برگزیده های پرشین تولز

فروش گالکسی نوت کارکرده مفت مفت فقط 750 تومن همراه با لوازم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

vahids1639

Registered User
لایک‌ها
11
حالا داداش چقدر ازش خریدی؟

babolsarcity

Registered User
لایک‌ها
79
اینجاست که میگن هر چیزی قیمتی داره !

اگه چیزی رو حتی 50 تومن گرون تر از عرفش بخرید ولی از افراد با سابقه خیلی مطمئن تر از اینه که چیزی رو 100 تومن ارزون تر از عرفش بخرید ولی از افراد ناشناس !

متأسفانه هر روز آمار کلاهبرداری داخل pt بالا میره ، ولی نکته ای که در تمام اینگونه معاملات به چشم میخوره این بوده که همیشه چنین مشکلاتی در معامله با افراد تازه وارد و غیرمعتبر و تأیید نشده بوجود میاد ...

برای بار صدم داریم میگیم ، به هر کسی اعتماد نکنید ، گول قیمت پایین رو نخورید ، بحث اعتمادسازی و استفاده از واسطه رو جدی بگیرید .

دیگه نمیدونم چطور باید دوستان رو روشن کرد که حواسشون رو بیشتر جمع کنن :eek:
من از واسط استفاده کردم
اتفاقا آدم خیلی خوبی هم هست
صبح که بهش گفتم گفت آدرس طرفو بدم پیگیری میکنه
واسط آقا رضا بودن نمایش مشخصات: rezatt - PersianTools Forums

حالا داداش چقدر ازش خریدی؟

700 تومن

yashooora

Registered User
لایک‌ها
594
من دارم اشتباه میکنم یا سایت؟اصن امتیاز بازاچه ای که این اقا داره از کاربر rezatt که گفته گوشیرو ازیشون خریده واسه یه تاپیکو یه گوشی دیگس!واسه اپتیموس 3d هستش که!:blink:

sajad96

Registered User
لایک‌ها
42

محمـــود مخمصه

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شمالی ها خیلی آدم رو تیغ میزنن.... لااقل دخترهاش که اینجوری بودن

ehsan_rabani

Registered User
لایک‌ها
644
من از واسط استفاده کردم
اتفاقا آدم خیلی خوبی هم هست
صبح که بهش گفتم گفت آدرس طرفو بدم پیگیری میکنه
واسط آقا رضا بودن نمایش مشخصات: rezatt - PersianTools Forums
700 تومن
نه عزیز من واسط اقا رضا نبودن فروشنده خود اقا رضا بودن...
__
می دونی من کی فهمیدم وقتی که با نام کاربری حامد اکبری تاپیک زد برای فروش گوشیش و گفت این و از کاربر rezzat خریدم... ولی هیچ تاپیکی وجود نداشت که اینا با هم توش معامله کرده باشن فقط یک امتیاز بود که اونم روی تاپیک گوشی ال جی بهم دادن...
____
من این و فهمیدم به روش نیاوردم... صفحه اول همین جا نوشته معذرت من از عکسای کاربر rezzat استفاده کردم این عکسارو ایشون گرفتن... ولی بعد از 1 هفته که به من پ خ زد که گوشی افتاده زمین و ضرب خورده من گفتم الان عکس بزار... عکسی که گذاشت دقیقا" دستای تپلی توش بود که تو عکسای قبلی هم بودن... فهمیدم این کاربر 1 نفر هست و با 2 تا نام کاربری داره این گوشی و می فروشه برای رد گم کردن
____
به روش نیاوردم... و اینم بگم 5 روز بهش زنگ زدم که بیا حضوری گوشی تو بخرم ولی هرگز جواب نداد... و من فهمیدم گوشی موردی داره که نمی خواد این حضوری معامله کنه...
____
تو پ خ به همین خریدار گفتم این گوشی ارزش خرید نداره... ولی دیگه ظاهرا" الان رفته خریده ازش...
____
این پست و نمی خواستم بزنم فقط زدم که اگه گوشیت مورد داشت و خاصی پس بدی در جریان اینا باشی

sajad96

Registered User
لایک‌ها
42
__
می دونی من کی فهمیدم وقتی که با نام کاربری حامد اکبری تاپیک زد برای فروش گوشیش و گفت این و از کاربر rezzat خریدم... ولی هیچ تاپیکی وجود نداشت که اینا با هم توش معامله کرده باشن فقط یک امتیاز بود که اونم روی تاپیک گوشی ال جی بهم دادن...
____
من این و فهمیدم به روش نیاوردم... صفحه اول همین جا نوشته معذرت من از عکسای کاربر rezzat استفاده کردم این عکسارو ایشون گرفتن... ولی بعد از 1 هفته که به من پ خ زد که گوشی افتاده زمین و ضرب خورده من گفتم الان عکس بزار... عکسی که گذاشت دقیقا" دستای تپلی توش بود که تو عکسای قبلی هم بودن... فهمیدم این کاربر 1 نفر هست و با 2 تا نام کاربری داره این گوشی و می فروشه برای رد گم کردن
____
به روش نیاوردم... و اینم بگم 5 روز بهش زنگ زدم که بیا حضوری گوشی تو بخرم ولی هرگز جواب نداد... و من فهمیدم گوشی موردی داره که نمی خواد این حضوری معامله کنه...
____
تو پ خ به همین خریدار گفتم این گوشی ارزش خرید نداره... ولی دیگه ظاهرا" الان رفته خریده ازش...
____
این پست و نمی خواستم بزنم فقط زدم که اگه گوشیت مورد داشت و خاصی پس بدی در جریان اینا باشی
عجب دقتی.
اره الان نگاه کردم دستها یکی بود.
یعنی اقا رضا با 14 امتیاز بازرچه میاد همچین کاری میکنه؟

ehsan_rabani

Registered User
لایک‌ها
644
دادا من خودم با این کاربر rezzat معامله داشتم... البته یک هندزفری بود که خودم مشهد نبودم یکی از بچه ها رفت داد بهش... نمیگم ادم بدی هست اصلا شاید هیچ منظوری نداشته... فقط چون این وسط اسم مشهد داره خراب میشه... من سفت زدم که اگه یک وقت این دوست خریدار مون بخواد گوشی رو پس بده به مشکل نخوره...:rolleyes:

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
احسان ادم وقتی میفهمه قضیه مشکل داره و میگه میترسه مدیر ها بیان اخطار بدن و پستش پاک شه ولی اگه مدیر ها هم هوای ما با سابقه ها رو داشته باشن ما هم میتونیم اینجوری مچ گرفتیم بگیم

babolsarcity

Registered User
لایک‌ها
79
__
____
____
____
____

فکر کنم چیزی که شما میگی باید درست باشه چون خود Hamed.akbari که امتیاز کمی داره پیشنهاد واسط داد . من گفتم اول ارسال و بعد واریز ولی گفت عجله داره و این آقا واسط باشه و اینکه وسیله داره و فردا میره دنبالش که باهم برن پست.اتفاقا همون موقع شب آقا رضا چراغشون روشن بود و باهاش هماهنگ کردم و صبح پول رو ریختم حسابش و ... منتظر کد رهگیری بودم که دیدم هرچی زنگ میزنم به Hamed.akbari جواب نمیده تا حداقل صداشو بشنوم.از اونور Rezzat بهم اس داد که این آقا 100 بار زنگ زده که پول رو میخواد و بهش بده یا نه که منم گفتم پس چرا جواب زنگ منو نمیده که این آقا گفت از تلفن همگانی زنگ زده و درجواب گفتم تا کد رهگیری رو نداد پول رو بهش نده
10-15 دقیقه بعد Hamed.akbari اس داد که گوشیم خرابه و نمیتونم جواب بدم و اینم کد رهگیری فقط زودتر بگو پول رو بریزه حسابم
منم تو سایت اداره پست زدم و دیدم درسته و گفتم بریزه بحسابش
حالا نمیدونم این 2تا کاربر یه نفرن یا...

ehsan_rabani

Registered User
لایک‌ها
644
دادا ایناشم مهم نیست... اگه دوربین درست داری از پشت گوشی عکس بزار ببینیم باز شده یا نه... اگه گوشی تعمیر نشده باشه بازم با تمام این کاراگاه بازیا 700 تومن خوب خریدی ازش... { اگه گوشی تعمیر نشده باشه این بنده خدا خودش فروخته یا کس دیگه مهم نیست }

sajad96

Registered User
لایک‌ها
42
فکر کنم چیزی که شما میگی باید درست باشه چون خود Hamed.akbari که امتیاز کمی داره پیشنهاد واسط داد . من گفتم اول ارسال و بعد واریز ولی گفت عجله داره و این آقا واسط باشه و اینکه وسیله داره و فردا میره دنبالش که باهم برن پست.اتفاقا همون موقع شب آقا رضا چراغشون روشن بود و باهاش هماهنگ کردم و صبح پول رو ریختم حسابش و ... منتظر کد رهگیری بودم که دیدم هرچی زنگ میزنم به Hamed.akbari جواب نمیده تا حداقل صداشو بشنوم.از اونور Rezzat بهم اس داد که این آقا 100 بار زنگ زده که پول رو میخواد و بهش بده یا نه که منم گفتم پس چرا جواب زنگ منو نمیده که این آقا گفت از تلفن همگانی زنگ زده و درجواب گفتم تا کد رهگیری رو نداد پول رو بهش نده
10-15 دقیقه بعد اس داد که گوشیم خرابه و نمیتونم جواب بدم و اینم کد رهگیری فقط زودتر بگو پول رو بریزه حسابم
منم تو سایت اداره پست زدم و دیدم درسته و گفتم بریزه بحسابش
حالا نمیدونم این 2تا کاربر یه نفرن یا...
همین که ج نمیداده هم مشکوکه.
حالا خوبه که گوشی به دستت رسیده و بسته ی خالی نبوده:D
یا نه باید دنبال 700 تومن پولت میبودی.

M 3 H R D A D

همکار بخش موبایل و بازارچه عمومی
همکار انجمن
لایک‌ها
401
آقا نظرتون چیه بیایم یه تشکیلات شبیه پلیس داخل pt راه بندازیم بازارچه رو کنترل کنیم ؟ :lol:

ehsan_rabani

Registered User
لایک‌ها
644
نه حالا خارج از شوخی ما قدیم یاهو اگشن و سایت بدن سازی صادق سلامی و اینا بودیم... اونجا پلیس داشت پلیس انجمن... خدایی کارای خارق العاده ای می کردن پلیسلی انجمن... من همین مهرداد رو پیشنهاد میدم بشه پلیس انجمن { استوار یکم M 3 H R D A D }___ یاشار هم بشه سرباز بر دستش... { سرباز صفر کچل pariseiran }.....:lol::D

yashooora

Registered User
لایک‌ها
594

babolsarcity

Registered User
لایک‌ها
79
دادا ایناشم مهم نیست... اگه دوربین درست داری از پشت گوشی عکس بزار ببینیم باز شده یا نه... اگه گوشی تعمیر نشده باشه بازم با تمام این کاراگاه بازیا 700 تومن خوب خریدی ازش... { اگه گوشی تعمیر نشده باشه این بنده خدا خودش فروخته یا کس دیگه مهم نیست }

داداش من خودم تعمیرکارم
پریروز یدونه اکسپریا اس باز کردم مشتری گفت میخوام کسی نفهمه باز شده ، جوری باز کردم که خودش هم متوجه نشد ولی این گوشی معلومه چندبار پیچهاش باز شده که خورده شده
ولی بازم باشه دوربین خوب دستم اومد حتما عکس میزارم

نه حالا خارج از شوخی ما قدیم یاهو اگشن و سایت بدن سازی صادق سلامی و اینا بودیم... اونجا پلیس داشت پلیس انجمن... خدایی کارای خارق العاده ای می کردن پلیسلی انجمن... من همین مهرداد رو پیشنهاد میدم بشه پلیس انجمن { استوار یکم M 3 H R D A D }___ یاشار هم بشه سرباز بر دستش... { سرباز صفر کچل pariseiran }.....:lol::D

تو سایت صادق سلامی اسم کاربریت چی بود؟!
یادش بخیر چه تالار عمومی داشت
از گروه اخراجیها بودی؟
پرشین جیم هم عوض شدی؟

ehsan_rabani

Registered User
لایک‌ها
644
احسان باس بشه سردار!مام کمکش کنیم!:دی
او راستی 2 تا یاشار داریم اینجا... یاشار دادا تو هم سمت باید داشته باشی... ولی الان چیزی به ذهنم نمیرسه خدایی.. { اما خارج از شوخی پیشنهاد خوبیه پلیس انجمن... }

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
من سر باز دوست ندارم شما بگیرید بیارد من شکنجه میدم و باز جویی میکنم شده با شیشه نوشابه به کلاه برداری که نکرده هم اعتراف میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا