برگزیده های پرشین تولز

>> >> >> فروش گرافیک 6850 سافایر << << <<

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
با سلام خدمت دوستان عزیز پی تی
قصد فروش گرافیک خنک و فوق العاده سایلنت 256 بیتی 6850 سافایر رو دارم... کارت حدودا باهاش کلا ده..پونزده تا بازی شده...این تنها فشاری هست که رو کارت اومده...بقیش همش واسه اینترنت بوده...حتی یک مگاهرتزم اور نشده..چون هم بلد نیستم همم از اور بدم میاد!.. کارت نه خمیر خورده نه باز شده.. نه ارور...نه مشکل دما...ووو هر ماه هم داخلشو با دستگاه باد تمیز میکردم...اصلا احتیاج به خمیر نداره..چون فشاری روش نیومده که خمیرش زودتر خاصیتشو از دست بده و دماش بره بالا...کلا تو لود از 69...70 بیشتر نمیره..تو حالت عادی هم معمولا 37..38 بیشتر نمیره..تو بازیا با رزولیشن 1600*900 رو حالت اولترا یا های بازیای روز رو راحت جواب میده..(چون مانیتورم این رزولیشنه)
قصدم از فروش خرید یه 260x ایسوس هست...که با اون تعویض هم میشه...

کارتن و متعلقات هم موجوده..
یه هفته هم مهلت تست به خریدار محترم داده میشه..
هزینه پست با خریداره...

قیمتم میزنم 300 که حالشو ببرین..

اینم لینکش...هرتستی هم خواستین بگین تا بزارم..
یه تست 12 دقیقه ای هم اضافه شد..
http://www.sapphiretech.com/presentation/product/product_index.aspx?pid=497&lid=1

20140910_154530.jpg Carrghthpture.PNG مشاهده پیوست 666789

فایل های ضمیمه

• Capyyyyyture.PNG
    Capyyyyyture.PNG
    947.5 KB · نمایش ها: 111
  • Ca88pture.PNG
    Ca88pture.PNG
    99.7 KB · نمایش ها: 30
  • Ca8888pture.PNG
    Ca8888pture.PNG
    110.4 KB · نمایش ها: 26
  • Capggggture.PNG
    Capggggture.PNG
    46.4 KB · نمایش ها: 27
Last edited:

kharidari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
اینجوری تست فول لود میذارن؟ :eek::eek:
روش صحیح برای فول لود کارت باید حداقل 3 دقیقه زیر فشار باشه نه اینکه یک ثانیه رو لود باشه شما ازش عکس بگیرید.

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
روش صحیح برای فول لود کارت باید حداقل 3 دقیقه زیر فشار باشه نه اینکه یک ثانیه رو لود باشه شما ازش عکس بگیرید.
سلام..
عزیزم..منظورم 3dmark 2011 یا کلا 3dmark برای فشار روی گرافیک نیست.. با کلی نرم افزار تست گرفتم و بیشتراز 68...69 نرفته...اونم نه یه دیقه!..... اون عکسیم که گذاشتم ماله 3 روز قبله که تست 2011 رو تا اخر باهاش رفت..منتها من دیر ازش عکس گرفتم و هرکس ببینه فکرمیکنه یه دیقست!... با هرچی نرم افزار تست سنگین میگیرم و میزارم پست اول... والا دوستان همینم نمیزارن..چون بزارن مجبورن بگن باید باز شه خمیرش عوض شه...
بازم خداروشکر..هزار کثافت کاری کردیم ولی همین دو قلم کارو نکردیم...یکی دروغ گفتن یکیم مال مردم خوردن...

hossein_esmaeeli

Registered User
لایک‌ها
527
اون پاور رو سیستمت فروشی نیست؟

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
اون پاور رو سیستمت فروشی نیست؟
نه دوست من.. ولی پاور خوبیه..دوستان تو فروم یه چند جایی دیده بودم گذاشته بودن واسه فروش..فن سبزا مثل اینکه چیزای خوبی از کار در اومده..ولی بیشتراز همه از سایلنت بودنش خوشم میاد..انگار نه انگار که روشنه..اخه در کیس من همیشه بازه..

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
ببخشید دوست عزیز میشه بگی رو کدوم عکس به این نتیجه رسیدی که من یه دقیقه رو لود رفتم و عکس گرفتم؟! مگه اون تیک هایی رو که زدم نمیبینی؟ میشه بگی تو یه ثانیه دما چجوری رفته رو 69 درجه و من بعد عکس گرفتم؟

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
بخدا نامردیه...مگه من چه گناهی مرتکب شدم...چرا هرچیزی رو قیمت مناسب میزنم بازم میگن زیر پایه امکانش هست!...اگه 250 هم بزنم بازم میگن زیر پایه امکانش هست...
نه دوست من..اگه دست سوم بود و رسش کشیده شده بود بخدا 260..270 هم میزدم...ماکه تو عمرمون سودی نکردیم..اینجام واسه سرگرمیمون و اعتیادمون به پی تی میایم.. قیمتو مناسب زدم...

ali2040

Registered User
لایک‌ها
193
دوست عزیز یه لینک از مشخصات کارت گرافیک قرار بدین.با تشکر.

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
لطف کنین پیشنهاداتونو همینجا مطح کنین..حتی زیر پایه ووووو

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
فکرنکنم پیشتاز بیشتراز ده..دوازده بشه...بیشترشد بقیش با خودم...شما همون ده تومن حساب کن..هرچند که اینجا کارتنای بازیافتی رو 2500..3000 حساب میکنن..

Mr.Te0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
با سلام.
قیمت اخر با احتساب تخفیف رو لطفا برای بنده + یک شماره تماس از خودتون پ.خ کنید.

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
با سلام.
قیمت اخر با احتساب تخفیف رو لطفا برای بنده + یک شماره تماس از خودتون پ.خ کنید.
سلام..
دوست عزیز زیر پایه فروخته نمیشه...قیمت که مناسبه...اگه دوستان مثل همین با متعلقات و بدون هیچ مشکل و با تضمین یه هفته سراغ دارن و معرفی کنن.. به همه دوستان تخفیف میدم..اگه 310 میزدم تا حالا 300 فروش رفته بود..این ده...بیست تومنام که الان چیزی نمیشه..اگه برام گرون تموم نشده بود بخدا 280 هم به کاربری که واقعا نیازش باشه میدادم..همین 300 تومنم دارم با کلی ضرر میدم..برای فروش هم هیچ عجله ای ندارم..چون روش باید 260..70 بزارم تا کارت مورد نظرمو بگیرم..

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
سلام...
اگه فروش نرفت..دوستان اگه لطف کنین یه 6850 سافایر سراغ داشتین برای کراس بهم معرفی کنین ممنون میشم..

omidhat1

Registered User
لایک‌ها
242
اقا کمتر راه نداره؟

Sent from my IOCEAN X7 using Tapatalk 2

بالا