• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین و با کیفیت ترین گوشی های طرح اصلی ساخت چین و ویتنام با قابلیت اجرای بازی های HD سنگین

a_m_i_r_b_o_y

Registered User
لایک‌ها
119
سلام
تصمیم گرفتم کل تاپیک گوشی ها رو تو این تاپیک جمع آوری کنم دوستان از طریق همین تاپیک میتونن تمام گوشی ها رو ببینن. و همچنین میتونن از سایت ما هم بازدید کنند:
www.clonemobile.blogfa.com
شماره تماس بنده :
09355142909
سجادی
توجه: این گوشی ها تمام از بهترین مدل های بازار هست من خودم چون کارم تعمیرات موبایل هم هست میگردم بهترین گوشی رو میارم که به مشکل بر نخوره . گوشی هایی که کیفیت پایین دارن هم هست مثلا همین نوت 3 رو 260 هم میشه خرید ولی زمین تا آسمون با اینی که من دارم فرق داره. همه گوشی ها 24 ساعت مهلت تست دارن و در صورت داشتن مشکل
تعویض
میشوند.
اول ارسال به هیچ وجه نداریم حتی اگه امتیازتون 1000باشه
. تخفیف هم نداریم فقط هزینه ارسالشو رایگان در نظر گرفتم که تخفیف حساب بشه.
گوشی ها هم قبل ارسال به صورت کامل تست میشوند هم با سیم کارت رایتل هم با ایرانسل . که فردا نگین آنتن نداد.
یکسری رنگ ها و یا حافظه هارو ممکنه نداشته باشیم ولی اگه کسی 100% بخواد پولو واریز کنه 1 روز معطلی داره ولی واسش میفرستم.
سوالی بود در خدمتم.
عکس گوشی ها رو وقتی وارد سایت شدین آخر صفحه لینک فروشش تو سایت پرشین تولز رو گذاشتم میتونین از این طریق ببینین و هم واسه دانلود در فایل زیپ گذاشته شده.

-گوشی اول آیفون 5S هست. 8گیگ 400و 16 گیگ 450 و 32 گیگ 480 تومن:قابلیت اجرای بازی GTA 4 و 5 و آسفالت 8
اون لینک فیلم و عکس ها در سایت مال مدلی بود که فقط رامش 6 گیگ بود بقیه گوشی با این یکیه.

http://clonemobile.blogfa.com/post/1

-گوشی دوم آیفون 5 هست: واقعا بهترین دوربین رو تو تمام گوشی های طرح داره. حجم عکس هاش 2.5 مگابایت هست. کیفیت ساخت فوق العاده فقط هم رنگ مشکی تولید شده از این مدل . قیمت 500 هزارتومن 16 گیگ فقط داره.

http://clonemobile.blogfa.com/post/4

-گوشی سوم سامسونگ گلکسی نوت 3 چهار هسته ای واقعی هست: که هرکی یه گوشی کامل میخواد با کیفیت و صفحه نمایش فوق العاده تاچ روان و قدرتمند و دوربین خوب بهترین انتخاب تو این قیمت فقط همینه خیلی بیشتر از پولی که براش میدین میارزه.قیمت 520 تومن ساخت شرکت مدیا تک تایوان و مونتاژ شده در ویتنام
این گوشی جدید رسیده و به شرط 4 هسته ای میدم. یک نمونشو باز کردم و مدل cpu رو از روی برد گوشی خوندم تا دیگه 100% مطمئین باشیم که هک شده نیست. و همینطور که میبینین 4 تا هسته آن در نرم افزار cpu -z فعال هست.

http://clonemobile.blogfa.com/post/2

-گوشی چهارم : سامسونگ گلکسی S5 هست. که به تازگی وارد شده . گوشی خوبیه قدرتمنده دوربینش خوبه در حد نوت 3 بالایی هست. با اصلش مو نمیزنه. ولی به کیفیت نوت 3 بازم نمیرسه. قیمت 390 تومن

http://clonemobile.blogfa.com/post/3
- گلکسی s4 هم ورژن 1 موجوده بهترین کیفیت قیمت 415 هزار تومان

مابقی گوشی ها هم موجود هست برای کسب اطلاعات در همینجا یا به شمارم پیام کوتاه بدین یا تماس بگیرین.
انواع قطعات گوشی از قبیل تاچ و ال سیدی و ... موجود هست.
تعمیرات گوشی های مدل بالا نیز پذیرفته میشود.

فایل های ضمیمه

• DSC00539.JPG
    DSC00539.JPG
    87.9 KB · نمایش ها: 90
  • DSC00634.JPG
    DSC00634.JPG
    136.4 KB · نمایش ها: 87
  • DSC01092.JPG
    DSC01092.JPG
    261.7 KB · نمایش ها: 98
  • DSC01105.JPG
    DSC01105.JPG
    188.4 KB · نمایش ها: 84
  • DSC01122.JPG
    DSC01122.JPG
    199.2 KB · نمایش ها: 81
Last edited:

vorojak0151

Registered User
لایک‌ها
311
نوت 3 حجمه داخلیش 32 هستش یا16؟رنگه گلدشو موجود دارید؟

a_m_i_r_b_o_y

Registered User
لایک‌ها
119
نوت 3 حجمه داخلیش 32 هستش یا16؟رنگه گلدشو موجود دارید؟
جناب اینا 1.5 گیگ بیشتر فضای داخلی ندارن و باید رم روش بزارین تا 64 گیگ ساپورت میکنه تما نرم افزارا و بازی های HD رو روی رم بریزین اجرا میکنه غیر از گوشی اصلیه. رنگ فقط سفید و مشکی دارم

vorojak0151

Registered User
لایک‌ها
311
جناب اینا 1.5 گیگ بیشتر فضای داخلی ندارن و باید رم روش بزارین تا 64 گیگ ساپورت میکنه تما نرم افزارا و بازی های HD رو روی رم بریزین اجرا میکنه غیر از گوشی اصلیه. رنگ فقط سفید و مشکی دارم
رنگه گلدشو میتونید بیارید؟بازیارو رویه رم خارجی میریزید تو سرعتش تاثیر نداره؟
5sتون قابلیته اثره انگشت داره؟

a_m_i_r_b_o_y

Registered User
لایک‌ها
119
سلام..
بزرگوار..خوبی؟
2سیم نداری طرح درجه یک...مثل نوت3باشه ولی دوسیم..
سلام مرسی.
متاسفانه اصلا 2 سیم ندارم. تمام گوشی هام درجه کیفیتشون 1 درجه از اصلی پایین تره. الان بهترین گوشی که دارم همین نوت 3 هست واقعا محشره. خودم یکی ورداشتم پدرم یکی ورداشته داداشم یکی. حرف نداره.
یدونه هم دارم بالای تاچش تو بار شکسته 170 زیر قیمت میدم . قیمتش 350 تومن.
از لحاظ کار کرد اصلا مشکل نداره فقط ظاهرش اینجوره که اونم من برچسب LCD زدم خیلی دیگه معلوم نیست. لینک عکس هاش اینجاس کسی خواست در خدمتم.
http://uplod.ir/4oj2wwpep3yo/NOTE3.zip.htm

a_m_i_r_b_o_y

Registered User
لایک‌ها
119
رنگه گلدشو میتونید بیارید؟بازیارو رویه رم خارجی میریزید تو سرعتش تاثیر نداره؟
5sتون قابلیته اثره انگشت داره؟
رنگ گلدشو من ندیدم اگه بود میارم ولی فقط مشکی و سفید داره.
بازی ها اتفاقا برعکس اگه روی حافظه داخلی هر گوشی بریزی گوشی سرعتش میاد پایین ولی روی رم اصلا سرعت نمیاد پایین.
5S هم سنسور اثر انگشت داره ولی شبیه سازی شدس. هیچ کدون از گوشی های طرح اصلی سنسور اثر انگشت واقعی ندارن. هر کی گفت دروغ گفته.

vorojak0151

Registered User
لایک‌ها
311
رنگ گلدشو من ندیدم اگه بود میارم ولی فقط مشکی و سفید داره.
بازی ها اتفاقا برعکس اگه روی حافظه داخلی هر گوشی بریزی گوشی سرعتش میاد پایین ولی روی رم اصلا سرعت نمیاد پایین.
5S هم سنسور اثر انگشت داره ولی شبیه سازی شدس. هیچ کدون از گوشی های طرح اصلی سنسور اثر انگشت واقعی ندارن. هر کی گفت دروغ گفته.
میشه منظورتونو از شبیه سازی شده بگید؟یعنی فقط حالتشو داره ولی مثه اون عمل نمیکنه؟ رام 6 گیگ 16 گیگش 480 هستش؟

a_m_i_r_b_o_y

Registered User
لایک‌ها
119
میشه منظورتونو از شبیه سازی شده بگید؟یعنی فقط حالتشو داره ولی مثه اون عمل نمیکنه؟ رام 6 گیگ 16 گیگش 480 هستش؟
یعنی اینکه مثلا 5 ثانیه دکمه هوم رو نگه میدارین و باز میشه. تمام گوشی های طرح همینجوره .
متاسفانه رام 6 گیگ خیلی کمه منم ندارم ولی یکی از همکارا داره فقط رنگ سفید داره قیمت 16 گیگ 570 و 32 گیگ 600 هست. به نظر من نمیصرفه بیارم چون نوت 3 از همه اینا بهتره

mykel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
قیمتاتون یکم تنده

a_m_i_r_b_o_y

Registered User
لایک‌ها
119
قیمتاتون یکم تنده
کدومش تنده؟
خب عزیزم هر مدلی میخوای بگو قیمت کمترشم دارم. این دیگه بهترین جنسه که قیمتش بالاست. البته وقتی میخرین میگین نسبت به قیمتش بیشتر واقعا میارزه.
نوت 3 هم هست 260 تومن ولی فرقش مثل بنز با پیکانه.
اگه میخوای اندروید نباشه نوت 3 هست 100 تومن
عزیزم گوشی چینی کیفیت هاش متفاوته. قیمت هاشم متفاوته. همن آیفون چینی هست 1 میلیون و 300 که 8 هسته ای واقعی هست آخه بیاریم کی میخره!
پس قیمتی رو که اینجا میبینین با جای دیگه مقایسه نکنین جاهای دیگه اون 260 تومنی رو میدن بهتون 350 تون شما میگین به به :D

a_m_i_r_b_o_y

Registered User
لایک‌ها
119
بهترین گوشیتونون کدومه
از چه لحاظ؟
دوربین : آیفون 5
کارایی و قیمت خوب : نوت 3
آیفون 5 اس هم کیفیتشون خیلی خوبه مثل نمونه اصلیشه
اس 5 هم خوبه ولی من از کیفیتش راضی نیستم

kiazad

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
843
از چه لحاظ؟
دوربین : آیفون 5
کارایی و قیمت خوب : نوت 3
آیفون 5 اس هم کیفیتشون خیلی خوبه مثل نمونه اصلیشه
اس 5 هم خوبه ولی من از کیفیتش راضی نیستم
کدوم رو هیشکی نمیفهمه طرح هست

ahmad_ebra

Registered User
لایک‌ها
258
توی فیلم هست. و همین طور عکس ها.
نوت 3 : 31000 - سامسونگ اس 5 37000 - آیفون 9000

چه بنچمارکهایی به به
دوست عزیز
با آنتاتو ورژن 4.5.1 بگیرید مطمئن باشید نهایت 15000 بیشتر نیست

a_m_i_r_b_o_y

Registered User
لایک‌ها
119
کدوم رو هیشکی نمیفهمه طرح هست
به نظرم نوت 3 هیچ تفاوتی نداره با اصلیش.
اما در کل همشون فرقی نداره فقط آیفون 5 یکم پشتش فرق میکنه
اما کسی که خودش اصلشو نداشته باشه نمیتونه بفهمه.

amir1365

همکار بازنشسته
لایک‌ها
215
سلام دوست عزیز ، طرح اصل و با کیفیت آیفون4 داری ؟
اگر موجود داری لطفا قیمت بده ، تشکر.

بالا