• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش سایت اندروید با 6,000 بازدید در روز با ضمانت برگشت وجه در صورت نارضایتی تا یک ماه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

androidiyan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام قصد فروش سایت رو داریم
با این اسم :
اندرویدیـــان دات کام www.androidiyan.com
و دامنه ی اضافی اندرویدیان دات آی آر

بازدید سایت داره بالا میکشه .

بازدید سایت : 6,000 صفحه در روز
بازدیدکننده سایت (آی پی) : 4,000 نفر در هر روز
شماره موبایل بنده : 09361003314
اینم آدرس ایمیل : [email protected]

یا پیامک بزنید یا ایمیل بزنید - مرسی

قیمت :
999.000 تومان ( قیمت مقطوع می باشد - لطفا بابت پایین آوردن قیمت تماس نگیرید )
شرایطی هم میتونیــد مبلغ رو پرداخت کنید
یا میتونید نصف مبلغ رو پرداخت کنید و اگر از سایت راضــی بودید نصف مابقی رو پرداخت کنید.

قیمت مقطوع می باشد ، لطفاً بابت خرید ، پیامک و یا ایمیل بزنید.
تعداد مطالب سایت : 1700 مطلب اختصاصی همشون با بازدید بالا

این سایت دارای بخش موبایل بسیار زیبا و حساب شده ای است که میتونید از این طریق نیز بازدیدهای زیادی رو به سایت بیارید
مثلا این مطلب رو نگاه کنید که تا به امروز 67000 بازدید آورده - فقط یک گوشی موبایل هست - جی ال ایکس جی 5 : مشاهده
تعداد مطالب موبایل خیلی کم هست ... اگه بتونید هر روز علاوه بر 2-3 تا مطلب بازی و برنامه اندروید ، یدونه هم مشخصات موبایل قرار بدید ، بازدید سایت بسیار بالا میره.

حتی یه نویسنده بسیار عالی هم داریم به اسم رضا ... که در صورت پیدا نکردن نویسنده به من اطلاع بدید

لینک های دانلود بازی ها و برنامه ها از طریق وی پی اس ، یا سرور مجازی انجام میشه و هیچ پهنای باند از اینترنت شما کم نمیکنه ..
در مورد وی پی اس و جزئیات آن در صورت خرید به صورت تلفنی صحبت خواهیم کرد.

هاست فعلی : بر روی سرورهای شرکت هاست دی ال قرار داره .. که تا یک ماه تمدید شده و نیازی به تمدید نداره ..
همچنین وی پی اس هم روی سرورهای ایرانی شرکت هاست دی ال قرار داره که اونم تا یکماه تمدید شده است یعنی هم هاست و هم وی پی اس تا تاریخ 1393/10/09 تمدید شده اند.

می تونید سایت رو منتقل کنید روی سرورهای نت افراز که قیمت 3 ماهه اش ، 35 هزار تومن است. بنده هم میتونم اینکارو براتون انجام بدم. اما سرعت لود شرکت هاست دی ال کمی بالاتره و بنده به سرعت اهمیت بیشتری میدم.
سایت باید یکی دوماه مطالب خوبی منتشر کنید تا بشه یک سایت با بازدید صدهزاری .. مثل درختی که اول نهال هست و باید بهش برسی تا یه مدت دیگه ای خودش میوه میده. مثل سایت برترین های اندروید که روزی بازدیدش کمتر از هزار صفحه بود الان رسیده به 200 هزار صفحه و ماهیانه 3 تومن سودش هست و 400 تومن خرج سایتشه. ایشون که آقای محمد صدقی باشند دوست بنده هستند. یا اندرویدکده همینطور ... یا فارسروید - اندرویدها - اندرویدیها و .... هر کار بزرگی نیاز به زحمت داره و ریسک .. ما که نتونستیم خداییش .. دانشجوی بدبخت نمیدونه درس بخونه .. تو این ماه هم که فصل امتحان بنده فرا رسیده و مجبور شدم سایت رو به فروش بزارم تا حداقل به امتحاناتم بتونم وقت بزارم ...!
اینم عکسی از قالب و شکل سایت : http://s5.picofile.com/file/8147970850/androidiyan_com.jpg
اما مطالب سایت : مطالب کاملاً اختصاصی هستند و خود مطالب این رو ثابت میکنند اگه یه جستجویی در گوگل داشته باشید + ترجمه و برداشت از سایت های خارجی توسط نویسنده : سایت جمعاً در حدود 1700 مطلب دارد.
برای هر مطلب به نویسنده پانصد تومن تا یک هزار تومن داده ایم ... علت فروش سایت به دلیل رفتن تو کار طراحی سایت و سایت داری وقت زیادی از ما میگرفت ... و با درس و دانشگاه نمیتونم وقت زیادی بزارم ... خدایش بهترین فرصت برای کسی هست که وقت داره و کمی علاقه .. هر روز 2 ساعت وقت گذاشتن سایت رو بسیار پربازدید میکنه ..... تا یک ماه اگه سایت پیشرفت نکرد ما حاضریم مبلغ شمارو برگردونیم ....
من سایت رو یک ماه تضمینی میدم ... اگر ناراضی بودید من پول شمارو برمیگردونم ... من از اون آدمها نیستم .. کار بنده هم خرید و فروش سایت نیست ..... این سایت رو صرفاً برای خودم ساخته بودم اما وقت نمیکنم روش کار کنم ... امیدوارم که خریدار وقت فراوانی داشته باشه ... اگه نداشته باشه براش مناسب نیست بخره ... نه این سایت بلکه هیچ سایتی بدون وقت و مطلب زدن باحوصله ، پیشرفت آن چنانی نخواهد داشت ....اندرویـدیـــان علاوه بر مطالب پرمحتوا ، سایت بسیار زیبایی هم هست .. هر بازدید کننده به طور میانگین 1.5 مطلب رو مشاهده میکنه و این یعنی مردم از قالب سایت خوششون میاد ...

ما در خدمتیم : 09361003314

Last edited:

androidiyan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اعتماد سازی لطفا
مشکلی نیست
سایت رو به شرط یک ماه میدیم ... اگر از خرید تون ناراضی بودید میتونیم برگردونیم ... یارو میخواد ماشین بخــره ، 2 روز هم بهش مهلت نمیدن که ماشین رو به نقاش و مکانیک نشون بده تا ایراداتش رو بگن ...ولی من یک ماه وقت میدم اگر کوچکترین موردی در سایت بود ، سایت رو پس میگیرم ... مرد حرفش یکیــه و دبــه کردن و دروغ گفتن تو کار بنده نیست .. توی این یک ماه بنده پول شمارو امانت نگهمیدارم ... در صورتی سایت رو برمیگردونم که سایت افت بازدید کنه و شما ناراضی باشید.
حضرت محمد میفرمایند : نجات در صداقت و درستی است نه دروغ و کلک و دزدی ..... بازم اگه تضمین کتبی هم خواستید میتونم کتبی تضمین بدم ...
کل کار تو محیط اینترنت برای من ارزش نداره که شرافت آدم بره زیر سوال ... بنده زدم تو کار طراحی سایت و وقــت نمیکنم مطلب بزنم
در ضمن سایت توسط میهن سئو ، بهینه سازی شده است ... قالب سبک و زیبایی داره .. و همچنین بخش موبایل زیبا ، پربازدید و برنامه نویسی شده ..
شماره کارت :
6037
9914
4124
1183
مصطفی شیری زاده
بعد از واریز مبلغ اطلاع بدید تا مشخصات براتون ارسال شه !!
میتونید تلفنی هم بزنگید تا صحبت کنیم
09361003314

Last edited:

androidiyan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
در مورد درامد و مخارج صحبت كنيد.
ممكن است قيمت با تخفيف رو پ خ كنيد من رو به عنوان خريدار واقعي حساب كنيد.
تشكر
روزانه از سایت 5 هــزار نفر بازدید میکنند ..
ولی به شما بستگی داره که چطور ازش استفاده کنید و چه تبلیغاتی رو در اون قرار بدید تا به سود خوبی برسید ...
شما ماهیانه میتونید 100 تا 300 تومن از این سایت سود کسب کنید . شما خودتون حساب کنید دیگه با 500 نفر ورودی روزانه چقدر میتونید درآمد داشته باشید .!
رقمی نمیشه بابت این گفت ... بازم در خدمتم

MD66

Registered User
لایک‌ها
205
به نام خدا
با سلام
سایت خوبی دارین
چند تا سوال
هزینه وی پی اس و هاست چقدره در حال حاضر
من اگه هاست داشته لاشم خواستم بدونم شما زحمت انتقال کامل تمامی موارد رو
چه فایلهای روی وی پی اس و چه هاست رو میکشید؟
هاست مورد نظر و وی پی اس مورد نظر چه مشخصاتی باید داشته باشه از لحاظ فضا و پهنای باند؟
آخرین قیمت پیشنهاد داده شده رو هم بفرمائید.
چرا خودتون سایت رو نگه نمیدارین؟به نویسنده پول بدین مطلب بذاره و خودتون به کارای خودتون برسین دیگه
با تشکر

Last edited:
  • Like
Reactions: AhN

alinonor

Registered User
لایک‌ها
389
دلیل شما برای فروش سایت چیه؟

Google007

Registered User
لایک‌ها
72
لطفا قیمت آخر رو نیز برای بنده ارسال کنید ...

MilanSeo

Registered User
لایک‌ها
56
قیمتت مناسبه اگه داشتم میخریدم

Last edited by a moderator:

androidiyan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
میتونم نهایت تا 30-40 تومن نهایت تخفیف بدم که زود بفروشم ... چون وقت نمیکنم به درس هام و امتحاناتم برسم ..!

savalan22

Registered User
لایک‌ها
33
قیمت بنده یک مین
09372459663

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
اعتماد سازی انجام بده خریدارم

Last edited by a moderator:

androidiyan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به خاطر انتقال دامنه از شرکت طلاهاست به شیواهست 4 روز طول کشید تا دی ان اس ها به طور کامل ست بشن و در این مدت شاهد افت و خیز بازدید بودیم و از دست بنده هم کاری ساخته نبود .. خوشبختانه از امروز یعنی سه شنبه به طور کامل سایت برای همه ی آی پی ها نمایش داده میشه و در صورتی که فردی به صورت شرایطی هم قصد خرید سایترو داره بسم الله
روز به روز به امتحانات نزدیک میشه و من نمیتونم وقت بزارم رو سایت

Last edited:

ahnezafati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
حقوق نویسنده سایت چقدره؟
و هزینه های جانبی رو بفرمایید؟

androidiyan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
هر مطلبی 700 تومن هست ... یه مطلب کامل و اصولی .. شامل 30 تگ - حداقل 6 سطر توضیحات - لینک در داخل توضیحات - مارک کردن تصاویر با آرم سایت و .... و اینکه این نویسنده فعلی بسیار مودب و پسرکاری هست که عاشق بازی و برنامه های اندروید هست ... و برنامه هارو از سایتهای خارجی برمیداره و ترجمه میکنه و توسایت قرار میده .... فقط اون سایت هایی که من معرفی کردم از اونا برمیداره
هزینه هاست هم که سایت ما در حدود 3.5 گیگ حجمش هست که میتونید در شرکتهایی مثل نت افراز یا میهن وب هاست قرار بدید با هزینه سالیانه 80 هزار تومن در میهن وب هاست و یا سه ماهه 30 تومن در نت افراز ... سرور فعلی روی هاست دی ال قرار داره با ماهیانه 70 تومن .. به خاطر لود بسیار بالای هاست دی ال و استفاده از سرورهای ایرانی پرسرعت این سرور رو انتخاب کردیم و میگم شما میتونم بسته به سلیقه خودتون هزینه هارو پایین بیارید و سود خوبی از سایت داشته باشید ... لینک های دانلود ما هم روی وی پی اس قرار داره ... همه کارهارو با وی پی اس میشه انجام داد ... و دانلود و آپلود مطالب از درایوی که کانفیگ شده ، صورت میگیره ... هزینه اش برای اینکه ماله ما روی سرورهای ایرانی هاست دی ال قرار داره بالاست ماهیانه 60 تومن ... وی پی اس همینه ... گرونه .. هرکسی سایت دانلود داره میدونه که باید از وی پی اس استفاده کنه ... هم از وی پی اس به عنوان دانلودو آپلود سریع استفاده میکنند و هم به عنوان هاست دانلود ..
خودتون حساب کنید
ایرانی (HOSTDL) : فضا : 60 گیگ _ پهنای باند ماهیانه : 200 گیگ _ قیمت : 60 هزار تومن ماهیانه _ سرعت دانلودو آپلود : عالی (یک گیگ در ده ثانهی) _ سرعت کار در محیط VPS : بالا
خارجــی (هرشرکتی): _ فضا : 120 گیگ _ پهنای باند ماهیانه : نامحدود _ قیمت : 45 هزار تومن ماهیانه _ سرعت دانلود و آپلود : عالی (یک گیگ در ده ثانیه ) _ سرعت کار در محیط VPS :پایین
بازم سوالی بود در خدمتم

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
مگه روزی چند ساعت وقت میزارین؟کلا چند مطلب داره سایت؟

فرستاده شده از IdeaTab S6000-Hِ من با Tapatalk

gravity

Registered User
لایک‌ها
98
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا