برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت تخصصی بانوان با درآمد ماهیانه 1.5 - 2 میلیون تومان

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
یه سوال البته من خریدار نیستم
گفتید سایت 2 میلیون درامد داره خب چه مدت زمانی هست که این میزان درامد رو داره
چون گردش کل شما رو 4.7 زده یعنی تقریبا 3 ماه !
درسته؟

فلک زده

Registered User
لایک‌ها
2,919
از اونجایی که کتاب آموزش رابطه جنسی " عشق شیرین " رو گذاشتین که خطر فیلترینگ بالا هست
درست عرض میکنم ؟

hosseinsees

Registered User
لایک‌ها
798
یه سوال البته من خریدار نیستم
گفتید سایت 2 میلیون درامد داره خب چه مدت زمانی هست که این میزان درامد رو داره
چون گردش کل شما رو 4.7 زده یعنی تقریبا 3 ماه !
درسته؟
خب دوست عزیز مسلما یک سایت از روز اول که استارت میخوره درآمدی نخواهد داشت ، چند ماه اول در آمد پایین بود + اینکه ما چند ماهه از فروشگاه فایل درآمد کسب میکنیم ، قبلش بیشتر سیستم های کلیکی و . . . بود .
به طور مثال فروش دیروز 78 هزار تومن و فروش امروز تا کنون 110 هزار تومن بوده ، که داره افزایش پیدا میکنه .
از اونجایی که کتاب آموزش رابطه جنسی " عشق شیرین " رو گذاشتین که خطر فیلترینگ بالا هست
درست عرض میکنم ؟
در مورد فیلترینگ هم عرض کردم ، جدیدا برخورد کمیته فیلترینگ با سایتهای مختلف فرق میکنه ، به طور مثال ما یکسری مطالب جنسی ایران مادام رو در یک سایت دیگه که مال خودمون بود کپی کردیم و اخطار دریافت کردیم و مطلب رو حذف کردیم ، اما ایران مادام چون سایت تخصصی بانوان و زناشویی هست اوضاع فرق میکنه .
در مورد فایل ها هم تو این چندین ماهی که فایل هارو به فروش میرسونیم هیچ مشکی نبوده ، شده به 2-3 تا از مطالب گیر بدن اما فایلها هیچ مشکلی نداشتن .
کلا اخیرا فیلترینگ خیلی گیر نمیده ، سایتهایی مثل تنظیم خانواده یا موفق باشید رو ببینید متوجه میشید ، مطالب خیلی واضح با تصویر بیان میشه اما مشکلی ندارن.
قبلا سایت موزیک و فیلم رو فیلتر میکردن اما الان نه !

achardownload

Registered User
لایک‌ها
96
حتی در یک مورد که به یکی از مطالب ما اخطار داده بودند ، من براشون توضیح دادم که یک سایت تخصصی بانوان و زناشویی هست و نیازه که بعضی مسائل به صورت باز توضیح داده بشه که در کمال تعجب قانع شدند و دیگه اخطاری برای اون مطلب داده نشد .
ببخشید چطوری به فیلترینگ توضیح دادید و اونا قانع شدن. لطفا توضیح بدید. هیچ راه ارتباطی با کمیته نیست؟

hosseinsees

Registered User
لایک‌ها
798
ببخشید چطوری به فیلترینگ توضیح دادید و اونا قانع شدن. لطفا توضیح بدید. هیچ راه ارتباطی با کمیته نیست؟
از طريق همون ايميل اخطاري که براتون ميفرستن ، ريپلاي ميکنيد ، البته مسلما جواب نميدن که قانع شدن يا نه ، منتها اگر اخطار مجدد دريافت کرديد که يعني قانع نشدن ، اگه نه که يعني قانع شدن ، البته يک راه ارتباطي هم از سامانه internet.ir هست ، من چندباري باهاشون صحبت کردم از اين طريق که الان يادم نيست کدوم قسمت بود .

اگه کمتر میدید میتونیم معامله کنیم..
پيشنهاد خودتون رو پ.خ کنيد دوست گرامي .

hosseinsees

Registered User
لایک‌ها
798

ninimaster

Registered User
لایک‌ها
174
سلام
اطلاعات آمارگیر رو برای بنده بفرستین