برگزیده های پرشین تولز

فروش ساعتهای کاسیو ادیفایس زیر قیمت بازار چند مدل مختلف CASIO Edifice

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mirzayi

Registered User
لایک‌ها
11
کسی از ایشون خرید داشته؟

دوستان اولین فروشمون رو به آقای SLR فروختیم. امروز براشون فرستادیم فکرکنم فردا دستشون برسه و اینجا اعلام کنن. دومین فروشمونم فردا قراره بفرستیم.

آقا من هم همین سوالو داشتم.
آخه جناب میرزایی امتیاز بازارچشون صفره.
در بالا پاسخ داده شد

داداش این ساعت ها تمام خصوصیات مدل اصلیش رو داره یا فقط ظاهرشون کپی شده؟ مثلا مدل اصلیش ضد آب تا عمق 100 متر هست و کورنوگراف داره...

دوست عزیز تمام خصوصیات ، ظاهر ، کیفیت دقیقا همانند اورجینال است و همچنین ضد آب است. ولی من دیگه تا عمق 100 متر شنا نکردم ببینم آب میره توش یا نه. :)

اینا های کپی یا اورجینال ؟؟
برچسب آبی مستطیلی کاسیو را که حتما داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میتونید صفحه اول تاپیک رو مطالعه کنید.

Bahadorgamer

Registered User
لایک‌ها
97
Last edited:

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
منتظر مدل های دیگه هم هستیم....

فکر میکنید چه مدل هایی رو بیارید بعد از عید؟

mirzayi

Registered User
لایک‌ها
11
منتظر مدل های دیگه هم هستیم....

فکر میکنید چه مدل هایی رو بیارید بعد از عید؟

والا نمی دونم ، باید بار جدید بیاد ببینیم چه مدلهایی توش هست.

میرزایی جان منتظر مدلای جدید هستیم داداش
رسید یه اطلاع بما بده
یا علی

چشم

S L R

Registered User
لایک‌ها
222
من از ایشون خرید داشتم و امروز بدستم رسید!

کاملاً راضیم و کارشون درسته ایشون
کیفیت ساعت هم واقعاً عالی هست و منی که سر رشته ای از ساعتها ندارم تفاوتی با نمونه های به اصطلاح 100درصد اصلی نمیبینم!
(جناب میرزایی تا شب پول رو واریز میکنم)

miladkalantar

Registered User
لایک‌ها
1,710

کیفیت ساعت هم واقعاً عالی هست و منی که سر رشته ای از ساعتها ندارم تفاوتی با نمونه های به اصطلاح 100درصد اصلی نمیبینم!

slr جان مبارکه
میشه بدونم کدوم مدل رو خریدین؟
اگه 550 صفحه مشکی هست
اگه واست ممکنه یه چند تا عکس ازش واسمون بزار منم قصد دارم این مدلو بخرم میخوام واقعیشو ببینم چجوره

S L R

Registered User
لایک‌ها
222
slr جان مبارکه
اگه 550 صفحه مشکی هست
اگه واست ممکنه یه چند تا عکس ازش واسمون بزار منم قصد دارم این مدلو بخرم میخوام واقعیشو ببینم چجوره
ممنون داداش
آره 550 صفحه مشکی خریدم
عکس هم دوربین حرف ای ندارم متاسفانه ولی خب این عکس بد نیست:
هنوز برچسب های پلمپش رو نکندم و رو بندش پلاستیک هست
WP_000047.jpgWP_000050.jpgWP_000055.jpg
از نزدیک خیلی خوشگل تر و خفن تره تا تو عکس!
(جناب میرزایی اگر با عکس ها مشکل داشتید بگید تا پاک کنم از تو تاپیک)

mirzayi

Registered User
لایک‌ها
11

متشکرم آقای پورمیر.
مشکلی نیست.

]

خیر ،مشکلی نیست.

slr جان مبارکه
اگه 550 صفحه مشکی هست

دوستان به اطلاع برسونم که مدل 550 مشکی رو بعد از آقای SLR دو تا هم یکجا به یک کاربر دیگه از همین فروم فروختیم که فکر کنم ایشونم شنبه برسه دستشون و اینجا فیدبک میزارن،و هم اکنون رنگ مشکی این مدل تموم شد. تا بعد عید فطر که دو سه مدل جدیدم بیاد برام.

mahkoom021

Registered User
لایک‌ها
489

اقا مبارکت باشه خیلی ساعت خوشگلیه

فقط حیف که نمیشه از نزدیک ساعت رو دید و خرید وگرنه حتما خرید میکردم از ایشون
راستش بحث اعتماد و این حرفا هم نیست ولی ساعت رو تا تو دستت نندازیو به دلت نشینه دلت نمیاد بخری حالا ایشالا فروش شما زیاد شه یه مغازه تو تهران بزنید حضوری ازتون بخریم قیمتتون واقعا خوبه

shahab1985

Registered User
لایک‌ها
178
سلام داداش 560 efe صفحه سفیدش رو موجود دارین؟
gshock نمیاد واستون؟

من یدونه efe560 میخوام اگه صفحه سفید باشه چه بهتر اگرم نه همون مشکی
امکانش هست اول ارسال کنین به محض اینکه به دستم رسید پول رو واریز میکنم که فک کنم امتیاز بازارچم ضمانت خوبی باشه واسه واریز
و اینکه اگه معاملمون اوکی شه بازم میخوام چون من قیمت دستمه واقعا دارین عالی میدین

Last edited:

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
دوست عزیز با کمال احترام ساعت های شما فیک هستند و اصلا ساخت شرکت کاسیو نیستند!

ساعت های شرکت کاسیو امکانات ویژه ای دارند و صرفا کارکردن اون 3 تا عقربه ملاک نیست!

و با کمال احترام مجدد باید عرض کنم همین مدل های فیک کاسیو رو طبقه ی سوم پاساژ قیصریه بازار تهران به قیمت 35 هزار تومان به صورت عمده میفروشند!

من خیلی از شما عذر خواهی می کنم بابت این پست اما حقیقت متاسفانه همین بود که عرض کردم!

موفق باشید.

mirzayi

Registered User
لایک‌ها
11
اقا مبارکت باشه خیلی ساعت خوشگلیه
فقط حیف که نمیشه از نزدیک ساعت رو دید و خرید وگرنه حتما خرید میکردم از ایشون
راستش بحث اعتماد و این حرفا هم نیست ولی ساعت رو تا تو دستت نندازیو به دلت نشینه دلت نمیاد بخری حالا ایشالا فروش شما زیاد شه یه مغازه تو تهران بزنید حضوری ازتون بخریم قیمتتون واقعا خوبه

دوست عزیز الان توی دنیا اکثر مردم به سمت خرید غیر حضوری و آنلاین رفته اند. ما هم یواش یواش باید به این سمت بریم.

سلام داداش 560 efe صفحه سفیدش رو موجود دارین؟
gshock نمیاد واستون؟

من یدونه efe560 میخوام اگه صفحه سفید باشه چه بهتر اگرم نه همون مشکی
امکانش هست اول ارسال کنین به محض اینکه به دستم رسید پول رو واریز میکنم که فک کنم امتیاز بازارچم ضمانت خوبی باشه واسه واریز
و اینکه اگه معاملمون اوکی شه بازم میخوام چون من قیمت دستمه واقعا دارین عالی میدین

سلام دوست عزیز 560 صفحه سفید موجود نیست. با توجه به تعداد پستهاتون ابتدا بایستی نصف مبلغ واریز بشه بعد براتون ارسال کنیم.
موفق باشید.

دوست عزیز با کمال احترام ساعت های شما فیک هستند و اصلا ساخت شرکت کاسیو نیستند!

ساعت های شرکت کاسیو امکانات ویژه ای دارند و صرفا کارکردن اون 3 تا عقربه ملاک نیست!

و با کمال احترام مجدد باید عرض کنم همین مدل های فیک کاسیو رو طبقه ی سوم پاساژ قیصریه بازار تهران به قیمت 35 هزار تومان به صورت عمده میفروشند!

من خیلی از شما عذر خواهی می کنم بابت این پست اما حقیقت متاسفانه همین بود که عرض کردم!

موفق باشید.

سلام.
دوست عزیز بهتره قبل از شروع کردن به اضهار نظر ابتدا تاپیک رو از اول مطالعه بفرمایید.
برادر محترم ما هیچ جا نگفتیم این ساعتهای اورجینال کاسیو هست و اگر اورجینال بود به قیمت کمتر از 300 نمی دادیم. این ساعتها های کپی هستند، یعنی از نظر کیفی و امکانات غیر قابل تشخیص با مدل اورجینال. اگر شما امروز بازار قیصریه رو می شناسید ما 10 ساله این بازار رو میشناسیم و ساعتها مون رو هم مستقیم وارد می کنیم. شما هیچ سر رشته ای در ساعت ندارید و مطمئنا نمی دونید که ساعتهای کاسیو از های کپی تا 10 درجه پایینتر کپی دارند.
من توی این جمع دارم از شما خواهش می کنم از اونجاییکه این ساعتها رو میدن 35 هزار تومان 100 عدد برای من بگیرید و به قیمت 40 هزار تومان به من بفروشید (البته دقیقا های مشابه کیفیت ساعتهای وارداتی من). من نقدا ازتون خریدارم.

دوست عزیز این ساعتها رو خیلی جاها با نام اصلی و با تفاوت قیمت خیلی زیاد دارن میفروشن.

متاسفم براتون که با داشتن این تعداد نوشته اینجوری ناسنجیده تاپیکهای مردم رو خراب می کنید. اسپم هم اندازی ای داره ، تخریب کار خوبی نیست برادر.

shahab1985

Registered User
لایک‌ها
178
من ساعتاتون رو قبول دارم الان یدونه 550 صفحه سفید دارم دقیقا مثل همین عکس با همین بسته بندی که دو هفته پیش عینشو قیمت کردم 210 واسه همینم میخوام 560 رو چون جدا عالی میدین
فقط میمونه اعتبارتون که پیشنهادم رو قبول نکردین با اینکه فک کنم این همه خرید و فروشی که کردم به اندازه کافی اعتبار داره پس صبر میکنم یکی دو نفر بخرن بعد من چنتا میخوام
;)

mohamad_skiller

Registered User
لایک‌ها
13
با سلام ساعت هاتون همه کپی هستن لطفا تو پست اول ذکر کنید که ساعت ها کپی هست و اصل نیست و گرنه مجبورم به مدیران سایت اطلاع بدم که ساعت تقلبی جای اصل میفروشن بحث خنده دار اینکه خودتون اوردین و گمرکی ندادین هم مطرح نکنید گمرکی ساعت ۴ % بیشتر نیست و دلیل اختلاف قیمت با مدل های اصلی به دلیل کپی بودن و تقلبی بودن هست نه گمرکی ندادن گارانتی نداشتن
در ضمن این ساعت های کپی تو بازار ساعت ریخته خیلی به قیمت پایین تری هم میفروشن

mirzayi

Registered User
لایک‌ها
11
با سلام ساعت هاتون همه کپی هستن لطفا تو پست اول ذکر کنید که ساعت ها کپی هست و اصل نیست و گرنه مجبورم به مدیران سایت اطلاع بدم که ساعت تقلبی جای اصل میفروشن بحث خنده دار اینکه خودتون اوردین و گمرکی ندادین هم مطرح نکنید گمرکی ساعت ۴ % بیشتر نیست و دلیل اختلاف قیمت با مدل های اصلی به دلیل کپی بودن و تقلبی بودن هست نه گمرکی ندادن گارانتی نداشتن
در ضمن این ساعت های کپی تو بازار ساعت ریخته خیلی به قیمت پایین تری هم میفروشن

سلام.
بهتره کل تاپیک رو مطالعه بفرمایید. در مورد قیمتهای موجود در بازارم هم نیازی به پیشنهاد اشخاصی مثل شما نیست، مردم خودشون میدونن چی رو با چه قیمتی دارن میخرن. شما بهتره به فکر فروش ساعتهاتون با سودهایی بالاتر از 100 هزار تومان باشید. ساعتهای ما رو توی بازار با قیمتهای بالا تر از 180 تومن دارن میفروشن. هیچ جای پست اولم ننوشتم اورجینال، و خریدارامونم با اطلاع کامل از این موضوع دارن میخرن.

شما خودتون فروشنده ساعت کاسیو هستین و اگه قصد تخریب تاپیک منو نداشتین میتونستین توی پیام خصوصی اعلام کنین.

خوشحالم که از طریق همین تاپیک در عرض چند روز 3 تا فروختیم و هر سه تا هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت کاملا رضایت داشتند.

Last edited:

Bahadorgamer

Registered User
لایک‌ها
97
به نظر من هم ساعت های موجود در بازار تقریبا همشون های کپی هستن.الان همین ساعت ها با گارانتی نزدیک 300 تومن قیمت دارن و اگر نگیم کاملا.95 درصدشون اورجینال نیستن.فقط کافیه که قیمت جهانی این ساعت ها رو پیدا کنید.مدل 560 در اصل 179 دلار هست و اگر هزینه ی جابه جایی و گمرک و گارانتی و سود شرکت و مغازه دارها رو در نظر بگیریم این ساعت ها کیلویی هم وارد کشور بشن قیمتش راحت بالای 300 تومن واسه وارد کننده در میاد حالا خودتون هزینه های گارانتی و سود و غیره هم براش در نظر بگیرین.حالا این ساعت چجوری تو ایران با گارانتی میفته زیر 300 تومن؟؟؟ پس مطمئن باشید این قیمت ها هم اصل نیستن.البته هر چی قیمت بیشتر باشه دلیل بر اصل بودن کالا نیست.ولی مشخصا این ها هم اصل نیستن.من از صاحب تاپیک عذر میخوام اگر تاپیک منحرف شده.

dr-data

Registered User
لایک‌ها
0
من فکر می کنم بعضی دوستان در حق آقای میرزایی (استارتر تاپیک) دارن بد برخورد میکنن. من از ایشون 2 تا ساعت خریدم ، هنوز دستم نرسیده و قراره فردا برسه، تلفنی که باهاشون حرف زدم صادقانه همه چی رو توضیح دادن و توی تاپیک هم چند جا نوشتن ساعتها های کپی هستن. انصافا همین ساعتهای های کپی رو با قیمت بالاتر توی فروشگاه بهم قیمت داده بودن. ایشون آدم بسیار مودب و محترمی هم هستن. فردا هم ساعتهام برسه دستم اینجا اطلاع میدم کیفیتشون چه جوریه.
شب خوش

aghil55

Registered User
لایک‌ها
14
یکی که اینکارست بیاد بگه فرق اصلی با فرعی تو چی چیه که گیر دادین به تاپیک این بنده خدا؟؟

من کاسیو مدل EFR 505D خریدم که تو سایت کاسیو تازه به عنوان new معرفی شده بود و تو بندرعباس این مدل هنوز نیومده بود.. حتی تو کاتالوگی که مغازه دارها داشتن و از روی اون به دوبی سفارش میدادن این مدل نبود...
که با سرچی که کردم تویه نت, سایت گوهرچی. این مدل که من میخواستم رو داشت که تازه آورده بود و هنوز قیمت فروشش دستشون نبود که بعد از همین فروشگاه من ساعتم رو خریدم..

این ساعت موتور ژاپن سرهم چینه..در واقع تمام مدلهای کاسیو تو ایران همینجوریه..
حالا این ساعتی که تازه معرفی شده و هنوز خیلی از فروشندها ندارن که از نظر خودم 100% اصله چون هنوز خود ساعت اصلیش وارد بازار نشده که بخواد کپیشم بیاد !!
حالا مال این دوستمون موتورش ژاپنه سرهم چین چه فرقی با نمونه اصلی که دوستان میگن داره؟؟؟

قیمت ساعت رو با قیمت دلار تویه سایتهای خارجی مقایسه نکنید باید بگم که این ساعتهای بر اساس سفارش قارهای ساخته میشن..مثلا" کیفیت ساخت به سفارش اروپا بالاتره که اصلا" وارد ایران نمیشه..و همه مدلهایی که وارد ایران میشن به سفارش ساخت آسیاست.. که قیمتهاش نسبت به سفارش ساخت اروپا ارزونتره..

shahab1985

Registered User
لایک‌ها
178
ممنون داداش
آره 550 صفحه مشکی خریدم
عکس هم دوربین حرف ای ندارم متاسفانه ولی خب این عکس بد نیست:
هنوز برچسب های پلمپش رو نکندم و رو بندش پلاستیک هست

اگه ساعتا با همین بسته بندی باشن و همه موتوراشونم کار کنه دیگه حرفی واسه اینکه بگن تقلبیه نمیمونه
آقا یکیشو واسه من بفرست یا امتیازتو بالا ببر ما خریداربم ناجووووور

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا