برگزیده های پرشین تولز

فروش دامنه های ملی رند با قیمت مناسب

Farshid.Unique

Registered User
لایک‌ها
11
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان گرامی انجمن پرشین تولز
من یه سری از دامنه های ملیم رو واسه فروش گذاشتم که این لیست در بازه زمانی مختلف آپدیت میشه و دامنه های جدید هم قرار می گیره
دامنه هایی که قصد فروششون رو دارم در حال حاضر:

AdMoney.IR
بسیار مناسب برای سایت های تبلیغاتی بنری و پاپ آپ، به صورت کلی هر گونه سایتی که در ازای ارائه تبلیغات به تبلیغ دهندگان پورسانت پرداخت می کنه
MailKon.IR
دامنه ی زیبای "میل کن" بسیار مناسب برای وبسایت های سرویس دهی میل ایرانی می باشد که با توجه به سادگی و زیبایی دامنه می تواند در ذهن مخاطبین بنشیند (این دامنه دیروز ثبت شده)
Earner.IR
این دامنه به افرادی پیشنهاد میشه که قصد راه اندازی وبسایت آموزش کسب درآمد دارند، چه آموزش کسب درآمد اینترنتی و چه آموزش کسب درآمد غیر اینترنتی، کلمه ی Earner به معنی شخصی ست که به کسب درآمد می پردازه و می تونه دامنه ای باشه که توی ذهن میشینه به دلیل 6 حرفی بودن از یاد نمیره
TechBoy.IR
دامنه ی TechBoy تشکیل شده از دو کلمه ی Tech که به معنای تکنولوژی و Boy که به معنای پسر است می باشد که پیشنهاد بنده برای این دامنه راه اندازی وبسایت مرتبط با تکنولوژی و IT می باشد، همچنین اخبار IT هم خیلی مناسبه، به عنوان وبسایت شخصی هم میشه استفاده کرد، در کل میشه گفت این دامنه به شخصی می خوره که خوره ی تکنولوژی باشه و توی سایتش همیشه از تکنولوژی بنویسه. (این دامنه دیروز ثبت شده)
ZapZap.IR (با رنک جهانی الکسا 7,338,933)
دامنه ی زپ زپ (یا زاپ زاپ هم خونده میشه)، این دامنه رو من به شخصه واسه این ثبت کرده بودم که یه سایت فروشگاه اینترنتی بزنم و این کلمه رو تبدیل به برند کنم، دوستانی که علاقمند به برند سازی هستند و دوست دارند فروشگاه و یا سایتشون تبدیل به برند بشه این دامنه می تونه انتخاب خوبی باشه واسشون.

فعلاً دامنه هایی که قصد فروششون رو دارم همیناست ولی روز به روز این لیست آپدیت میشه و دامنه های جدیدم به لیست اضافه میشه، پس هر از گاهی به این تاپیک سر بزنید تا دامنه های جدید رو ببینید.

*به دلیل این که دامنه ها توافقی فروخته میشه قیمت پیشنهادی خودتون رو به بنده پیام خصوصی کنید.

Last edited:
بالا