برگزیده های پرشین تولز

فروش سیم کارت همراه اول رند -تهران با قیمت توافقی

farz1n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام نقدا 250 خریدارم.

Ava live

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
940 0 933 912
خط فوق صفر بوده و متعلق به ( تهران-تجریش ) میباشد .

در صورتی که نمیخواید زیاد هزینه کنید و یک خط رند جالب داشته باشید این خط پیشنهاد میشه بهتون.
933 و 940 جزء پیش شماره های ایرانسل هستن و در صورت یکبار رویت در ذهن خواهند ماند.

و برآورد قیمت این خط بیش از 600 هزار تومان هستش (در حال حاضر) و قطعا قیمتش افزایش پیدا خواهد کرد.(رند ده دهی - رند پله ای )

قیمت پیشنهادی از 250هزار تومان .
آخرین روز مزایده :10 شهریور

فروش فوری : 490 هزار تومان .
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

من همین الأن 2000000 ریال به شرط صفر بودن میخرم . منتظر پاسخ شما هستم

m.ajid

Registered User
لایک‌ها
35
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

من همین الأن 2000000 ریال به شرط صفر بودن میخرم . منتظر پاسخ شما هستم

دوست گرامی 30 دقیقه قبل از شما ؛ پیشنهاد 250 دادن !! :D

واقعا این خط ارزشش بیشتر از این هاست ! مطمئن باشید قیمت فروش فوری خیلی منصفانه هستش.

Last edited:

omidzaman

Registered User
لایک‌ها
37
سلام.برادر این شماره رو چجوری میفرمایید رند؟منظورم اینه که چطوری اخه رند حساب مشه؟.اگه مثل حالتی که جدا کردین منظورتون هست که همه شمارها رو میشه رند حساب کرد.شاید هم من اشتباه میخونم شماره رو

m.ajid

Registered User
لایک‌ها
35
سلام.برادر این شماره رو چجوری میفرمایید رند؟منظورم اینه که چطوری اخه رند حساب مشه؟.اگه مثل حالتی که جدا کردین منظورتون هست که همه شمارها رو میشه رند حساب کرد.شاید هم من اشتباه میخونم شماره رو
سلام دوست گرامی ،رند پیش شماره هست این خط . در خصوص خطوط خیلی رند هم خودتون میدونید که خطوط همراه اول خیلی رند رو به شما با این قیمت پایین نمیدن. شما چرا از مشهد خط نمیگیرید؟اونجا هم خطوط رند ارزون تره هم نزدیک تر به شما

omidzaman

Registered User
لایک‌ها
37
برادر خدای نکرده از حرف من بد برداشت نکرده باشی.من چون وارد نیستم واسه یاد گرفتن پرسیدم.من میخواستم بدونم از نظر رندی این مدل شماره چطور هست

m.ajid

Registered User
لایک‌ها
35
برادر خدای نکرده از حرف من بد برداشت نکرده باشی.من چون وارد نیستم واسه یاد گرفتن پرسیدم.من میخواستم بدونم از نظر رندی این مدل شماره چطور هست
خواهش میکنم ، این شماره رند ده دهی هم هست ( چهل سی ) ضمن اینکه قبل و بعد صفر پیش شماره ها بهم نزدیک هستند .

vasighid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
این رند نیست؟:general210:
این چیه09123838200
قیمت رو برام بفرســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت

Mirho3ein

Registered User
لایک‌ها
73
سپاس،اگه خرید دارید به تاپیکهای من هم سر بزنید!!!

disturb

Registered User
لایک‌ها
410
عزیز با آی سیم رند تعویض دارین ؟

بالا