برگزیده های پرشین تولز

فروش تعدادي اجناس با تخفيف واقعي

max_pyne99

Registered User
لایک‌ها
228
با سلام
تعدادی از کالاهای مازاد نیازم هست که یه زمانی خریدم ولی به کارم نیومده.
قیمتها همگی حدود یا کمتر از مبلغ خرید خودم هست اما بازهم خریدار واقعی باشه پیشنهاد قيمت كمتر براي همه اجناس آزاده:)، هزینه پست بسته به خرید یا نصف نصفه یا به عهده خریدار محترم.

1. يه ديگ سنگي ٧ سانتي ١٥ تومان
2. يه عدد زنگوله برنجي حدود ٥ سانت ١٥ تومان
3. يه عدد عروسك برنارد قابل شستشو حدود ١٧ سانت ٢٢ تومان

4. شير برنجي آب، قديمي و استفاده شده، ٢٢ تومان
5. طلق و شيرازه حدود ٥٠ جفت طلق و ٦٠ تا شيرازه يكبار مستعمل اما كاملا سالم و قابل استفاده مجدد قيمت ١٥ تومان، البته قيمت نوشونا نمي دونم اگه قیمتا زیاد گفتم بفرمایید ارزونتر میدم.
6. قاب مسي دست ساز استاد اسدي اصفهان حدود ٣٩در ٣٣ سانت قيمت ٥٥٠ تومان
7. كلاسور چرمي ١٧ در ٢٢ دارای جای تبلت و گیره برگه پاپکو. خودم ١١٠ خريدم.
8. پاور بانک 10000 میلی آمپر pqi آلومینیومی. توی سمینار گرفتم و روش آرم شرکت داره. دارای گارانتی داده پرداز رایانه متین، قیمتشا توی نت حدود 150 دیدم. قیمت پیشنهاد

9- ست شورت و زيرپوش ايكس لارج ١٥ تومن
http://8pic.ir/viewer.php?file=k2mzpyfw0qpu3zlitfcb.jpg
http://8pic.ir/images/gkgghshcqwl63f6c0drr.jpg

IMG_1755.JPG

yqrgjjsh6ssx.jpg

2qzcu5ady9hc.jpg

06xs9jqlstyj.jpg

Last edited:

max_pyne99

Registered User
لایک‌ها
228
داداش گل جسارتا اگر دلق و شیرازه ها خط و خش ندارن و تمیز و درحدن بنده با پست سفارشی کلا 12 هستم همشون رو فوری
والا فقط يبار استفاده شدن و بس. اما خوب قسمت اتصال شيرازه جاش مونده. با توجه به وزن بالاشون فكر مي كنم چيزي حدود ٦-٧ تومن هزينه پست بشه و متاسفانه اصلا چيزي برام نمي مونه.

goodjavan

Registered User
لایک‌ها
1,138
اون رد مشکلی نداره روی خود دلق ها چیزی نداشته باشه مشکلی نیست جناب ...باشه عزیز همون 15 خودتون میخوامشون کلا

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
استاد پاور رو با شرایطی حراج میکنی:)

max_pyne99

Registered User
لایک‌ها
228
استاد پاور رو با شرایطی حراج میکنی:)
سلام. والا اگه منظورتون مزایده هستش که من اصلا اعتقادی به مزایده اونم توی اینترنت ندارم. توی سایت ایسام که محل حراجه همه مزایده ها یا مفت خری میشه یا فروشنده با آیدی دیگه میاد بالا قیمت را خودش بالا می بره و نهایتا اگه کسی رو پیشنهادش نیومد میگه یه نامردی اومد مزایده را برد اما پرداخت نکرد و دوباره کالا را میزاره برای فروش!!!
شما اگه تمایل به خرید دارید، پیشنهادتون را با توجه به شرایط کالا و قیمتش توی بازار پخ بفرمایید در خدمتم.

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
سلام. والا اگه منظورتون مزایده هستش که من اصلا اعتقادی به مزایده اونم توی اینترنت ندارم. توی سایت ایسام که محل حراجه همه مزایده ها یا مفت خری میشه یا فروشنده با آیدی دیگه میاد بالا قیمت را خودش بالا می بره و نهایتا اگه کسی رو پیشنهادش نیومد میگه یه نامردی اومد مزایده را برد اما پرداخت نکرد و دوباره کالا را میزاره برای فروش!!!
شما اگه تمایل به خرید دارید، پیشنهادتون را با توجه به شرایط کالا و قیمتش توی بازار پخ بفرمایید در خدمتم.
نه برادر منظورم قیمتت چنده والا قیمت من بنظرم ممکنه درست نباشه

max_pyne99

Registered User
لایک‌ها
228
نه برادر منظورم قیمتت چنده والا قیمت من بنظرم ممکنه درست نباشه
آهان قیمت پاور بانک را نمی دونم مغازه دار چند میده. شما خودت یه قیمت منصفانه توی پیام خصوصی بزنید. اوکی بود تقدیم میشه.

max_pyne99

Registered User
لایک‌ها
228
پيشنهاد قيمت توي پخ براي همه كالاها آزاده، نبود؟

max_pyne99

Registered User
لایک‌ها
228
کلیه کالاها به قیمت پیشنهادی، نبود؟؟؟ لطفا اگه خریدارید بیاید جلو نه برای گذروندن وقت...

بالا