برگزیده های پرشین تولز

فروش آندروید تی وی mk808 new پایین ترین قیمت + کیبورد و موس ژیروسکوپی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ferhat178

Registered User
لایک‌ها
10
با سلام
دوست عزیز یه اندروید تی وی باکس گفتید دارید که خروجی AV داره . میشه مشخصات و عکس از اون برام پ.خ کنین ؟ لینک هم بدید ممنون میشم
من مدلی میخوام که مستقیم به تلویزیون دارای 3 فیش AV وصل بشه ...

homayone

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام
دوست عزیز یه اندروید تی وی باکس گفتید دارید که خروجی AV داره . میشه مشخصات و عکس از اون برام پ.خ کنین ؟ لینک هم بدید ممنون میشم
من مدلی میخوام که مستقیم به تلویزیون دارای 3 فیش AV وصل بشه ...

سلام . بله عکس ها رو در زیر میتونید ببینید :

دارای ورودی USB . خروجی AV برای تلوزیون هایی که پورت HDMI ندارند . ورودی LAN جهت شبکه و استفاده از اینترنت با سیم + دکمه خاموش و روشن )
cpu : rockchip 3066 dual core 1.6 + 1GB RAM
فقط 240.000 تومان

datacenterco.com

Registered User
لایک‌ها
13

Pooria_H

Registered User
لایک‌ها
18
این دانگل ها هنگ نمیکنند و ویدیو های بلوری ریپ رو روون و بدون مشکل اجرا میکنند؟ اگر اینجا فروش داشتید لطف کنید بگید خریداران بیان نظرشون رو بگن.

homayone

Registered User
لایک‌ها
0
این دانگل ها هنگ نمیکنند و ویدیو های بلوری ریپ رو روون و بدون مشکل اجرا میکنند؟ اگر اینجا فروش داشتید لطف کنید بگید خریداران بیان نظرشون رو بگن.

سلام دوست عزیز . پخش بلوری ریپ بدون مشکل و بدون هنگی هست . برای همین ساخته شده عزیز . یکی از ویژگی هاش همینه .

خریدارهای ما عمدتا از طریق فروشگاه یا شرکت هستند بصورت حضوری . یا نمایندگی های ما هستند . کسایی هم که از اینجا تهیه می کنند متاسفانه نمیدونم چرا کامنت نمیزارن !

arisff

Registered User
لایک‌ها
10
سلام .لطف میکنید یه بار برای من و بقیه دوستان که میخوان از این محصول تهیه کنن و اسم mk808b رو هم زیاد شنیدن.
دقیقا بفرمایید چه فرقی با هم دارن و امکانات شون رو با هم مقایسه کنید. چون هر دو تقریبا تو یه رنج قیمت هستن.
ممنون.

tf101

Registered User
لایک‌ها
229
دوست عزیز اگر امکانش هست بالاترین مدل از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری رو پخ کنید همراه با قیمت
باتشکر

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,808
سیم کارت خور هم هست ؛ مثلا بش باهاش با gprs ایرانسل یا همراه اول به اینترنت وصل شد؟
یا مثلا sms فرستاد ؟
مثل تبلت glx که این خصوصیت دارند :D

ultraviolet90

Registered User
لایک‌ها
87
سیم کارت خور هم هست ؛ مثلا بش باهاش با gprs ایرانسل یا همراه اول به اینترنت وصل شد؟
یا مثلا sms فرستاد ؟
مثل تبلت glx که این خصوصیت دارند :D
مودم 3g ساپورت میکنن فکر کنم

behnam_pr

Registered User
لایک‌ها
60
آقا ببخشید فرض کنید یه هارد اکسترنال به این دستگاه وصل باشه . اونوقت اگه این موس و کیبورد مخصوص نباشه چطور میشه به فایلهای هارد دسترسی پیدا کرد ؟

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا