برگزیده های پرشین تولز

فروش شمع بوش سوزنی

Starless Sky

Registered User
لایک‌ها
360
فروش شمع بوش سوزنی ( از عمده فروش به مصرف کننده )
دوستان عزیز من میخوام تو این تاپیک فروش شمع سوزنی رو شروع کنم {به امید خدا} .
هزینه پست هم با خریدار عزیز !!!

دوستان موجودی​
1 دست شمع پایه بلند 206 تیپ 5 و 6 (آیتم 1)
البته چون میخوام قیمت مناسب در بیاد حداقل باید 8 دست به بالا سفارش بدم .
و سود رو کم حساب کردم که دوستان PT مشتری بشن .
پس اول شما لطف میکنید و اعلام درخواست میکنید
بعد که به حد نصاب رسیدن درخواستها ( 8 دست به بالا )
پولشو واریز میکنید بعد خرید رو واستون انجام میدم .

{ایندفه ایریدیم بستم }

ولی اگه نوع موتور ماشینتون رو بگید میتونم براتون از سایت شرکت بوش مدل شمع پیشنهادیش رو چک کنم
{عزیزان دقت داشته باشید که مثلا نگین 206 دارین مدل خود موتورشو اعلام کنید نه سال ساخت ماشین رو!!!}

خوب حالا خود شمع :

1- شمع سوزنی پایه بلند بوش اصل آلمان { پلاتینیوم 206 تیپ5و6 SD } - قیمت فعلی هر دست (4 عدد) 100،000 تومان

این شمع که توسط شرکت بوش آلمان برای خودروهای با شمع پایه بلند تولید شده است بسیار مورد
توجه دارندگان این خودروها قرار گرفته است. این قبیل خودروها که اغلب جزو خودروهای مدرن به
حساب می آیند به دلیل کیفیت و بازده نسبتا پائین شمع های معمولی، دارندگان خود را مجاب به
خرید این مدل از شمع کرده است. این شمع نیز مانند همه شمع های سوزنی باعث افزایش شتاب و
کاهش مصرف سوخت خودرو می گردد. قیمت بالای این نوع از شمع باعث کاهش خرید آن نگشته
است اما دارندگان خودرو با اطلاع از کیفیت شمع های سوزنی هیچ گاه استفاده از آن را از دست نمی دهند.

==================================================================
2- شمع سوزنی بوش اصل آلمان { پلاتینیوم + }- قیمت فعلی هر دست (4 عدد) 60،000 تومان

در ساخت این شمع از الکترود میانی با جنس پلاتینیوم استفاده گردیده است که خوردگی الکترود رابسیار کاهش داده و احتمال از دست دادن جرقه نسبت به شمع های عادی را بسیار پایین می آورد و
در مجموع باعث بوجود آمدن بهسوزی و افزایش راندمان و طول عمر شمع می گردد
این شمع قابل نصب بر روی تمام خودروهای سایپا، ایران خودرو، نیسان، بنز، بی.ام.و، هیوندا و ...است
و با 100 هزار کیلومتر کارکرد واقعی دارای ویژگی افزایش شتاب %20 و کاهش مصرف 15
درصدی سوخت و از همه مهمتر عمر زیاد شمع می باشد و همچنین مورد تایید کمپانی بنز، بی.ام.و
تویوتا، هیوندا و پژو می باشد. این شمع به خاطر احتراق بالا و شتاب دادن عالی توسط رانندگان بسیار
مورد توجه قرار گرفته است .
3- شمع سوزنی بوش اصل آلمان { اریدیُم }- قیمت فعلی هر دست (4 عدد) 85،000 تومان

این شمع با دوام بسیار بالا تا 160000 کیلومتر و قدرت جرقه زنی بسیار بالا که منجر به بهسوزی می شود
( شعله تا 21% بزرگتر در اتاق انفجار موتور ایجاد می گردد ) تبدیل به یکی از پیشتازان بازار شمع گردیده است .
این شمع سوزنی به دلیل نیاز به ولتاژ پایین تر برای جرقه زنی و نیز کاهش امکان خاموشی شعله
و همچنین بوجود آوردن شعله گرمتر اولیه و احتراق مطمئن تر با بهسوزی سوخت وارده
و نیز از دست ندادن فرصت های جرقه زنی و داشتن سیکل های قدرت بیشتر باعث افزایش قدرت موتور
و کاهش مصرف سوخت نسبت به شمع های عادی گردیده است .
4: شمع تک پلاتين بوش اصل آلمان { ایتریوم } - قیمت فعلی هر دست (4 عدد) 45،000 تومان

این شمع ساخت کارخانه بوش آلمان بوده و از زمره بهترین شمع های تک پلاتین موجود در بازار می باشد.
وجود حلقه مشکی و داشتن شیار ^ شکل روی زبانه فلزی بالای پلااتین، از مشخصات بارز این
نوع شمع است. شکل خاص زبانه فلزی آن باعث کاهش شدید مصرف بنزین، احتراق بهتر موتور و
درنتیجه افزایش کارایی موتور می گردد. استفاده بالای این نوع شمع توسط تعمیرگاه ها و خریداران
شمع، نشان از کیفیت بالای این نوع شمع در برابر سایر شمع های تک پلاتین موجود در بازار دارد
درحالت کلی می توان خصوصیات منحصر به فرد زیر را برای این محصول مد نظر قرار داد :

نرم و بیصدا کار کردن موتور
کاهش دمای موتور
افزایش قدرت موتور های دوگانه سوز مخصوصا در شیب های تند
کاهش مصرف سوخت
5- شمع دوپلاتين بوش اصل آلمان { ایتریوم } - قیمت فعلی هر دست (4 عدد) 45،000 تومان

این شمع محصول شرکت بوش آلمان بوده و از جمله بهترین شمع های دو پلاتین موجود در بازار است .
کارکرد عالی موتورهای دوگانه سوز داخلی مخصوصا زمانی که از سوخت گاز استفاده می نمایند باعث
شده بسیاری از رانندگان خودروهای دوگانه سوز این نوع شمع را انتخاب نمایند. این نوع شمع نیز مانند
شمع تک پلاتین آلمان دارای حلقه مشکی بوده و نام کشور آلمان روی آن حک گردیده است. رزوه های
انتهایی این نوع شمع هم مانند شمع تک پلاتین آلمان دارای لطافت و صافی سطح بسیار عالی بوده
که اتصال آن را به بدنه موتور به راحتی امکان پذیر می نماید. قیمت بالاتر این محصول نسبت به شمع
تک پلاتین آلمان نه تنها باعث کاهش خرید آن نشده بلکه بسیاری از رانندگان خودروهای دوگانه سوز
انتخاب این محصول شرکت بوش را ترجیح می دهند .
تیغه های برف پاک کن :

6- تیغه برف پاک کن 18 اینچ (45 سانت) (پراید) بوش : قیمت فعلی 28،000 تومان
7- تیغه برف پاک کن 22 اینچ (55 سانت) (پژو 405) بوش : قیمت فعلی
30،000 تومان
تيغه برف پاک کن پژو 206 بوش
7- تيغه برف پاک کن زانتیا بوش (60 سانت) : قیمت فعلی 37،000 تومان

8- مپ سنسور 206 بوش اصل آلمان - قيمت فعلی 80،000 تومان
8- مپ سنسور 405 بوش اصل آلمان - قيمت فعلی

سنسور اکسيژن زیمنسی (077) بوش اصل آلمان
سنسور اکسيژن زانتیا بوش اصل آلمان

9- تسمه تايم زانتيا بوش - قيمت فعلی 75،000 تومان
انواع تسمه تایم (زانتیا، پراید، پژو 405، پژو 206 ) بوش اصل
انواع تسمه دینام (زانتیا، پژو 405، پژو 206 ) بوش اصل
تسمه تایم پژو 206 تیپ 2 بوش اصل - قيمت فعلی 60،000 تومان
تسمه دینام پژو 206 تیپ 2 بوش اصل - قيمت فعلی 40،000 تومان

بقیه آیتم ها :

10- وایر شمع 405 بوش اصل - قیمت فعلی
55،000 تومان
11- صافی بنزین بوش اصل (برای همه) - قیمت فعلی 18،000 تومان
12- پمپ بنزین بیرون باک بوش اصل - قیمت فعلی 146،000 تومان
13- سنسور اکسیژن سیم بلند بوش اصل آلمان { پژو 405، پارس، سمند } (026) - قیمت فعلی 155،000 تومان
سنسور اکسیژن برای تیپ 5 و 6 و 207i با موتور TU5-ECU 7.4.5
این سنسور وظیفه اصلی تنظیم میزان نسبت سوخت به هوا را در خودرو برعهده دارد. یک سر این
سنسور درون مانیفولد دود قرار گرفته که از طریق آن میزان اکسیژن موجود در لوله دود را شناسائی این
نموده ( از طریق مقایسه با اکسیژن هوای بیرون ) ، سیگنالی به ای سی یو خودرو می فرستد و دستور
کاهش یا افزایش مصرف سوخت را برای آن لحظه خاص می دهد. باید در نظر داشت بد کار کردن یا به
عبارتی خراب بودن این سنسور باعث تنبل شدن خودرو در هنگام شتاب گیری می گردد. مارک های
مختلفی در بازار ایران برای سنسور اکسیژن خودرو وجود دارد. اما اغلب آنها هیچ تضمینی بابت
کیفیت قطعه خود ندارند. مارک اصلی و اورجینالی که توسط دو شرکت ایران خودرو و سایپا استفاده
می گردد، مارک بوش آلمان می باشد، که امروز به دلیل شرایط تحریم متاسفانه به سادگی در
دسترس مصرف کنندگان قرار نمی گیرد. ما مفتخریم با توجه به تقاضای زیاد مشتریان، این محصول را
تهیه نموده و با قیمتی کمتر از شرکت های مزبور و تضمین لازم به مشتریان خود عرضه نمائیم
سنسور اکسیژن 026 بوش، به صورت سیم بلند بوده و مخصوص خودرو های پژو 405، پژو پارس
سمند و ... می باشد.
14- سنسور اکسیژن سیم متوسط بوش اصل آلمان (027) - قیمت فعلی 145،000 تومان
سنسور اکسیژن برای 206 تیپ 5 و 6 با موتور TU5-ECU 7.4.4 و 206 تیپ 2 و 3 با موتور TU3

سنسور اکسیژن اصلی ترین بخش خودرو در تنظیم میزان ترکیب سوخت و هوا می باشد. اهمیت این
قطعه به حدی است که در خودروهای پژو 206 تیپ 5 و 6 از دو سنسور استفاده شده است. تنبل کار
کردن موتور در هنگام شتاب گیری مخصوصا در مواقعی که دور موتور با تاخیر، زیاد می گردد، از علائم
خرابی این سنسور است. سنسور 027 بوش آلمان، به صورت سیم متوسط بوده که مخصوص
خودروی پژو 206 تیپ 5 می باشد که شرکت با تضمین کیفیت محصول آن را به مشتریان عزیز تقدیم
می نماید.
15- سنسور اکسیژن سیم کوتاه بوش اصل آلمان {پراید ساژم و پژو 206 تیپ 2} (028) - قیمت فعلی 145،000 تومان
سنسور اکسیژن برای تیپ 5 و 6 و 207i با موتورTU5-ECU 7.4.5
همان طور که در بخش مربوط به سنسورهای 026 و 027 گفته شد، سنسور اکسیژن اصلی ترین
سهم را در تعیین مقدار ترکیب سوخت و هوا بر عهده دارد.این سنسور با مقایسه مقدار اکسیژن دود
خروجی از خودرو و هوای بیرون مقدار ولتاژ خاصی را به کامپیوتر خودرو ارسال می نماید تا بر اساس
آن فرمان خاصی برای تنظیم مقدار ترکیب سوخت و هوا ارسال گردد. مارک های متفرقه موجود در
بازار نتوانسته رضایت مشتریان را برای خرید این سنسور جلب نماید به همین دلیل مشتریان تمایل
دارند از قطعه اورجینال ان که منحصرا در دست شرکت بوش می باشد استفاده نمایند. سنسور
اکسیژن 028 بوش معروف به سیم کوتاه بوده و مخصوص خودروهای پراید ساژم و پژو 206 تیپ 2 می
می باشد.
16- پمپ بنزین داخل باک بوش اصل آلمان - قیمت فعلی 95،000 تومان
پمپ بنزین وظیفه رساندن بنزین از باک به انژکتور را داراست. این پمپ به دلیل ایجاد فشار لازم برای
ارسال سوخت، گاها در خطر خرابی قرار دارد. در برخی از خودروهای پژو 405 و سمند که دچار آتش
سوزی می شدند، اشکال در این قطعه مسبب کار بوده است. ایجاد خرابی در این قطعه سبب
نرسیدن سوخت به انژکتورها شده و خودرو روشن نمی شود و یا اگر روشن باشد خاموش می گردد
یکی از دلایلی که باعث وارد آمدن فشار به این قطعه می گردد این است که صاحبان خودروها باک
خودروی خود را تا هنگامی که کاملا خالی نشده، پر نمی کنند که این باعث وارد آمدن فشار بیشتری
به پمپ بنزین برای مکش بنزین می گردد و در دراز مدت سبب ایجاد مشکل و خرابی در این قطعه می
شود. اغلب خودروهای نسل جدید از پمپ بنزین داخل باک استفاده می نمایند. در میان مارک های
متداول موجود در بازار حدود 80 درصد بازار متعلق به مارک شرکت بوش می باشد. ما نیز به عنوان
نماینده شرکت بوش بر اساس نیاز مشتریان خود دو نوع پمپ بنزین داخل باک را عرضه نمودیم. پمپ
بنزین داخل باک بوش اصل آلمان بهترین نوع پمپ بنزین داخل باک موجود در بازار بوده که علی رغم
قیمت بالای آن به دلیل کیفیت بالا و ضمانت شرکت، بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته است
17- پمپ بنزین داخل باک درجه 2 بوش آلمان - قیمت فعلی 35،000 تومان
پمپ بنزین وظیفه رساندن بنزین از باک به انژکتور را داراست. با توجه به اینکه اغلب خودروهای نسل
جدید از پمپ بنزین های داخل باک استفاده می نمایند و در میان مارک های متداول موجود در بازار
حدود 80 درصد بازار متعلق به مارک شرکت بوش می باشد، ما نیز به عنوان نماینده شرکت بوش بر
اساس نیاز مشتریان خود دو نوع پمپ بنزین داخل باک را عرضه نمودیم. پمپ بنزین داخل باک درجه دو
بوش آلمان بهترین نوع پمپ بنزین داخل باک درجه 2 موجود در بازار می باشد. با توجه به تنوع پمپ
بنزین های بوش که نزدیک به 27 مدل می باشد، شرکت بهترین نوع آن را که دارای گارانتی تعویض در
هنگام نصب می باشد را به مشتریان خود عرضه می نماید. قیمت مناسب این محصول به همراه
کیفیت عالی آن به نسبت دیگر انواع پمپ بنزین های درجه 2 موجود در بازار که اغلب تقلبی نیز می
باشند و همین طور گارانتی پمپ بنزین های درجه 2 ارائه شده توسط شرکت، باعث استقبال بی حد
و اندازه فروشندگان لوازم یدکی و همین طور رانندگان خودرو شده است.
==================================​
18 - پمپ بنزين پژو 206 بوش آلمان
19 - پمپ بنزين بيرون باک بوش اصل

20 - دریچه گاز کائوچویی و فلزی پژو 206 بوش اصل آلمان
21 - انواع لنت ترمز جلو و عقب (زانتیا، ال90، مگان، پژو 405، پژو 206 ) بوش اصل

Last edited:

sinos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
207
سلام عرض ادب . تجربه استفاده از این شمعها رو دارم . گفتم بگم شاید دوستان استفاده کنند .

شمع دو پلاتینه : مدت کارکرد 80000 کیلومتر بازم وقتی باز میکردیش عین نو میموند و بازم میتونست کار کنه که ماشین رو فروختم . افزایش قدرت و شتاب حداکثر تا 5 درصد . مصرف سوخت ثابت . لرزش و صدای موتور ثابت . روی پراید انژکتور دوگانه استفاده شد
شمع سوزن ایریدینیوم : کارکرد 25000 کیلومتر متاسفانه در این کارکرد کم سه تاشون چینیشون شکست و ماشین ریپ میزد که مجبور به تعویض با مدل معمولی شدم . افزایش قدرت و شتاب خیلی ملموسی داره به طوری که وقتی از رو ماشین باز کردمشون احساس کردم سوار ژیان شدم . مصرف سوخت رو تقریبا ثابت نگه میداره شاید هم 1 دو درصد افزایش میده ولی نسبت به قدرتش ارزش داره . صدای موتور و لرزش موتور رو افزایش میده وقتی که از رو ماشین باز کردم ماشین خیلی نرم تر شد . اگر کسی راهی برای تعویض چینی شمع داره بگه که دوباره بتونم از این شمع ها استفاده کنم . روی روای سال استفاده شد .

Starless Sky

Registered User
لایک‌ها
360
سلام عرض ادب . تجربه استفاده از این شمعها رو دارم . گفتم بگم شاید دوستان استفاده کنند .

شمع دو پلاتینه : مدت کارکرد 80000 کیلومتر بازم وقتی باز میکردیش عین نو میموند و بازم میتونست کار کنه که ماشین رو فروختم . افزایش قدرت و شتاب حداکثر تا 5 درصد . مصرف سوخت ثابت . لرزش و صدای موتور ثابت . روی پراید انژکتور دوگانه استفاده شد
شمع سوزن ایریدینیوم : کارکرد 25000 کیلومتر متاسفانه در این کارکرد کم سه تاشون چینیشون شکست و ماشین ریپ میزد که مجبور به تعویض با مدل معمولی شدم . افزایش قدرت و شتاب خیلی ملموسی داره به طوری که وقتی از رو ماشین باز کردمشون احساس کردم سوار ژیان شدم . مصرف سوخت رو تقریبا ثابت نگه میداره شاید هم 1 دو درصد افزایش میده ولی نسبت به قدرتش ارزش داره . صدای موتور و لرزش موتور رو افزایش میده وقتی که از رو ماشین باز کردم ماشین خیلی نرم تر شد . اگر کسی راهی برای تعویض چینی شمع داره بگه که دوباره بتونم از این شمع ها استفاده کنم . روی روای سال استفاده شد .

من خودم پلاتینیم پلاس بستم رو پراید 141 بنزینی حدود 40-50 هزار کار کرده ، کندش عالی شده ، مصرف سوختش خوبه ، مثلا مشهد تا گرگان که 550-60 کیلومتر هست رو با 1 باک رفتم .
البته کل سفر شمال که رفتم تا رشت و امدم حدود 100 / 7.5 - 8 مصرف متوسط بود تازه چینیهاش ترک ترک شده ، ایندفه میخوام ایریدیم ببندم ببینم چجوریه ;)

شما شمع ها رو باز کن و با چتکه سیمی تمیزکن ببندشون ، البته اگه عوض کنی بهتره ، راهی واسه تعویض چینی وجود نداره ، راستی شمعهای من وقتی ماشین سرده برق دزدی میکنه ولی وقتی موتور گرم میشه خوبه ولی 1 دست 4 پلاتینه نو بستم روش شتابش از این سوزنی هایی که چینیهاش ترک ترک شده کمتر بود .

kimaro

Registered User
لایک‌ها
50
از آیتم شماره 2 واس وانت داری داداش ؟

sinos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
207
من خودم پلاتینیم پلاس بستم رو پراید 141 بنزینی حدود 40-50 هزار کار کرده ، کندش عالی شده ، مصرف سوختش خوبه ، مثلا مشهد تا گرگان که 550-60 کیلومتر هست رو با 1 باک رفتم .
البته کل سفر شمال که رفتم تا رشت و امدم حدود 100 / 7.5 - 8 مصرف متوسط بود تازه چینیهاش ترک ترک شده ، ایندفه میخوام ایریدیم ببندم ببینم چجوریه ;)

شما شمع ها رو باز کن و با چتکه سیمی تمیزکن ببندشون ، البته اگه عوض کنی بهتره ، راهی واسه تعویض چینی وجود نداره ، راستی شمعهای من وقتی ماشین سرده برق دزدی میکنه ولی وقتی موتور گرم میشه خوبه ولی 1 دست 4 پلاتینه نو بستم روش شتابش از این سوزنی هایی که چینیهاش ترک ترک شده کمتر بود .

نمیدونم چرا سری ایریدینیوم دچار ترک میشه معمولیاشون خیلی خوب کار میکنه میگم دو پلاتینش 80 هزارتا کارکرد هنوز عین روز اول بود یه ترکم نداشت ولی ایریدینوم ترکاش زیاد شده بود تو دور پایین ریپ میزد دور بالا ریپ احساس نمیشد ولی خیلی لرزش موتور زیاد بود . ای سوزنیا شتاب ماشین من رو که خیلی عالی کرده بود حیف ش زود خراب شد الانم گرون شدن دیگه نمیصرفا . من تابستون سال قبل 35 خریدم .

Starless Sky

Registered User
لایک‌ها
360
نمیدونم چرا سری ایریدینیوم دچار ترک میشه معمولیاشون خیلی خوب کار میکنه میگم دو پلاتینش 80 هزارتا کارکرد هنوز عین روز اول بود یه ترکم نداشت ولی ایریدینوم ترکاش زیاد شده بود تو دور پایین ریپ میزد دور بالا ریپ احساس نمیشد ولی خیلی لرزش موتور زیاد بود . ای سوزنیا شتاب ماشین من رو که خیلی عالی کرده بود حیف ش زود خراب شد الانم گرون شدن دیگه نمیصرفا . من تابستون سال قبل 35 خریدم .

من 3 ساله که پلاتینیوم + رو 141 دارم ، اینا از 4 پلانینه بهتره ، 20 تومن خریدمشون ، حالا همینا رو جای دیگه حتی تا 100 تومن هم دیدم که میفروشن :cool:
خوب 2 پلاتینه بخر ارزونه 30 تومنه

دادا پیکان وانت

واست میپرسم بهتون خبرشو میدم ، من خودم میخوام ایریدیوم رو 141 ببندم ;)

kimaro

Registered User
لایک‌ها
50
من 3 ساله که پلاتینیوم + رو 141 دارم ، اینا از 4 پلانینه بهتره ، 20 تومن خریدمشون ، حالا همینا رو جای دیگه حتی تا 100 تومن هم دیدم که میفروشن :cool:
خوب 2 پلاتینه بخر ارزونه 30 تومنه

واست میپرسم بهتون خبرشو میدم ، من خودم میخوام ایریدیوم رو 141 ببندم ;)

دادا می خوام با وانت کورس بزارما راه میزه اما ...

Starless Sky

Registered User
لایک‌ها
360

Starless Sky

Registered User
لایک‌ها
360
عکس نذاشتی ازش ! ضمنا باید از خود اجناسی که میخوای بفروشی با نام کاربری عکس بذاری

سلام عزیز

واستون عکسشو گذاشتم

آره عکس با نام کاربری رو میدونم ولی من که نمیتونم از تمام این اجناس بخرم و عکس بگیرم ، حالا ایشالا وقتی پارت اول رو خریدم باهاشون عکس میگیرم و میگذام ;)

دادا می خوام با وانت کورس بزارما راه میزه اما ...

عزیز بنظرم بتونی شمع 4 پلاتینه بوش ببندی روش ، ولی این عمده فروشی که من ازش شمع میخرم شمع 2 پلاتینه بوش داره ولی 4 نداره میتونی اگه بخوای شمع 4 از بازار بخری ، حدودا 40 تومن قیمت داره ، من این کارو نکردم ولی بنظرم واست خوبه

دوست عزیز (lordring)

inbox تون پر شده نمیتونم پیام واستون بفرستم ، واستون قیمت گرفتم !!!

ععععععععععععععععععععععععععععععاااااااااااااااااااااااااا پ

Last edited:

Starless Sky

Registered User
لایک‌ها
360
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآب بابا نان داد

Sir Vahid

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
4,575

2hid

Registered User
لایک‌ها
198
من هم برای تیپ 2 شمع می خوام...
این 2 مورد پیشنهاد می کنید یا نوع دیگه ای؟

4: شمع دوپلاتين بوش آلمان قیمت فعلی هر دست (4 عدد) 30،000 تومان {{35 نخرید}}
3: شمع تک پلاتين بوش آلمان قیمت فعلی هر دست (4 عدد) 27،500 تومان {{30-35 نخرید}}

برای 405 2000 چی پیشنهاد دارید؟

Starless Sky

Registered User
لایک‌ها
360
من 206 تیپ 2 مدل 82 دارم

شمعی که براش پیشنهاد می دهید چیه؟ قیمت؟

لطفا علاوه بر جواب دادن در اینجا pm هم بدهید تا فراموش نکنم

سلام عزیز ،

من در مورد 206 خیلی اطلاعات ندارم .
ولی تا جائیکه تحقیق کردم تو لیست شرکت بوش ،
اگه موتورتون مدلش
TU3A باشه بهترین گذینه براتون
1: شمع سوزنی بوش { پلاتینیوم + }
2:
شمع سوزنی بوش { ایریدیوم } هم بنظرم بتونین ببندین

باز هم چک کنید و نوع موتور 206 تون رو اگه چیز دیگه ای هست بگین تا براتون چک کنم :rolleyes:

در خدمتتون هستم
winksmiley02.gif

من هم برای تیپ 2 شمع می خوام...
این 2 مورد پیشنهاد می کنید یا نوع دیگه ای؟

4: شمع دوپلاتين بوش آلمان قیمت فعلی هر دست (4 عدد) 30،000 تومان {{35 نخرید}}
3: شمع تک پلاتين بوش آلمان قیمت فعلی هر دست (4 عدد) 27،500 تومان {{30-35 نخرید}}

برای 405 2000 چی پیشنهاد دارید؟

سلام عزیز

اگه موتور 405 تون XU7JP یا XU92C باشه بهترین گذینه براتون

1: شمع سوزنی بوش اصل آلمان { پلاتینیوم + }
2: شمع سوزنی بوش اصل آلمان { ایریدیوم } هم بنظرم بتونین ببندین

اگه کاربراتوری باشه 405 تون قضیه اش فرق داره
میتونین شمع بوش 2 یا 4 پلاتینه ببندین

درخدمتتون هستم

Last edited:

sobhan4752

Registered User
لایک‌ها
49
داداش 206 تیپ ۵
اون سوزنی پایه کوتاه خوبه واسش؟
کسی تجربه نداشته؟

Starless Sky

Registered User
لایک‌ها
360
شمع پیشنهادی شرکت بوش

405
405.jpg

405 2.jpg

207 ، 206 ، 205
206  v 207.png

به نقل از sobhan4752 :
داداش 206 تیپ ۵
اون سوزنی پایه کوتاه خوبه واسش؟
کسی تجربه نداشته؟

سلام عزیز
1 شما شمع هاتون پایه بلند هست ؟ یا پایه کوتاه ؟
2 مدل موتور ماشینتون TU5 هستش ؟

اگه پایه بلند باشه که فقط آیتم 3 رو میتونین ببندیم !!!
اگه پایه کوتاه باشه شعم هاتون قضیه اش فرق میکنه .

در خدمتتون هستم
winksmiley02.gif

فایل های ضمیمه

• 405 2.jpg
    59.6 KB · نمایش ها: 120
Last edited:
بالا