برگزیده های پرشین تولز

فروش اینترنتی تخم بلدر چین |گوشت بلدرچین برای اولین بار در ایران |تضمین پایین ترین قیمت ممکن

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
مزرعه ارگانیک بهارستان با بهره گیری از تکنولوژی های روز از سال 1389 با اخذ مجوز های لازم اقدام به راه اندازی خط تولید بلدرچین (Quail) با متد های روز دنیا کرده است .در این تاپیک قصد داریم فرآورده های گوشتی ، پروتئینی این واحد تولیدی را به شما عزیزان معرفی کنیم و در صورت تمایل سفارشات شما را دریافت کنیم.

خواهشمند است قیمت ها و کیفیت محصولات ما را با سایر تولید و توزیع کنندگان مقایسه کنید

DSC02609.jpg

DSC02563.jpg

DSC02579.jpg

DSC02590.jpg

DSC02601.jpg

DSC02604.jpg

درباره ما :
امنیت غذایی و سلامت جامعه در وضعیت جدید جهانی از بزرگترین چالش های سران کشور ها بوده و با بیان روشنتر بهروری خاک برای تولید و تامین مواد غذایی به دلیل کشت مداوم کاهش یافته و به کارگیری کودهای شیمیایی هم نتوانسته راه حل درست برای عبور از این بحران باشد لذا رویکرد جهانی به سمت تولید و کشت محصولات ارگانیک معطوف گدید.
در کشاورزی ارگانیک بهربرداری صحیح و اصولی از خاک مد نظر است که طی آن ضمن استفاده بهینه از منابع و استعداد خاک توان تولید خاک حفظ شده و دیگر جهات زیست محیطی نیز رعایت می شود.و بدین صورت بهربرداری صحیح از خاک و توسعه پایدار اقتصادی ،اجتماعی، در جامعه کشاورزی فرهنگ سازی می شود.که این جزئی از برنامه اصلی سازمان خواروبار و کشاورزی جهانی است.
ورمی کمپوست: یکی از غنی ترین کودهای آلی و بیولوژیک شناخته شده در جهان است که ضمن بهروری خاک و گیاه زمینه جذب سایر مواد آلی خاک را نیز برای محصول مهیا می نماید.
شرکت تعاونی کشاورزی حیات نوین خاک بهارستان از سال 89 با راه اندازی سه مجموعه در قالب 4500 متر سالن اقدام به تولید این محصول نمود.
بخش دوم فعالیت این مجموعه تولید گوشت سالم و خالص می باشد.از آنجاییکه استفاده مداوم از گوشت مرغ و گوسفند و نحوه تولید خصوصا مرغ و عدم تنوع غذایی و خصوصا سالم ما را بر آن داشت که با تولید و پرورش گوشت های خاصی مانند بلدرچین و کبک و ...حل این معضل را یاری بخشیم.
بلدرچین و کبک پرندگان وحشی طبیعت هستند که در دنیا آنها را به سالنهای پرورش کشانده و این محدودیت را در تیراژ بالا به مردم اهدا نمد.
در حالی که در پرورش طیور از انواع واکسن و دارو استفاده می شود و این میزان در بدن حیوان باقیمانده و به بدن انسان منتقل می شود در حالی که در گوشت های خاص(بلدرچین،کبک و ...) اصولا از این مواد استفاده نیم شود و گوشت سالم بدست مصرف کننده می رسد.
این شرکت در مجموعه ای تمام مراحل،تولید تخم نطفه دار،جوجه یک روزه،پرورش بلدرچین،تولید تخم خوراکیو...را فراهم آورده است.

مزایای خرید از ما:
*ارگانیک فرآیند
*استفاده از نژاد های اصیل
*حذف واسطه و عرضه مستقیم
*قیمت فوق العاده پایین
*کیفیت تضمینی
*کشتار تازه و به روز فرآورده های گوشتی پروتئینی

قیمت های تمامی محصولات از سال 93 تاکنون تغییری نداشته اند

تخم خوراکی بلدرچین تازه (روز)...... بسته ای 2 هزار تومان (12 تایی)
گوشت بلدرچین (کشتار روز).............بسته 800 گرمی 12.500 تومان
تخم خوراکی ....................تماس بگیرید
گوشت کبک ....................تماس بگیرید
تخم نطفه دار کبک..............تماس بگیرید
تخم نطفه دار بلدرچین..........تماس بگیرید
کبک مولد.........................تماس بگیرید
بلدرچین مولد.....................تماس بگیرید
جوجه 1 روزه کبک...............تماس بگیرید
جوجه 1 روزه بلدرچین...........تماس بگیرید

هزینه پیک به عهده خریدار محترم می باشد.
هرگونه سوال پیرامون خرید دارید لطفا بپرسید خوشحال میشویم راهنمایی کنیم.
جهت خرید عمده و مشاوره تماس بگیرید : 09198910121

Last edited:

max_pyne99

Registered User
لایک‌ها
228
سلام دوست عزیز، شما که هیچ قیمتیا ثبت نکردید. ان شاء الله که قیمتای شما دیگه روزانه بالا و پایین نمیشه!!؟؟ شما در پرورش بلدرچین از آمپولای کورتون یا مشابه استفاده نمی کنید؟ من بلدرچین میبد یزد معمولا مصرف می کنم که نسبت به بقیه بوی کمتری داره و طعم بهتر. میشه در مقایسه کیفیت بلدرچینتون با میبد توضیح بدید؟ ضمنا ممنون بگید کدوم شهر هستید و هر کیلو بلدرچینا الان چقدر می فروشید؟ با سپاس

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
سلام دوست عزیز، شما که هیچ قیمتیا ثبت نکردید. ان شاء الله که قیمتای شما دیگه روزانه بالا و پایین نمیشه!!؟؟ شما در پرورش بلدرچین از آمپولای کورتون یا مشابه استفاده نمی کنید؟ من بلدرچین میبد یزد معمولا مصرف می کنم که نسبت به بقیه بوی کمتری داره و طعم بهتر. میشه در مقایسه کیفیت بلدرچینتون با میبد توضیح بدید؟ ضمنا ممنون بگید کدوم شهر هستید و هر کیلو بلدرچینا الان چقدر می فروشید؟ با سپاس
سلام و عرض ادب
قیمت ها ثابت هست و با قیمت های سال گذشته عرضه میشه ، در مزرعه بهارستان محصولات دیگری نیز تولید می شوند که روند آنها نیز ارگانیک می باشد و گوشت بلدرچین نیز از جمله آنهاست و هرگز و هیچگاه از کورتون و امثالهم استفاده نمی شود، و چندین بار از روند تولید در مزرعه فیلمبرداری و از شبکه 5 تهران پخش و به عنوان کشاورز نمونه سال انتخاب شده است که ان شا الله به زودی یکی از فیلم های آن بارگذاری خواهد شد.
در مورد محصولات کارخانه های دیگر اطلاعی ندارم ولی کیفیت بلدرچین مزرعه بهارستان تضمینی می باشد ، مزرعه اطراف شهر تهران و امکان بازدید حضوری با هماهنگی قبلی وجود دارد.
قیمت ها به زودی اضافه می شود.

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302
سلام میشه ادرس رو بدین من حضوری بیام بگیرم
غیر بلدرچین چیز دیگه هم دارید؟مثل کبک

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
سلام میشه ادرس رو بدین من حضوری بیام بگیرم
غیر بلدرچین چیز دیگه هم دارید؟مثل کبک
با سلام
آدرس کارگاه پادکدشت هست می تونم هماهنگ کنم تشریف ببرید ، ولی سفارشات رو اینترنتی کردیم که کار غیر حضوری و راحت تر انجام بشه
کبک هم بله آماده بهره برداری هست تا چند روز آتی ان شاء الله

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302
با سلام
آدرس کارگاه پادکدشت هست می تونم هماهنگ کنم تشریف ببرید ، ولی سفارشات رو اینترنتی کردیم که کار غیر حضوری و راحت تر انجام بشه
کبک هم بله آماده بهره برداری هست تا چند روز آتی ان شاء الله
خوب قیمت کبک رو میشه بدین؟من کبک زیاد مصرف میکنم

milad-apk

Registered User
لایک‌ها
17
سلام
قیمت تخم بلدرچین نطفه دار رو میخاستم
یه سوال دیگه هم داشتم
برای شروع اولیه پرورش بلدرچین چند تخم لازمه
ممنون

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
سلام
قیمت تخم بلدرچین نطفه دار رو میخاستم
یه سوال دیگه هم داشتم
برای شروع اولیه پرورش بلدرچین چند تخم لازمه
ممنون
با سلام
تخم بلدرچین نطفه دار دانه ای 1400 تومان رو تعداد بالا سعی میکنم تخفیف لحاظ بشه
برای شروع کار پرورش و کارگاه بستگی به سرمایه اولیه شما داره و اینکه حتما باید با مشاوره این زمینه صحبت کنید.

King PDA

Registered User
لایک‌ها
28
قيمت كبك ؟
تو تبريز نمياندگي دارين ؟ يا ارسال ؟

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
قيمت كبك ؟
تو تبريز نمياندگي دارين ؟ يا ارسال ؟

اقا کبک چی شد؟بلدرچین گوشتی هم دارید؟درشتر باشه
متاسفانه بنا به بیماری اخیری که وارد شده تولید کبک رو کنسل کردیم تا بلدرچین ها هم گرفتار این قضیه نشن
برای بلدرچین چه تعداد مد نظر هست پ .خ کنید پایین ترین قیمت رو اعلام کنم خدمتتون

reza10wert

Registered User
لایک‌ها
207
سلام
اگه من پرورش بلدرچین یا مرغ محلی داشته باشم ، شما تخم آنها را میخرید ؟

eoic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام مگه در نوع تخم بلدرچین تفاوت هست مثلا برخی جاها بسته 12 تایی رو میدن800 ولی برخی سوپرمارکت ها یا مرغی ها میدن 1400 یا 1700 علتش چیه انی که 800 میده به نرخ عمده میده یا اینکه خودش تولید کنندست یا اینکه نوع تخم ها با هم فرق داره؟

بالا