و اگه تجربه زندان نظامی رو داشته باشی ، میفهمی چی میگم :) (بازداشتگاه نه ، زندان)

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
دوستان یکی از اشنایان من برگ مرخصی ساعتی بهش دادن و رفت برای برای همیشه البته منم بعید بدونم بیان حداقل تا 1 سال دیگه چون خیلی اماره سرباز فراری زیاد هست ...

سلام
بحث زیاد بودن سرباز نیست.
بیشتر تاخیر به خاطر مسائل اداریه، تا یگان شما نامه بزنه به ستادش ، اونا بزنن به ستاد سازمان ، اونا به ستاد نیرو و ... حداقل دو ماه زمان میبره.
پس اینا زود تر از دوماه اصلاً امکان اومدنشون نیست ، یا خیلی ضعیفه.
موفق باشی

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
کسی نمیاد دنبالت نترس ... اما بیشترین ضرر رو خودت به خودت میزنی .

milad011

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
اگه دژبان مرکز بیاد ، یکی دو ماه بعد میاد حداقل
در ضمن از روی آدرسی که داخل برگ سبز هست ، یا توی فرم ورود به یگان پر کردی میان دنبالت.
اونارو که درست پر نکردی؟ ایشالا؟
برگه سبزتم که ایشالا خونه تعویض شده دیگه؟
موفق باشی.

از 2 ادرس موجود یک ادرس اشتباه داده شده یک ادرس واقعی هست نه خونه عوض نشده

irantejaratco

Registered User
لایک‌ها
0
از 2 ادرس موجود یک ادرس اشتباه داده شده یک ادرس واقعی هست نه خونه عوض نشده

دوستان عزیز خودتونو گول نزنید اصلا شما اگه برگه آماه به خدمتتو سفید هم ارسال کنی با راحتی عین آب خوردن خونتونو پیدا میکنن خیلی راحت از روی شماره ملی و اطلاعاتت تو ثبت احوال حتی آدرس بابای بابا بزرگت هم دارن.

ccme

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام من دیپلمم افتادم تهران کهریزک

دژبان مرکز

میخواستم بدونم چه جور جاییه؟

خوش میکذره؟

reza152

Registered User
لایک‌ها
87
سلام دوستان ؛ من هم چندروزه غیبت دارم ؛ از شانس خوبم افتادم دوره کد دژبانی ؛ کاری با هامون کردن طی دو روز که ارزوی سمنان و خارک .... بکنیم
میشه یه نفر توضیح بده که همون بار اول میریزن تو یا اگه بری و دوباره فرار کنی ؟ خواهشا کمک کنید

farhad17

Registered User
لایک‌ها
328
به نظر من یا نرید سربازی یا اگرم میرید تا اخرش برید
اگه دایورت کنید راحت تر میگذره !

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
سلام دوستان ؛ من هم چندروزه غیبت دارم ؛ از شانس خوبم افتادم دوره کد دژبانی ؛ کاری با هامون کردن طی دو روز که ارزوی سمنان و خارک .... بکنیم
میشه یه نفر توضیح بده که همون بار اول میریزن تو یا اگه بری و دوباره فرار کنی ؟ خواهشا کمک کنید
هیشکی نمیاد دنبالت نترس!سه میلیون فراری داریم دونه دونه بخوان بیان اینارو ببرن عمرشون کفاف نمیده البته به نفع خود دولت هم هست که اینا همون غایب و فراری بمونن و دیگه طلبکار کار و خونه و استخدام و تحصیل و حقوق و .... از دولت نباشن چند سال بعد هم یه پولی ازشون بگیرن و معافشون کنن
یه پسر خاله دارم چند سال فراری بود اونم رفت خرید بعد رفت کانادا

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
من 5 ماه رفتم خدمت کردم دیدم یه مشت الا* و گوسا** و بی همه چیز برا ما درجه دار شدن با اون خیک های گندشون و فقط میخورن و میخوابن و ما باید پوشکشون کنیم و ظرفاشون رو بشوریم و هی جارو بکشیم . ارشد ها هم که همشونو میگشتن از بین جوگیر ها و عقده ای ها پیدا میکردن :)) خلاصه که خدمت رفتن یعنی خدمتکار شدن برای این بی همه چیزا . این مدل خدمت نه مرد میکنه نه هیچی , اونی که میگه مرد میکنه یا خیلی فوفول تشریف داره و ناز ناز مامانش بوده یا اصلا نرفته . هیچوقت غرورتون و شخصیتتون رو به خاطر همچین احمق هایی خورد نکنین .
خلاصه که بعد از 5 ماه فرار کردم (خرداد 94) و بعد از چندین ماه (اسفند 94) دژبان اومد سراغم 7 صبح اما خوب زاییده نشده کسی بخواد منو بگیره ببره و مثل شبح فرار کردم خیلی راحت .... تازه یه درجه دارم که باهاشون اومده بوده برگشته بود به بابام گفته بود دیروز تولدم بوده فردا بیا یه کادویی چیزی به ما بده......یعنی مگه داریم ؟

بزرگترین اشتباه رفتن به خدمته .........نرو آقا نرو .....

بالا