برگزیده های پرشین تولز

فروش فرش دست بافت کرک و ابریشم روستایی با قیمت فوق العاده

وضعیت
موضوع بسته شده است.

varez

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

یک تخته فرش دست بافت کرک و ابریشم روستایی موجوده .
توی بازار فرشی با این شرایط رو حدود 3.5 میلیون تومان میفروشن ولی قیمتی که ما برای این فرش در نظر گرفتیم 2.8 میلیون تومان هست . فرش نو هست و پا نخورده و کلا استفاده نشده .
البته لازم به ذکره که این فرش ها ذهنی بافت هستن یعنی امکان نداره طرحی مشابه این فرش پیدا بکنید و بافنده بدون نقشه فرش رو بافته و به وسیله ذهنش :) در روستاهای زرتشت نشین بافته شده .
توی فرش نماد های آتشکده ، آتشدان و درخت زندگی و چهار عنصر اصلی (آب و خاک و آتش و باد) مشاهده میشه .

در هر سانت از فرش 100 گره کار شده(ریز تر از این توی ایران وجود نداره) و از جنس کرک بچه شتر (60%) و ابریشم (40%) هست که بسیار نرم و مرغوب هست .
از رنگ های طبیعی برای فرش استفاده شده (پوست انار ، سدر ، زعفران ، روناس ، پوست گردو)

فروش برای عزیزانی که در تهران هستن حضوری هم امکان پذیر هست . برای شهرستان ارسال میشه بعد از واریز هزینه .

این هم عکس های فرش .

IMG040.jpg

IMG042.jpg

یه فیلم توضیحات در مورد نقش فرش هم هست در صورتی که تمایل داشتین اون رو هم ببینین بگین تا آپلود کنم .

UP .....

UP......

Last edited:

ericsson

Registered User
لایک‌ها
52
درود
داداش چند مترى ؟
داداش فكر نميكنى قيمتت بالاست؟ البته نميخوام تاپيك خراب كنم. اما پسر عموم فرش ابريشم اصل 6 مترى گرفت 3 تومن...

arkantos69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود
داداش چند مترى ؟
داداش فكر نميكنى قيمتت بالاست؟ البته نميخوام تاپيك خراب كنم. اما پسر عموم فرش ابريشم اصل 6 مترى گرفت 3 تومن...

دوست عزیز می تونید آدرس بدید از کجا گرفته .

varez

Registered User
لایک‌ها
0
درود
داداش چند مترى ؟

3 متری هست . باید عرض کنم که فرش داریم تا فرش . فقط جنس تعیین کننده قیمت نیست . این فرش در هر سانت 100 عدد گره کار شده و از جنس پشم شتر و ابریشم هست . بافت این فرش 1.5 سال و روزی 8 ساعت وقت برده و اینکه فرشی کاملا مشابه این فرش رو هیچ جا نمی تونید پیدا کنید .

مطمئن باشید قیمتی که من دادمو تو هیچ مغازه ای نمی تونید گیر بیارید .

موفق باشید

ericsson

Registered User
لایک‌ها
52
3 متری هست . باید عرض کنم که فرش داریم تا فرش . فقط جنس تعیین کننده قیمت نیست . این فرش در هر سانت 100 عدد گره کار شده و از جنس پشم شتر و ابریشم هست . بافت این فرش 1.5 سال و روزی 8 ساعت وقت برده و اینکه فرشی کاملا مشابه این فرش رو هیچ جا نمی تونید پیدا کنید .

مطمئن باشید قیمتی که من دادمو تو هیچ مغازه ای نمی تونید گیر بیارید .

موفق باشید
درود
داداش من نميخوام تاپيك خراب كنم. كار دست اكثرا تك هستن. فرشى كه من گفتم دست بافته ابريشم... 12 مترى 6 تومن 9 مترى 4 تومن 6 مترى 3 تومن.
اكثر كارهاى دست تك هستن. اينى كه من ميگم ابريشم اصل هست...
يا حق

varez

Registered User
لایک‌ها
0
درود
داداش من نميخوام تاپيك خراب كنم. كار دست اكثرا تك هستن. فرشى كه من گفتم دست بافته ابريشم... 12 مترى 6 تومن 9 مترى 4 تومن 6 مترى 3 تومن.
اكثر كارهاى دست تك هستن. اينى كه من ميگم ابريشم اصل هست...
يا حق
عزیز ، یا قیمت های شما خیلی قدیمیه یا اینکه فرشی که شما خریدین تمام ابریشم نبوده . فرش 3 متری تمام ابریشم حدود 9 میلیون قیمتشه :)

ericsson

Registered User
لایک‌ها
52
عزیز ، یا قیمت های شما خیلی قدیمیه یا اینکه فرشی که شما خریدین تمام ابریشم نبوده . فرش 3 متری تمام ابریشم حدود 9 میلیون قیمتشه :)
درود
عزيز من دارم ميگم 10 عيد گرفتم. شما بيا اين جنس ببين اگه اصل نبود من پول فرشتونو ميدم فرشم مال خودتون. اما اگه اصل بود چى؟
احتمالا تو شهر شما يكم قيمتارو بالا ميزنن....

varez

Registered User
لایک‌ها
0
همچنان موجوده ...

MoV

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
قابل توجه شما بگم که این فرش ترکمن هستش و لنگه این فرش هم وجود داره تا دلت بخواد البته ببخشید که اینقدر رک میگم ولی چون شغلم فرش فروشیه نتونستم چیزی نگم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا