• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش اولین سیستم مخصوص افزایش بک لینک رایگان

moj1rayaname

Registered User
لایک‌ها
111
سلام به همه
حتما اطلاع ندارید که مجموعه ی سایتهایی در حال فروش هست که حاصل تجربه ی بیش از 12 ساله تجارت الکترونیکی هست
( به دلیل کناره گیره از فعالیت اینترنتی )
آیا فروشگاه داری و فروش ندارد ؟ میخواهی همیشه لینک اول گوگل باشی ؟
آیا وب سایت دارید و بازدید ندارد ؟
آیا چت روم دارید و منتظرید آنلاین 100 تا بشود ؟
آیا نیازمندی ها دارید و هنوز روزی 2000 بازدید هم ندارید ؟

همه دنبال بک لینک هستند آن هم بکلینک سالم و بهینه و سئو شده
مثلا شما دوست دارید که یک محصول شما با 1000 عنوان مختلف در هزاران وبلاگ با موضوع مرتبط لینک شود ؟ آن هم دائمی و آن هم رایگان ؟
بله اولین و تنهاترین سیستم ایرانی P a r s L o n . C o m به شما کمک میکند ( اولین سیستم کاملا اختصاصی و حرفه ای )

با قابلیت های ویژه!
زیر مجموعه گیری و افزایش یوزر بدون تبلیغات ،
درگاه بانکی پرداخت جهت تبلیغات غیر رایگان
قابلیت پاپ اپ و افزایش لگاریتمی بازدید کل سیستم با جذب عضو
با قابلیت تعریف پکیج پولی برای کسب درآمد ( مثلا شما پول بدید من لینک شما را 1000 بار در کد قالب ها منتشر کنم )
امکان اضافه کردن تمامی قالبهای تمامی سیستم های قالبدهی رایگان ( رایگان ها و پولی هم هم اجازه بگیرین یا خرید کنید و بزارید سیستم )
طریقه اضافه کردن قالب بسیار آسان که خریدار خواهد دید ( قالب های فعلی در عرض سه چهار روز اضافه شده )

سایت حدود 1.5 سال پیش راه اندازی شده و چون وقت نشده بخوبی مدیریت و تبلیغات شود تنها 450 یوزر عضو جمع شده ( بدون حتی 1 تاپیک تبلیغای یا اجاره ی یک بنر تبلیغاتی )
اگر کسی بنر تبلیغاتی سفارش بدهد وبگذر روزی 500 عضو حداقل میاد
همین حالا هم از شما که خریدار نیستید دعوت میکنم عضو شوید

آتوریتی نزدیک 30 شده چک کنید http://smallseotools.com/page-authority-checker/
بک لینک الکسا حدود 120 سایت
بازدید در حدود 200 الی 300 = اگر 50 تا قالب دریافت کند روزی 50 بار لینک شما در قالبها درج میشود و روزی در واقع 50 وبلاگ به فروشگاه یا وب سایتهای شما لینک خواهد داد و همین آن عضوی که تبلیغات میکند لینک وبلاگ آن user ها هم منتشر خواهد شد
در بی نهایت قسمت قالب ها بی نهایت لینک می توان تعریف کرد ...
مثلا 10 فروشگاه دارید لینک همه ی آن ها هربار کسی از سیستم قالب دریافت کرد اضافه شود

قیمت پایه هزینه طراحی اختصاصی + پتانسیل + عمر سایت و آتوریتی + ایده = 1.500.000 تومان
فروش فوری = 2.150.000 تومان

بالا