برگزیده های پرشین تولز

فروش فروش لپتاپ استوک باقیمت باور نکردنی-تمیزو باگارانتی واقعی موجودوآماده ارسال-بروزرسانی 21/مرداد/96

adhamm

Registered User
لایک‌ها
418
با سلام
۱- لطفا تمام عکسهاش رو برام بفرستید که تمام خط و خش هاش مشخص بشه.
۲- مونیتورش پیکسل سوخته داره؟
۳- دستگاه چقدر کار کرده؟
۴- دستگاه کارتن داره؟
۵- جای دو تا هارد داره درسته؟ برای هر دو باکس داره که بشه بهش هارد وصل کرد چون ۹۰ درصد باکس نداشته باشه باکسش تو بازار گیر نمیاد
۶- کور آی سون گفتید با رم ۴ و ۵۰۰ گیگ هارد میشه ۱۴۰۰ - این رم ۴ گیگ ۲ تا دو گیگ میندازید روش و من خودم ۲ تا رم ۲ گیگ میتونم بندازم روش که بشه ۸ گیگ یا ۴ تا ۱ گیگ میندازید روش؟
۷- رم dd2 بهش میخوره یا ddr3?
8- usb3 رو ساپورت میکنه یا نه؟
۹- چند روز مهلت تست داره؟
۱۰- اگه هارد رو بخواید جای ۵۰۰ گیگ ۱ ترا بزارید قیمت چقدر تغییر میکنه؟
۱۱- dvd writer داره؟ درست و خوب کار میکنه؟
۱۲- باطریش چقدر دوم میاره دقیق؟ و آیا نو باطریش تو بازار موجود هست یا خیر؟ یا اطلاعی ندارید؟

لطفا جواب تمام این سوالات رو همینجا بدید - و شمارتون و مدت زمانی که میتونید جنس رو به تهران برسونید پخ کنید.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام دوست عزیز

جواب سوالها :
1- تمامی عکسها تو تلگرام واستون ارسال شد

2- مانیتورش هیچ پیکسل سوخته ای ندارد و هیچ مشکلی هم ندارد

3-دستگاه استوک وارداتی هست و کارکرد دقیقش مشخص نیست چون از اول دست خودم نبوده و از ظاهرشون پیداست زیاد ازشون کار نکشیدن

4- کارتن نداره چون استوک وارداتی هست و بدون کارتن از امریکا خارج میشن و اگه شما اسرار داشته باشین رو کارتن میتونم به مبلغ 20 تومتن تهیه کنم و لی فابریکی خودش نیست
5-جای دوتا هارد داره و یکی باباکس بهش وصله و واسه دومی هم تمامی متعلقاتی که بشه بهش هاردو وصل کرد حتی پیچای هارد دوم به صورت فابریک تو درگاه قسمت مربوط به هارد دوم موجود میباشد واگر جایی دیدین همچین چیزی رو نداره مطمِن باشین برداشتن چون خود کارخونه میزاره واسه سری های سرور و صنعتی حتما...

6-کاملا درسته و رم هم چهارتا جا رمی داره و هر طور که شما دست داشته باشین رم هاش رو میزاره یه دونه چهار و یا دوتا دو و یا ..... و خودتون هم میتونید رمهاتون رو بزارین روش

7- تمامی لپ تاپ های سری کور آی رم دیدیار تری میخورن و این هم همینطور

8- با اینکه نسل یک ها یو اس بی تری نمیخورن ولی این چون دستگاه سری ورکستیشن و سرور هست یو اس بی تری میخوره و کلا دو تا یو اس بی تری داره و یه دونه یو اس بی تو و یه دونه یو اس بی که داخل پورت ای ساتا هست

9- یک هفته مهلت تست داره و دو ماه گارانتی از تاریخی که برسه دستتون
10- مابالتفاوت 500 با یک ترا میشه صد تومن و خود هارد 500 رو هم اگه نخوایین صد تومن ازتون بر میدارم
11- دیویدی رایتر داره و چون سری سرور هست با بالاترین کیفیت و دوام طراحی شده و مثل جت کار میکنه
12- چون این دستگاه نسل یک هست و سی پیوو گرافیکش قوی هست در نتیجه پر مصرف هست و باطریش حدود 2 ساعت کار میکنه و باطری و کلیه لوازماش رو خودم دارم و پشتیبانی همه جوره خودم هستم

09397393956
ساکن رشت هستم و از رشت به تهران یکروزه با تیپاکس

Last edited:

ali.bu7808

Registered User
لایک‌ها
63
سلام این لپ تاپی رو ک ب کاربر it staffمعرفی کردین چ مدلیه و چ مشخصاتی داره و قیمت؟

behzad2012

Registered User
لایک‌ها
166
آقا ادهم جان لطف میکنی عکس از مدل دل 4600 با تمام زوایاش عکس بگیری میخوام همه چیزش مشخص بشه حتی کوچکترین خشش و آیا اگر بهتر از این مدل را سراغ داری برام اون را هم بفرست با سپاس
09141207811

چشم اقا بهزاد عزیز اگه یه شماره واتساپ بدی عالی میشه و در غیر این صورت تو یه تایپک جداگونه پیام بدین تا واستون ارسال کنم اینجا شلوغ میشه
درود
شماره را داده بودم همون زیر بود
یا به ایمیلم ارسال کن : [email protected]
یا به شماره تلفن : 09141207811

ali.bu7808

Registered User
لایک‌ها
63
اقا این مدل دلperecision m6500 این تودل منم رفته چندتا عکس ازش میخوام واینکه چندتا از موجود دارید؟
ی چیز دیگه درمورد گرافیکش بیشتر توضیح میدید اینکه قدرتش در چ حده وتا چقد قابل ارتقاع؟

کیفیت صفحش قابل قبوله؟

ضاهر لپ تاپ خوشکله؟اگه عکسشو برامنم بفرستید ممنون میشم.

وزنش چقده؟
این اپتاپو ک سرچ کردم نوشته رمش۱۶هست شما میگی ۸ مگه چ فرقی میکنن؟
لپتاپ های استوک چ فرقی با دیگر لپتاپ ها دارند؟

adhamm

Registered User
لایک‌ها
418
سلام این لپ تاپی رو ک ب کاربر it staffمعرفی کردین چ مدلیه و چ مشخصاتی داره و قیمت؟

سلام عزیز یه کم پستای قبلی رو بخونید متوجه میشید

اینم مدلش

DELL precision m6500( server laptop)

cpu corei71.73 to 3.3 ghz with turbo
q740
ram 8gb
hdd500 gb
vga :
geforce quadro
fx3800
1gb dedicate share to 4gb geraphic
changable
with extra hed sink and fan
keyboard back light
sim card
wifi
blutooth
led 17" full hd
dvd r/w
4 ram slot

چهار تا رم میخوره و دو تا هارد استاندار د ساتا و و یه دونه میکرو ساتا برای اس اس دی کوچیک و نیازی یه اچ دی کدی هم نداره چون کامله..
گرافیکش قابل تعویض و قابل ارتقا هست و فن جداگونه واسه گرفایک داره و ال سدی فول اچ دی مات حرفه ای هست
قیمت هم 1500 و با رم 4 در میاد 1400 و کور ای فایوش هم با رم 4 و هارد 500 در میاد 1200
تمیز با یک هفته مهلت تست و دو ماه گارانتی

adhamm

Registered User
لایک‌ها
418
اقا این مدل دلperecision m6500 این تودل منم رفته چندتا عکس ازش میخوام واینکه چندتا از موجود دارید؟
ی چیز دیگه درمورد گرافیکش بیشتر توضیح میدید اینکه قدرتش در چ حده وتا چقد قابل ارتقاع؟

کیفیت صفحش قابل قبوله؟

ضاهر لپ تاپ خوشکله؟اگه عکسشو برامنم بفرستید ممنون میشم.

وزنش چقده؟
این اپتاپو ک سرچ کردم نوشته رمش۱۶هست شما میگی ۸ مگه چ فرقی میکنن؟
لپتاپ های استوک چ فرقی با دیگر لپتاپ ها دارند؟

سلام عزیز

کیفیت صفحه عالی لبتابش سری ورکستیشن هست و سخت جون و بدنه فلزی و ترکیبی از الومینیوم فشرده و چند فلز دیگر و جهت وزن کم و استحکام فوقالعاده بالا گرافیکش هم مثل رم در میاد و قابل ارتقا هست زیر کیبوردش هست و کلا همه قطعاتش به راحتی در میاد و قابل ارتقا و تعویض هست وگرافیکش یک هیت سینک و یک فن جداگونه داره و این باعث میشه راندمانش خیلی بره بالا ظاهرش هم ظریف نیست یک قوله و جمو جورو خیلی پر ابهت و باحال و عکساش و توضیحتش رو میتونید تو سایت دل و یا نوتبوک چک ببینید وزنش همه سه کیلو و خورده ای رم هم که چهارتا جا رمی داره و تا 32 گیگ بهش میخوره و شما با هر رمی بخوای ما در خدمتیم و قیمت هر رم 4 گیگش صد در میاد و یا خودتون میتونید تهیه کنید و بزارید روش میتونید چهارتا 8 بزارید بشه 32 گیگ و با 32 گیگ رم گرافیک رو تا 16 گیگ شیر میکنه
و ..... با یک شماره تو واتساپ و یا تلگرام پیام بدین تا من عکساشو بفرستم از این مدل کلا 22 تا داشتم همه رو با قیمت خیلی بالاتر فروختم الان هم 5-6 تا مونده ازش و دارم به این قیمت میدم بازرار خرابی و پول لازمی

ali.bu7808

Registered User
لایک‌ها
63
ببخشید لپتاپ اسنوک چ فرقی با اصلش داره و میارزه ب این قیمت خرید یا برم نو شو بخرم؟

behzad2012

Registered User
لایک‌ها
166

adhamm

Registered User
لایک‌ها
418
ببخشید لپتاپ اسنوک چ فرقی با اصلش داره و میارزه ب این قیمت خرید یا برم نو شو بخرم؟

سلام عزیز

منظور از استو ک همون کارکرده هست با توجه به اینکه کارکرده هستن قیمتشون نسبت به نوشون خیلی پایینتره و اکثر مدلای کارکرده ای که برو بچ وارد میکننن استوک های سری صنعتی هستند که از لحاظ کیفیت ساخت و دوام و کارایی و ماندگاری سرو گردن بالاتر از سری های خونگی نو تو بازار هستن و یکی از ایراداشون اینه مثل خونگیا زیاد پر زرقو برق نیستن و وزنشون هم خیلی سبک نیست و ...
و بستگی به جیبتون داره و من اگه مثلا ماهی 20 میلیون درامد داشت باشم نمیام که استوک بخرم میرم بازار گرونترین مدل رو حالا یا صنعتی و یا معمولی خونگی شو میخرم

adhamm

Registered User
لایک‌ها
418
عکس هم ازش داری داداش؟
با یه شماره پیام بدین تا عکس رو واستون ارسال کنم تو تلگرام یا واتساپ و اگه نداری که تو یه گفتگوی جدید پیام بدین تا ارسال کنم واستون اینجا شلوغ میشه

ali.bu7808

Registered User
لایک‌ها
63
سلام من واتس اپ پیام دادم برای dell precision m6500

vahidreza64

Registered User
لایک‌ها
173
یک عدد لب تاب مدل
HP PROBOOK 6460B -- 2.5 Core i5 ( nasl 2)- 4 GB- 500 GB- INTEL3000 2GB- DVD R/W -WIFI-WEB--BLtOOTH- -14.1 HD LED--- 850t---

از دوست بسیار عزیز و با حوصله ادهم عزیز خریداری شد و مبلغ براشون واریز شد . قرار شد فردا برای بنده ارسال کنند .
فقط همینقدر عرض کنم ایشون بسیار مشتری مدار و با حوصله هستند و کامل زیر و بم لب تاپ رو کامل با عکس توضیح دادند و با وجود قیمت کف لطف کردند یک عدد کیف هم برای بنده در نظر گرفتند .

adhamm

Registered User
لایک‌ها
418
یک عدد لب تاب مدل
HP PROBOOK 6460B -- 2.5 Core i5 ( nasl 2)- 4 GB- 500 GB- INTEL3000 2GB- DVD R/W -WIFI-WEB--BLtOOTH- -14.1 HD LED--- 850t---

از دوست بسیار عزیز و با حوصله ادهم عزیز خریداری شد و مبلغ براشون واریز شد . قرار شد فردا برای بنده ارسال کنند .
فقط همینقدر عرض کنم ایشون بسیار مشتری مدار و با حوصله هستند و کامل زیر و بم لب تاپ رو کامل با عکس توضیح دادند و با وجود قیمت کف لطف کردند یک عدد کیف هم برای بنده در نظر گرفتند .
کاملا تایید میشود
مرسی اقا وحیدرضا گل شما لطف دارین کاملا وظیفست

mort3za

Registered User
لایک‌ها
152
ببخشید من مشهدم اگه خرید کنم کی میرسه دستم؟

بالا