برگزیده های پرشین تولز

فروش ویژه عطر های برند و پر فروش روز دنیا و کیفیت بالا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pooyan_S

Registered User
لایک‌ها
1,361
نه دوست خوبم این برند ها برند های خاصی هستند کمتر کسانی با اونها آشنایی دارند و از نظر پخش هم محدود هستند شما استفاده کننده هستید؟ من شخصا این مارک هارو در فروشگاه های عطر فروشی ندیدم

john varvatos که برند خوش نامیه !

کلا میتونم بگم پر فروش ترین ها رو توی تاپیکتون دارید !
اگه فرصتی فراهم شد مزاحم میشم .

shisholi

Registered User
لایک‌ها
164
در خدمتم دوست عزیز :)

گفته شما صحیح . من به تناسب جاهایی که می رم واسه عطر مثل هایلند و سنگ این برند هارو ندیدم به همین خاطر

این رو گفتم چون این فروشگاه ها یه جور هایی مرجع زمینه کاری خودشون هستن....!!! :)

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364

shisholi

Registered User
لایک‌ها
164
کنزو خودش برند هست عزیز!
آزارو یه برند دیگس![/QUOT

متاسفم دوست عزیز و ممنون که توجه کردید . کم توجهی به پست شد معذرت می خوام ... ممنون . از همه دوستان پوزش می طلبم حمل بر ندونستن نشه ..!!

mhek

Registered User
لایک‌ها
125
نه دوست خوبم این برند ها برند های خاصی هستند کمتر کسانی با اونها آشنایی دارند و از نظر پخش هم محدود هستند شما استفاده کننده هستید؟ من شخصا این مارک هارو در فروشگاه های عطر فروشی ندیدم

چون در ایران نیست و جزء عطرهای پرفروش دنیا هست گفتم اگه بیارید خوبه...
توی ایران همه گیر دادن به چند تا برند خاص و اطلاعی از فروش جهانی به اون صورت ندارن....

shisholi

Registered User
لایک‌ها
164
چون در ایران نیست و جزء عطرهای پرفروش دنیا هست گفتم اگه بیارید خوبه...
توی ایران همه گیر دادن به چند تا برند خاص و اطلاعی از فروش جهانی به اون صورت ندارن....

بله دوست خوبم علت داره چون دست وارد کننده ها به علت تحریم بسته شده تو ایران پس تبلیغات در بارشونم به تبع
پایین میاد ...

h2o_polo

Registered User
لایک‌ها
2
سلام عزیز
AZZARO CHROME LEGEND رو زدید 40 تومن
تو وبلاگتون 30 تومن
اصلاح کنید

arapaj

Registered User
لایک‌ها
29
من يهALLURE EDITION BLANCH ميخواستم فكر كنم اول قيمت رو. زده بودين ٨٠ ولي الن ديدم شده ٩٠
ميخوام تا فردا برسه به دستم ، پخ رو هم گويا بستين ، چجوري ميشه باهاتون هماهنگ كرد عزيز ؟

arapaj

Registered User
لایک‌ها
29
من يهALLURE EDITION BLANCH ميخواستم فكر كنم اول قيمت رو. زده بودين ٨٠ ولي الن ديدم شده ٩٠
ميخوام تا فردا برسه به دستم ، پخ رو هم گويا بستين ، چجوري ميشه باهاتون هماهنگ كرد عزيز ؟

shisholi

Registered User
لایک‌ها
164

بسته نیست دوست خوبم بله به خاطر افزایش ناگهانی قیمت ناچار شدم به وبلاگم مراجعه کنید و با شماره تلفن داده شده تماس بگیرید...:)

arapaj

Registered User
لایک‌ها
29
The following errors occurred with your submission:
shisholi has chosen not to receive private messages or may not be allowed to receive private messages. Therefore you may not send your message to him/her.

If you are trying to send this message to multiple recipients, remove shisholi from the recipient list and send the message again.

shisholi

Registered User
لایک‌ها
164
The following errors occurred with your submission:
shisholi has chosen not to receive private messages or may not be allowed to receive private messages. Therefore you may not send your message to him/her.

If you are trying to send this message to multiple recipients, remove shisholi from the recipient list and send the message again.

نمی دونم ..... الان چک کردم درست بود که!!! شما به این آدرس برید شماره تماس من اونجاست تماس بگیرید
http://rayehey-shirin.mihanblog.com

shisholi

Registered User
لایک‌ها
164
دوستان در صورت هرگونه سوال راجع به عطر به آدرس داده شده در امضا مراجعه کنید .

shisholi

Registered User
لایک‌ها
164
:cap: دوستان پی تی سفارش خودتون رو اول در تاپیک عنوان کنید بعد پ.خ !! دونفر از بچه های گل پی تی خرید کردن اما اینجا هنوز نظر ندادن که خوب بود بد بود ...!! به نفع خودتونم هست یه جورایی اطلاع رسانی میشه واسه دوستان دیگه...!!

روز مادر نزدیکه همسراتونم توقع دارن :happy: پس چی بهتر از یه هدیه خوش بو و مارک!!!!؟؟؟؟ اونم با قیمت های باور نکردنی که هیچ جا پیدا نمی کنید...!!:rolleyes:

FreeBSD

Registered User
لایک‌ها
3
میشه یه جوری منو قانع کنید که چرا انقدر قیمتهاتون پایینه نسبت به بازار ؟

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
دیزل مدل فیول فور لایف 75 میل که روش کاور داره چند ؟ مردونه

shisholi

Registered User
لایک‌ها
164
میشه یه جوری منو قانع کنید که چرا انقدر قیمتهاتون پایینه نسبت به بازار ؟

درود

1. خوردن سود زیاد (نجومی) برای مغازه داران عادت شده است (به علت های خاص خودشان... اجاره..هزینه تبلیغات...)

2. مثلا فروشگاهی مثل هایلند که معروفترین فروشگاه عطر در تهران است با آن همه فروشنده و هزینه فروشگاه سود بسیار زیادی می برد

3. طبق عرف بازارچه که باید سود ها بسیار نا چیز باشد من هم در حد چند هزار تومن اکتفا می کنم

شما بارکد .رنگ و شکل محصولات خریداری شده از من را می توانید با هر فروشگاهی که به نظرتان معتبر می باشد مقایسه نموده و در صورت مغایرت وجه خود را پس بگیرید

اگر هم خیلی دوست دارید قیمت هر کدام را 2 برابر کنم تا شکتان از اصل بودن برطرف گردد

من بعد از چند سال سابقه در فروش عطر دیگر اصل و غیر اصل را به راحتی می توانم تشخیص دهم

بد نیست بدانید تمامی قیمت ها با قیمت های سایت های جهانی مانند آمازون مطابقت دارد

باز هم اگر قانع نشدید من در خدمتتون هستم دوست خوبم !!...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا