برگزیده های پرشین تولز

فروش فوری میکرودریل مشابه آک!!

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
سلام
این میکرودریل از آقا مبین تهیه شد:http://forum.persiantools.com/threa...ه-اي-بسيار-كارآمد-با-قيمت-بسيار-مناسب.281665/
من گرفتم تا باهاش روی شیشه طرح بزنم که بخاطر پودر شیشه و حوصله سر بری زیاد فقط روی یه قاب عکس یه طرح چشم زدم(هویجوری)و اصلا خوشم نیومد،پس یدونه ازین مته هاش تا نصفه تموم شده که اگه کسی خواست واسش یکدونه مته نرم جایگزین میکنم
قیمت الان مبین 125ت هست
قیمت من 98ت(یه سری مبدل هم واسه آداپتور گرفتم واسش که اونم تقدیم میشه)(حدودای 25 درصد هم تخفیف روی این دادم که از تصور خودم هم خارجه)
ترجیحا هم حضوری
عکس:
IMG_0444[1].JPG IMG_0443[1].JPG IMG_0442[1].JPG

تئجّه:من از خود مبین خریدم و قیمت ایشون واسم ملاکه،مجمع د_وان_ان لطفا نظرات خودشون رو نگه دارن که حتما ریپورت میشه

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
قیمت نهائی با تخفیف،90ت

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
قیمت جدید:80ت

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
فروش ادامه دارد

ahijoon

Registered User
لایک‌ها
420
درود
تاپیک انگشترهامو ببین... با موردی از اونا تعویض داشتی در خدمتم

kiazad

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
843
به حاجی چطوری؟
وسایل مارم یه نگا بنداز هرچند این احمد انگشترا شاخی داره

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
به حاجی چطوری؟
وسایل مارم یه نگا بنداز هرچند این احمد انگشترا شاخی داره
به من نگو استاد،غولامم :دی
شوما چطوری حاجی؟شنیدم اونطرف پوست چنتا وهابیو کندی :)
راستی رفتی فروشگاه های زنجیره ایه نوری؟اونجا یه بطری های کوکتل میوه ای داشت،خیلیییی باحال بود،من یه آبیشو که درخشانه خریدم و با هزار دووشواری تونستم بیارمش مشهد،خیلی درخشان و باحاله(کاملا شبیه مشروبات و الکولات خارجیه!)
دادا تو امضات فقط یک گوشی خیلی خفن بود که پول .... :(،لینک بقیه اش رو هم اگه میشه ارسال کن:)

kiazad

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
843
به من نگو استاد،غولامم :دی
شوما چطوری حاجی؟شنیدم اونطرف پوست چنتا وهابیو کندی :)
راستی رفتی فروشگاه های زنجیره ایه نوری؟اونجا یه بطری های کوکتل میوه ای داشت،خیلیییی باحال بود،من یه آبیشو که درخشانه خریدم و با هزار دووشواری تونستم بیارمش مشهد،خیلی درخشان و باحاله(کاملا شبیه مشروبات و الکولات خارجیه!)
دادا تو امضات فقط یک گوشی خیلی خفن بود که پول .... :(،لینک بقیه اش رو هم اگه میشه ارسال کن:)
لباس عربی پوشیده بودم تو مسجدالحرام این وحابیا سلام میکرن :D:D قیافم کپ اونا بود ما هتل مکمون کنار دارالهادی بود تو عزیزیه مکارم و مناع مدینه هم که افتضاح بود

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
لباس عربی پوشیده بودم تو مسجدالحرام این وحابیا سلام میکرن :D:D قیافم کپ اونا بود ما هتل مکمون کنار دارالهادی بود تو عزیزیه مکارم و مناع مدینه هم که افتضاح بود
ما هم هتلمون کنار دارالهادی بود،اسمش برج الرائد بود
باو این وهابیا دیوونه بودن،ولی طواف واقعا از همش مزخرف تر بود،میگم توی تاپیک خودت یه توضیحاتی بزاریم واسه بقیه کاربرا
http://forum.persiantools.com/threads/سفر-به-مکه-و-حج-عمره.508416/#post-9073285

bortez

Registered User
لایک‌ها
480
دادا تو که حال نمیکردی با طواف و مکه و اینا و فکر میکنی مذخرفه و دنبال ککتل مکتل بودی واسه چی پولتو هدر دادی؟؟؟ خوب میرفتی تایلندی چیزی...جدی بی کنایه گفتم!

kiazad

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
843
دادا تو که حال نمیکردی با طواف و مکه و اینا و فکر میکنی مذخرفه و دنبال ککتل مکتل بودی واسه چی پولتو هدر دادی؟؟؟ خوب میرفتی تایلندی چیزی...جدی بی کنایه گفتم!
بی کنایه دوست من این جریانات و دوست داشتن و نداشتن به خود شخص ربط داره و نه ما ;)

bortez

Registered User
لایک‌ها
480
بی کنایه دوست من این جریانات و دوست داشتن و نداشتن به خود شخص ربط داره و نه ما ;)
باز بی کنایه از ایشون پرسیدم نه شما!!! کامنت شما توهین حساب میشه! ایشون خودشون عاقلن و بالغ و قبلا باهاشون آشناییت دارم و اگر چیز بدی گفته باشم خودشون میتونن از خودشون دفاع کنند!!! پس شما در چیزی که بهتون ارتباط نداره دخالت کردین...ضمن اینکه بخواین نخواین مسائل مذهبی فارق از درستی و غلطی اونا از دیدگاه ما چیزی نیست که بشه بسادگی و تو یه محیط عمومی و علنی زیر سوالش برد و در جواب گفت به شما ارتباطی نداره!!! هرچند فکر نمیکنم استارتر چنین منظوری داشته باشه...
در مورد حج هم به نظر من آدم باید اول در خودش به اون ظرفیت برسه که بتونه بعضی معانی رو درک کنه بعد بره! اگر نرسه مفت نمی ارزه! این شعر مولوی هم هدیه به شما!:)

ای قوم به حج رفته، کجایید؟کجایید؟
معشوق همین جاست، بیایید! بیایید!

معشوق تو همسایه ی دیوار به دیوار
در بادیه سرگشته شما در چه هوایید؟

گر صورتِ بی صورت معشوق ببینید
هم حاجی و هم کعبه و هم خانه شمایید

صد بار ازین راه بدان خانه برفتید
یک بار ازین خانه بر این بام برآیید

گر قصد شما دیدن آن خانه ی جان است
اول رخ آیینه به صیقل بزدایید

احرام چو بستید،از آن خانه برستید
از خرقه ی ناموس به کلی بدرآیید

آن خانه لطیفست، نشان هاش مگویید
از خواجه ی آن خانه نشانی بنمایید

کو دسته ای از گل؟ اگر آن باغ بدیدید
کو گوهری از جان؟ اگر از بحر جدایید

با این همه آن رنج شما گنج شما باد
افسوس که بر گنج شما پرده شمایید

روبند گشایید ز سرپرده ی اسرار
پس خویش بدانید که سلطان،نه گدایید

گنجید نهان گشته در این توده ی پر خاک
چون قرص قمر زابر سیه باز برآیید

سلطان جهان مفخر تبریز نماید
اشکال عجائب که شما روح فزایید

از پرتو رویش دو جهان نور بیابد
تصویر عجائب به چه شیوه بنمایید؟

kiazad

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
843
باز بی کنایه از ایشون پرسیدم نه شما!!! کامنت شما توهین حساب میشه! ایشون خودشون عاقلن و بالغ و قبلا باهاشون آشناییت دارم و اگر چیز بدی گفته باشم خودشون میتونن از خودشون دفاع کنند!!! پس شما در چیزی که بهتون ارتباط نداره دخالت کردین...ضمن اینکه بخواین نخواین مسائل مذهبی فارق از درستی و غلطی اونا از دیدگاه ما چیزی نیست که بشه بسادگی و تو یه محیط عمومی و علنی زیر سوالش برد و در جواب گفت به شما ارتباطی نداره!!! هرچند فکر نمیکنم استارتر چنین منظوری داشته باشه...
در مورد حج هم به نظر من آدم باید اول در خودش به اون ظرفیت برسه که بتونه بعضی معانی رو درک کنه بعد بره! اگر نرسه مفت نمی ارزه! این شعر مولوی هم هدیه به شما!:)
؟
شرمنده دوست من اما شما از ایشون پرسیدید ایشون داشت با بنده حرف میزد و این کنایه زدن یا نزدن کار زشتی هست بیشتر از اینم نمیشه کشش داد هرکس یه اعتقاد داره و به هرکس خودش ربط داره شرمنده اگر کودورتی پیش اومد یا حق

bortez

Registered User
لایک‌ها
480
شرمنده دوست من اما شما از ایشون پرسیدید ایشون داشت با بنده حرف میزد و این کنایه زدن یا نزدن کار زشتی هست بیشتر از اینم نمیشه کشش داد هرکس یه اعتقاد داره و به هرکس خودش ربط داره شرمنده اگر کودورتی پیش اومد یا حق
درست میفرمایین...درست میفرمایید...منم قصد بدی نداشتم واقعا و برای همین عرض کردم بی کنایه! یعنی منظورم تمسخری چیزی نیست بلکه یه سواله...(البته شاید جاش نبود اینجا میپرسیدم و اشتباه کردم) اون سوال اینه که آدم چطور میتونه فکر کنه مثلا طواف مزخرفه بعد کلی هزینه کنه بره طواف کنه...به هر حال شما هم انسان متشخصی به نظر میایین و کلا اگر سو تفاهمی شد ببخشین.

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
رفقا رفقا(کمونیست شدیم رفت:)) من رو یجورایی به اجبار بردن،دنبال این چیزا هم نبودم،اگه سری به فروشگاه زنجیره ایه نوری بزنید،میبینید کلّی ازین چیزا گذاشته،زیاد هم وسیله اونجا تخریدیم مثل بعضی ها که موقع رفتن با 2 تا چمدون سوار هواپیما شدن،برگشت وسایلشون بار 2 تا ماشین هم نمیشد
یجورائی هم اجباری بود وگرنه ترجیح میدادم بشینم خونه،فکر کنم اگه بحث های این چنینی رو جای مناسبی مطرح کنیم،سود مند هم هست،نه اینکه تاپیک رفیقمون(ینی اینجانب:دی)خراب بشه:)
فقط بگم که خیلی هم بدون بار معنوی نبودم،با روحانی کاروان کلّی در مورد عرفان های نوین و اینجور چیزا صحبت میکردیم،توی بحث خالق بودن توسط انرژی(این چیزا رو از خودم ساختم و واقعا نتیجه میداد)رو با تمام معجزات ربط دادم،نتونست ج بده غیر اینکه نظمی که وجود داره توسط یه خالق دارای درک هست،منم با استناد به شکل بلور ها .....(چرا اینا رو توضیح میدم؟)

@bortez
دادا شما چند بار مکه رفتین؟ طواف موقع احرام رو شما اگه نشمری چنتا و بخوای با گروه باشی،میدونی چه استرسی شما رو میگیره؟توی دور های اول اگه پات تاول خفنی بزنه،میدونی چقدر توی سعی صفا و مروه اذیت میشی؟ و هزاران چیز دیگه ...(مثل اینکه بهت نگن پشت مقام ابراهیم،باید بعد اون ستون ها نماز بخونی نه هر جائی گیرت اومد(اینو نگفتن،و من با چنتا خانم هم کاروانی رفتیم پشت مقام ابراهیم،جایی که کسی رد نمشد نماز خوندیم،یه شرطه اومد یکی از خانوما رو شدید زد که طرف گریه اش گرفت)(یا اینکه هی مواظب باشی با حجاجه(مونث) ها توی طواف برخورد نکنی چقدر سخته،بدتر از اون اینکه با کسائی که حوله احرام رو طوری بستن که یه شونه اشون بیرون باشه برخورد کنی چه حالی بهت دست میده؟)
هر چند شوما دوست مایی و هر چه از دوست رسد نیکوست:)ولی ایکاش توی یه تاپیک دیگه مطرح کنی(الآ« هم خوبه اگه مطرح کنی)تا بیایم تجربه هامونو بزاریم توش

[URL='http://forum.persiantools.com/members/kiazad.218600/']@kiazad[/URL]
دادا ممنون دفاع کردی:)میگم شما هم همون پیشنهاد من رو انجام بده(تجربه سفر رو بنویس،چیکار باید کرد یا نباید کرد)اینجوری بقیه هم میان مینویسن و توی سفر های بعدی بدرد هممون میخوره
بازم ممنون از دفاعت

bortez

Registered User
لایک‌ها
480
هنوز مکه نرفتم داداشی...اینایی که گفتی سخته ،درست ! ولی ماهیت دستورات حج تو همین چیزاست! تو همین سختیا...اینا مثله یه پوسته که قراره مغز درست بکنه...بگذریم...به هر حال عبادتتون قبول حق باشه انشالا...

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
دوستان عزیز
دقت کنید که بر اساس بند 1 و 2 قسمت ث قانون بازارچه، تعیین قیمت فقط به عهده فروشنده است.
ث - قوانین قیمت‌گذاری برای فروش عادی (با قیمت مقطوع)
  1. تعیین قیمت یک محصول تماماً به عهده فروشنده است و نه هیچ کس دیگر، مگر خود فروشنده درخواست تعیین قیمت داده باشد.
  2. یک فروشنده می‌تواند جنسش را 10 برابر قیمت بازار و یا 1/8 قیمت بازار بفروشد که اساساً اختیار این تصمیم با فروشنده است و هیچ کاربری حق دخالت و توهین به فروشنده ندارد.
کسانی که با قیمت مشکل دارن، نیاز به اعلام نظر نیست، می تونن خرید نکنن.
لطفا دیگر در مورد قیمت هیچ بحثی نکنید، مگر فروشنده خودش درخواست تعیین قیمت داده باشد.
بدیهی است با کسانی که خلاف قانون عمل می کنن، برخورد خواهد شد.
متشکرم

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
چه خبر چک کردی ؟
دادا من الآن چنتا چیز مد نظرمه بگیرم
کیف دوشی،دستبند چرمی،کمربند چرم قهوه ای،ساعت،عطر،گوشی(اپل)،
عینک آفتابی OAKLEY SPO توی این تاپیک(آخرین عینک)چشمم رو گرفته:http://forum.persiantools.com/threads/فروش-جدیدترین-مدلهای-عینک-افتابی-فوق-العاده-حرفه-ای.542977/
البته طبیعیه همه اش رو نمیخوام بگیرم:)ولی هر کدومش بود عیبی نداره
انشگتر ها رو دوباره نگاه میکنم،انشالله با هم معامله میکنیم:)

بالا