برگزیده های پرشین تولز

فروش محبوبترين عينك Cartier اصل اصل فرانسه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mehrab.Sobhani

Registered User
لایک‌ها
6
قبول می کنی بفرستی بعد پرداخت کنم ؟ اگر هم اصل نباشه بر می گردونم هزینه ها هم با من

مشكلي نيست داداشي, يه عينك ك اين حرفارو نداره كوچيكتم هستم, الان بحث سر قيمتشه ك نمي دونم چ حدود قيمته

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
عکسها برای من که لود نمیشن...

farbod_zf

Registered User
لایک‌ها
213
چون پیگیر قیمت بودید و تو پ.خ هم سوال کردید اینجا توضیح کامل میدم که دوستان هم بدونند :

من این مدل رو موجود دارم و 150 تقدیم میکنم (البته من دسته چوبی تموم کردم به نظرم ماله شما چوبی هست)

قیمت فروشش تو مغازه حداقل 310 هست به بالا

در رابطه با اصل فرانسه و .... جا داره بگم هیچ عینک اصلی وارد ایران نمیشه مگر تک و مسافری !!!
پس احتمال ساخت فرانسه بودنش 1% هست و اونم مشروط به خریداری شدن از خارجه
البته مغازه دار اصالت این رو تایید میکنه چون خودش ازین اصلتر نداره و کلا تو ایران ازین اصلتر وجود نداره و همین کیفیت که واقعا با اصل فرانسه هم مو نمیزنه در ایران به عنوان اصل فروخته میشه
اما اگه همون 1% درست باشه و وارداتی باشه قیمتش میره رو میلیون !! با توجه به دلار 5تومنی و قیمت بالای کارتیر

Mehrab.Sobhani

Registered User
لایک‌ها
6
چون پیگیر قیمت بودید و تو پ.خ هم سوال کردید اینجا توضیح کامل میدم که دوستان هم بدونند :

من این مدل رو موجود دارم و 150 تقدیم میکنم (البته من دسته چوبی تموم کردم به نظرم ماله شما چوبی هست)

قیمت فروشش تو مغازه حداقل 310 هست به بالا

در رابطه با اصل فرانسه و .... جا داره بگم هیچ عینک اصلی وارد ایران نمیشه مگر تک و مسافری !!!
پس احتمال ساخت فرانسه بودنش 1% هست و اونم مشروط به خریداری شدن از خارجه
البته مغازه دار اصالت این رو تایید میکنه چون خودش ازین اصلتر نداره و کلا تو ایران ازین اصلتر وجود نداره و همین کیفیت که واقعا با اصل فرانسه هم مو نمیزنه در ایران به عنوان اصل فروخته میشه
اما اگه همون 1% درست باشه و وارداتی باشه قیمتش میره رو میلیون !! با توجه به دلار 5تومنی و قیمت بالای کارتیر

مرسي داداش از توضيحات كاملت, والا چي بگم الان بگم X ميليون دوستان حسابي از خجالتمون در ميان. موندم چه قيمتي بزارم!

danayi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
کجا تشریف دارین؟

GRID

Registered User
لایک‌ها
93
عجب چیزیه !!!
خوب بفروشی دادا...ما که پولمون نمیکشه..

Mehrab.Sobhani

Registered User
لایک‌ها
6
عجب چیزیه !!!
خوب بفروشی دادا...ما که پولمون نمیکشه..

قابلتو نداره داداشي, اصلا آدرس بده بفرستم, من جوگير بشم كاراي زيادي مي كنم
giggle1-smiley.gif

farbod_zf

Registered User
لایک‌ها
213
مرسي داداش از توضيحات كاملت, والا چي بگم الان بگم X ميليون دوستان حسابي از خجالتمون در ميان. موندم چه قيمتي بزارم!

دادا شرمنده واسه این میگم که الاف نباشی :

شما اگه فاکتور یا سندی مبنی بر خریداری شدن از خارج از کشور داری بزار تو تاپیک مطمعا باش مشتریش میاد و رو قیمت هم میخره

اما اگه فاکتور و سند نداری (حالا به هر دلیلی اعم از هدیه بودن و ....) کلا رو بالای 200 فروختنش نمیتونی حساب کنی اینجا !! چون کیفیت ساخت اصل فرانسه با اصل ایران که من 150 و مغازه 300 میده هیچ فرقی نداره !!! و تفاوت قیمت صرفا واسه حس اصل بودن کالاست که تا نشه اثباتش کرد به وجود نمیاد !
پیشنهاد اول من اینه که نفروش و خودت استفاده کن چون عمرا نمیتونی به قیمت پولش کنی
دومیش هم اینه که یه روز پاشو 5-6تا مغازه عینک فروشی شیک و درست حسابی رو برو بگو از اونور اومده ببین چند بر میدارن یا تعویض میکنند با مدل دیگه

Mehrab.Sobhani

Registered User
لایک‌ها
6
دادا شرمنده واسه این میگم که الاف نباشی :

شما اگه فاکتور یا سندی مبنی بر خریداری شدن از خارج از کشور داری بزار تو تاپیک مطمعا باش مشتریش میاد و رو قیمت هم میخره

اما اگه فاکتور و سند نداری (حالا به هر دلیلی اعم از هدیه بودن و ....) کلا رو بالای 200 فروختنش نمیتونی حساب کنی اینجا !! چون کیفیت ساخت اصل فرانسه با اصل ایران که من 150 و مغازه 300 میده هیچ فرقی نداره !!! و تفاوت قیمت صرفا واسه حس اصل بودن کالاست که تا نشه اثباتش کرد به وجود نمیاد !
پیشنهاد اول من اینه که نفروش و خودت استفاده کن چون عمرا نمیتونی به قیمت پولش کنی
دومیش هم اینه که یه روز پاشو 5-6تا مغازه عینک فروشی شیک و درست حسابی رو برو بگو از اونور اومده ببین چند بر میدارن یا تعویض میکنند با مدل دیگه

نه داداشي خيلي عجله و شتاب واسه فروشش ندارم, اگه فروش رفت ك رفت نرفت هم نرفته ديگه :دي

بازم ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا