برگزیده های پرشین تولز

فروش لپتاپ دست دوم Dell Inspiron n5110 Core i7 کاهش قیمت به 1.250.000

alisc

Registered User
لایک‌ها
34
دوست عزیز گوشی نیست که بگیم جعبه نداره ! اصلا گوشی هم باشه اینجوری نیست که بخاطر نداشتن جعبه قیمتش خیلی کم بشه !
فاکتور موجود نیست !
الان i5 رو دارین این قیمت میدن !

انشاالله که بتونید به قیمت مد نظرتون بفروشید

chichaks91

Registered User
لایک‌ها
663
همه بازي ها رو اجرا ميكنه بدون مشكل؟
كدوم قسمتش جا اتو مونده؟
دوست عزیز بحث اجرای همه بازیها یک موضوعی هست که اکثر لپ تاپ ها قابلیت اجراشون رو دارن و این لپ تاپ هم مستثنا نیست با وجود گرافیک 525 انویدیا و سی پی یو بسیار قدرتند I7 که خودش گرفیک 4000 اینتل داره روش به شما حدود مجموع 3.7 گیگ حافظه ی گرافیکی میده که همه ی بازیهارو اجرا میکنه ، اینطور بگم که در این قیمت و حتی خیلی بالاتر هم نمیتونید لپ تاپی با اینچنین قدرتی پیدا کنید ، اما اینکه بخواین همه بازی ها روان و بدون لگ با تنظیمات بسیار بالا بازی کنید ، شما نیاز به سیستم خانگی ثابت که فقط کارت گرافیک به قیمت حد اقل 700 تومن به بالا باید تهیه بشه ، قیمت بقیه قطعات جای خود . اگر هم که لپ تاپ بخواین با قدرت گرفیکی بالا شما کمه کم باید دو میل و هشتصد تومن به بالا برای خرید در نظر داشته باشید که باز هم بنده تست کردم حتی لپ تاپ هایی با این قیمت هم نمیتونن با کیفیت و جلوه های ویژهی بالا بازی هارو روان و بدون لگ اجرا کنند.
در نتیجه شما باید تنظیمات بازی هارو رو متوسط و حتی پایین در نظر بگیرید .
بنده با همین لپ تاپ اکثر بازی های آنلاین تست کردم از جمله : Hero of Storms - League of Legends - Guild Wars 2 و ... با تنظیمات متوسط - بالا و در بعضی تنظیمات پایین گرافیکی بدون هیچ مشکلی اجرا و بازی کردم .
جای اتو هم در عکس ها مشخص هست

chichaks91

Registered User
لایک‌ها
663
بیرون از تاپیک فروخته شد ختم تاپیک

بالا