برگزیده های پرشین تولز

فروش پراید 85 در حد صفر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sun666

Registered User
لایک‌ها
146
یدونه پراید سفید صندوق دار بنزینی در حد صفر دارم مدل برج 10 سال 85
3سال ماشین خوابیده بوده

کلا این ماشین 35000 تا راه رفته و نو هستش و روغن و فیلترهاش مرتب عوض شده جنس خوب ریخته شده

قبل عید موقع گرونی ها 11/5 روش قیمت گذاشتن که اون موقع نفروختمش تازه اون موقع یک هفته فقط بیمه داشت ولی الان یه وام خودرو جور شده که میخوام باهاش تیبا بگیرم و اینو تا آخر فروردین بفروشم ولی حیفه اینو بدم دست دلال
الان تا برج 11 بیمه داره+6 سال تخفیف
امروزه یه باطری خشک کره ای نو گرفتم 200 تومان انداختم روش چون باطریش ضعیف شده بود و مطمئن تا 3 سال کار میکنه

هیچ مشکل فنی نداره
رنگ شدگی نداره
تصادف شدید نداشته

فقط تلق روی یکی از چراغ های عقبش ترک خورده و شیشه جلو هم گوشش یه ترک کوچیک داره ولی حتی پارسال بردم معاینه فنی به اینا هم گیر ندادن

عکس هم بزودی برسم تهران از همه زوایای ماشین میزارم

دوستان پیشنهاد قیمتشون رو تو تاپیک اعلام کنند ولی من در رد پیشنهاداتشون مختارم چون اگر پیشنهادشون با پیشنهادات آشناها یکی باشه آشناها اولویت دارن

بعد 13 احتمالا اگهی بدم اگر مشتری خوب براش پیدا نشه

07042013019.jpg07042013022.jpg07042013024.jpg07042013025.jpg07042013026.jpg

Last edited:

drx0x

Registered User
لایک‌ها
81
یدونه پراید سفید صندوق دار بنزینی در حد صفر دارم مدل برج 10 سال 85
3سال ماشین خوابیده بوده

کلا این ماشین 35000 تا راه رفته و نو هستش و روغن و فیلترهاش مرتب عوض شده جنس خوب ریخته شده

قبل عید موقع گرونی ها 11/5 روش قیمت گذاشتن که اون موقع نفروختمش تازه اون موقع یک هفته فقط بیمه داشت ولی الان یه وام خودرو جور شده که میخوام باهاش تیبا بگیرم و اینو تا آخر فروردین بفروشم ولی حیفه اینو بدم دست دلال
الان تا برج 11 بیمه داره+6 سال تخفیف
امروزه یه باطری خشک کره ای نو گرفتم 200 تومان انداختم روش چون باطریش ضعیف شده بود و مطمئن تا 3 سال کار میکنه

هیچ مشکل فنی نداره
رنگ شدگی نداره
تصادف شدید نداشته

فقط تلق روی یکی از چراغ های عقبش ترک خورده و شیشه جلو هم گوشش یه ترک کوچیک داره ولی حتی پارسال بردم معاینه فنی به اینا هم گیر ندادن

عکس هم بزودی برسم تهران از همه زوایای ماشین میزارم

دوستان پیشنهاد قیمتشون رو تو تاپیک اعلام کنند ولی من در رد پیشنهاداتشون مختارم چون اگر پیشنهادشون با پیشنهادات آشناها یکی باشه آشناها اولویت دارن

بعد 13 احتمالا اگهی بدم اگر مشتری خوب براش پیدا نشه

سلام الان ماشين رو چند ميديد لطفا عكس هم بزاريد انژكتوري هست يا كاربراتي

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
کاش یک قیمت پایه مشخص میکردید استارتر محترم. اگه قیمتی مدنظرتون هست لطفا واسم پخ کنید.

sun666

Registered User
لایک‌ها
146
ماشین انژکتوری هستش
برم تهران حتما عکس میزارم

در مورد قیمت پایه هم هرچی بیشتر بفروشم بهتره چون میخوام تیبا بگیرم 19/5 در حقیقت این تاپیک رو زدم که تا اونجایی که میشه بیشتر بفروشم
الان که ماشین ارزون شده دیگه 11/5 که بعید میدونم کسی بخره ولی با توجه به بیمه و باطری که با تخفیف بیمه پای من 500 آب خورده فکر کنم 10/5 حداقل بخرن الان
همسایمون هفته قبل که باطری رو هم عوض نکرده بودم 10/200 میخواست
من بیشتر نظرم حدود 11 هستش
حالا تا ببینیم مشتری تا چه قدر براش پیدا میشه

hosseinatzio

Registered User
لایک‌ها
10
پراید سایپا 132 SL 14.200 امروز
بعد ماشین شما که 85 هست 11.500:D
8تومن خونه پورش زودتر بفروش بد 13 قیمت پراید 12.700 می شه
از ما گفتن

T R A N C E

Registered User
لایک‌ها
548
از ما گفتن

باسلام....

دوست من فکر میکنم شما شرایط کامل رو نمیدونید،پس بنده عرض میکنم ، سایپا 14 تومن از شما میگیره بعد از 3ماه خوابیدن پول شما ماشین بهتون تحویل میده،که با توجه به خوابیدن پول به مدت 3ماه همون 17 تومن در میاد....

حالا بعد از تعطیلات عید آمار دقیق مشخص تر میشه....از استارتر معذرت میخوام،ایشالله که با قیمت خوب بفروشه...

sun666

Registered User
لایک‌ها
146
8 خریدارم واسه شروع

ممنون به این قیمت ها نمیفروشم

دوست خوبم ، شمارتون رو از طریق پ خ ارسال کنید تا با شما تماس تلفنی بگیریم ... با تشکر ...
بعد گذاشتن عکسا میفرستم براتون ولی اگر پیشنهادتون پایین تر از 10/5 هستش تماس نگیرید چون شرمنده ام

از ما گفتن
قیمت های شما صحیح نیست ولی ایشالا که همه ماشینا ارزون بشه تا مردم بتوانن بخرن
ممنون از لطفتون ولی حتی اگر یک درصد هم خوب نفروشم خودم نگهش میدارم چون با نو فرقی نمیکنه و عملا من دارم با فروختنش ضرر میکنم و هر وقت رفتم روغنش رو عوض کنم خود تعویض روغنی هم میخواست بخره از من و تو این 2سالی که زیر پام بوده هیچ خرج اضافی رو دستم نداشته وخودم تا حالا 10 تا پراید دیگه از مدل 78 بگیر تا مدل 90 رو باهاش رانندگی کردم و به جرات میگم اگر این فرمونش هیدرولیک بود و ترمز ABS داشت اصلا عوضش نمیکردم دلیل اینم که میخوام بفروشم اینه که یه پیکان داشتیم اسقاط کردیم روش وام 7 میلیونی داره و قابل انتقال نیست و فقط وکالتی میشه وام رو فروخت برای همینم میخوام اینو بفروشم با پولش و وام تیبا بگیرم ضمن اینکه پراید تو این چند سال بعد انژکتوری شدن دیگه تکنولوژی خاصیش عوض نشده که پس ماشین دست دوم روی حساب کارکرد و تمیزیشون قیمت گذاری میشن

یمت اخرتون چند است؟

من قیمت نزاشتم ولی کمتر از 10/5 نمیدم به هیچ عنوان،عجله ای هم ندارم و از آخر اگر نفروختم نگهش میدارم چون خودم میدونم ارزشش بیشتره

shabgard67

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
152
داداش ماشینت رو مفت نده

ملت توهم برشون داشته پراید بعده 13 میشه 12.700

بزک نمیر بهار میاد

اینا برداشتن 500 تومن کم کردن ملت دلش خوش باشه

دلتون رو به حرف این یارو پژوییان که واسه شورای رقابت هست خوش نکنید که گفته پراید 12 و خورده ای میشه

من خودم بابام صاحب کارخونه سایپا نیست

ولی این ملت عادتشه

تا قبل عید پرتقال رو 1500 میدادی میگفتن اخه

دیروز کیلویی 5000 تومن التماس میکردن

کلا هرچی گرون میشه ملتم ولعش بیشتر میشه

الان بدترین موقع واسه فروش ماشینه

نگه دار 2-3 ماه دیگه ببین چی میشه بعد انتخابات

به این قیمتا هم ماشینت رو مفت نفروش

اون تیبا هم هیچ ...خی نیست

hamid6163

Registered User
لایک‌ها
75
چطور 111 که تا 23 تومنم رفته بود کسی نمیگفت گرونه و مردم هجوم بردن واسه خرید اونوقت اینو میگین گرونه؟
قیمتت خیلی مناسبه
به نظر من نفروش چون اینجوری که قیمتا پیش میره بعد انتخابات پراید تا 40 تومن هم میرسه

kamran1365

Registered User
لایک‌ها
458
باسلام....

دوست من فکر میکنم شما شرایط کامل رو نمیدونید،پس بنده عرض میکنم ، سایپا 14 تومن از شما میگیره بعد از 3ماه خوابیدن پول شما ماشین بهتون تحویل میده،که با توجه به خوابیدن پول به مدت 3ماه همون 17 تومن در میاد....

حالا بعد از تعطیلات عید آمار دقیق مشخص تر میشه....از استارتر معذرت میخوام،ایشالله که با قیمت خوب بفروشه...

یعنی برادر سایپا واسه 3ماه3میلیون سود میده؟؟؟؟؟؟!!!!!!:D

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

T R A N C E

Registered User
لایک‌ها
548

والا بنده دیگه قانون سود دهیشو نمیدونم،ولی با توجه به اطلاعاتی که بنده دارم 14 میلیون نقد میگره بعد از 3ماه ماشین تحویل میده...

که ممکنه بعد از 3ماه ماشین برسه به 12 میلیون یا بالاتر از 17 میلیون... خلاصه ریسک هستش

sun666

Registered User
لایک‌ها
146
داداش ماشینت رو مفت نده

ملت توهم برشون داشته پراید بعده 13 میشه 12.700

بزک نمیر بهار میاد

اینا برداشتن 500 تومن کم کردن ملت دلش خوش باشه

دلتون رو به حرف این یارو پژوییان که واسه شورای رقابت هست خوش نکنید که گفته پراید 12 و خورده ای میشه

من خودم بابام صاحب کارخونه سایپا نیست

ولی این ملت عادتشه

تا قبل عید پرتقال رو 1500 میدادی میگفتن اخه

دیروز کیلویی 5000 تومن التماس میکردن

کلا هرچی گرون میشه ملتم ولعش بیشتر میشه

الان بدترین موقع واسه فروش ماشینه

نگه دار 2-3 ماه دیگه ببین چی میشه بعد انتخابات

به این قیمتا هم ماشینت رو مفت نفروش

اون تیبا هم هیچ ...خی نیست

والا من خودمم زیاد راضی به فروش ماشینی که نه به خرج افتاده و نه راه رفته نیستم اگر اینو بفروشم دیگه 100 سال لنگش رو گیر نمیارم ولی اون وام 7میلیونی سایپا که دارم رو دستم باد کرده پس یا باید وام رو بفروشم یا ماشین ور دارم و اینو بفروشم وگرنه خودمم زیاد به تیبا راضی نبودم و دلم ال 90 میخواست ولی انقدر ال 90 و 206 صندوق دار گرون شدن که ما دیگه تو آرزومون هم نمی گنجه ! شاید همون 1/5 وامم رو فروختم رفت و ماشین رو نگه داشتم

چطور 111 که تا 23 تومنم رفته بود کسی نمیگفت گرونه و مردم هجوم بردن واسه خرید اونوقت اینو میگین گرونه؟
قیمتت خیلی مناسبه
به نظر من نفروش چون اینجوری که قیمتا پیش میره بعد انتخابات پراید تا 40 تومن هم میرسه

اگر ارزون بشه که خیلی خوبه ولی بعید میدونم حالا تا ببینم پیشنهادات بچه های اینجا و آشنایان چه قدر هستش

والا بنده دیگه قانون سود دهیشو نمیدونم،ولی با توجه به اطلاعاتی که بنده دارم 14 میلیون نقد میگره بعد از 3ماه ماشین تحویل میده...

که ممکنه بعد از 3ماه ماشین برسه به 12 میلیون یا بالاتر از 17 میلیون... خلاصه ریسک هستش

کدوم نمایندگی ماشین رو به این قیمت میده؟ من هفته آخر اسفند دم نمایندگی بودم 15/400 میداد پراید رو تازه 60 روز بعد تحویل میداد
نمیدونم تا حالا ماشین تحویل گرفتین یا نه تا ببینید ماشین تحویلی چه قدر خرج داره غیر از قیمت خود ماشین(مثل دزد گیر،روکش صندلی،قطعاتی که حتما باید در اولین فرصت با کره ایش عوض بشن،بیمه،...)

در هر حال خدا کنه ماشین صفر ارزون بشه ما و همه بتونیم بخریم دی: مثلا همه چی بشه قیمت مهر یعنی پراید 11 ال نود 17 تیبا 13/5 اون موقع من با کمال میل میرم ال 90 میگیرم دی:

T R A N C E

Registered User
لایک‌ها
548
کدوم نمایندگی ماشین رو به این قیمت میده؟ من هفته آخر اسفند دم نمایندگی بودم 15/400 میداد پراید رو تازه 60 روز بعد تحویل میداد
نمیدونم تا حالا ماشین تحویل گرفتین یا نه تا ببینید ماشین تحویلی چه قدر خرج داره غیر از قیمت خود ماشین(مثل دزد گیر،روکش صندلی،قطعاتی که حتما باید در اولین فرصت با کره ایش عوض بشن،بیمه،...)

در هر حال خدا کنه ماشین صفر ارزون بشه ما و همه بتونیم بخریم دی: مثلا همه چی بشه قیمت مهر یعنی پراید 11 ال نود 17 تیبا 13/5 اون موقع من با کمال میل میرم ال 90 میگیرم دی:

یکی از آشناها نمایشگاه خودرو دارن با توجه به گفته های ایشون بنده عرض کردم که این خبر برای 2هفته به اول عید بوده،شمام اگه واقعا عجله ای نداری ماشین رو نگهدار و به قیمت مفت نده بره...

به امید روزی که همچی به قیمت روز اولش برگرده . . !

sajad0937

Registered User
لایک‌ها
118
دوستانی ک اطلاع ندارن لدفن اظهار نظر نکنن

قیمت روز پراید اس ال صفر 91 (ترمز ای بی اس) زیر 14 تومن ه

همین امروز برای یکی از دوستام چون عجله داشت خریدم 14100 رنگ نوک مدادی شو

حالا اگه بعضی ها از اینده خبر دارن و فکر میکنن گرون میشه تا 40 میلیون میره
:blink::blink: پس چرا معطلن؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! همین الان ماشین این دوستمون رو بخرن وقتی هم رسید ب 40 بفروشن کم کم 20 تومن سود میکنن

در مورد قیمتی هم ک ایشون گذاشتن نظری ندارم وولی چون خودم دنبال ماشین دست دو میگردم(البته بیشتر نظرم روی گل ه ) ب نظرم اگه کسی بخواد 10 11 تومن پول پراید بده بهتر ک ب ماشینای دگ فکر کنه از جمله سمند:

http://www.bama.ir/خرید-خودرو/?page2&27,117,0,0,-1,0,900000000,0,4,0

این عجب چیزی ه حیف ک دور رنگ ه :

http://www.bama.ir/خرید-خودرو/?page2&27,117,0,0,-1,0,900000000,0,4,0

sun666

Registered User
لایک‌ها
146
دوستانی ک اطلاع ندارن لدفن اظهار نظر نکنن

قیمت روز پراید اس ال صفر 91 (ترمز ای بی اس) زیر 14 تومن ه

همین امروز برای یکی از دوستام چون عجله داشت خریدم 14100 رنگ نوک مدادی شو

حالا اگه بعضی ها از اینده خبر دارن و فکر میکنن گرون میشه تا 40 میلیون میره
:blink::blink: پس چرا معطلن؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! همین الان ماشین این دوستمون رو بخرن وقتی هم رسید ب 40 بفروشن کم کم 20 تومن سود میکنن

در مورد قیمتی هم ک ایشون گذاشتن نظری ندارم وولی چون خودم دنبال ماشین دست دو میگردم(البته بیشتر نظرم روی گل ه ) ب نظرم اگه کسی بخواد 10 11 تومن پول پراید بده بهتر ک ب ماشینای دگ فکر کنه از جمله سمند:

باما، خرید و فروش خودرو سمند سمند | bama.ir

این عجب چیزی ه حیف ک دور رنگ ه :

باما، خرید و فروش خودرو سمند سمند | bama.ir

داداش آدرس نمایشگاه یا نمایندگی خودرو که داره پراید رو با ترمز ABS زیر 14 میده رو اینجا بنویس تا من و دوستان هم استفاده کنیم و یه دعایی هم به جون شما کنیم

sajad0937

Registered User
لایک‌ها
118
داداش آدرس نمایشگاه یا نمایندگی خودرو که داره پراید رو با ترمز ABS زیر 14 میده رو اینجا بنویس تا من و دوستان هم استفاده کنیم و یه دعایی هم به جون شما کنیم
کار ه خاصی نمیکنم ک نیاز ب دعا داشته باشه چون قیمت حال حاضر پراید همین ه ولی بازم چشم

فروش پراید 131 صفرکیلومتر 13.5

فروش پراید 131 صفرکیلومتر 14

فروش پراید 131 صفرکیلومتر 14

فروش پراید 131 صفرکیلومتر 14.100

فروش پراید 131 صفرکیلومتر 13.9

فروش پراید 131 صفرکیلومتر 14.5

فروش پراید 131 صفرکیلومتر 14.5

باما، خرید خودرو پراید 131 سفيد 14,150,000 فروشی | bama.ir 14.150

باما، خرید خودرو پراید 131 نوک مدادی 14,000,000 فروشی | bama.ir 14

باما، خرید خودرو پراید 131 سفيد 13,700,000 فروشی | bama.ir 13.7

باما، خرید خودرو پراید 131 سفيد 14,300,000 فروشی | bama.ir 14.3

باما، خرید خودرو پراید 131 نوک مدادی 14,000,000 فروشی | bama.ir 14

باما، خرید خودرو پراید 131 نوک مدادی 14,200,000 فروشی | bama.ir 14.2

طبق اگهیهایی ک گذاشتم قیمت پراید الان از زیر 14 شروع میشه تا 14.5 ک دگ همه چی بستگی ب خریدار داره ک چ جوری با فروشنده کنار بیاد

همون جور ک گفتم همین امروز صبح ی نوک مدادی رو برای رفیقم صحبت کردم 14.2 ک البته پایینتر هم راه داشت قرار شد دوستم سر قولنامه چونه بزنه

در هر صورت قیمت فعلی پراید تو همین رنجه حالا در اینده چ اتفاقی میوفته دگ مشخص نیست

m.e_shahangi

Registered User
لایک‌ها
38
قیمتت خیلی مناسبه
:D دمت گرم خیلی خندیدیم(یا مثاله گنجیشک و تیره برق غلطه یا حرفه شما درست نیس!!!!)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا