برگزیده های پرشین تولز

فروش کوله کوهنوردی فوق حرفه ای TACTICAL

جواد.

Registered User
لایک‌ها
210
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
همانطور که برخی از دوستان عزیز مطلع هستن زمینه فعالیت بنده بیشتر روی لوازم تک و تقریبا نایاب هستش. و بیشتر به دنبال فروش برندهای معتبر جهانی در همه زمینه ها هستم. از طرفی چون به لوازم تاکتیکال و لوازم ورزشی علاقه خاصی دارم موارد خاص زیاد دستم میاد.
دوستان عزیز هرگونه بحث کارشناسی و اسپم کاملا ممنوع هستش و علاوه بر گزارش امتیاز منفی لحاظ میشه. بدون شک بنده همه جوره پذیرای نظرات سازنده دوستان و اساتید هستم و اگر دوستان نظر سازنده ای در هر مورد داشتن میتونن با بنده در پی ام درمیان بزارن
با تشکر

اولین مورد کوله کوهنوردی و نظامی همراه با کیف کمری ساخت شرکت TACTICAL امریکا هستش. در ایران بسیار نایاب هستش و فقط شاید بتوان مدلهای مشابه که اصلا با ان قابل قیاس نیست را در برخی فروشگاه ها مشاهده کرد. این کوله همراه با برخی از بوت هایی که در تاپیک بالا گذاشته ام از نمایندگی تاکتیکال السالمیه کویت خریداری شده اند.
اول از همه باید خدمت دوستان عرض کنم که تا کوله ای از نزدیک تست نشه نمیشه به اصل بودن ان پی برد. این کوله پشتی دارای جنس برزنتی بسیار خاص شرکت تاکتیکال و کاملا ضد اب و در پشت ان دارای لایه ضد نفوذ اجسام سخت مثل ترکش و گلوله هستش که در پشت کمر قرار میگیره. فوق العاده حرفه ای هستش و جای قرار گیری همه چیز در ان تعبیه شده که در عکس ها کاملا مشخص هستش. وزن کیف حداقل 3 الی 4 کیلو هستش!!!! بسیار با دوام که به شخصه همه جوره تضمینش میکنم.
دوستان فکر نمیکنم نیاز به توضیح اضافه باشه و عکس ها کاملا گویای همه چیز هستش.
فروش فوری 450 تومان مقطوع مقطوع. حتما قبل از خرید مدلهای چینی مشابه را استعلام قیمت بکنید
عکس با نام کاربری

کیف کمری

Last edited:

جواد.

Registered User
لایک‌ها
210
رزرو

Last edited:

اشوزدنگهه

Registered User
لایک‌ها
386
کوله خوبیه واقعا پیشنهاد میکنم نگهش داری حیف نیست کوله در ضمن ۱۰۰ درصد ضد اب و گورتکس هست تا ۱۲ دقیقه هم ضد حرارت مستقیم هست قیمت اخرتو برام پی ام کن

Last edited by a moderator:

جواد.

Registered User
لایک‌ها
210
حمید جان سلام
با تشکر از توضیحات خوبتون.
براتون پی ام فرستادم

masoudsalamat

Registered User
لایک‌ها
28
جواد جان احتمالا خودم جواب خودمو میدونم ولی میپرسم دیگه چه میشه کرد دست لباس نظامی دیجیتال امریکای رو نداری؟

بالا