برگزیده های پرشین تولز

فروش لپ تاپ ASUS G751JY غول گیمینگ در حد آک

mfqoqnoos

Registered User
لایک‌ها
252
سلام دوستان .
قصد فروش لپ تاپ فوق رو دارم که از لحاظ قدرت نیاز به تعریف نداره و از لحاظ کارکرد هم میشه گفت نو غیر آکبند هست چون به دلیل وزن زیاد همش توی خونه و توی کوله اش بوده و ازش استفاده نشده و در ضمن به ویندوز 10 آپگرید شده .
لوازم جانبی همراه لپ تاپ : کوله پشتی ، موس مخصوص ، هدست مخصوص سایبروس و کنترل لیپ موشن هست که همه آک هستند و فقط موس و لیپ موشن تست شدن و اصلا ازشون استفاده نشده .
لپ تاپ تا تاریخ 04/2017 گارانتی ویستا داره .

***با توجه به اینکه خیلی کانفیگ رو اشتباه میگیرن کانفیگ لپ تاپ موجود لینک زیر هست :

https://www.digikala.com/Product/DKP-68711

قیمت لپ تاپ با کلیه لوازم جانبی : 7,200,000 تومان

قیمت لپ تاپ بدون موس و هدست : 7,000,000 تومان

هزینه و مسئولیت ارسال با خریدار محترم هست .

عکس از کالا :
مشاهده پیوست 878519
مشاهده پیوست 878523
مشاهده پیوست 878522
مشاهده پیوست 878521
مشاهده پیوست 878520

Last edited:

Roham_r2

Registered User
لایک‌ها
23
واااااای چه غولیه !! نهایت ظرافت در یک طراحی هارمونی . یه 2 تومنی از سقف هزینه من بالاتره متاسفانه ...

mfqoqnoos

Registered User
لایک‌ها
252
قابل شما رو نداره دوست عزیز
ولی در کل خیلی عالیه برای کسی که تو خونه میخواد استفاده کنه

saasn

Registered User
لایک‌ها
216
الله اکبر
کرایه میدی ؟:D

Playstation

Registered User
لایک‌ها
110
واااااای چه غولیه !! نهایت ظرافت در یک طراحی هارمونی . یه 2 تومنی از سقف هزینه من بالاتره متاسفانه ...
از سقف هزینه منم فقط 6 میلیون بالاتره خخخخ...

lorn

Registered User
لایک‌ها
404
دادش هدست و موس اگر جدا می فروشی خریدارم به قیمت خوب پ.خ بده عزیز

sonysaver

Registered User
لایک‌ها
21
دوست عزیز فکر کنم قیمت رو اشتباه گذاشتید
قیمت ایت لپتاپ پک کامل با رم 16 وهارد2ترا هیبریدی با گارانتی رو تو پاساژ پارسیان ولیعصر تهران 7100 می دادند حتی تو اینترنت هم سرچ کنید غیر از سایت ایسوس که معولا قیمتاش 600الی 900بالاتر از قیمت سایت های دیگه هست سرچ کنید قیمت تو همی حدوده مثلا سایت تاپ سان که 7300 میده

http://www.topsun.ir/-asus/219-asus-k551-ln.html

mfqoqnoos

Registered User
لایک‌ها
252
دوست عزیز فکر کنم قیمت رو اشتباه گذاشتید
قیمت ایت لپتاپ پک کامل با رم 16 وهارد2ترا هیبریدی با گارانتی رو تو پاساژ پارسیان ولیعصر تهران 7100 می دادند حتی تو اینترنت هم سرچ کنید غیر از سایت ایسوس که معولا قیمتاش 600الی 900بالاتر از قیمت سایت های دیگه هست سرچ کنید قیمت تو همی حدوده مثلا سایت تاپ سان که 7300 میده

http://www.topsun.ir/-asus/219-asus-k551-ln.html
دوست عزیز خواهش میکنم قبل از نظر دادن و خراب کردن تاپیک دیگران خوب تحقیق کنید و بعد اگر مطمئن شدید از طریق پیام خصوصی به اطلاع صاحب تاپیک برسونید .
اما در مورد لینک که شما گذاشتید وضعیت کالا ناموجود هست و قیمت برای قبل هست . آخرین قیمتی که من دارم 8400 هست .
باز هم ممنونم از نظرتون .

mfqoqnoos

Registered User
لایک‌ها
252
واما در مورد سایت ایسوس که 600 تومن بالاتر از قیمت سایت های دیگه هست کافیه دوستان دو لینک زیر رو مقایسه کنن که اولی برای ایسوس ایران هست و دومی برای دیجی کالا :
http://asusiran.com/asus-g501jw-512gb-ssd
http://www.digikala.com/Product/DKP-111627/Asus-G501JW-B-15-inch-Laptop/لپ-تاپ-15-اينچي-ايسوس-مدل-G501JW#!/tab-techspecs/

تفاوت 600 تا 900 تومنی !!!!
یکی من رو راهنمایی کنه .

Playstation

Registered User
لایک‌ها
110
سلام من هر موقع با کسی دعوام میشه یا تو مشکلاتم به بن بست میخورم میان تو این تاپیک روحم شاد میشه خخخ ...درود به شرفت با لپتاپت مرگ بر آمریکا انشاءالله زود فروش بره

sonysaver

Registered User
لایک‌ها
21
سلام من هر موقع با کسی دعوام میشه یا تو مشکلاتم به بن بست میخورم میان تو این تاپیک روحم شاد میشه خخخ ...درود به شرفت با لپتاپت مرگ بر آمریکا انشاءالله زود فروش بره
دوست عزیز فقط این مرگ بر آمریکا دیگه چه صیغه ای هست . تنها چیزی که من میگم همیشه مرگ بر عرب ها (البته نژاد عرب نه عرب زبان) چون تعداد نفراتی که آمریکا مستقیم کشته شاید یک عدد دو رقمی هم نباشه ولی تعداد نفراتی که این عرب های پس فطرت از ما ایرانی ها کشتند چه زمان ایران باستان و چه الان و چند سال پیش (عراق و عربستان و کویت وفلسطین و ..) به میلیونها نفر میرسه و هنوز هم دارن میکشن چه در عربستان و سوریه و مصر و لبنان و .. ولی حالا اونا شدند برادر و ما میگیم مرگ بر آمریکا هیچکس نمیگه مرگ بر عرب ها
خداوکیلی اگر ما ابرقدرت بودیم همون کارهایی که آمریکا انجام میده نمی کردیم مثلا الان برای منافعمان با عراق و سوریه و مصر دوست نشدیم یا نیرو نمی فرستیم بر علیه اسرائیل و داعش و ...
واقعا خنده داره بیسیم پلیس و بسیج رو نگاه میکنی روش برچسب زدن مرگ بر آمریکا بعد زیر برچسب نوشته شده ساخت آمریکا
به نظرم م... رو به کسایی باید گفت که فکر میکنند آمریکا بیکار نشسته تمام دنیا رو گذاشته کنار چسبیده فقط به ایران . ما به اندازه کافی دلواپس هایی داریم که با فسادهای کلان و بی انتهاشون و یا افراطی گری هاشون ایران رو به باد فنا میدن و خیلی بیشتر از آمریکا دشمن هستند

mfqoqnoos

Registered User
لایک‌ها
252
دوست عزیز فقط این مرگ بر آمریکا دیگه چه صیغه ای هست . تنها چیزی که من میگم همیشه مرگ بر عرب ها (البته نژاد عرب نه عرب زبان) چون تعداد نفراتی که آمریکا مستقیم کشته شاید یک عدد دو رقمی هم نباشه ولی تعداد نفراتی که این عرب های پس فطرت از ما ایرانی ها کشتند چه زمان ایران باستان و چه الان و چند سال پیش (عراق و عربستان و کویت وفلسطین و ..) به میلیونها نفر میرسه و هنوز هم دارن میکشن چه در عربستان و سوریه و مصر و لبنان و .. ولی حالا اونا شدند برادر و ما میگیم مرگ بر آمریکا هیچکس نمیگه مرگ بر عرب ها
خداوکیلی اگر ما ابرقدرت بودیم همون کارهایی که آمریکا انجام میده نمی کردیم مثلا الان برای منافعمان با عراق و سوریه و مصر دوست نشدیم یا نیرو نمی فرستیم بر علیه اسرائیل و داعش و ...
واقعا خنده داره بیسیم پلیس و بسیج رو نگاه میکنی روش برچسب زدن مرگ بر آمریکا بعد زیر برچسب نوشته شده ساخت آمریکا
به نظرم م... رو به کسایی باید گفت که فکر میکنند آمریکا بیکار نشسته تمام دنیا رو گذاشته کنار چسبیده فقط به ایران . ما به اندازه کافی دلواپس هایی داریم که با فسادهای کلان و بی انتهاشون و یا افراطی گری هاشون ایران رو به باد فنا میدن و خیلی بیشتر از آمریکا دشمن هستند
دوست عزیز لطف کنید پست های بی ربط نذارید .
این دفعه دوم هست که دارید تاپیک رو خراب میکنید . دفعه بعد گزارش میشه .

ganboo

Registered User
لایک‌ها
259
با درود
تعویض ندارید با سرفیس مایکروسافت 512 I7??

بالا