برگزیده های پرشین تولز

فروش قدرتمندترين و سبكترين تبلت لپ تاپ دنيا سرفیس پروMicrosoft Surface Pro 3 i7 3

hyipbc

Registered User
لایک‌ها
31
سلام مدل i5 8gig دارید قیمت
کجایی هستند یعنی از گجا خریدید آمریکا اروپا یا آسیا دبی

reza1reza1

Registered User
لایک‌ها
25
من فقط سری i7 رو دارم و i5 حدود یکماه دیگه میارم الان i5 حدود 4800 توبازاره درحالیکه با 700 بالاتر متونید i7 بگیزید و براحتی با اون حتی بازی هایی مثل battle field4 هم انجام بدید که خودم دیدم یکی از دوستانم که ازم خریده بود و با هم امتحانش کردیم . اینها رو یکی از آشنایان دورمان وارد میکنه که من هر از چندگاه چندتا ازش میگیرم وفکر میکنم از دوبی وارد میکنه قیمتمم هم از همه جا پایین تره .

hyipbc

Registered User
لایک‌ها
31
آقای عزیز این حرف که i7 تاثیر خاصی تو بازی می زاره درست نیست! 700 هزار تومان هم پول کمی نیست برای ارتقا به اون. الان تو دهن همه ایرانی ها 7 است! چرا؟ این سرعت پردازش 7 در حدی نیست که یک کاربر درکش کنه ، فقط نوع پردازش در 7 برای کارهای خاص محاسباتی به درد می خوره! هر کی را می بینی میگه من حتما 7 می خوام حالا طرف موزیک فقط گوش میده و اصلا...
من الان سونی وایو دو 13 i5 8gig دارم battlefield 4 را روی آخرین کانفیگ راحت اجرا می کنه !!! الیته با نصب درایور جنریک گرافیک.
به هر حال ممنون - ولی واقعا فرهنگ سازی کنید که مردم فهمیده کاری انجام بدن. این 700 تومان را می تونن بدن برای خیریه!!! از i7 که هیچ وفت هیچ استفاده ای نمی کنند لااقل خیره یک استفاده ای داره!!!
حاظرم برای این i7 با هر کسی بحث کنم. الیته ببخشیدا، ربطی به کار شما و این پست نداره حرفم، کلی گفتم.
بازم ممنون

reza1reza1

Registered User
لایک‌ها
25
i7علاوه بر فرکانس بالاتر دارای ۱مگ کش بالاتر هست که همین در برنامه های گرافیکی و مهندسی که نیاز به رندر دارند کاملا مشخص است ضمن اینکه گرافیک اون هم یه مدل بالاتره
سری قبل سونی duo i5 آورده بودم وقتی با3dmax رندر میکردم کم میاورد تو تبدیل ویدویی هم سرعت پایین داشت در تعجبم شما چطور اینجوری فکر میکنید

Mohsen-frd

Registered User
لایک‌ها
47
سلام
قیمت؟
ساخت کجاست؟
ممنون

hyipbc

Registered User
لایک‌ها
31
i7علاوه بر فرکانس بالاتر دارای ۱مگ کش بالاتر هست که همین در برنامه های گرافیکی و مهندسی که نیاز به رندر دارند کاملا مشخص است ضمن اینکه گرافیک اون هم یه مدل بالاتره
سری قبل سونی duo i5 آورده بودم وقتی با3dmax رندر میکردم کم میاورد تو تبدیل ویدویی هم سرعت پایین داشت در تعجبم شما چطور اینجوری فکر میکنید

ببین من نمی گم که 7 با این اختلاف قیمت هیچی ! و یا ابنکه ابنتل اینو الکی تولید کرده. شما خودت داری میگی برنامه های گرافیکی و مهندسی 3دی مکس و ...! به اینا می گن برنامه های خاص محاسباتی تازه وقتی که واقعا باهاشون حرفه ای کار کنی نه مثل 99 درصدی که فقط برای تحویل یک پروژه ... یکمی باهاشون بازی می کنند. مثلا متلب برای انجام محاسبات پردازش تصویر خیلی از ساختمان محاسباتی 7 کمک می گیره. قبول کن که 99 درصد تا 3 هم زیادشون چه برسه به 7.

reza1reza1

Registered User
لایک‌ها
25
قیمت در پست اول هست و ساخت شرکت مایکروسافته

reza1reza1

Registered User
لایک‌ها
25
سوني فعلا نميارم چون كيفيت صفحه نمايشش پايين بود و شكايت زياد داشتم ديگه فعلا نميارم

reza1reza1

Registered User
لایک‌ها
25
گرافيكشون intel 5000 هست كه ما باهاش battle field4 را با low راحت بازي كرديم و به نظرم براي يك تلت 700 گرمي بسيار فوق العاده است

DomainSeller

Registered User
لایک‌ها
71
سلام دوست من
قیمت که زدید واسه ۲۵۶ هست یا ۵۱۲؟ همراه با تایپ کاور؟ چه رنگهایی موجوده (تایپ کاور)؟
ممنون :)

reza1reza1

Registered User
لایک‌ها
25
با سلام براي 256 هست بدون كي بورد تعداد بيشتر تخفيف هم داره
هر رنگي بخواهيد موجوده

n550

Registered User
لایک‌ها
523
داداش قرار شد برای مولتی فیلیپ ای7 با گرافیک2گیگ 735جیفورس به من اطلاع بدین....

reza1reza1

Registered User
لایک‌ها
25
ببخشید سونی رو دیگه نمیتونم بیارم

rezasalami65

Registered User
لایک‌ها
21
سلام اقا در حد ۳ ملیون کدوم مدل سرفیس رو میتونم بگیر واسه برنامه نویسی با سی شارپ میخوام همیشه همرام باشه ممنون میشم راهنماییم کنی

reza1reza1

Registered User
لایک‌ها
25
می توانید سری 2 i5 و یا با یه کم هزینه بیشتر surface3 i3 بگیرید

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
سلام اقا در حد ۳ ملیون کدوم مدل سرفیس رو میتونم بگیر واسه برنامه نویسی با سی شارپ میخوام همیشه همرام باشه ممنون میشم راهنماییم کنی
با اجازه استارتر عزیز ( اگه خواستید بگید پست رو پاک کنم )

یه surface pro 2 موجوده ۱ هفته کارکرد در حد آک تضمینی ، i5 ، با ۱۲۸ گیگ هارد و ۴ گیگ رم ، ۲۶۰۰ تومن

بالا