برگزیده های پرشین تولز

فروش سامسونگ گلکسی اس 3 16گیگ ابی کره و 32 گیگ سفید کره

n550

Registered User
لایک‌ها
523
قیمتهای جدید و ویژه برای دوستان گلم:
16 ابی کره:
1200
16 اینترنشنال ابی ویتنام 1.180
32 گیگ ابی کره 1.325
فروش فوری هست..............

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
آقا کیوان دیروز به همراهتون زنگ زدم متاسفانه جواب ندادید یه اس 3 میخواستم (البته قسمت نبود)
در ضمن قیمت آقا کیوان خیلی خوبه
دیروز اس 3 آبی 16 گیگ بدون گارانتی طبقه 6 علاالدین 1200 و اینترنشال هم 1240 بود
گارانتی اصلی پارس مایکروتل 1280 بود بدون کیف

همون طبقه 6 که میگی 2جا 1170-80 میدن.هفته قبل که دلار 2125 بود واسه یکی از دوستام بدون گارانتی گرفتیم 1130 الان دلار فک کنم شده 2190.
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Last edited:

ARIYAN0000

Registered User
لایک‌ها
162
2تا سؤال: قیمت دلار کشیده پایین ، قیمت روز s3 آبی gig32 کره چند؟
دوم این که شما که گوشی دست دوم که در حد نو باش خرید میکنی که باید نه خش داشته باشه و مثل نو باشه از کجا که همونو به عنوان گوشی نو نفروشی؟ خودتم داری میگی که گوشی پلمپ نداری و نیست و واسه تست باز میشن ، بعدشم بعضی چیزای دیگه که آدمو مشکوک میکنن؟ قصد اهانت ندارم ولی تو این دور و زمونه آدم حق داره زود باور نباشه!
پسر جون حالت خوبه؟؟؟؟؟؟؟
خدا شاهده امروز تلویزیون سری 7 سامسونگ گرفتم 6.5 رفتم انبار یارو برام آورده دیدم ریپک شده شما سر یه گوشی دارین چی نثار این و اون میکنید باز تی وی رو بیخیال شما میرین یه ماشین بخرین آک و تو جعبه بهتون تحویل میدن؟
تقصیر نداره بنده خدا من که گوشی بگیرم کوچکتری نقطه ای روش باشه زجرم میده خیلی ها تو سایت هستن اینطورین مث بنده و کیوان
یکی از بچه ها گوشیش هم تو سایت گذاشته بود بنده خدا میگفت یه قسمت رنگ نداره رو گوشی
شما که تو ایران استور رسمی نداری ناچار اونایی هم که میارن تست میکنن چون اگه خراب باشن دیگه پای خودشونه
قضیه تلوزیون هم همینه قضیه خیلی از لوازم الکترونیکی همینه
شما تو کالیفرونیا زندگی نمیکنی بری اپل استور یا بری استور برند مورد نظرت تا دوست داری با اون گوشی کار کنی باهاش حال کردی بخریش اگه خراب باشه با کلی منت بری پس بدی با خوشحالی یه آک بهت بدن
اینجا ایران است صدای ...........:D
همین چند نفر مث کیوان و خودم و خیلی از فروشنده و ها و خیلی از به های سایت که لطف میکنن گوشی میارن با 24 ساعت مهلت تست بهتون میفروشن باید کلاهتون رو هم بندازین رو هوا
آدم هر چه نمیخواد هیچی بگه باز ملت حرف خودشون رو میزنن
کیوان
آیفون فروخته من خودم خیلی جنساشو دیدم در حد و اصلا آک هست ولی به جای آک نفروخته
تو همون علائدین گوشی خریدی هر مشکلی داشت دیگه شناسنامته چون کسی ازت پس نمیگیره

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
پسر جون حالت خوبه؟؟؟؟؟؟؟
خدا شاهده امروز تلویزیون سری 7 سامسونگ گرفتم 6.5 رفتم انبار یارو برام آورده دیدم ریپک شده شما سر یه گوشی دارین چی نثار این و اون میکنید باز تی وی رو بیخیال شما میرین یه ماشین بخرین آک و تو جعبه بهتون تحویل میدن؟
تقصیر نداره بنده خدا من که گوشی بگیرم کوچکتری نقطه ای روش باشه زجرم میده خیلی ها تو سایت هستن اینطورین مث بنده و کیوان
یکی از بچه ها گوشیش هم تو سایت گذاشته بود بنده خدا میگفت یه قسمت رنگ نداره رو گوشی
شما که تو ایران استور رسمی نداری ناچار اونایی هم که میارن تست میکنن چون اگه خراب باشن دیگه پای خودشونه
قضیه تلوزیون هم همینه قضیه خیلی از لوازم الکترونیکی همینه
شما تو کالیفرونیا زندگی نمیکنی بری اپل استور یا بری استور برند مورد نظرت تا دوست داری با اون گوشی کار کنی باهاش حال کردی بخریش اگه خراب باشه با کلی منت بری پس بدی با خوشحالی یه آک بهت بدن
اینجا ایران است صدای ...........:D
همین چند نفر مث کیوان و خودم و خیلی از فروشنده و ها و خیلی از به های سایت که لطف میکنن گوشی میارن با 24 ساعت مهلت تست بهتون میفروشن باید کلاهتون رو هم بندازین رو هوا
آدم هر چه نمیخواد هیچی بگه باز ملت حرف خودشون رو میزنن
کیوان
آیفون فروخته من خودم خیلی جنساشو دیدم در حد و اصلا آک هست ولی به جای آک نفروخته

ببخشید اینجوری اون مهر و موم و IMEI که روی برچسب قوطی هست و حتما باید پاره بشه و گوشی از پلمپ دربیاد رو کامل بردی زیر سوال..یعنی اون مغازه دار میاد متناسب با هر گوشی ک از پلمپ درمیاره یه برچسب با بارکد وIMEI چاپ میکنه میچسبونه رو جعبه؟؟؟؟؟؟؟؟ :-D

فایل های ضمیمه

• uploadfromtaptalk1346145344473.jpg
    uploadfromtaptalk1346145344473.jpg
    34.5 KB · نمایش ها: 65
Last edited:

n550

Registered User
لایک‌ها
523
ببخشید دوست عزیز من بهتون بگم که تهیه برچسب برای مغازهدار جماعت مثل خوردن ادمس سین سین هست....هی کودکی یادش بخیر.............اخه دلیل نمیشه هر گوشی برچسب داشت اکبند باشه اگر نداشت اکبند نباشه.

ARIYAN0000

Registered User
لایک‌ها
162
ببخشید اینجوری اون مهر و موم و IMEI که روی برچسب قوطی هست و حتما باید پاره بشه و گوشی از پلمپ دربیاد رو کامل بردی زیر سوال..یعنی اون مغازه دار میاد متناسب با هر گوشی ک از پلمپ درمیاره یه برچسب با بارکد وIMEI چاپ میکنه میچسبونه رو جعبه؟؟؟؟؟؟؟؟ :-D

داداش من
با هوش
عقل کل
اصلا نیازی نیست برچسب پاره بشه چون بر چسبی روش نیست که بخواد پاره بشه برچسب داخل جعبه بهمراه گوشی هست دیگه من خودم زیاد از استورای اصلی خرید کردم میدونم چی به چیه
گوشی های موتو رو که میخریم اکثرا چون سفارش اماراتن مسیج های اپراتور اونجا تو گوشی هست خیلی راحت بدون پلمپ هم فروخته میشن متنی که نوشتم رو بیشتر و با دقت مطالعه کنید
اکثرا هم اسنور ها گوشی رو تست میکنن پلمپ میکنن میدن مشتری

ببخشید دوست عزیز من بهتون بگم که تهیه برچسب برای مغازهدار جماعت مثل خوردن ادمس سین سین هست....هی کودکی یادش بخیر.............اخه دلیل نمیشه هر گوشی برچسب داشت اکبند باشه اگر نداشت اکبند نباشه.

گل گفتی
اگه اینطور نبود الان تو علائدین بعضی جاها میگی داداش اس3 کره داری میگه نه ولی یه ربعه برا آماده میکنم :دی

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
داداش من
با هوش
عقل کل
اصلا نیازی نیست برچسب پاره بشه چون بر چسبی روش نیست که بخواد پاره بشه برچسب داخل جعبه بهمراه گوشی هست دیگه من خودم زیاد از استورای اصلی خرید کردم میدونم چی به چیه
گوشی های موتو رو که میخریم اکثرا چون سفارش اماراتن مسیج های اپراتور اونجا تو گوشی هست خیلی راحت بدون پلمپ هم فروخته میشن متنی که نوشتم رو بیشتر و با دقت مطالعه کنید
اکثرا هم اسنور ها گوشی رو تست میکنن پلمپ میکنن میدن مشتری

گل گفتی
اگه اینطور نبود الان تو علائدین بعضی جاها میگی داداش اس3 کره داری میگه نه ولی یه ربعه برا آماده میکنم :دی
تو همون علائدین گوشی خریدی هر مشکلی داشت دیگه شناسنامته چون کسی ازت پس نمیگیره[/QUOTE] در مورد این بگم والا من تاحالا ۴-۵ تا گوشی که واسه خودمو دوستام از علاالدین گرفتیم همونجا یه ساعت همه چیشو تست کردیم بعد پولو دادیم کی میگه فرصت تست نمیدن,بعدشم فک نکنم کسیم باشه بگه بیشتر از نیم ساعت واسه تست لازمه.
خوب منظورت اگه از استور، استورهای تو خارجه که میگی تست میکنن پلمپ میکنن تحویل میدن پس اونایی که از استورهای اونجا خریداری میشه که باید پلمپ باشه.اینایی که میاد اینجا هم اگه از استورها خریداری نمیشن بطور عمده پس چجوری میان؟اگرم میخوای بگی که اون استور مجاز سامسونگ واسه فروش عمده به مغازه دار برچسبو دیگه روش نمیزنه و تحویل میده اینجوری که خلاف قانون داره عمل میکنه دو روزه درشو تخته میکنن..حالا شما که اینکاره ای بگو ماهم یاد بگیریم آقای کاربلد :دي

راستی یه چیز دیگه اگه اینقدر تولید این برچسبها توسط مغازه دار راحته چرا خود شما هنوز به خودکفایی نرسیدین تولید کنین بچسبونین روش راحتتر بفروشین دیگه.lol:D

Last edited:

nani900

Registered User
لایک‌ها
81
داداش قیمت اس 3 ابی کره و ویتنام رو برام بفرست با شمارتون.تهرانید؟

ARIYAN0000

Registered User
لایک‌ها
162
در مورد این بگم والا من تاحالا ۴-۵ تا گوشی که واسه خودمو دوستام از علاالدین گرفتیم همونجا یه ساعت همه چیشو تست کردیم بعد پولو دادیم کی میگه فرصت تست نمیدن,بعدشم فک نکنم کسیم باشه بگه بیشتر از نیم ساعت واسه تست لازمه.
خوب منظورت اگه از استور، استورهای تو خارجه که میگی تست میکنن پلمپ میکنن تحویل میدن پس اونایی که از استورهای اونجا خریداری میشه که باید پلمپ باشه.اینایی که میاد اینجا هم اگه از استورها خریداری نمیشن بطور عمده پس چجوری میان؟اگرم میخوای بگی که اون استور مجاز سامسونگ واسه فروش عمده به مغازه دار برچسبو دیگه روش نمیزنه و تحویل میده اینجوری که خلاف قانون داره عمل میکنه دو روزه درشو تخته میکنن..حالا شما که اینکاره ای بگو ماهم یاد بگیریم آقای کاربلد :دي

راستی یه چیز دیگه اگه اینقدر تولید این برچسبها توسط مغازه دار راحته چرا خود شما هنوز به خودکفایی نرسیدین تولید کنین بچسبونین روش راحتتر بفروشین دیگه.lol:D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2[/QUOTE]
داداش اگه شما 4-5 تا گوشی خریدی از وقتی همه 1100 رو میدیدن کف میکردن و از وقتی علائدین بنا شد من اندازه موهای سرت گوشی خریدم از علائدین
آره میزارن ولی تا پول ندی نمیکنن همچین کاری یه بار فقط یه وان اکس رفتیم بخریم 4 تا برا بروبچ میخواستیم یارو گفت باز کن تست کن بعد پول رو بده همیشه هم من گوشزد میکنم ولی میگن پول رو باید بریزی نه به خاطر این که مشکلی باشه فقط به خاطر این که بعضی ها رو خودمم به شخصه دیدم براشون گوشی میخری بعد میگن به درد نمیخوره و نمیخوام و از این شرو ورا
منظور من اینه رفتی از جلو چشم مغازه دار دور شدی دیگه با خودته البته اینم باز بگم طبقه همکف هم که گوشی رو نگاه نکرده و نخواسته میکنن تو پاچت:دی میگن سیم بده ماشاله روشون زیاده
من به فروشنده های دوزاری ایران استور نمیگم با این که معادل فارسی این کلمه میشه فروشگاه ولی باز من هیچ کدوم رو قبول ندارم به جز دو سه نفر که تو همون علائدین هستن و چند سال میشناسمشون و از بچه های گل روزگارن ادعایی هم ندارن تو شرق و غرب و شمال تهران فروشگاه های زیادی هستن که خودشون رو اپل استور میدونن:blink: با پر رویی تمام تو مغازه رو کارت رو شیشه رو تابلو مینویسن نمایندگی رسمی اپل
دوست عزیز اگه باز دقت میکردی به نوشته هام ذکر کردم که بعضی هاشون اینطورین بعضی ها هم بدون پلمپ و بهمراه برچسب بهتون میفروشن
بله ولی عمده تو بازار فعلی ایران خریت مگر برا همش مشتری داشته باشی عمده هم به تعداد خیلی بالا میگن نه 10 -20 تا
اونم فقط از یه مدل
من چند نفر میشناسم آیپد رو عمده وارد میکنن فقط آیپد رو با سورس (استور) هم طی میکنن سر مشکل در دستگاه
ولی اونا که نمیان دست منو شما تو علائدین گوشی بدن
اونایی که محدود میارن همه رو تست میکنن
ضمنا از من و هر کس بخوای چیزی یاد بگیری به قول یکی از بچه ها خرج داره باید استخونت تو کار خرد بشه نه به این زودیا

راستی ما مغازه دار نیستیم و این کاره نیستیم از این کار هم خوشم نمیاد :دی

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
آخه اون حرفت خیلی جالبه میگه بعضی از استورها آره بعضیاشون نه..آخه مگه اونجا هم مثه اینجا بی قانونیه که
هرکدوم هرجور حال کردن بفروشن؟ :D
آخه یه چیزی بگو بگنجه..میگم اگه قانونشون اینه که موقع فروش برچسبو بچسبونن باید همشون بچسبونن دیگه بعضی و برخی معنی نداره.
بعدشم اینکه میگی تو علاالدین اول پولو میگرن اونم واسه همینه که پلمپشو یارو الکی باز نکنه..اینم حرف خودت دلیلی شد واسه اثبات حرف های من..اگه پلمپ کردنش اینقد راحت بود که یارو نمیترسید اول پولو بگیره,میگف خیالی نیس ه قل دوستت یه آدامس میندازیم بالا خودش دوباره پلمپ میشه دیگه به همین سادگی به همین خوشمزگی پودر کیک :D..ثانیا بازم ازینکه پولو بریزی به حساب گوش دو روز بعد با پست واست بیاد که مطمین تره...در آخرم اینو بگم آره میدونم شما مغازه دار نیستی وگرنه جنساتو اینجا آب نمیکردی که :D خوبیش اینه اطلاعاتت اینقدری بالاس که میدونی مغازه دارا چجوری اینقد راحت پلمپش میکنن دوباره ولی خودت هنوز نمیتونی...ببین داداش یه مهندسی معکوس بزنی حل میشه،البته شما که خودت بلدی منو بگو به کی دارم میگم الان میگه ببین من خودم 10 سال تو کار پلمپ گوشی بودم llllllllooooooolllllll خوب دیگه بیخیالش بیشتر ازین ترول نمیکنم و اسپم نمیدم..داداش ایشالا خوب بفروشی.

Last edited:

ARIYAN0000

Registered User
لایک‌ها
162
آخه اون حرفت خیلی جالبه میگه بعضی از استورها آره بعضیاشون نه..آخه مگه اونجا هم مثه اینجا بی قانونیه که
هرکدوم هرجور حال کردن بفروشن؟ :D
آخه یه چیزی بگو بگنجه..میگم اگه قانونشون اینه که موقع فروش برچسبو بچسبونن باید همشون بچسبونن دیگه بعضی و برخی معنی نداره.
بعدشم اینکه میگی تو علاالدین اول پولو میگرن اونم واسه همینه که پلمپشو یارو الکی باز نکنه..اینم حرف خودت دلیلی شد واسه اثبات حرف های من..اگه پلمپ کردنش اینقد راحت بود که یارو نمیترسید اول پولو بگیره,میگف خیالی نیس ه قل دوستت یه آدامس میندازیم بالا خودش دوباره پلمپ میشه دیگه به همین سادگی به همین خوشمزگی پودر کیک :D..ثانیا بازم ازینکه پولو بریزی به حساب گوش دو روز بعد با پست واست بیاد که مطمین تره...در آخرم اینو بگم آره میدونم شما مغازه دار نیستی وگرنه جنساتو اینجا آب نمیکردی که :D خوبیش اینه اطلاعاتت اینقدری بالاس که میدونی مغازه دارا چجوری اینقد راحت پلمپش میکنن دوباره ولی خودت هنوز نمیتونی...ببین داداش یه مهندسی معکوس بزنی حل میشه،البته شما که خودت بلدی منو بگو به کی دارم میگم الان میگه ببین من خودم 10 سال تو کار پلمپ گوشی بودم llllllllooooooolllllll خوب دیگه بیخیالش بیشتر ازین ترول نمیکنم و اسپم نمیدم..داداش ایشالا خوب بفروشی.

من نفهم اون تعداد که میگم هیچ حد اقل یه بار خرید که انجام دادم ؟
دروغ میگم اصلا برام اهمیت نداره فک کنی راس میگم یا دروغ
یه داستانی داره اصلا خوشم نمیاد عمومی تو فروم بگم یه چیزیه که خودم میدونم خوشمم نمیاد به کسی بگم
دوست عزیز اصلا درست مطالبم رو نمیخونی
میگم تو علائدین اول پولو میگیرن دلیل داره اونم گفتم

بچه جون تریدام رو ببین من جنسی اینجا آب نکردم فقط یه وان اکس بود یکی از بچه های سایت اینجا بود گفت میخوام رفیقم بود بهش فروختم یه دو سه مورد بود مال رفیقام بود اینجا فروختم یه نکسس اس هم واقعا تمیز بود اصلا دوس نداشتم به هر کسی بدم آخرش هم به آدمش رسید چیز خاصی اینجا نفروختم بیشتر از اینجا خرید کردم
اینم حالیت میشه
امضام رو نگاه کن
ببین کدومش رو اینجا فروختم
من اینجا برا تفریح میام و رفیق بازی و اگرنه اصلا برام اهمیتی نداره

n550

Registered User
لایک‌ها
523
یه داستانی داره اصلا خوشم نمیاد عمومی تو فروم بگم یه چیزیه که خودم میدونم خوشمم نمیاد به کسی بگم

بچه جون تریدام رو ببین من جنسی اینجا آب نکردم فقط یه وان اکس بود یکی از بچه های سایت اینجا بود گفت میخوام رفیقم بود بهش فروختم یه دو سه مورد بود مال رفیقام بود اینجا فروختم یه نکسس اس هم واقعا تمیز بود اصلا دوس نداشتم به هر کسی بدم آخرش هم به آدمش رسید چیز خاصی اینجا نفروختم بیشتر از اینجا خرید کردم
اینم حالیت میشه
امضام رو نگاه کن

بابا بیخیال.........عشقست ارین....
صلوات ختم کن داداش.

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326

اینم حالیت میشه
امضام رو نگاه کن

آقا شما خیلی اصرار داری به ترول کردن ادامه بدیم..نیازی به دیدن امضا نیس قبل از پست زدن چکتون کرده بودم تاحالا هم 2-3تا فقط گلکسی اس 3فروختی غیر بقیه چیزا که نوشته بودی آک ولی یکیش واشه تست وا شده یه اس 2 هم که باز شده بود پلمپش 750 فروختی...بعدشم آقا من که کاری ندارم خصومت شخصی هم ندارم که..حرفام کلی بود روی صحبتم با کس خاصی نبوده شما هم ایشالا خوب بفروشی اینجا هم اگه واسه تفریح میای بهت خوش بگذره داداش.

n550

Registered User
لایک‌ها
523
فعلا فقط کره ابی و ویتنام موجوده:
32 کره 1325
16 کره 1200
16 ویتنام اینترنشنال 1185

ARIYAN0000

Registered User
لایک‌ها
162
آقا شما خیلی اصرار داری به ترول کردن ادامه بدیم..نیازی به دیدن امضا نیس قبل از پست زدن چکتون کرده بودم تاحالا هم 2-3تا فقط گلکسی اس 3فروختی غیر بقیه چیزا که نوشته بودی آک ولی یکیش واشه تست وا شده یه اس 2 هم که باز شده بود پلمپش 750 فروختی...بعدشم آقا من که کاری ندارم خصومت شخصی هم ندارم که..حرفام کلی بود روی صحبتم با کس خاصی نبوده شما هم ایشالا خوب بفروشی اینجا هم اگه واسه تفریح میای بهت خوش بگذره داداش.

من قسم میخورم خدا شاهده هیچکدومش رو اینجا نفروختم

n550

Registered User
لایک‌ها
523
موجودی تنها 2عدد
32 گیگ کره ابی
16 گیگ ویتنام اینتر نشنال..
قیمت:
32 1330
16 1185