برگزیده های پرشین تولز

فروشگاه تبلت رایان پردازش

milad.h.h

Registered User
لایک‌ها
209
mf7shop.ir
دوست عزيز يه سر به اين سايت ميزني؟چندتا نمايندگي داره وينتاچ تو ايران ؟بنظرم اين سايت كلاهبرداره چون توقسمت تماس با شركت فقط ايميل داده مشكوك نيست؟;)

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
ارادت
امیرجان یه تبلت 7 اینچی قوی فقط و فقط واسه بازی میخام با قیمت مناسب 2 هسته ای با رم 1 گیگ و رزولیشن بالا چی پیشنهاد میدید؟
ممنون

سلام

متاسفانه زیر یک میلیون 2 هسته ای نمیشه خرید ولی بهترین گزینه به نظر من جت وی هست با سی پی یو 1500 و گرافیک مالی 400 قیمت حدود 460.

mf7shop.ir
دوست عزيز يه سر به اين سايت ميزني؟چندتا نمايندگي داره وينتاچ تو ايران ؟بنظرم اين سايت كلاهبرداره چون توقسمت تماس با شركت فقط ايميل داده مشكوك نيست؟;)

سلام

متاسفانه این هم یکی از خصوصیات زشت و ناپسند ماست که بدون اگاهی و شناخت از دیگران به آنان تهمت میزنیم. دوست عزیز از خدا نمیترسی؟

مارک وینتاچ اولین بار که وارد کننده آورد من شهامتش رو داشتم خریدم و معرفیش کردم و حالا همه وینتاچ رو میشناسن. تاپیک من اولین تاپیک بود در پرشین تولز که توسط مدیر به دلایلی حذف شد. حال دوست عزیز شما که رقیب هستید چرا با این شیوه؟؟؟؟؟؟

اگر کلاه بردارم آدرس دفتر ما رو بخون توی سایت ببین ما کجا هستیم و کی هستیم فکر کنم اونهائی که سرپائی بدون دفتر و محل کار وینتاچ میفروشن باید خریداران مواظب باشن.

دوستان عزیز برای خرید تبلت توجه داشته باشید از افراد معتبر خرید کنید و مواظب وینتاچ های تقلبی بالوازم غیر اصلی باشد..........

Last edited:

milad.h.h

Registered User
لایک‌ها
209
سلام

متاسفانه این هم یکی از خصوصیات زشت و ناپسند ماست که بدون اگاهی و شناخت از دیگران به آنان تهمت میزنیم. دوست عزیز از خدا نمیترسی؟

مارک وینتاچ اولین بار که وارد کننده آورد من شهامتش رو داشتم خریدم و معرفیش کردم و حالا همه وینتاچ رو میشناسن. تاپیک من اولین تاپیک بود در پرشین تولز که توسط مدیر به دلایلی حذف شد. حال دوست عزیز شما که رقیب هستید چرا با این شیوه؟؟؟؟؟؟

اگر کلاه بردارم آدرس دفتر ما رو بخون توی سایت ببین ما کجا هستیم و کی هستیم فکر کنم اونهائی که سرپائی بدون دفتر و محل کار وینتاچ میفروشن باید خریداران مواظب باشن.

دوستان عزیز برای خرید تبلت توجه داشته باشید از افراد معتبر خرید کنید و مواظب وینتاچ های تقلبی بالوازم غیر اصلی باشد..........[/QUOTE]

دوست عزيز شما انگار بد متوجه موضوع شديد من منظورم شما نبوديد اون سايتي بود كه ادرسشو دادم .متوجه اشتباهتون شديد؟

sotd

Registered User
لایک‌ها
12
سلام

ببخشید دیروز خیلی روز شلوغی بود و فراموش شده که شارژر و کیف رو تقدیم کنن. امروز هم تست کنید موردی بود من درخدمتم. مبارک باشه جناب ناطقی

امیر خان من شارژر رو تهیه کردم ، اگر فکر میکنید دوستمون که برای تحویل تشریف می آوردن، نمیرسن پیش من بیان کیف(اشانتیون فراموش شد) رو هم تهیه کنم.

با تشکر

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام

دوستان عزیز برای خرید تبلت توجه داشته باشید از افراد معتبر خرید کنید و مواظب وینتاچ های تقلبی بالوازم غیر اصلی باشد..........

دوست عزيز شما انگار بد متوجه موضوع شديد من منظورم شما نبوديد اون سايتي بود كه ادرسشو دادم .متوجه اشتباهتون شديد؟[/QUOTE]

سلام از بابت اشتباهی که برداشت کردم صمیمانه از شما عذرخواهی میکنم دوست عزیز تصور کردم منظور حضرتعالی با سایت ما بود که بنده رو بابت مطالب عفو بفرمائید. من هم تعجب کردم که ایشون گفته بود نماینده وینتاچ و کلی هم محوزات رو توی سایت زده بود به هر حال از اطلاع رسانی شما سپاسگزارم.

امیر خان من شارژر رو تهیه کردم ، اگر فکر میکنید دوستمون که برای تحویل تشریف می آوردن، نمیرسن پیش من بیان کیف(اشانتیون فراموش شد) رو هم تهیه کنم.

با تشکر

سلام دوست خوبم

عذر خواهی من رو بپذیرید ایشون دانشجو هستن و درست وسط امتحانات که امروز و فردا امتحان داشتن. اگر میتونید تا بعد از تعطیلات صبر کنید یا میخواید کیف رو پست کنم.

Sinas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا امیر مشخصات و لینک R9 نمیدی؟

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
آقا امیر مشخصات و لینک R9 نمیدی؟

سلام

ازش لینکی ندارم چون اینها وارداتیه و سفارش دهنده خودش میگه یک اسمی روش بزارن بخاطر اینکه رقبا سورس رو پیدا نکنن ولی یک تبلت 9 اینچه خوب و خوش قیمته. عکسش رو هم گذاشتم مشخصاتش رو فردا برم فروشگاه میزارم.

milad.h.h

Registered User
لایک‌ها
209
سلام از بابت اشتباهی که برداشت کردم صمیمانه از شما عذرخواهی میکنم دوست عزیز تصور کردم منظور حضرتعالی با سایت ما بود که بنده رو بابت مطالب عفو بفرمائید. من هم تعجب کردم که ایشون گفته بود نماینده وینتاچ و کلی هم محوزات رو توی سایت زده بود به هر حال از اطلاع رسانی شما سپاسگزارم.

خواهش ميكنم ايرادي نداره پيش مياد:rolleyes:

sotd

Registered User
لایک‌ها
12
سلام دوست خوبم

عذر خواهی من رو بپذیرید ایشون دانشجو هستن و درست وسط امتحانات که امروز و فردا امتحان داشتن. اگر میتونید تا بعد از تعطیلات صبر کنید یا میخواید کیف رو پست کنم.

خواهش میکنم . اختیار دارین. پس من کیف تهیه نمیکنم.

بازم بابت سرویس و محصولات خوبتون تشکر میکنم.

farzadwar

Registered User
لایک‌ها
43
سلام

متاسفانه زیر یک میلیون 2 هسته ای نمیشه خرید ولی بهترین گزینه به نظر من جت وی هست با سی پی یو 1500 و گرافیک مالی 400 قیمت حدود 460.
سلام امیر جان
اگه میشه لطف کنید و لینک مشخصات این تبلت جت وی را برام بزارید و یه سوال : به نظر شما تبلت زیر قوی هست واسه بازی و شما تاییدش میکنید ممنون میشم نظرتون را در موردش بگید تشکر
Window (YuanDao) N70S Dual Core Tablet PC 7 Inch RK3066 Android 4.1 1GB RAM 8GB White

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
خواهش میکنم . اختیار دارین. پس من کیف تهیه نمیکنم.

بازم بابت سرویس و محصولات خوبتون تشکر میکنم.

ممنونم قربان سلامت باشید.

سلام امیر جان
اگه میشه لطف کنید و لینک مشخصات این تبلت جت وی را برام بزارید و یه سوال : به نظر شما تبلت زیر قوی هست واسه بازی و شما تاییدش میکنید ممنون میشم نظرتون را در موردش بگید تشکر
Window (YuanDao) N70S Dual Core Tablet PC 7 Inch RK3066 Android 4.1 1GB RAM 8GB White

این خیلی تبلت خوبیه با این قیمت واقعا" عالیه . تبلت های داخلی حتی تک هسته ایشو به این قیمت نمیدن.

دوستان گرامی تغییرات به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر گرامی (ص) و امام جعفر صادق(ع) و آغاز دهه مبارکه فجر به تمامی اعضاء محترم داده شد. شاد باشید

Last edited:

mm00

Registered User
لایک‌ها
250
اگه کسی دست دو شو داره و میفروشه لطفا پ خ بده من خریدارم

datacenterco

Registered User
لایک‌ها
19
با سلام
از r9
r3
عکسی چیزی نداری بزاری؟
امکاناتش؟

hengamehsh

Registered User
لایک‌ها
14
سلام.پ خ زدم.اگه ممکنه راهنماییم کنید.ممنون

hengamehsh

Registered User
لایک‌ها
14
استاد چی شد مشخصات تبلت جدید.امروز همون فرداسا:rolleyes:

faridtk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز من یدونه q96 میخوام. فقط چند تا سوال دارم. گارانتیش چطوریه؟ اگه بعد از مدتی مشکلی پیش اومد شرایط گارانتی چیه؟ و اینکه قیمت امروز با کیف زیپدار و یدونه هم کیف کیبورد دار چند هست؟ تاچش چطوره؟ گیم hd رو راحت باز میکنه و اجرا میشه؟ و چند روزه به دست من میرسه؟ تبریز هستم من.

ehsan.js

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام امیر جان خسته نباشی
لینک عکس q96 مربوط به عکس q91 دوتاشون از نظر ظاهری مثه همن؟کیفیت دوربینش چطوره؟ و اینکه فقط رنگ سفید داره؟ رایتل ساپورت میکنه؟

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
استاد چی شد مشخصات تبلت جدید.امروز همون فرداسا:rolleyes:

سلام

بله حق با شماست این چند روز درگیر فروش گوشی ها شدم فرصت نشد .

دوست عزیز من یدونه q96 میخوام. فقط چند تا سوال دارم. گارانتیش چطوریه؟ اگه بعد از مدتی مشکلی پیش اومد شرایط گارانتی چیه؟ و اینکه قیمت امروز با کیف زیپدار و یدونه هم کیف کیبورد دار چند هست؟ تاچش چطوره؟ گیم hd رو راحت باز میکنه و اجرا میشه؟ و چند روزه به دست من میرسه؟ تبریز هستم من.

سلام

دوست عزیز کیو96 موجود نیست هفته بعد قراره بیاد . کلا" مارک وینتاچ گارانتی نداره مشکل پیش باید باید تعمیر کرد البته این رو هم بگم تبلت گارانتی دار دو برابر باید پول داد خدا میدونه شرکت گارانتی دهنده جواب بده یانه.

این تبلت تاچش با کیفیت بسیار عالی طراحی شده و گیم های اچ دی رو به راحتی اجرا میکنه سفارش دادم امیدوارم هفته بعد برسه امروز هم تعداد زیادی سفارش و مشتری داشتم که متاسفانه نیست.

سلام امیر جان خسته نباشی
لینک عکس q96 مربوط به عکس q91 دوتاشون از نظر ظاهری مثه همن؟کیفیت دوربینش چطوره؟ و اینکه فقط رنگ سفید داره؟ رایتل ساپورت میکنه؟
سلام عزیز

کیو 96 با 91 فقط روی سیم کارت با هم فرق دارن سخت افزار و ظاهر یکیه کیفیت دوربین بهتر از کیو 75 هست ولی عالی نیست و رنگش پشت سفید جلو مشکیه رایتل رو هم ساپورت نمیکنه.

بالا