برگزیده های پرشین تولز

فروش سیم کارت های فروشگاه روندانه !

simorghtalayee

Registered User
لایک‌ها
67
داداش پخ دادم بهتون !
لطفا جواب بدید !

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
سلام
داداش یه خط 912 میخوام هر شماره ای که شد مهم نیست
قیمت و شماره رو برام بفرست
این قانونی که گفتن که هر کد سیمکارتی باید همون استان سند زده چجوریه؟

arash31

Registered User
لایک‌ها
55
سلام
داداش یه خط 912 میخوام هر شماره ای که شد مهم نیست
قیمت و شماره رو برام بفرست
این قانونی که گفتن که هر کد سیمکارتی باید همون استان سند زده چجوریه؟

با درود ... عزیز جان لیست کل خط های منو میتونی تو آدرس اینترنتی زیر ببینی ، انتخاب کنی و بهم زنگ بزنی تا بگم چه باید کر د ....

http://rondane.rond.ir

اما اینکه فرمودی هر کد سیمکارت باید فقط در همون استان زده شه ، به عرضت می رسونم که بله تا 2 ماه پیش این قانون بوده و هیچ سیمی جز همون شهرستان سند نمیخورده اما ... الان در حدود 2 ماه هست که هر سیم کارتی از همراه اول در هر شهری قابلیت تنظیم سند رو پیدا کرده و این محدودیت به طور سراسری از همراه اول برداشته شده به استثنای سیم کارت های ثبت نامی که اگر مثلا شما سیم کارت قزوین رو از طریق سایت ثبت نام کنی و تهران باشی برای گرفتن سیم ثبت نامی اجبارا باید بری قزوین .... البته قزوین که رفتی و سیم ثبت نامی رو تحویل گرفتی اون موقع میتونی هر نقطه از ایران بخوای بفروشیش یا هر خدمات دیگه ای رو از همراه اول نسبت به اون سیم در هر جا دریافت کنی .... هزینه جابجایی هم در حدود 6 ماه هست که برداشته شده و سیم کارت هر شهری در هر شهر دیگر بدون هزینه جابجایی و فقط با هزینه مکالمه دقیقه ای 57 تومن قابلیت استفاده داره ... امیدوارم توضیح جامعی بوده باشه عزیز جان ...

bikasi

Registered User
لایک‌ها
7
باعرض پوزش از استارتر عزیز
یخط دارم 9120191820 خرید دارید؟

arash31

Registered User
لایک‌ها
55
باعرض پوزش از استارتر عزیز
یخط دارم 9120191820 خرید دارید؟

عزیز جان ... 09120 کد روز هست ... یه مقدار زوده بخوای بفروشیش !!! الان خط شما کارکرده محسوب میشه چون به اسم شماست ، سند بخوره به نام هرکس دیگه اون خط صفر محسوب نمیشه ...قیمت زیر 160 هم کاسبا ازت بر میدارن مگر مصرف کننده ای که دنبال یه همچین شماره ای باشه به هر دلیلی ازت بخره ... بنده کد صفر و کد 9 تا دلت بخواد دارم ( سایتمو اگه ببینی ) اینه که به کار من نمیاد

bikasi

Registered User
لایک‌ها
7
عزیز جان ... 09120 کد روز هست ... یه مقدار زوده بخوای بفروشیش !!! الان خط شما کارکرده محسوب میشه چون به اسم شماست ، سند بخوره به نام هرکس دیگه اون خط صفر محسوب نمیشه ...قیمت زیر 160 هم کاسبا ازت بر میدارن مگر مصرف کننده ای که دنبال یه همچین شماره ای باشه به هر دلیلی ازت بخره ... بنده کد صفر و کد 9 تا دلت بخواد دارم ( سایتمو اگه ببینی ) اینه که به کار من نمیاد
ببخشید میخوام از نجربتون استفاده کنم.کی خطوبفروشم خوبه؟تاحدود چند میره؟

Ali'

Registered User
لایک‌ها
346
سلام یه سوال داشتم
بنده ساکن رشت هستم . آیا امکانش هست سیمکارت با پیش شماره ی 0912 داشته باشم ؟ مشکلی در سند پیش نمیاد؟

arash31

Registered User
لایک‌ها
55
عزیز جان ... کی که کار خداست ... در این بازار تقریبا هیچ چیز قابل پیش بینی نیست ... خط تون اگه جسارت نباشه ، خط خاصی نیست برای فروشش میتونین در سایت های زیر آگهی بدین :

rond.ir
mobile.ir
simcart.com

ببخشید میخوام از نجربتون استفاده کنم.کی خطوبفروشم خوبه؟تاحدود چند میره؟

arash31

Registered User
لایک‌ها
55
سلام یه سوال داشتم
بنده ساکن رشت هستم . آیا امکانش هست سیمکارت با پیش شماره ی 0912 داشته باشم ؟ مشکلی در سند پیش نمیاد؟

عزیز جان اگه 5 یا 6 پست قبلب رو بخونین توضیح مبسوط دادم ... الان تمام سیم کارت های همراه اول در همه شهرها قابل معامله است ، از ما هم خرید کنین میتونین تو شهر خودتون نقل و انتقال بدین و هرکار دیگه بدون هیچ مشکلی ... از 09990 هم میتونین تایید اطلاعاتی رو که بهتون دادم جویا بشین ... ارادتمند

Ali'

Registered User
لایک‌ها
346
برای خرید از شما آدرس تهران نیازی نیست؟
چون از داخل سایت mci نمیشه استان تهران رو انتخاب کنم بعد خریداری کنم. حتما باید آدرس محل سکونت باشه

arash31

Registered User
لایک‌ها
55
برای خرید از شما آدرس تهران نیازی نیست؟
چون از داخل سایت mci نمیشه استان تهران رو انتخاب کنم بعد خریداری کنم. حتما باید آدرس محل سکونت باشه

عزیز جان از سایت مخابرات به راحتی میتونی تهران رو انتخاب کنی و خرید کنی ... مشکل از سایت نیست ولی چند مسله وجود داره :

1 - برای تحویل گرفتن سیم ثبت نامی حتما و حتما باید به تهران بیای و سیم ثبت نامی رو تو شهر خودتون نمی تونی بگیری ...
2 - میتونی خط رو بلافاصله پس از تحویل در رشت بفروشی اما نمیتونی سیم ثبت نامی تهران رو تو رشت بگیری ... اینم خوب یا بد قانون مخابرات هست .
3 - معمولا شماره قشنگ و به در بخور تو سایت مخابرات نیست !! چون اونایی که میدونن ساعت دقیق باز شدن سایت کی هست زودتر از شما ثبت نام میکنن و خط رو به قیمتی که ارزش داره میفروشن نه مبلغ ثبت نام .... اینه که یا باید قید خط قشنگ رو بزنی و خط معمولی از تو سایت انتخاب کنی یا بیخیال سایت بشی و از فروشندگان خرید کنی

4 - شما هر آدرس و کدپستی رو بدی برات توی سند درج میکنم ( اگه از خط های ما بخری ) ... اما اینو بدون به هر دلیل اگه آدرس یا کدپستی ات غلط باشه تنها تبعاتی که میتونه داشته باشه اینه که قبض در خونتون تو رشت نمیاد اما پیامک حتی در آدرس اشتباه برای پرداخت قبضت روی خطت از طرف مخابرات فرستاده میشه

5 - اگه تماس بگیری فکر کنم بهتر راهنمایی بتونم بکنم تا اینکه اینجا اینقدر روده درازی بشه!!! ؟( خودمو گفتم سوتفاهم پیش نیاد )

arash31

Registered User
لایک‌ها
55
فروش 0912 دائمی همراه اول خوش شماره از 197600

تومان به بالا

09123434902 - 09023434902 - 44448146

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
تا 150 تومن 912 دائمی گیر میاد ؟ چون تو سایت همراه اول دیدم زده 165 هزار تومن - چون من تهران نیستم نمیتونم بخرم از سایت ( نمیخوام کلا تهران بیام ، میشه ؟ )

arash31

Registered User
لایک‌ها
55
تا 150 تومن 912 دائمی گیر میاد ؟ چون تو سایت همراه اول دیدم زده 165 هزار تومن - چون من تهران نیستم نمیتونم بخرم از سایت ( نمیخوام کلا تهران بیام ، میشه ؟ )

وقتی خود سایت میزنه 166 هزار تومن اونوقت شما میخوای 150 بخری ؟؟؟؟؟؟ مگه کودتا شده برادر ؟؟؟ :D ... من 0912 دائمی تهران از 197600 تومن دارم به بالا ..لیست خط هام هم تو این سایت هست .. ببین پسندیدی در خدمتم :

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
وقتی خود سایت میزنه 166 هزار تومن اونوقت شما میخوای 150 بخری ؟؟؟؟؟؟ مگه کودتا شده برادر ؟؟؟ :D ... من 0912 دائمی تهران از 197600 تومن دارم به بالا ..لیست خط هام هم تو این سایت هست .. ببین پسندیدی در خدمتم :

درست میفرمایین شما
912 کد 9 تا 200 تومن چی ؟ پیدا میشه یا همه بالاترن ؟

arash31

Registered User
لایک‌ها
55
درست میفرمایین شما
912 کد 9 تا 200 تومن چی ؟ پیدا میشه یا همه بالاترن ؟

با درود ... صفحه دوم سایت من اگه برین ، اواسط صفحه از 197600 تومن خط هست به بالا ... با ذکر شماره و قیمت

arash31

Registered User
لایک‌ها
55
( یه سیم بخر - 2 سیم ببر !! )
جشنواره بهاری فروشگاه روندانه
مخصوص خطوط دائمی ما از 210600 تومن به بالا و سیم کارت های اعتباری بالای 70 هزار تومان

Last edited:

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
با درود ... صفحه دوم سایت من اگه برین ، اواسط صفحه از 197600 تومن خط هست به بالا ... با ذکر شماره و قیمت
آخه چون شما قدیما کد 9 رو با 210 تومن هم میفروختین ! فکر کردم الان هم با همون قیمت میفروشین
http://forum.persiantools.com/threa...ی-همراه-اول-از-230-هزار-تومان-به-بالا.551833/

arash31

Registered User
لایک‌ها
55
آخه چون شما قدیما کد 9 رو با 210 تومن هم میفروختین ! فکر کردم الان هم با همون قیمت میفروشین
http://forum.persiantools.com/threads/فروش-خطوط-موبایل-روند-کد-9-صفر-دائمی-همراه-اول-از-230-هزار-تومان-به-بالا.551833/

خدا بیامرزه اون روزا رو برادر ... یه روزی نه چندان دور ، دلار هزار تومن بوده .... الان روی تعدا کد 9 از 210 به بالا قیمتشه ... در ضمن اگه دقت کرده باشین چند ماه از به روز نکردن این تایپیک گذشته که خودش نشون میده اعتبار نداره ...

بالا