برگزیده های پرشین تولز

فروش تفنگ PCP -دوربین لیپرز 4-16*40 - کپسول شارژ تفنگ PCP و .... قیمت همکار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
با سلام خدمت دوستان عزیز
2 عدد دوربین لیپرز 4-16*40 آک به قیمت همکار 430 تومان برای فروش موجود هست .این 2 تا دوربین ته مونده بار هست .یه تعداد داده بودم به مغازه که برام بفروشه که این 2 عدد مانده .قیمت فروش بازارش 540 550 هست که مغازه بابت فروش به من همون 430 تومان پرداخت میکنه .گفتم اینجا بزارم زودتر فروش میره و یوزر نهایی هم به همون قیمت همکار میتونه دوربین را بخره .

دوربینهای لیپرز در بازار و بین یوزرها معروف هستند .این دوربینها روی همه تفنگهای بادی فنری و تفنگهای PCP بطور کامل جواب دادند و روی تفنگهای فنری مثل دیانا 350 مگنوم هم که لگدش معروف هست و هر دوربینی نمیشه روش نصب کرد بطور کامل جواب داده و کاملا آنتی شوک هست و دارای کیفیت بسیار بالایی هستند .از مشخصه دیگر این دوربینها اینه که دارای Zero Lock هستند و وقتی دوربین را صفر میکنید با یه پیچ آلن دوربین قفل میشه و دیگه صفرش به هم نمیریزه که بسیار کاربرد داره .

دوربینهای لیپرز همچنین دارای سان شید یا همون آفتابگیر هستند که در روزهای آفتابی میتونید روی دوربین نصبش کنید و دیگه آفتاب به داخل دوربین نمیزنه .

دوربینهای سری اول به تعداد 3 عدد و سری دوم و سری سوم به تعداد 15 عدد فروخته شدند

در تهران میتونم سمت ایستگاه مترو صدر تحویل حضوری بدم و یا با پیک بفرستم و برا شهرستان هم ارسال با تیپاکس یا در صورت عدم وجود تیپاکس ارسال با پست هست و هزینه ارسال هم با خریدار هست .

دوستان اقلام زیر هم به قیمت همکار موجود هست که دادم به مغازه ولی سر تصویه امروز فردا زیاد میکنند گفتم اینجا هم قرار بدم شاید زودتر فروش برند .

اقلام موجود (همه بصورت آک و به قیمت همکار) : (تمام قیمتها بصورت قیمت واقعی همکار و بازار هست و میتونید در بازار چک کنید)

تفنگ هاتسان At44- X با سایلنسر فابریک و قنداق جدید - موجودی 1 عدد - قیمت همکار 1850 - قیمت بازار 2100 و بالاتر - فروخته شد

تفنگ هاتسان گالاتیان بصورت پک کامل شامل هارد کیس - دوربین 3-12*44 - قفل ماشه - بند فابریک - ایر استریپر و ... - موجودی 1 عدد - قیمت همکار 3400 قیمت بازار 3900 - 4000 - فروخته شد
سایلنسر فابریک هاتسان - اصل کارخانه ای - موجودی 5 عدد - قیمت همکار 150 قیمت بازار 250 300 فروخته شد

جلد تفنگ گامو Gamo Lux که بصورت ضد ضربه هست - موجودی 1 عدد - قیمت همکار 150 قیمت بازار (در بازار چند ماهه موجود نیست) - فروخته شد

کپسول 6 لیتری فلزی 300 بار کاری 450 بار تست همراه با تست هیدرواستاتیک جدید و شارژ 300 بار - موجودی 2 عدد - قیمت همکار بسته به تعداد 550 600 قیمت بازار 700 750

کپسول 7 لیتری کامپوزیت 300 بار کاری 450 بار تست همراه با تست هیدرواستاتیک جدید و شارژ 300 بار - موجودی 3 عدد - قیمت همکار بسته به تعداد 850 950 قیمت بازار 1450 - - فروخته شد
کسی کپسول خواست انواع دیگه دارم

کیت شارژ کپسول به تفنگ PCP بصورت حرفه ای و درجه یک - موجودی 10 عدد - قیمت همکار بسته به تعداد 170 150 - قیمت بازار 200
250

دستگاه کورنوگراف (سرعت سنج تیر ) حرفه ای Shooting Chrony Chronograph مدل Beta بصورت آک قیمت 750 در بازار هم این مدل نیست خودم از آمریکا سفارش دادم.این قیمت تمام شده برا خودم هست .اگر کسی خواست بخره بهم پیغام بزنه بگم چرا این قیمت در آمده و چرا نمیشه از آمریکا با قیمت دلاری خریداری بشه و مثلا بگیم مسافری بیارند و یا با پست ارسال کنند و ...

دوربین دوچشمی شکاری Bushnell 10x42 Legend Ultra HD بصورت آک که از آمریکا خریداری شده .این دوربین در سایت binoculars.com در 3 سال متوالی 2011 2012 و 2013 به عنوان بهترین دوربین سال انتخاب شده و در سایت opticsplanet.com هم بالاترین امتیاز و تعداد رویو را در بین همه دوربینها داره .لازم به توضیح هست که این دو سایت از معروفترین سایتهای فروش دوربین در دنیا هستند .این دوربین را برای خودم از آمریکا خریداری کرده بوده ولی چون احتمال زیاد داره که از ایران برم و فعلا استفاده ندارم برای فروش قرار دادم .من دوربینهای مختلفی را در بازار چک کردم و بنا به عقیده خودم و چند تن از دوستان حرفه ای و وارد به دوربین این دوربین تصویر بسیار شفاف و وایدتری نسبت به دوربینهایی مثل دوربینهای Steiner داره .قیمت فروش این دوربین 3000 هست که برا خودم همین قیمت در آمده .اگر کسی خواست بخره بهم پیغام بزنه بگم چرا این قیمت در آمده و چرا نمیشه از آمریکا با قیمت دلاری خریداری بشه و مثلا بگیم مسافری بیارند و یا با پست ارسال کنند و ...

دوستان توجه کنید که تعداد محدود هست و قیمت هم قیمت همکار هست که میتونید در بازار قیمت بگیرید ببینید چقدر اقلام زیر قیمت هستند .در ضمن همه اقلام الان برای فروش به مغازه سپرده شده که امکان داره زودتر اونجا فروش برند پس در خرید دست دست نکنید .سابقه عضویت من و بخشی از معاملاتم هم در اینجا کاملا موجود هست و یوزر قدیمی 8 ساله و از ریش سفیدهای فروم هستم .

فروش ویژه به مدت بسیار محدود : (فروش فقط تا خاتمه موجودی از هر مدل )

دوستان موارد زیر الان موجود هست اگر کسی میخواد باید زود بگه چون تعداد کم هست : (قیمتها همه همکار هست - میتونید برید در بازار قیمت بگیرید)

At44 معمولی همراه با دوربین قیمت همکار 1750
AT44-SX با سایلنسر فابریک و قنداق جدید - قیمت جدید همکار 1800 ( فقط 1 عدد دیگه با این قیمت موجود هست)
At44 چوبی همراه با دوربین قیمت همکار 1850
AT-P2 پک کامل - قیمت جدید همکار 1750 ( فقط 2 عدد دیگه با این قیمت موجود هست)
گالاتیان قنداق چوبی کارابین پک کامل - قیمت جدید همکار 3600 (فقط 2 عدد دیگه با این قیمت موجود هست)
BT65 قنداق معمولی پک کامل - قیمت جدید همکار 2400 (فقط 3 عدد دیگه با این قیمت موجود هست)
BT65 قنداق چوبی پک کامل - قیمت جدید همکار 2550 (فقط 1 عدد دیگه با این قیمت موجود هست)
BT65 قنداق چوبی اوله لوتار والتر - پک کامل - قیمت جدید همکار 2700 (فقط 1 عدد دیگه با این قیمت موجود هست)
سایلنسر فابریک هاتسان همکار 150

کپسول و کیت شارژ هم موجود به تعداد موجود هست.

کپسولها شامل :
کپسول فولادی 3.5 لیتری
کپسول فولادی 6 لیتری
کپسول 6.8 لیتری کامپوزیت
کپسول 9 لیتری کامپوزیت
کپسول 21 لیتری کامپوریت

یه تعداد بسیار محدود هم ساچمه به شرح زیر موجود هست : (همه 5.5)

ساچمه JSB هاتسان با وزن 15.89 گرین - موجودی 4 بسته 250 تایی
ساچمه JSB هاتسان با وزن 18.13 گرین - موجودی 1 بسته 250 تایی
ساچمه باراکودا آلمانی با وزن 21 گرین - موجودی 2 بسته 200 تایی - فروخته شد
ساچمه Elmas مدل Extreme با وزن 20 گرین - موجودی 1 بسته 200 تایی - فروخته شد
ساچمه Elmas مدل Standard با وزن 16 گرین - موجودی 1 بسته 250 تایی
ساچمه سامیانگ با وزن 28 گرین - موجودی 1 بسته 250 تایی - فروخته شد

اگر هر گونه سوالی هم بود بپرسید بدونم راهنمایی میکنم .عکس هم کسی خواست بگه از یه سری موارد عکس دارم و بقیه هم خواستید باید برم مغازه عکس بگیرم .

Last edited:

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
دوستان عکس یه سری از وسایل را امروز براتون قرار میدم و سعی میکنم عکس مابقی هم براتون فردا بزارم .
از اونجایی که وسایل را برای فروش به مغازه سپردم یه سری عکس ها را در مغازه انداختم .کسی خواست میتونم آدرم مغازه را هم در تهران خیابان فردوسی بدم بره اجناس را از نزدیک ببینه البته در مغازه به همان قیمت بازار فروخته میشوند .

عکس دوربین لیپرز 4-16*40 :

IMG_20140123_150703_resize.jpg

عکس تفنگ هاتسان گالاتیان و هارد کیس :

IMG_20140123_150703_resize.jpg IMG_2326_resize.JPG IMG_2325_resize.JPG IMG_2327_resize.JPG IMG_2330_resize.JPG IMG_20140123_150229_resize.jpg IMG_2331_resize.JPG

فایل های ضمیمه

• IMG_20140123_150703_resize.jpg
    IMG_20140123_150703_resize.jpg
    180.1 KB · نمایش ها: 166

poyyesh

Registered User
لایک‌ها
649
سلام

350 مگنوم 5.5 الان فی کفش چنده ؟

دست دوم در حد تمیز چی ؟

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
سلام از هاتسان تفنگ باندی مثل sniper 125 یا مدل دیگه موجود؟

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
با سلام خدمت دوستان عزیز
دوست عزیز @poyyesh و @amirjk متاسفانه تفنگ فنری کار نمیکنم و نمیتونم رو اون موارد ذکر شده بهتون قیمت همکار بدم .این مواردی که میبینید به قیمت همکار قرار دادم دلیلش اینه که اینا ته مونده خرید قبلی من بوده و الان چون میخوام خرید جدید انجام بدم قیمت همکار قرار دادم که سریعتر فروش بره .من به همین قیمتها این اقلام را در بازار به مغازه ها دادم .
قیمت روز دیانا 350 مگنوم فکر کنم 1300 1350 باشه و تفنگ sniper 125 هم قیمت ندارم .

دوست عزیز @leksoz در حال حاظر فقط همین 2 تفنگ PCP را بصورت آک موجود دارم که میتونم به قیمت همکار تقدیم کنم .قبلا هاتسان AT-P2 هم داشتم که تمام کردم .براتون سعی میکنم قیمت بگیرم ولی باز نمیتونم به قیمت همکار و تا این حد پایین قیمت بدم چون اقلام بالا را بصورت عمده خریداری کرده بودم و کف قیمت همکاری بودند که الان فقط همین چند مورد باقی مانده .اگر در بازار هم قیمتها را چک کنید خودتون متوجه اختلاف قیمت زیاد میشوید .

یه چند تا عکس دیگه برا دوستان قرار میدم :

کیف ضد ضربه اصل گامو - این کیف بسیار جادار هست و به راحتی یک تفنگ با دوربین دهانه بزرگ مثل دهانه 56 داخلش جا میشه و دارای کیفیت بسیار بالا و لایه ضد ضربه هست .آخرین باری که در بازار موجود بود قیمتش 190 تومان بوده و الان مدتها هست در بازار موجود نیست (کیف آک هست) :

IMG_2306_resize.JPG IMG_2302_resize.JPG IMG_2303_resize.JPG IMG_2307_resize.JPG IMG_2308_resize.JPG IMG_2304_resize.JPG

کپسول 6 لیتری فلزی و 7 لیتری کامپوزیت 300 بار کاری 450 بار تست همراه با تست هیدرواستاتیک 5 ساله جدید و شارژ کامل :

IMG_2332_resize.JPG IMG_1729_resize.JPG IMG_1730_resize.JPG

poyyesh

Registered User
لایک‌ها
649
عزیز ببخشید ربطی به تاپیک شما نداره و برا اطلاعات خودم میپرسم کلا مکانیسمشون چطوریه این پی سی پی ها ؟

به فرض من الان این تفنگ هاتسان گالاتیان یارو داشته با شم
1.با حداکثر توان 53 ژول چند شات میده ؟
2. بعد از تمام شدن باد یا هرچی باید همون کپسولای بالا که خودتون دارید با اونا شارژ بشه ؟
3. هزینه هر بار شارژ استانداردش چقده ؟
4. شارژ کردنش راحته کلاچند دقیقه طول میکشه اماده شه تو کوه و ... میشه شارژش کرد ؟
5.این جمله کپسول 6 لیتری فلزی و 7 لیتری کامپوزیت 300 بار کاری 450 بار تست همراه با تست هیدرواستاتیک 5 ساله جدید و شارژ چند دفهع میشه ازش استفاده کرد ؟
این که فشار مخزنش 200 بارهبا کپسول 300 باری میشه یک با رو نیم شارژش کرد بله؟
ممنون

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
عزیز ببخشید ربطی به تاپیک شما نداره و برا اطلاعات خودم میپرسم کلا مکانیسمشون چطوریه این پی سی پی ها ؟

به فرض من الان این تفنگ هاتسان گالاتیان یارو داشته با شم
1.با حداکثر توان 53 ژول چند شات میده ؟
2. بعد از تمام شدن باد یا هرچی باید همون کپسولای بالا که خودتون دارید با اونا شارژ بشه ؟
3. هزینه هر بار شارژ استانداردش چقده ؟
4. شارژ کردنش راحته کلاچند دقیقه طول میکشه اماده شه تو کوه و ... میشه شارژش کرد ؟
5.این جمله کپسول 6 لیتری فلزی و 7 لیتری کامپوزیت 300 بار کاری 450 بار تست همراه با تست هیدرواستاتیک 5 ساله جدید و شارژ چند دفهع میشه ازش استفاده کرد ؟
این که فشار مخزنش 200 بارهبا کپسول 300 باری میشه یک با رو نیم شارژش کرد بله؟
ممنون

سلام دوست عزیز
خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم .جوابها را سعی میکنم با توضیح تکمیلی براتون قرار بدم :

1- اول از همه باید این مطلب را بدونید که هر کارخانه ای قدرت تفنگ را بر اساس ساچمه خاصی میزنه ولی در عمل امکان داره ما از ساچمه دیگری با وزن جدید استفاده کنیم .در ایران تفنگ ها فقط به کالیبر شناخته میشوند برای مثال 4.5 و 5.5 ولی در عمل یوزرهایی که از ساچمه های مختلف استفاده میکنند مخصوصا در تفنگهای PCP این مطلب را میدونند که ساچمه دا دارای وزنهای مختلف هستند که با واحد کرین اندازه گیری میشود .برای مثال مت در کالیبر 5.5 دارای ساچمه هایی با وزنهای 14.3 - 15 - 15.89 - 18.13 - 19 - 20 - 21 - 22 - 25 - 28 - 32 گرین هستیم .هرچه قدرت تفنگ بالاتر میره ما ناچار هستیم از ساچمه سنگینتر استفاده کنیم البته در بعضی اوقات برای اینکه تخریب را بالاتر ببریم هم از ساچمه سنگینتر استفاده میکنیم .
حالا برای مثال بر حسب تجربه من برای تفنگی مثل گالاتیان ساچمه های 15.89 تا 28 گرین کاربررد داره .خود کارخانه هاتسان قدرت تفنگها را برا اساس ساچمه 15.89 گرینی میزنه و در صورت استفاده از این ساچمه شما قدرت هر شاتت 53 ژول هست .حالا زمانی که از ساچمه سنگینتر مثلا 18.13 گرینی استفاده میکنید امکان داره قدرت هر تیر شما حدود 57 ژول باشه و بطور کلی معمولا با استفاده از شاچمه سنگین قدرت هر شات شما تا یه وزنی بالا میزه .
خوب حالا بریم سر تعداد شات : ما 2 نوع تعداد شات داریم .یکی تعداد شات کلی و یکی تعداد شات مفید که میشه روش حساب کرد .مثلا برای تفنگی مثل AT44 خود کارخانه میگه تعداد شات 70 تیر که این میشه تعداد شات کلی ولی در عمل مثلا میشه روی 30 تا شات با تلورانس کم و برای مسافت بالا حساب کرد .در مورد تفنگ گالاتیان هم کارخانه تعداد شات را 70 تا ذکر کرده ولی در عمل حدود 40 45 تیر خوب با تلورانس کم میده .البته در مورد گالاتیان چون تفنگ جدیدی هست سر این 40 تا 45 تا بحث هست و هر کس یه چیزی میگه .

2- معمولا مخزن تفنگهای PCP به غیر از 2 3 مدل خاص بقیه همه دارای فشار 200 بار هستند .شما هیچ زمانی نمیاید کل این فشار را استفاده کنید مگر اینکه بخواید کل مخزن را خالی کنید که آنرا دیشارژ میکنید .در تفنگی مثل AT44 مثلا وقتی 30 تا تیر میزنید فشار به 110 بار میرسه و باید تفنگ را دوباره شارژ کنید .شارژ تفنگهای PCP به 2 روش انجام میشه .یا با تلمبه و یا با کپسول که در پست اول موجود هست .در 95% مواقع یوزرها شارژ با کپسول را ترجیح میدهند چون استفاده از کپسول دارای مزایای زیادی نسبت به تلمبه هست مثلا :
کپسول رطوبت نداره و باعث ایجاد رطوبت در مخزن تفنگ نمیشه ولی بهترین تلمبه موجود هم بار در مخزن تفنگ رطوبت و آب وارد میکنه که باعث پوسیدگی و گرفتن والو و .. میشه
شارژ با کپسول 1 ثانیه طول میکشه و با تلمبه شما باید حدود 20 دقیقه تلمبه بزنید و بعد هم تا حدود نیم تا 1 ساعت نمیتونید تیراندازی کنید چون لرزش دست خواهید داشت .
کپسول خراب و .. نداره ولی تلمبه هر چند وقت یک بار نیاز به تعمیر و سرویس داره .
الان قیمت تلمبه از کپسول گرانتر شده .
بنظر من یه بار برای یه شارژ کامل تلمبه بزنید دیگه قید تفنگ و ... را میزنید چون بیعارف بگم جونتون بالا میاد و تا 2 روز کمر درد دارید .

اون 5% هم که تلمبه استفاده میکنند مجبور هستند مثلا در شهرشون و شهرهای اطرافشون محلی برای شارژ کپسول نیست .

3- هزینه شارژ هر بار کپسول در شهرهای مختلف متفاوت هست ومثلا در تهران 25 30 تومان - در اصفهان 5 تومان - در شیراز 15 تومان و ... ولی گرانترین جا همین تهران هست .
با هر بار شارژ کپس.ل شما میتوانید حدودا 15 20 بار تفنگتون را شارژ کنید .

4- شارژ کردن تفنگ با کپسول کلا 1 ثانیه زمان میبره و هر جا که شما کپسول یا تلمبه داشته باشید میشه تفنگ را شارژ کرد .

5- کپسول 6 لیتری را حدودا 15 دفعه میشه باها تفنگ را شارژ کرد و 7 لیتری هم بیشتر که تعداد دقیق ندارم . فرق این 2 مدل کپسول فقط در حجم نیست و فرق اصلی در وزن هست .مثلا یک کپسول 6 لیتری فلزی دارای وزنی حدود 13 کیلو هست و یک کپسول 7 لیتری کامپوزیت دارای وزنی حدود 5 کیلو
به این دلیل که مخزن تفنگ 200 بار هست ما اگر برای شارژ از کپسول 200 بار استفاده کنیم پس از 1 بار شارژ فشار داخل کپسول ما کمتر از 200 بار میشه و در دفعات بعد نمیتونیم مخزن تفنگ را بطور کامل و 200 بار شارژ کنیم .برای حل این موضوع افرادی که از تفنگهای PCP استفاده میکنند از کپسولهای 300 بار استفاده میکنند ولی مخزن تفنگ را همان 200 بار شارژ میکنند و نه بیشتر مگر در 2 مورد تفنگ خاص که دارای مخزن 300 باری هستند .شما هر زمان که فشار داخل کپسولتون به حدود 150 بار رسید دوباره میدید کپسولتون را 300 بار شارژ میکنند .

babak12

Registered User
لایک‌ها
15
شما این مدل رو ندارید؟ BT65SB-Elite

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
شما این مدل رو ندارید؟ BT65SB-Elite

دوست عزیز بطور کلی تفنگ BT65 مدل Elite اش وارد ایران نشده .از این تفنگ 2 مدل داخل ایران شده .یکی بصورت ساده و یکی بصورت پک کامل شامل هارد کیس - بند - دوپایه - دوربین و ....
در حال حاظر قیمت پک کامل در بازار 2900 3000 هست .من یک عدد موجود دارم میتونم 2500 تقدیم کنم که بصورت آک هست .

دوستان 2 مورد برای فروش به پست اول اضافه کردم که به درد یوزرهای حرفه ای میخوره :

1- دستگاه کورنوگراف (سرعت سنج تیر ) حرفه ای Shooting Chrony Chronograph مدل Beta بصورت آک
2- دوربین دوچشمی شکاری Bushnell 10x42 Legend Ultra HD بصورت آک

این دو مورد را برای خودم از آمریکا سفارش داده بودم که با مشقت و بدبختی بسیار بعد از 8 ماه بدستم رسید (مسافری و با پست نمیشه ) ولی کمی دیر رسیدند چون فعلا تفنگ و وسایل خودم را فروختم و دارم کارام را ok میکنم که از ایران برم .
این دو مورد را به همان قیمتی که برام در آمده برای فروش قرار دادم .کسی که میدونه اینا چی هستند و قیمتشون چند هست و اصلا در ایران پیدا میشند یا نه فکر نکنم برای خرید با این قیمت شک کنه .

عکسهای دوربین دوربین دوچشمی شکاری Bushnell 10x42 Legend Ultra HD :

IMG_2178_resize.JPG IMG_2180_resize.JPG IMG_2159_resize.JPG IMG_2169_resize.JPG IMG_2171_resize.JPG IMG_2170_resize.JPG IMG_2172_resize.JPG IMG_2173_resize.JPG IMG_2174_resize.JPG IMG_2176_resize.JPG

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
عکسهای کیت شارژ : (تمام اجزا استفاده شده مثل مانومتر - شلنگ و مخصوصا اتصالات از نوع بسیار مرغوب و مخصوص استفاده 400 بار هست)

IMG_2292_resize.JPG IMG_2290_resize.JPG IMG_2287_resize.JPG IMG_2282_resize.JPG IMG_2291_resize.JPG

poyyesh

Registered User
لایک‌ها
649
ممنون از توضیحات کاملت ذهنیت من در مورد پی سی پی کلا تغیرر کرد

فروش خوبی داشته باشین

Rivolta

Registered User
لایک‌ها
220
سلام
لطفا" در مورد ساچمه ها هم توضیحی بدید .. و قیمت باراکودا را هم بفرمایید .. اچ اند ان یا دیانا باراکودا ؟

با سپاس .

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
سلام
لطفا" در مورد ساچمه ها هم توضیحی بدید .. و قیمت باراکودا را هم بفرمایید .. اچ اند ان یا دیانا باراکودا ؟

با سپاس .

سلام دوست عزیز
بفرمایید چه توضیحی میخواید من راهنمایی میکنم .بطور کلی معمولا وقتی تفنگی را با یه مدل ساچمه صفر میکنید باید از همون ساچمه یا ساچمه هایی با وزن نزدیک به اون استفاده کنید .
معمولا هر تفنگی با یه سری ساچمه ها بهتر جواب میده که به اونها در اصطلاح magic pellets میگویند .مثلا تفنگی مثل هاتسان AT44 بهترین عملکرد با با ساچمه های 15.89 و 18.13 گرینی مارک JSB داره .ولی میشه برای استفاده از قدرت بیشتر و تخریب بیشتر تا یه وزن خاصی از ساچمه سنگینتر هم استفاده کرد به عنوان مثال میشه برا AT44 ساچمه 21 گرین باراکودا هم استفاده کرد و خوب هم جواب میده ولی مثلا ساچمه 25 گرین دیگه برا این تفنگ زیاد هست .

در مورد ساچمه های باراکودا اون 2 بسته که من دارم H&N باراکودا هستند و قیمت هم بسته ای 45 تومان قرار دادم که زیر قیمت بازار هست .خرید خودم یه زمان بسته ای 65 تومان بوده که اون زمان در ایران بسیار نایاب شده بود .الان در بازار هست و ارزانتر شده و قیمتش در بازار حدود 55 هست که من بسته ای 45 قرار دادم .

اگر سوال دیگه ای بود در خدمتم .

دوستان توجه کنند که اینجا تاپیک مشاوره نیست و تاپیک فروش هست ولی من تا جایی که بتونم سعی میکنم راهنمایی کنم چون دلم میخواد مشتری بدونه چی میخوره و به دردش میخوره یا نه .

Last edited:

smart.pro

Registered User
لایک‌ها
652
استاد سلام عرض ادب ، تو اير ريفله كه تركوندي اينجا رو هم كه آباد كردي : دي
ميشه ارزون ترين PCP بازار رو كه تو ايران هم موجود باشه بهم معرفي كني + قيمت نهائي كه ميشه تهيه كرد . . .
و اگه مورد دست دوم خوبي هم داري بازم قيمت بده بهم

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
استاد سلام عرض ادب ، تو اير ريفله كه تركوندي اينجا رو هم كه آباد كردي : دي
ميشه ارزون ترين PCP بازار رو كه تو ايران هم موجود باشه بهم معرفي كني + قيمت نهائي كه ميشه تهيه كرد . . .
و اگه مورد دست دوم خوبي هم داري بازم قيمت بده بهم

سلام دوست عزیز
داستان اونجا فرق داره چون به شدت باند بازی اونجا زیاد هست .یه تفنگ را خدا میکنند حسابی میفروشند و بقیه را پایین میکشند و وقتی موجودی اون تفنگ را تمام کردند همون بقیه رو که زمین زده بودند دوباره خدا میکنند .اگر چک کنید در اون سایت من یوزر حرفه ای بودم و کلی پست داشتم ولی با مدیران سایت به مشکل خوردم چون اون زمان وایرخ 100 را 6500 7 تومان قیمت میدادند و من گفتم قیمت واقعیش حدود 5 هست .جالب بود بعد از حرف من درست 1 هفته بعد یه نفر عمده وایرخ 100 وارد بازار کرد به قیمت 5200 .من اگر چیزی را میگم زیر قیمت بازار و قیمت همکار میدم خیلی راحت به یوزرها میگم برند قیمت بگیرند و بعد بیان اینجا .
در مورد دست دوم راستش من تفنگ دست دو کار نمیکنم و فقط آک دارم .

ارزانترین PCP داخل بازار ایران تفنگ هاتسان AT44 هست .جالبه بدونید این تفنگ بیشترین طرفدار و استفاده کننده را در میان یوزرها هم داره .دلیل قیمت پایینش 2 مورد هست : 1- به تعداد زیاد از ترکیه وارد بازار میشه 2- قیمت جهانیش پایین هست .
البته نسبت به کیفیت و قیمتش بنظر من بسیار بهتر عمل میکنه و با توجه به قیمت جهانیش میشه گفت الان قیمتش تجاری شده و فرشنده ها مجبورند با سود کم اون را بفروشند چون فروشنده و جنس در بازار زیاد هست .دقت خوبی داره و قدرتش هم بسیار مناسب هست .با هر بار شارژ 30 تا شات خوب و با تلورانس کم میده .من باهاش تا 130 متر کبوتر زدم و بیشتر از اون دیگه تنظیمات دوربینم جواب نمیداده .
تمام قطعاتش هم در بازار هست و ایرادی پیدا نمیکنه که کسی نتونه راهنمایی کنه .تنها ضعف این تفنگ شاید بشه گفت اورینگهاش هست که اونم با زیر 10 هزار تومان میتونید تمام اورینگهاش را با اورینگ وایتون آمریکایی عوض کنید و خیال خودتون را راحت کنید .

این تفنگ در بازار انواع مختلفی داره که بدنه همه یکی هست و فقط نوع قنداق فرق میکنه البته در مدل X نوک لوله هم فرق میکنه و دارای سایلنسر فابریک هست .
مدلهای موجود در بازار شامل قنداق معمولی- قنداق جدید با جای بند و 2 پایه - قنداق چوبی و یک مدل هم تکتیکال هست که کمتر استفاده میشه .

در حال حاظر فقط یک عدد مدل X بصورت آک موجود دارم که میتونم با قیمت همکار بدم و اگر باقی مدلها را بخواید شاید بتونم براتون تهیه کنم ولی نه با این قیمت همکار و تخفیف .دلیلش هم اینه که این موارد بالا ته مانده اجناس قبلیم هست که میخوام زود فروش بره و برا همین به همان قیمتی که به مغازه دار ها میفروشم اینجا قرار دادم .

مدل X از چند جهت نسبت به مدل معمولی برتری داره :
1- دارای قنداق جدید هست که محل نصب 2 پایه و بند داره
2- دارای سایلنسر فابریک کارخانه ای هست که البته قابلیت جدا شدن از سر لوله و شلیک بدون سایلنسر و یا استفاده از سایلنسرهای دیگه هم داره .سایلنسر فابریک الان خودش تنها در بازار 250 تا 350 فروخته میشه که باید برای تفنگ At44 مدل معمولی تهیه بشه و یا مدل دست ساز ایرانی بگیرید 150 200 تومان .
3- سر لوله دیگه مگسک نداره و لوله یک تیکه هست .یه توضیح کوچیک در این مورد بدم : تاحالا کسی رو ندیدم که این تفنگ را بدون دوربین استفاده کنه و عملا اون مگسک نوک لوله در مدلهای معمولی بدون استفاده است .معمولا کسانی که از دوربین استفاده میکنند ترجیج میدهند اون مگسک سر لوله را باز کنند .یه مشکلی که بنظر من اینجا پیش میاد اینه که در مدلهای معمولی که از مگسک استفاده میکنند سر لوله تفنگ حدود 4 5 سانت تراشیده شده و وقتی مگسک را برمیدارید حدود 5 سانت لوله نازکتر هست و 2 تیکه بنظر میاد که از زیبایی تفنگ کم میکنه .این مشکل دیگه در مدل X وجود نداره .

اگر خواستید این مدل را از من تهیه کنید که همین یک عدد هم بیشتر باقی نمانده میتونم براتون به عنوان هدیه اورینگهای تفنگ را با اورینگهای وایتون آمریکایی تعویض کنم .شرمنده تخفیف نمیتونم بدم چون همین الان مغازه با همین قیمت ازم میخره و بهم چک میده .همین الان هم برا فروش امانی وسایل را به مغازه دادم که البته اونجا به قیمت بازار میفروشند و فروشنده سودش را برمیداره .

در مورد دست دو خیلی به ندرت در سایتها دیدم این تفنگ را برا فروش قرار دهند چون معمولا کسانی که دارند راضی هستند و اگر هم بخوان تفنگ دیگه ای بگیرند این مدل را نگه میدارند چون بطور کلی افت قیمت تفنگ دست دو زیاد هست .اگر هم کسی دست دو برا فروش بزاره معمولا سریع فروش میره .در بازار گاهی اوقات دیدم تفنگ PCP دست دو مغازه ها برا فروش قرار میدهند ولی تاحالا ندیدم مغازه ای At44 دست دو برا فروش قرار بده .

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
سلام جناب اقای امیری این گالاتیان قنداق چوبی هست یا پلاستیکی ؟

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
سلام جناب اقای امیری این گالاتیان قنداق چوبی هست یا پلاستیکی ؟

سلام دوست عزیز
من هاشمی هستم و اسمم امیر هست .
دوست عزیز همانطور که در عکس ها هم معلوم هست قنداق سنتتیک هست .قنداق چوبی الان قیمت همکارش به این قیمت نیست و حدودا 300 400 تومان گرانتر هست .

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
دوستان تعدادی از ساچمه ها امروز فروخته شدند :
ساچمه گامو مدل TS22 با وزن 22 گرین - موجودی 2 بسته 200 تایی - فروخته شد
ساچمه Elmas مدل Extreme با وزن 20 گرین - موجودی 1 بسته 200 تایی - فروخته شد
ساچمه Elmas مدل Standard با وزن 16 گرین - موجودی 1 بسته 250 تایی - فروخته شد

ساچمه های زیر هم موجود میباشد :
ساچمه JSB هاتسان با وزن 15.89 گرین - موجودی 4 بسته 250 تایی
ساچمه JSB هاتسان با وزن 18.13 گرین - موجودی 1 بسته 250 تایی
ساچمه باراکودا آلمانی با وزن 21 گرین - موجودی 2 بسته 200 تایی