برگزیده های پرشین تولز

فروش ادکلنهای درجه1 و جذب کننده با شرایط ویژه(ارسال رایگان و مشاوره رایگان و...)

mm1368

Registered User
لایک‌ها
279
من این ادکلن هارو داشتم
Lalique amitis/coco chanel/212 vip herera/1milion/
حالا میخوام شما غیر از اینا یه ادکلن با بوی گرم و شیرین یا خنک و شیرین که همه پسند باشه بهم معرفی کنید ممنون

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

به نظرم شما الان تام فورد بلک اورکید.الور اسپورت.کرید سیلور.اسکادا.ورساچ پور هوم.کاپیتان بلک اصل براتون جزو گزینه های خوب میتونه باشه

دادا فسا چقدر فاصله داره با شیراز؟ شاید قسمت شد رسیدم خدمتتون

به به هم استانی!!!!
داداش در خدمتم قدمت بر چشم.یه2.5ساعت بیشتر فاصله نداره البته با سواری 1.45ساعت
خودم زیاد میام شیراز چیزی لازم داری بگو میام برات بیارم همونجا ببینی

mok11

Registered User
لایک‌ها
249
سلام و خسته نباشید
رنگ سیاه یا سبزاین مدل رو داری؟
19548101288000100789.jpg

uv400 و پولاریزه هستن ؟ قیمت آخر.ممنون

mm1368

Registered User
لایک‌ها
279
سلام و خسته نباشید
رنگ سیاه یا سبزاین مدل رو داری؟

uv400 و پولاریزه هستن ؟ قیمت آخر.ممنون

سلام.متشکرم عزیز
متاسفانه فقط همین رنگ برام مونده.این مدل فقط UV400هست.ولی از مدل ری بن های خلبانی 4مدل دیگه وسط صفحه اول گذاشتم که ممکنه خوشتون بیاد
از لحاظ قیمت هم که خیالتون کاملا راحت باشه که مناسبترین قیمت ممکن رو گذاشتم
در خدمتم داداش

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102

mobiamir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شماره حساب لطف کن کارت به کارت کنم برای عینک ویفری چطور ادرس بدم برام پست کنید

mm1368

Registered User
لایک‌ها
279
سلام. آقا ممکنه یه توضیح کامل در مورد UV و پلاریزه بدی؟
فرقشون چی هست؟
پلاریزه چه خصوصیاتی داره که UV نداره؟
عینیکی که UV باشه ولی پلاریزه نباشه، برا چشم ضرر داره؟
برای رانندگی در جاده چطور؟

برای اینکه کاملا آگاهی پیدا کنین در مورد این قضیه و ممکنه سوال خیلی از دوستان دیگه هم باشه از یه منبع معتبر اطلاعات زیر رو براتون میزارم.
اشعه ماوراء بنفش يا همان (UV) داراي سه نوع طول موج UVA ،UVB و UVC است كه اشعه «UVC» در لايه ازن جذب شده و به زمين نمي‌رسد و آن قسمتي كه براي چشم مضر است UVB است كه موجب سوختگي پوست و اثرات مضر روي چشم است.
مثلا وقتي UVB به روي برف تابيده مي‌شود، مي‌تواند موجب كوري برگشت‌پذير شود و براي ۱۲ تا ۴۸ ساعت بينايي خود را از دست دهد.
دانشمندان بر اين اعتقادند كه تماس زياد با اشعه UVB مي‌تواند در مدت زياد بيماري‌هاي برگشت‌ناپذير، مانند: آب مرواريد، تغيير در مركز ديد و ناخنك چشم را فراهم آورد.
اشعه «UVA» بيشتر توسط عدسي چشم جذب مي‌شود و مدركي براي ضرر چشم وجود ندارد. اشعه‌اي كه بايد چشم را از آن مصون نگه داشت UVB است.
عينك‌ها بايد حداقل ۹۸ درصد از UVA و UVB را جذب كنند چون عينكي كه استاندارد نيست، بسيار مضرتر از نزدنش است، چراكه عينك آفتابي باعث مي‌شود مردمك چشم باز شود و حال اگر UV را جذب نكند، تمام اشعه‌هاي مضر به داخل چشم نفوذ مي‌كنند.
استفاده از عینک‌های آفتابی به عنوان یك ضرورت و حفظ سلامت چشم‌ها مطرح شده است . محافظت چشم در مقابل نور شدید آفتاب و اشعه فرابنفش موجود در آن بسیار مهم است. استفاده از عینك آفتابی مناسب در شرایطی كه نور آفتاب شدید است، باعث بهتر شدن دید و پیشگیری از صدمه به عدسی و شبكیه چشم می‌شود. استفاده از عینكهای تقلبی نه تنها این خاصیت را ندارند بلكه سبب بسیاری از عوارض چشمی‌می‌شوند كه از آن جمله می‌توان، كاهش بینایی، آب مروارید و بیماری شبكیه را نام برد.
در نور شدید، چشم احساس خستگی و كاهش دید رنگی می‌كند. در صورتی كه چشم‌ها بدون محافظ هر روز برای ساعات طولانی در نور آفتاب به سر برد احتمال ابتلا به آب مروارید بسیار افزایش می‌یابد.
بهترين راه شناخت عينك‌هاي استاندارد، استفاده از دستگاه UV متر است كه اغلب در عينك‌فروشي‌هاي معتبر يافت مي‌شود.»
بدون استفاده از دستگاه «يووي متر» جهت شناخت استاندارد بودن عينك‌هاي آفتابي، تشخيص يك عينك آفتابي مناسب، حتي براي چشم پزشكان نيز سخت و غيرممكن خواهد بود.
گفتني است اين دستگاه بايد UV عينك را از ۹۸‌درصد به بالا نشان دهد. همچنين گاهي علامت «۴۰۰ UV» در كنار برخي از عينك‌ها درج شده است كه نشان‌دهنده قابليت حفاظت بر عليه UVB است.
نمي‌توان هر عينك گران‌قيمتي را استاندارد قلمداد كرد و بايد تمامي آنها توسط دستگاه (يووي‌متر)‌ تست شوند.
فيلتر پلاريزه
اغلب اشعه‌هاي مضر از استوا مي‌آيند و به‌شكل افقي‌اند. عينك‌هاي پلاريزه مي‌توانند جلوي اين اشعه‌ها را به خوبي بگيرند، چرا كه اين عينك‌ها اجازه مي‌دهند فقط اشعه‌هاي عمودي، داخل چشم شوند و تنها مشكل اين عينك‌ها اين است كه اگر خودرويتان (ال‌سي‌دي)‌ دارد شما به هنگام نگاه كردن به اين صفحه، كمي دچار مشكل شده و ممكن است اين صفحه را واضح نبينيد. بنابراين، اين نوع از عينك‌ها بيشتر براي افرادي كه داراي ديد بسيار خوب و شغل خلباني يا تيراندازي هستند توصيه مي‌شود.
منبع:عینک | عینک پروفسور - Content

شماره حساب لطف کن کارت به کارت کنم برای عینک ویفری چطور ادرس بدم برام پست کنید

پ.خ شد

bocelli

Registered User
لایک‌ها
56
سلام داداش این ادکلن Ferrari » Red For Men با رایحه گل رز هست؟

mm1368

Registered User
لایک‌ها
279
ممنون از جوابتون من دنبال رایحه گل رز هستم کدوم یکی ار فراری ها رایحه گل رز داره

خواهش میکنم داداشم...
الان که چک کردم از طریق سایتای دیگه این مدل رو میگن بویی شبیه گل محمدی داره و فک کنم به چیزی که شما میخواین شباهت داره.
خودمم که دارم بو میکنم تقریبا همین بویی رو که میگن میده(تنها این عطر هست که اینجور بوی گلی رو میده از بین ادکلنهای فراری بقیه بوشون کامل فرق میکنه و خیلی تند هستند)

bocelli

Registered User
لایک‌ها
56
خواهش میکنم داداشم...
الان که چک کردم از طریق سایتای دیگه این مدل رو میگن بویی شبیه گل محمدی داره و فک کنم به چیزی که شما میخواین شباهت داره.
خودمم که دارم بو میکنم تقریبا همین بویی رو که میگن میده(تنها این عطر هست که اینجور بوی گلی رو میده از بین ادکلنهای فراری بقیه بوشون کامل فرق میکنه و خیلی تند هستند)

بله داداش خودشه من اشتباهی گفتم رز برای خرید چند روز دیگه مزاحم میشم ممنون

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
برای اینکه کاملا آگاهی پیدا کنین در مورد این قضیه و ممکنه سوال خیلی از دوستان دیگه هم باشه از یه منبع معتبر اطلاعات زیر رو براتون میزارم.
اشعه ماوراء بنفش يا همان (UV) داراي سه نوع طول موج UVA ،UVB و UVC است كه اشعه «UVC» در لايه ازن جذب شده و به زمين نمي‌رسد و آن قسمتي كه براي چشم مضر است UVB است كه موجب سوختگي پوست و اثرات مضر روي چشم است.
مثلا وقتي UVB به روي برف تابيده مي‌شود، مي‌تواند موجب كوري برگشت‌پذير شود و براي ۱۲ تا ۴۸ ساعت بينايي خود را از دست دهد.
دانشمندان بر اين اعتقادند كه تماس زياد با اشعه UVB مي‌تواند در مدت زياد بيماري‌هاي برگشت‌ناپذير، مانند: آب مرواريد، تغيير در مركز ديد و ناخنك چشم را فراهم آورد.
اشعه «UVA» بيشتر توسط عدسي چشم جذب مي‌شود و مدركي براي ضرر چشم وجود ندارد. اشعه‌اي كه بايد چشم را از آن مصون نگه داشت UVB است.
عينك‌ها بايد حداقل ۹۸ درصد از UVA و UVB را جذب كنند چون عينكي كه استاندارد نيست، بسيار مضرتر از نزدنش است، چراكه عينك آفتابي باعث مي‌شود مردمك چشم باز شود و حال اگر UV را جذب نكند، تمام اشعه‌هاي مضر به داخل چشم نفوذ مي‌كنند.
استفاده از عینک‌های آفتابی به عنوان یك ضرورت و حفظ سلامت چشم‌ها مطرح شده است . محافظت چشم در مقابل نور شدید آفتاب و اشعه فرابنفش موجود در آن بسیار مهم است. استفاده از عینك آفتابی مناسب در شرایطی كه نور آفتاب شدید است، باعث بهتر شدن دید و پیشگیری از صدمه به عدسی و شبكیه چشم می‌شود. استفاده از عینكهای تقلبی نه تنها این خاصیت را ندارند بلكه سبب بسیاری از عوارض چشمی‌می‌شوند كه از آن جمله می‌توان، كاهش بینایی، آب مروارید و بیماری شبكیه را نام برد.
در نور شدید، چشم احساس خستگی و كاهش دید رنگی می‌كند. در صورتی كه چشم‌ها بدون محافظ هر روز برای ساعات طولانی در نور آفتاب به سر برد احتمال ابتلا به آب مروارید بسیار افزایش می‌یابد.
بهترين راه شناخت عينك‌هاي استاندارد، استفاده از دستگاه UV متر است كه اغلب در عينك‌فروشي‌هاي معتبر يافت مي‌شود.»
بدون استفاده از دستگاه «يووي متر» جهت شناخت استاندارد بودن عينك‌هاي آفتابي، تشخيص يك عينك آفتابي مناسب، حتي براي چشم پزشكان نيز سخت و غيرممكن خواهد بود.
گفتني است اين دستگاه بايد UV عينك را از ۹۸‌درصد به بالا نشان دهد. همچنين گاهي علامت «۴۰۰ UV» در كنار برخي از عينك‌ها درج شده است كه نشان‌دهنده قابليت حفاظت بر عليه UVB است.
نمي‌توان هر عينك گران‌قيمتي را استاندارد قلمداد كرد و بايد تمامي آنها توسط دستگاه (يووي‌متر)‌ تست شوند.
فيلتر پلاريزه
اغلب اشعه‌هاي مضر از استوا مي‌آيند و به‌شكل افقي‌اند. عينك‌هاي پلاريزه مي‌توانند جلوي اين اشعه‌ها را به خوبي بگيرند، چرا كه اين عينك‌ها اجازه مي‌دهند فقط اشعه‌هاي عمودي، داخل چشم شوند و تنها مشكل اين عينك‌ها اين است كه اگر خودرويتان (ال‌سي‌دي)‌ دارد شما به هنگام نگاه كردن به اين صفحه، كمي دچار مشكل شده و ممكن است اين صفحه را واضح نبينيد. بنابراين، اين نوع از عينك‌ها بيشتر براي افرادي كه داراي ديد بسيار خوب و شغل خلباني يا تيراندازي هستند توصيه مي‌شود.
منبع:عینک | عینک پروفسور - Content

بسیار ممنون بابت توضیحات جامع و کامل.
فقط دقیق متوجه نشدم. یعنی شما الان دو جور عینک داری؟ UV و پلاریزه؟
با توضیحاتی که گفتید کدوم مدل ها برای رانندگی در جاده بهتره و ضررش برای چشم کمتر؟

mm1368

Registered User
لایک‌ها
279

بسیار ممنون بابت توضیحات جامع و کامل.
فقط دقیق متوجه نشدم. یعنی شما الان دو جور عینک داری؟ UV و پلاریزه؟
با توضیحاتی که گفتید کدوم مدل ها برای رانندگی در جاده بهتره و ضررش برای چشم کمتر؟

خواهش میکنم اتفاقا شما کاملا دقیق متوجه شدین
ما 2جور عینک داریم یکی UV400 و یکی هم پلاریزه(که UV400هم داره)
واسه رانندگی پلاریزه بهتره چون مانع از انعکاس نور سطح جاده به چشم میشه و دیدتون در رانندگی خیلی بهتر میشه
در خدمتتون هستم

safa66

Registered User
لایک‌ها
61
مدلهاي پلاريزه رو برام ارسال كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

ahoola

Registered User
لایک‌ها
2
سلام داداش