برگزیده های پرشین تولز

فرصت بسیار عالی برای شما (سرمایه گذاری و کسب درامد در شرکت AVO INC)

Abdollah0098

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
38
خبر دیگه این که از امروز بطور کلی آدرس avo.net و avousa در موتور جستجوی گوگل حذف شده .خودتون می تونید امتحان کنید.البته ممکنه صفحاتی دیگه ای حاوی این اسم بیاد اما هیچ لینکی از گوگل به avo.net داده نمیشه دیگه.

Michael Corleone

Registered User
لایک‌ها
122
ساپورت سنتر هم همچنان پکیده ...
ساپورت سنتر مشکلی نداره اون به خاطر اینه که دامین avousa رو از سرویس خارج کردن و ساپورت هم رو دامین avousa بود من تا دیروز میتونستم با تغییر آدرس support.avousa.com به support.avo.net برم به بخش ساپورت ولی الان دیگه نمیره

hitoyou

Registered User
لایک‌ها
59
دوست عزیز این روشی هست برای خریدن زمان !! البته من شک کردم که چطور ممکنه اینوستور جدید قبول نکنه ، چون هر 1 روز تا 10-15 هزار تا حداقل فکر میکنم توی این سایت اینوست بشه که شما شک من رو برطرف کردید.
شما که از هایپ ها خارج شدید تو این تاپیک چی کار میکنید؟ جز منحوس بودن کار دیگه ای هم دارید؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655

Michael Corleone

Registered User
لایک‌ها
122
در حال حاضر کار خاصی نمیشه کرد جز صبر کردن تا ببینیم چی میشه چون معمولا تجربه ثابت کرده هایپ هایی که انقدر تبلیغ میکنن در سایت های مختلف و پول خرج سایتشون میکنن در عرض 3 ماه اسکم نمیشن و یه 5 6 ماهی میمونن , شاید هم این استثنا هست
در نهایت هم بازم باید صبر کنیم ولی امیدوارم اسکم نشه که همه ضرر میکنیم

hitoyou

Registered User
لایک‌ها
59
چرا گوز رو به شقیقه ربط میدید؟ اون یه بچه 12 13 ساله هست که باباش تازه واسش کامپیوتر خریده الانم ذوق مرگ شده , جواب بدید و اگر جواب ندارید که بدید چون جزو سرمایه گذارا نیستید پس لطفا با احترام خودتون سکوت رو رعایت کنید

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
100% نمیشه گفت چون انقدر هزینه ی تبلیغ داده ، حتما 3-4 ماه میمونه !! بیشتر کاربرها گول همین تبلیع ها رو میخورن ، ببینید انجمنی مثل Talkgold فقط ماهانه $8699 دلار بابت بنر 728 میگیره ، که اگر ادمین ایرانی باشه :دی باید چیزی حدوده

24 میلیون ماهانه فقط برای 1 بنر بده !! که همچین چیزی امکانش نیست ، این تازه فقط انجمن Talkgold هست در صورتی که توی بیشتر انجمن ها این هایپ تبلیغ کرده !!!!! بیشتر این هایپر ها خودشون مدیر چند انجمن و سایت دیگه هم هستند که در واقع هزینه ای بابت تبلیغات نمیدن :)

دوستانشون ادمین مانیتورینگ های معروف و معتبر هستند که به ازای ریفر کردن هر اینوستور سود رفرال خوبی هم بهشون میدن و هایپر ها هم قول میدن که همیشه اونارو ساپورت کنند !!! همین طور این برادران عزیز بابت هر پست 10 الی 30 سنت هم به Spammer ها میدن بابت پست دادن در انجمن ها که ایرانیان عزیز فکر میکنند بعـــــــله ببین جقدر پست خورده تو تاپیکش :دی

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
درود
دوستای خوبم این سایت آخرین روزهای عمرش رو داره سپری میکنه lمتاسفانه
دوستانی که 1 سال به قبل هایپ کار میکنند حتما سایت ev.biz یا EvBusiness رو درخاطر دارند..ادمین avo inc همون ادمین evbusiness هست...
متاسفانه طریقه اسکم کردن این تیم به این صورتی هست که مشاهده میفرمایید.
این هم بگم که هایپی که تبلیغات زیاذ میکنه دلیل بر این نمیشه که تا چند ماه کار کنه...من بارها گفتم و باز هم میگم که ریسک این سایتها با پلن های بالای 30 روز، ریسکشون بالطبع بالاتر از سایتهایی هست که پلن هایی به این شکل دارند : %105 after 1 day ..اما متاسفانه بعضی از دوستان توجه نمیکنند.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
درود
دوستانی که 1 سال به قبل هایپ کار میکنند حتما سایت ev.biz یا EvBusiness رو درخاطر دارند..ادمین avo inc همون ادمین evbusiness هست...
این هم بگم که هایپی که تبلیغات زیاذ میکنه دلیل بر این نمیشه که تا چند ماه کار کنه...من بارها گفتم و باز هم میگم که ریسک این سایتها با پلن های بالای 30 روز، ریسکشون بالطبع بالاتر از سایتهایی هست که پلن هایی به این شکل دارند : %105 after 1 day ..اما متاسفانه بعضی از دوستان توجه نمیکنند.

آقا چرا نفوس بد میزنی ، من بهشون ایمیل زدم ، گفتن که به زودی بر میگردن با قدرت و با پشتوانه ی بزرگ مالی و اعتباری....

hitoyou

Registered User
لایک‌ها
59
درود
شما تو این سایت سرمایه دارید؟ اگه دارید که تا هنوز چیزی مشخص نشده حرف الکی نزنید و اگر هم ندارید که لطفا حرف مفت نزنید و تو کاری که به شما مربوط نیست دخالت نکنید!!!!
این تاپیک مخصوص کسایی هست که سرمایه گذاشتن نه 4 تا بچه!!!

1408

Registered User
لایک‌ها
57
100% نمیشه گفت چون انقدر هزینه ی تبلیغ داده ، حتما 3-4 ماه میمونه !! بیشتر کاربرها گول همین تبلیع ها رو میخورن ، ببینید انجمنی مثل Talkgold فقط ماهانه $8699 دلار بابت بنر 728 میگیره ، که اگر ادمین ایرانی باشه :دی باید چیزی حدوده

24 میلیون ماهانه فقط برای 1 بنر بده !! که همچین چیزی امکانش نیست ، این تازه فقط انجمن Talkgold هست در صورتی که توی بیشتر انجمن ها این هایپ تبلیغ کرده !!!!! بیشتر این هایپر ها خودشون مدیر چند انجمن و سایت دیگه هم هستند که در واقع هزینه ای بابت تبلیغات نمیدن :)

دوستانشون ادمین مانیتورینگ های معروف و معتبر هستند که به ازای ریفر کردن هر اینوستور سود رفرال خوبی هم بهشون میدن و هایپر ها هم قول میدن که همیشه اونارو ساپورت کنند !!! همین طور این برادران عزیز بابت هر پست 10 الی 30 سنت هم به Spammer ها میدن بابت پست دادن در انجمن ها که ایرانیان عزیز فکر میکنند بعـــــــله ببین جقدر پست خورده تو تاپیکش :دی

نابرده رنج گنج میسر نمی شود

حالا هی شما بیا از سر دلسوزی به این عوام بگو بابا از این سایت ها دوزار کاسب نمی شید که نمی شید . مگه تو گوش این جماعت می ره

طرف اومده تاپیک زده " به راحتی من ماهی 599 دلار کاسب می شم" بعد از چند وقت گذاشته رفته . عین خیالش نیست .بعد به جای اینکه به مدیر بخش بگه تاپیک رو قفل کنن همینطور آراد گذاشته به امون خدا و رفته " به راحتی با 599 دلار جزایر کاپری"

هایپ - کلیک - سرف - از این چرت و پرت ها پول درنمیاد ایهالناس .

برید با بازوی خودتون کار کنید . تلاش کنید تا مزدش رو بگیرد. بعد ما این حرف ها رو از سر دلسوزی می زنیم . دو تا بچ میاند تو تاپیک می گن " شخصیت شما نشانگر حرف زدن شماست " . احمقی که شاخ و دم نداره

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
نابرده رنج گنج میسر نمی شود

حالا هی شما بیا از سر دلسوزی به این عوام بگو بابا از این سایت ها دوزار کاسب نمی شید که نمی شید . مگه تو گوش این جماعت می ره

طرف اومده تاپیک زده " به راحتی من ماهی 599 دلار کاسب می شم" بعد از چند وقت گذاشته رفته . عین خیالش نیست .بعد به جای اینکه به مدیر بخش بگه تاپیک رو قفل کنن همینطور آراد گذاشته به امون خدا و رفته " به راحتی با 599 دلار جزایر کاپری"

هایپ - کلیک - سرف - از این چرت و پرت ها پول درنمیاد ایهالناس .

برید با بازوی خودتون کار کنید . تلاش کنید تا مزدش رو بگیرد. بعد ما این حرف ها رو از سر دلسوزی می زنیم . دو تا بچ میاند تو تاپیک می گن " شخصیت شما نشانگر حرف زدن شماست " . احمقی که شاخ و دم نداره

کاملا با اصل فضیه که گفتی موافقم !!!
تو هایپ اگه سایت ها رو خوب رصد کنی و زمانشو بلد باشی همچنین ظمع نکنی و البته سرمایه خوب داشته باشی میتونی به جایی برسی!!!
اما بقیه چرته !!! الته شایدم بعضیا 50 دلار تو یه ماه رو درامد خوبی بدونن
نمیگم نمیتونی تو نت درامد داشته باشی اما با کلیک و زیر مجموعه به هیچ جا نمیرسی

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
آقا چرا نفوس بد میزنی ، من بهشون ایمیل زدم ، گفتن که به زودی بر میگردن با قدرت و با پشتوانه ی بزرگ مالی و اعتباری....

امیدوارم که اینجور میگی باشه حمید جان. من ادمین این سایت رو میشناسم و طیق گذشتش اون حرف رو زدم. انشالا که مشکلی پیش نیاد.
دوست عزیز hitoyou لطفا لحن صحبتتونو درست کنید.

ayhan.tb

Registered User
لایک‌ها
26
بی خیال بابا، 10 دلار باختید زمین و زمون رو دارید فحش بارون میکنید. این ساعت ها و این روزها میگذرد آوو هم مثل سایتهای دیگر فراموش میشوند بهتر است شخصیت خود را فدای چند دلار نکنیم.

پیشنهاد خودم:
اگر میخواهید از تجارت الکترونیک هم درآمد داشته باشید، نه فقط از طریق فیریکی، و نه از طریق کلاهبرداری، با علم اینکار را بکنید.
هایپ 100% شانس هست، بازی هست... یک ساعت بعدش وضعیتش مشخص نیست چه برسه به چندین ماه!

من خودم چون زمانی در این سایت سرمایه گذاری کردم که فقط 12-13 روز از عمرش میگذشت ضرر نکردم که هیچ سودم رو هم گرفتم ولی نه به صورت کامل.
ولی در سایتهای دیگری هم ضرر کردم... در کل با استفاده از نظریات و نصحیتهای باتجربه ها تصمیم گرفتم از این کار بیام بیرون و بیشتر از این متضرر نباشم.

زندگی جربان دارد.
موفق باشید.

pmforlife

Registered User
لایک‌ها
308
شما تو این سایت سرمایه دارید؟ اگه دارید که تا هنوز چیزی مشخص نشده حرف الکی نزنید و اگر هم ندارید که لطفا حرف مفت نزنید و تو کاری که به شما مربوط نیست دخالت نکنید!!!!
این تاپیک مخصوص کسایی هست که سرمایه گذاشتن نه 4 تا بچه!!!
آدم حرف زدن بعضيا رو كه ميبينه يقين ميكنه طرف يا سنش از دوم راهنمايي كمتره يا سن عقليش در همين حد مونده!

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
@ MR.Exchan9er

دوست عزیز بنده ار افعال معکوس استفاده کردم ، شما استاد مایی.

از دوست عزیز 1408 و ayhan.tb هم تشکر میکنم بابت پستشون !! جواب اون شخصی هم که هر چی لایق خودش هست رو داره به بقیه میگه تو صفحه ی قبل با یک لینک دادم :دی

ما که خونسرد هستیم و امیدوارم دیگران هم جواب این فرد رو ندن تا در جهل و نادانی بسوزد.

pmforlife

Registered User
لایک‌ها
308
اینو یکی تو فیسبوک نوشته: (حتی 1% احتمال بدید که راست گفته باشه... وحشتناکه!)

I lost a very closed friend lastnite whom i introducd to avo,she went and borow 6000$ to purchasd d 14% plan and promisd to refund back the cash after 7days,she went to comite suicide after she was told that avo is a scam.avo u can now see the great lost u av caused to me and the family of my friend.instead of u to be updating us evry hours,u kept quiet since yestady.i beleave and have faith that avo is not a scam but keeping silence and not saying anytin isnt d best option but rather creating fear n agony to people leadin them to hypertension.dont u know ur regular post means alot to us,if u had been updating us regulaly my friend would av comited suicide. R.I.P susan .u wil neva b 4goten in my heart"

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
بله متاسفانه /.

سر قضیه جنیوس فاند هم ایرانی های زیادی بودن که به راحتی 1000 تا 6 هزار تا میذاشتن.... بعد هم که میای اینجا پست میزنی طرف میاد میگه این تاپیک مال من هستش برو بیرون :دی

sada1

Registered User
لایک‌ها
42
مثل اینکه این liberty-loan.com واسه ایرانیها عبرت نشد باز چسبیدین به این یکی ....
در کل پیشنهاد بنده به مدیران بخش باازارچه اینه اجازه تبلیغ یا فعالیت و معرفی سایت های کلیکی سپرده و ..داده نشده چون همه این سایت ها اسکمر بزرگی هستند و خودتون را در گناهی که ناخواسته مرتکبش می شوید گرفتار نکنید

بالا