برگزیده های پرشین تولز

فروش هندزفری حرفه ای این ایر IE80 تنها هندزفری دارای قابلیت تیون شدن در دنیا

mansour_shajari

Registered User
لایک‌ها
35
فروخته شد...ختم تاپیک

سلام بر دوستان.این هندزفری نیازی به تعریف من نداره.همه دنیا این غول کیفیت و ابر شرکت سازنده این هندزفری رو میشناسن.
مشخصات این هندزفری توی سایت سازنده:
Sennheiser IE 80 - Earphones High End - high-fidelity stereo sound and high noise attenuation
باید عرض کنم این هندزفری دارای گارانتی رسمی شرکت نامداران تنها نماینده تایید شده شرکت آلمانی سنهایزر هست و تا آخر ۲۰۱۳ گارانتی داره.البته اینقدر کیفیت ساختش بالاست که نیازی به گارانتی پیدا نخواهد کرد چون معمولا از حدود ۵ خط بررسی نهایی در مرکز تحقیقات صدایی سنهایزر میگذره تماما تست میشه.این هندزفری به همراه برادر کوچیکترش یعنی IE8 قابلیت تیون شدن کامل رو داره که در دنیا منحصر به فرد هست.شما میتونید قدرت خروجی صدا و فرکانس خروجی رو به دلخواهتون عوض کنید.
این هندزفری توسط بهترین دستگاه های صوتی دنیا و توسط خودم به مدت ۳۵۰ ساعت با دقت بسیار زیاد تیون کامل شده و نیازی به نگرانی نیست.فقط باید بذارین توی گوشتون و از جزئیات بی نهایت موسیقیتون نهایت لذت رو ببرین.پیشنهاد من به شما دوستان اینه که هیچ وقت صدا رو بالا نبرین جون گوشتون رو اذیت خواهد کرد.البته باید برای نهایت لذت این کوچولو رو به آمپلی فایر وصلش کنید تا بفهمین موسیقی یعنی چی؟!!!
قیمت این هندزفری به روز داخل سایت چاره وجود داره:
رایانه و ماشین های اداری :: بلند گو، هدست و وب کم :: ایرفون :: ایرفون IE80 - چاره: فروشگاه اینترنتی
بنده با توجه به تیون کردن کامل این هندزفری و استفاده بسیار بسیار کم از این هندزفری (به خاطر اینکه من هندزفری های اصل زیادی دارم و بیش از ۱سال و خرده ای هست که اینقدر سرم شلوغه که حتی نوبت به گوش دادن با این هندزفریم نشده متاسفانه) قیمت پایه رو ............ قرار میدم.چوت تیون شدنش کار بسیار مشکلی بود و حدود دوماه فقط طول کشید.
دوستان هر سوالی داشتن من در خدمتتون هستم:
مشخصه هاي فركانسي هدفون ie80
فركانسهاي پايين بسيار خوب و قوي كه بيسي عميق و كاملي رو ارائه ميده
فركانسهاي مياني خیلی خوب و واضح و پاسخگویی کامل فرکانس ها
فركانسهاي بالا هم خیلی خوب و کامل و واضح هستش
Soundstage بسيار باز و خوب و عالي براي يك هدفون داخل گوشي و imagine بسیار خوب
(با تشکر از دوست خوبم آقا سالار گل salar221 که زحمت این قسمت رو کشیدن)

IMG_1353.JPGIMG_1355.JPGIMG_1352.JPGIMG_1347.JPGمشاهده پیوست 369192

Last edited:

R EZ A

Registered User
لایک‌ها
19
ببخشید یه سوال

این تیون و اینا چجوری انجام میشه؟
پولمون که به اینا نمیرسه
لااقل بپرسیم ندونسته از دنیا نریم

آپ حساب کنین

cjsaeed

Registered User
لایک‌ها
51
ببخشید یه سوال

پولمون که به اینا نمیرسه

آپ حساب کنین
العجیب
این چیه دیگه این چه قیمتیه!؟
بیشتر توضیح بده ما هم بفهمیم

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
دادا تیون شدن مگه چیه که 2ماه طول کشیده؟

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2

mansour_shajari

Registered User
لایک‌ها
35
ببخشید یه سوال

پولمون که به اینا نمیرسه

آپ حساب کنین
تیون کردن یه چیزی مثل آب بندی هست.چون که هندزفری های حرفه ای دیافراگم صدتی مخصوص خودشون رو دارن و هرچی بیشتر باهاشون اهنگ به صورت حرفه ای گوش بدین صداش بهتر و بازتر میشه.
العجیب
این چیه دیگه این چه قیمتیه!؟
بیشتر توضیح بده ما هم بفهمیم
به این میگن هندزفری دوره آخر الزمان.باید باهاش آهنگ وش بدی تا بفهمی این چیه؟
اوفففففففففففففففففففففففففففففففففففف
عجب چیزیه
قابلتو نداره مهیار جان.
دادا تیون شدن مگه چیه که 2ماه طول کشیده؟

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2
تیون شدن تنظیم فرکانس های خروجی بر مبنای صوت ورودی هست.به این معنی که در طول یه بازه زمانی شما هندزفری رو با تمام زوایای موسیقیایی آب بندی میکنین و با تنظیم فرکانس خروجی که تنها روی این هندزفری به صورت انحصاری در دنیا قرار داده شده بیس و فرکانس و تفکیک باهمدیگه کاملا ژوس میشه.

mansour_shajari

Registered User
لایک‌ها
35
عجب چیزیه...حاجی ما که پولمون نیمرسه کرایه نمیدیش ؟ :دی .

متعلق به خودته داداش.فکر بدی هم نیستا!تا بیاد مشتریش بیاد پای معامله این بنده خدا بیکار نمی مونه!

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
میبخشید این قابلیت تیون شدن رو از کجا کدوم منبع نوشتید؟ تو سایت خودش نوشته؟؟

اینطور که از توضیحاتتون فهمیدم Burn-in/Break-in هست که شامل هر اسپیکر و هدفونی میشه و ربطی به Auto Tune که مربوط به مانیتور هست نداره

لازم به ذکر هست که هر هدفون/اسپیکری بعد از کارکرد صداش خوب میشه فایلهای صوتیشم مثل pink/white noise و غیره هم به وفور موجوده

i-morteza72

Registered User
لایک‌ها
99
ببینیم کی اینو میخره بریم سجده کنیم بهش :دی

mansour_shajari

Registered User
لایک‌ها
35
میبخشید این قابلیت تیون شدن رو از کجا کدوم منبع نوشتید؟ تو سایت خودش نوشته؟؟

اینطور که از توضیحاتتون فهمیدم Burn-in/Break-in هست که شامل هر اسپیکر و هدفونی میشه و ربطی به Auto Tune که مربوط به مانیتور هست نداره

لازم به ذکر هست که هر هدفون/اسپیکری بعد از کارکرد صداش خوب میشه فایلهای صوتیشم مثل pink/white noise و غیره هم به وفور موجوده
با تشکر از نظر شما اگه شما حتی روی جعبه خود هندزفری رو هم نگاه میکردین میدیدن روش نوشته قابلیت تیون داره.ولی برای رضایت شما و دیگر دوستان من صفحه رسمی سایت سنهایزر رو میذارم:
Sennheiser IE 80 - Earphones High End - high-fidelity stereo sound and high noise attenuation
توی توضیحات Overview به این خط توجه بفرمایید:
The IE 80 also features a unique technology that enables sound-tuning of bass response.
و توی توضیحات مربوط به Features به این خط توجه بفرمایید:
Unique, manual frequency response tuning functionality
در ضمن هر گردی گردو نمیشه که بعد از یه مدتی همه هندزفری ها صداشون خوب بشه.اتفاقا بعد از یه مدتی خرابی و کاهش قدرت خروجی صدا رو شاهد هستیم.ولی در هندزفری های حرفه ای این مورد که بهبود عملکرد هست به وجود میاد.اگه قرار بود این مثل بقیه هندزفری ها باشه قیمتش ۱۴۵۵تومن نبود.

ببینیم کی اینو میخره بریم سجده کنیم بهش :دی
قابل شما رو نداره داداش.متعلق به خودته.

i-morteza72

Registered User
لایک‌ها
99
با تشکر از نظر شما اگه شما حتی روی جعبه خود هندزفری رو هم نگاه میکردین میدیدن روش نوشته قابلیت تیون داره.ولی برای رضایت شما و دیگر دوستان من صفحه رسمی سایت سنهایزر رو میذارم:
توی توضیحات Overview به این خط توجه بفرمایید:
The IE 80 also features a unique technology that enables sound-tuning of bass response.
و توی توضیحات مربوط به Features به این خط توجه بفرمایید:
در ضمن هر گردی گردو نمیشه که بعد از یه مدتی همه هندزفری ها صداشون خوب بشه.اتفاقا بعد از یه مدتی خرابی و کاهش قدرت خروجی صدا رو شاهد هستیم.ولی در هندزفری های حرفه ای این مورد که بهبود عملکرد هست به وجود میاد.اگه قرار بود این مثل بقیه هندزفری ها باشه قیمتش ۱۴۵۵تومن نبود.

قابل شما رو نداره داداش.متعلق به خودته.

شما آقایی .پولشو داشتم سریع برمیداشتم راستی با چی درایوش میکنی ؟

mansour_shajari

Registered User
لایک‌ها
35
شما آقایی .پولشو داشتم سریع برمیداشتم راستی با چی درایوش میکنی ؟

والا برای تیون کردن من به شحصه ترجیح دادم با محصولات اپل کار تیون کردن رو انجام بدم بعلاوه برای امپلی که در مراحل اولیه تاجایی که تونستم سعی کردم با فشار امپلی تیون نکنم و کلیه مراحل تیون رو بدون امپلی انجام دادم.چون معتقدم صدای هندزفری باید به صورت طبیعی شکل بگیره نه اینکه با فشار و ارتقای چند دسیبلی سعی کنم بیس بالاتر و مید بالاتر و در نهایت های بالاتری به هندزفری بدم.انتخاب اهنگها هم فوق العاده حرفه ای بوده و سعی شد که تا جایی که میشه انواع سبکهای آهنگ درش گنجونده بشه و با بیت ریت های متنوع از ۱۲۸ به خاطر نرمال و پایین بودن بیت ریت تا برو بالا......!!!!!

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
اینی که شما گفتید طول میکشه مربوط به همون burn-in میشه و ربطی به manual tuning نداره و تو پست قبلی توضیح دادم
این امکانی که IE80 داره مربوط به پیچی میشه که پشتش داره و فقط برای تنظیم شدت باس هست
کارکردشم اینطوریه که میزان شدت جریان هوا رو کم و زیاد میکنه
manual tuning یعنی تنظیم دستی که بازم تاکید میکنم مربوط به همون پیچ میشه

mansour_shajari

Registered User
لایک‌ها
35
اینی که شما گفتید طول میکشه مربوط به همون burn-in میشه و ربطی به manual tuning نداره و تو پست قبلی توضیح دادم
این امکانی که IE80 داره مربوط به پیچی میشه که پشتش داره و فقط برای تنظیم شدت باس هست

با تشکر از اهتمام شما به تاپیک بنده.باید عرض کنم که تنظیم دستی به جز بحث تنظیم باس تنظیم فرکانس رو هم داره و این ویژگی منحصر به فردش هست و شما اگه مورد دوم رو بازم هم به دقت ببینید متوجه این امر میشین:
این خط دقیقا توضیح میده که فرکانس قابلیت تیون و تنظیم شدن داره و این جریان مفصله که تکنولوژی ساخت این هندزفری با مگنت های نئودنیوم به چه صورت بوده که همین پیچه باعث دوکار در کنار هم میشه.هم تنظیم باس و هم تنظیم فرکانس با هم.در این تکنولوژی دیگه بحث اثر بالای شدت جریان هوا دیگه نیست البته بی تاثیر هم نیست ولی نئودنیوم اینجا دیگه تاثیر اصلی رو داره و این مدیریت کلی صدا با تنظیم یه پیچ ساده باعث منحصر به فرد شدن این هندزفری شده.

آوانگارد

Registered User
لایک‌ها
482

اون پیچ در واقع قطر پورت هوا یا ونت پشت یونیت رو کم و زیاد میکنه که باعث کم و زیاد شدن فرکانس های پایین (باس) میشه. من نمیدونم این هدفون چه قابلیت دیگه ای داره که میشه فرکانس های دیگه رو تیون کرد!

شما چطوری فرکانس هارو تنظیم کردید؟

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
اون پیچ در واقع قطر پورت هوا یا ونت پشت یونیت رو کم و زیاد میکنه که باعث کم و زیاد شدن فرکانس های پایین (باس) میشه. من نمیدونم این هدفون چه قابلیت دیگه ای داره که میشه فرکانس های دیگه رو تیون کرد!

بله درسته در واقع حالت تنظیمش مثل crossover هست و بیشتر روی باس تاثیر داره و منظور شرکت از تیون کردن هم همون پیچی هست که دستی تنظیم میشه
نکته دیگه اینه که این حالتش برای هر فردی فرق داره یعنی هرکسی خودش باید تنظیم بکنه که چطور می پسنده
درکل هدفون خوبی هست و شکی نیست

mansour_shajari

Registered User
لایک‌ها
35

بله درسته در واقع حالت تنظیمش مثل crossover هست و بیشتر روی باس تاثیر داره و منظور شرکت از تیون کردن هم همون پیچی هست که دستی تنظیم میشه
نکته دیگه اینه که این حالتش برای هر فردی فرق داره یعنی هرکسی خودش باید تنظیم بکنه که چطور می پسنده
درکل هدفون خوبی هست و شکی نیست

این خدمت شما: (نمیخوام حس کنم که داره کل زحمات ۲ماهم زیر سوال میره!)
sound tuning.jpg
واقعا یک میلیون سیصد واسه این پول میدن .
کپر نشین های کرمان دختراشون رو صدو پنجاه می فروشن.
این باعث بدبختی همه ما ایرانیاست که باید این حرفها رو روی قلبای بزرگمون بریزیم و صدامون در نیاد.خدا ایشالا به هممون کمک کنه.

symbianmobiles

Registered User
لایک‌ها
6
در واقع دوست عزیز اصلا زحمتی لازم نبوده بکشید :rolleyes:
اکثر هدفون های IEM رو می گن باید burn-in کرد
ولی باز هم بعضی ها می گن می خواد بعضی ها می گن نمی خواد
burn-in کردن چیز پیچیده ای نیست :headphone
اگه حوصله داشته باشید این سایت مطالب مفیدی داره:
www.head-fi.com

آپ حساب کن

در ضمن تو عکس بالا هم چیز خاصی ننوشته
فقط نوشته با این خصوصیت ایرفون می شه frequency response رو تنظیم کرد و همونطور که اساتید گفتن امری کاملا سلیقه ای است

بالا