برگزیده های پرشین تولز

فروشگاه کیان عرضه کننده انواع کنسول بازی و لوازم جانبی کنسول و فروش انواع بازی ....

وضعیت
موضوع بسته شده است.

SONY_SHOP

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
رم 4 گیگ ارجینال (مجیک گیت ساپورت) psp چنده؟
رم 8 گیگ ارجینال (مجیک گیت ساپورت) psp چنده؟

با عرض سلام و ادب و احترام خدمت شما دوست عزیزم دوست خوبم رم 4 گیگ کخ واقعاً مجیک گیت باشه حداقل باید 50.000 تومان پول و خیلی خیلی هم کم گیر میادش ولی من باز جنس خوبش را دارم اوونم به شرط بهتون میدم که تا زمانی که نشکنه براتون تعویضش میکنیم....

من امدم 5 تا آركيد بگيرم
اين دوست عينكي شما گفت 220 تومن
ميگم تو سايت 210 زده من قديمي ميخوام ميگه نه
ميگم اين 220 ت روش lit نصبه يا non ميگه lt كه پولش جداست
ميگم درست حالا رو اينا چي نصب هست ميگه ميگه تو اصلا ميدوني lt چيه
يعني اندازه بزم حاليش نبود
حالا اين 220 ت شما روش چي نصب شده ؟

با عرض سلام و ادب و احترام خدمت شما دوست عزیزم ...اولاً که ما اصلاً تو فروشگاه ما کسی را نداریم که عینکی باشه ....درضمن اوون موقع قیمتهای سایت اصلاً به روز به روز نبودش .....دوماً این که دستگاههای ما همگی روشون همون Non Stele نصبه و اگر بخواهین Lt روشون نصب کنید باید یک هزینه جدا گونه هم بپردازید ......ثالثاً دوست عزیز شما حق ندارید توی سایت توهین کنید لطفاً مثل انسان صحبت کنید.....به هر حال اگر دوست داشتی میتونی بیای فروشگاه تا باهاتون درباره قیمت صحبت کنم......

شما بازی MAG دارین؟ چند؟

سلام خدمت شما دوست عزیزم بازی MAG فقط پلمپش را داریم که اوونم 60.000 تومان پلمپش هستش....

این Bad Compony2 که 58 تومانه ریجن چنده ؟

سلام خدمت تو رفیق گلم بازی بد کمپانی2 الان فقط رجیون 3 را دارم و اگر ریجن 1 یا 2 ش هم اگر خواستی میتونم برات ردیفش کنم ولی فکر کنم باید 5.000 تومان تا 10.000 تومان بیشتر هزینه کنید.....

ممنون.
یه تبدیلی که بشه باهاش xbox360مدل الیت جاسپر رو به مانیتور خودم که اینه
syncmaster mb17850 crt
وصل کنم و بالاترین کیفیت رو بگیرم.(هر کابلی که خواست هم بگید)بازم میگم بالاترین کیفیت.قیمت کلشو با کابل و تبدیل بگید.
اگه تبدیل 2به 1هم بود قیمت جفتشم بگید.

داداشم الان تبدیل موجود ندارم ولی اگر خواستی توی بار بعدیمون هستش که اوونم ماه آینده میادش برامون....

سلام.
شما کنسول تنها رو برای فروش دارید؟ یعنی بدون جعبه و وسایل و دسته. (آرکید)
چه قیمت؟

با عرض سلام خدمت شما دوست عزیزم نه متاسفانه ما فقط با لوازم اورجینال و آکبند داریم داداشم......

dani_music

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز خوبی؟ اقا شما بازی uncharted2 رو دارید واسه فروش؟

بازی دست دوم هم بر میدارید ps3?

moer

Registered User
لایک‌ها
0
......................................................

Last edited:

AGENT73

Registered User
لایک‌ها
59
با عرض سلام. ببخشید سوال زیاد میپرسم.
قیمت این بازی هارو میخواستم فقط ریجن 1 میخوام باشند .اگر ریجن 1 شون رو دارید یک قیمتی بدید ممنون میشم.
MAG , UNCHARTED 2 , MODERN WARFARE 2

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
سلام

آرکید جاسپر تون که 230 هست میشه فلش بهش زد و بازی و سیو بازی توش ریخت؟

کابل hd همراهش هست یا نه؟

دیگه اینکه سینمای خانگی ما یه دی وی دی بهش وصله اگه من اینو بخرم باید کابل hd اونو هر بار موقع بازی در بیارم و واسه اینو نصب کنم؟

shadshad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
wii هم دارید؟

SONY_SHOP

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز خوبی؟ اقا شما بازی uncharted2 رو دارید واسه فروش؟

بازی دست دوم هم بر میدارید ps3?

سلام خدمت شما دوست عزیزم آنچارتد 2هم پلمپش را داریم 58.000 تومان و دسته دومش هم داریم 45.000 تومان...بازیدست دوم هم برمیداریم.....

ok aziz
دادا من ميخوام هفته بعد 2 تا بيام ازت بگيرم ! اسم شريف ؟
الان قيمت بالاست مياد رو 220ت كه من بگرم !
220ت بهم ميدي؟
كه من خودم 230ت بفروشم

سلام خدمت شما دوست عزیزم حالا شد من نوکرتم هستم فدات شم ....داداشم الانم دستگاه را ما باید بخریم 230.000 تومان........الان هم که دارم بهت میگم 230.000 تومان مطمعن باس که باید هفته بعدش باید بخری 240.000 تومان به هر حال من آخر آخرش را دارم بهت میدم 230.000 تومان آپدیت شده ولی باز هم تماس بگیر فروشگاه.....

با عرض سلام. ببخشید سوال زیاد میپرسم.
قیمت این بازی هارو میخواستم فقط ریجن 1 میخوام باشند .اگر ریجن 1 شون رو دارید یک قیمتی بدید ممنون میشم.
MAG , UNCHARTED 2 , MODERN WARFARE 2

سلام خدمت شما دوست عزیزم نه متاسفانه ما اصلاً بازی ریجن 1 فعلاً موجود نداریم.....

سلام

آرکید جاسپر تون که 230 هست میشه فلش بهش زد و بازی و سیو بازی توش ریخت؟

کابل hd همراهش هست یا نه؟

دیگه اینکه سینمای خانگی ما یه دی وی دی بهش وصله اگه من اینو بخرم باید کابل hd اونو هر بار موقع بازی در بیارم و واسه اینو نصب کنم؟

سلام خدمت شما دوست عزیزم بله آخرین آپدیت را براتون میریزیم که بتونید با فلش هم کار بکنید....

سلام خدمت شما دوست عزیزم ....نه متاسفانه ما اصلاً Wii کارنمیکنیم.....

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
سلام

تو آرکید جاسپر کابل hd هست یا جدا باید بخریم؟

گفتید فلش بهش وصل میشه آیا میشه کل محتویات دی وی دی بازی رو روی فلش ریخت و دیگه از خود دی وی دی استفاده نکرد تا هم به دستگاه فشار نیاد هم سرعت بالاتر بره؟

SONY_SHOP

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

تو آرکید جاسپر کابل hd هست یا جدا باید بخریم؟

گفتید فلش بهش وصل میشه آیا میشه کل محتویات دی وی دی بازی رو روی فلش ریخت و دیگه از خود دی وی دی استفاده نکرد تا هم به دستگاه فشار نیاد هم سرعت بالاتر بره؟

سلام خدمت شما دوست عزیزم نه متاسفانه کابل HD داخل هیچ کودوم از پکهای آرکید نداره ....نه متاسفانه نمیتونید بازی رو داخل فلش بریزید و استفاده کنید و فقط فقط برای یک هارد اضافه ازش استفاده میشود.....و برای SAVE کردن بازیها....

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
سلام

پس باید یه کابل باهاش گرفت

تفوت بین کابلهای hd که دارید در چی هست؟

اگه 6 یا 7 ساعت مدام بازی کنیم آیا لازم هست که کولر براش بگیریم یا این مدل داغ نمیکنه؟

ILDC2

Registered User
لایک‌ها
22
با عرض سلام و ادب و احترام خدمت شما دوست عزیزم دوست خوبم رم 4 گیگ کخ واقعاً مجیک گیت باشه حداقل باید 50.000 تومان پول و خیلی خیلی هم کم گیر میادش ولی من باز جنس خوبش را دارم اوونم به شرط بهتون میدم که تا زمانی که نشکنه براتون تعویضش میکنیم....
مطمئنید قیمت رو درست گفتید؟؟؟؟ 4 گیگ 50 تومن؟؟؟؟؟
من اینجا(شهرستان) از نمایندگی سونی مجیک گیت ساپورت 8 گیگ رو قیمت کردم 41 میگفت بعد شما 4 رو 50 تومن میدید؟؟؟؟

Last edited:

SONY_SHOP

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

پس باید یه کابل باهاش گرفت

تفوت بین کابلهای hd که دارید در چی هست؟

اگه 6 یا 7 ساعت مدام بازی کنیم آیا لازم هست که کولر براش بگیریم یا این مدل داغ نمیکنه؟

سلام خدمت شما دوست عزیزم کابلهاب HDMI تفاوتشون سر میزان کیفیت و تفکیک رنگشون هستش و هیچ مشکلی هم نداره .....شما اگر میخواهید شما زمان طولانی بازی کنید یک عدد فن بخر براشون......تا مشکلی خدائی نکرده پیش نیادش.....

مطمئنید قیمت رو درست گفتید؟؟؟؟ 4 گیگ 50 تومن؟؟؟؟؟
من اینجا(شهرستان) از نمایندگی سونی مجیک گیت ساپورت 8 گیگ رو قیمت کردم 41 میگفت بعد شما 4 رو 50 تومن میدید؟؟؟؟

سلام خدمت شما دوست عزیزم من که گفتم که من ندارم موجود که ولی گفتم فکر کنم اگر بیرون بخواهید بخرید این قیمتش هستش و نگفتم من دارم.......ولی بازم به هر حال قیمتش را خوب بهت دادند ....و خیلی ارزش داره....

Alixxx66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
چند تا سوال داشتم:
1-سال ساخت xbox360 elite چه زمانی هست؟
2- این xbox های جدید هنوز مشکل 3چراغ رو دارن یا دیگه این مشکل کلا رفع شده؟
3-ریجن xbox های شما چیه pal هست؟ یا نه؟
4-این ixtremelt که روی الیت نصب هست چه ورژنی هست و آیا هم مال داشبورد و هم مال درایو؟
5-آیا xbox elite باندل های دیگش را دارین؟ یا فقط همین مدل سادهاش را دارین؟
6-و در آخر اینکه هر چند وقت یکبار باید فریم ور کنسول رو آپدیت کنیم و آیا خودمون می تونیم این کار را بکنیم یا باید بیاریم جای شما و هزینش چقدر هست هر دفعه؟
مرسی.

mr.epidem

Registered User
لایک‌ها
65
آقا ps3 تو تابستون قیمتش میره بالا یا میاد پایین

در ضمن الان بازیهاش حول و حوش چنده ؟؟؟

SONY_SHOP

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
چند تا سوال داشتم:
1-سال ساخت xbox360 elite چه زمانی هست؟
2- این xbox های جدید هنوز مشکل 3چراغ رو دارن یا دیگه این مشکل کلا رفع شده؟
3-ریجن xbox های شما چیه pal هست؟ یا نه؟
4-این ixtremelt که روی الیت نصب هست چه ورژنی هست و آیا هم مال داشبورد و هم مال درایو؟
5-آیا xbox elite باندل های دیگش را دارین؟ یا فقط همین مدل سادهاش را دارین؟
6-و در آخر اینکه هر چند وقت یکبار باید فریم ور کنسول رو آپدیت کنیم و آیا خودمون می تونیم این کار را بکنیم یا باید بیاریم جای شما و هزینش چقدر هست هر دفعه؟
مرسی.

سلام خدمت شما دوست عزیزم

سال تولید Xbox360 های مدل Elite هم 2009.9.9 هستند
دوست عزیزم مشکل 3 چراغ شدند یه مشکل شرعی هستش برای ماکروسافت و کلاً با خدا هستش که 3چراغ بشه یا نشه...
بله دوست عزیزم ریجن کل دستگاههای ما پال هستند
تمامی کنسولهای ما با فریم ور Ixtream 1.61 Non Stle هستند بله هم داشبورد آپدیت هستش و هم دریاو دستگاه.
بله داریم پکیجهای 250 گیگ ....فینال فانتزی و باندل فورزا موتور اسپورت و باندل مادرن وار فیر2....
معمولاً تمامی کنسولهای ایکس باکس یا 1 سال یک بار و یا 6 ماه یک بار باید نرم افزارشون تعویض شود و عوض بشن..

آقا ps3 تو تابستون قیمتش میره بالا یا میاد پایین

در ضمن الان بازیهاش حول و حوش چنده ؟؟؟

سلام خدمت شما دوست عزیزم 100% قیمت کنسول PlayStation3 تو تابستون میره بالا و به مرز 20 الی 30 هزار تومان گرون تر میشه...

Alixxx66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میشه لطف کنید قیمت xbox360 elite باندل فاینال فانتزی را بگین
تو سایت amazoon زده بود 360 دلار با هاری 250 و 2تا دسته و بازی فاینال فانتزی
تو ایران هم همین قیمت هست یا نه

light67

Registered User
لایک‌ها
282
بازي tekken 6 داريد ؟
اگه داريد ريجن چند هستش و قيمتش با پست چند ؟

killzone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و خسته نباشی

قیمت این بازی ها رو میخواستم

MGS4
AC1
GOW3
AC2?:D

mrsf

Registered User
لایک‌ها
23
سلام و خسته نباشید
اداپتور ایکس باکس 360 سری جدید از این کوچکتر ها هم دارید؟؟؟؟
قیمت را بی زحمت پی ام کنید.

SONY_SHOP

Registered User
لایک‌ها
0
میشه لطف کنید قیمت xbox360 elite باندل فاینال فانتزی را بگین
تو سایت amazoon زده بود 360 دلار با هاری 250 و 2تا دسته و بازی فاینال فانتزی
تو ایران هم همین قیمت هست یا نه

سلام خدمت شما دوست عزیزم 395.000 تومان پکیج فاینال فانتزی و تاریخ تولیدش هم مال سال 2010 هستش...

بازي tekken 6 داريد ؟
اگه داريد ريجن چند هستش و قيمتش با پست چند ؟

داداش بازی تیکن6 هم دارم .....ریجنش هم3 هستش و پلمپ هستش و قیمتش هم 53.000 تومان هستش....

با سلام و خسته نباشی

قیمت این بازی ها رو میخواستم

MGS4
AC1
GOW3
AC2?:D

با عرض سلام خدمت شما دوست عزیزم بازی MetalGearSolid4 الان فقط پلمپش را دارم تقدیمتون میکنم 36.000 تومان ریجن 1 .....و بازی Asaissing Cread1 را هم ندارم....و بازی God Of War3 هم پلمپش هستش 60.000 تومان

سلام و خسته نباشید
اداپتور ایکس باکس 360 سری جدید از این کوچکتر ها هم دارید؟؟؟؟
قیمت را بی زحمت پی ام کنید.

باعرض سلام و ادب و احترام خدمت شما دوست عزیزم نه متاسفانه پاور کنسول Xbox360 هم فقط از این بزرگها دارم که اوونم 30.000 تومان هستش.....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا