برگزیده های پرشین تولز

فروش یکی از حرفه ای ترین هدفون های دنیا (( Hifiman HE-500 )) برای اولین بار در ایران

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
با سلام
قصد فروش یکی از حرفه ای ترین هدفون های دنیا رو دارم (( Hifiman HE-500 )) که دوستان هدفون شناس بخوبی میدونن با یک شاهکار طرف هستن که برای اولین بار در اینترنت داره فروخته میشه
این هدفون بجای درایو های معمولی از پلنرمگنت استفاده میکنه که یک سطح بالاتر از درایو های معمول هست
دلیل فروش هم اینه که یک هدفون AUDEZE LCD -2 خریدم
این هدفون از کانادا برای من خریداری شده
یکی از سایت های معروف فروش آنلاین مدل 400 رو که به مراتب از این مدل ارزون تر هست ( حدود 200 دلار ارزون تره در آمازون ) رو 2300 برای فروش گزاشته ( مدل 500 رو موجود نداره )
در سایت آمازون هم با توجه به رای کاربران شاید بشه گفت بالاترین امتیاز رو تونسته کسب کنه ( 4.6 از 5 ) با رای حدود 90 کاربر
و در Head-fi.org هم که سرچ بفرمایید میبینید که از محبوبترین هدفون های ممکن هست و بیش از 1100 صفحه تاپیکش هست !!!
این مدل با کیف عرضه شده ( نه جعبه مقوایی ) که اونم تقدیم میشه
همراه هدفون دو عدد پد پارچه ای اصل خود hifiman هم تقدیم میشه ( مال خودش چرمی هست )
از مشخصاتش پاسخ فرکانسی بی نظیرش 15hz-50khz هست
هدفون بسیار بسیار کم کارکرد هست و هنوز burn نشده
فقط یک ایرادی که داره مقداری از رنگ چرم هدبندش رفته که البته باید دقت کنید تا متوجه بشید و مشکلی اصلا نداره
و همینطور سوکت های اتصال سیم به هدفون هم یا سوکت دیگه ای که اون هم اورجینال هست و از خود شرکت hifiman فرستاده شده تعویض شده دلیل هم این بوده که اگر با سوکت مشکلی برای سیم پیش میومد دیگه سیم قابل استفاده نبود ولی الان دیگه خیالتون برای همیشه راحت هست ئ هیچ وقت مشکلی با سیم نخواهید داشت

می تونید با یک آمپ معمولی هم درایو اش کنید ولی اگر آمپ لامپی داشته باشید صدای واقعیش رو میشنوید
قیمت =برای خود من بیش از 800 دلار دراومده ( 700 دلار+ 12% مالیات + هزینه حمل و نقل )
قیمت پایه = 1500 ( مقطوع )
قیمت فروش فوری = 1550
در تهران میتونم تحویل حضوری بدم و برای دوستان شهرستانی هم پست میشه
مهلت تست هم 48 ساعت

Last edited:

Pourshafie

Registered User
لایک‌ها
126
سلام.هدفون بسیار خوب و نایابی در ایران هست.با توجه به امپدانس پایین ۳۸ اهمی که داره،با پلیرهای پرتابل یا کارت صدای اکسترنال هم درایو میشه؟

rave-87

Registered User
لایک‌ها
50
با سلام
قصد فروش یکی از حرفه ای ترین هدفون های دنیا رو دارم (( Hifiman HE-500 )) که دوستان هدفون شناس بخوبی میدونن با یک شاهکار طرف هستن که برای اولین بار در اینترنت داره فروخته میشه
این هدفون بجای درایو های معمولی از پلنرمگنت استفاده میکنه که یک سطح بالاتر از درایو های معمول هست
دلیل فروش هم اینه که یک هدفون AUDEZE LCD -2 خریدم
این هدفون از کانادا برای من خریداری شده
یکی از سایت های معروف فروش آنلاین مدل 400 رو که به مراتب از این مدل ارزون تر هست ( حدود 200 دلار ارزون تره در آمازون ) رو 2300 برای فروش گزاشته ( مدل 500 رو موجود نداره )
در سایت آمازون هم با توجه به رای کاربران شاید بشه گفت بالاترین امتیاز رو تونسته کسب کنه ( 4.6 از 5 ) با رای حدود 90 کاربر
و در Head-fi.org هم که سرچ بفرمایید میبینید که از محبوبترین هدفون های ممکن هست و بیش از 1100 صفحه تاپیکش هست !!!
این مدل با کیف عرضه شده ( نه جعبه مقوایی ) که اونم تقدیم میشه
همراه هدفون دو عدد پد پارچه ای اصل خود hifiman هم تقدیم میشه ( مال خودش چرمی هست )
از مشخصاتش پاسخ فرکانسی بی نظیرش 15hz-50khz هست
هدفون بسیار بسیار کم کارکرد هست و هنوز burn نشده
فقط یک ایرادی که داره مقداری از رنگ چرم هدبندش رفته که البته باید دقت کنید تا متوجه بشید و مشکلی اصلا نداره
می تونید با یک آمپ معمولی هم درایو اش کنید ولی اگر آمپ لامپی داشته باشید صدای واقعیش رو میشنوید
قیمت =برای خود من بیش از 800 دلار دراومده ( 700 دلار+ 12% مالیات + هزینه حمل و نقل )
قیمت پایه = 1850
قیمت فروش فوری = 2000
در تهران میتونم تحویل حضوری بدم و برای دوستان شهرستانی هم پست میشه
مهلت تست هم 48 ساعت

سلام
من 5 یا 6 هفته ایی می شه که T1 گرفتم. احساس می کنم سبک صداش اونقدر برای من ایده آل نیست (شایدم چون هنوز دک/آمپ رو آپگرید نکردم این رو می گم). شما تمایلی به این دارید که مثلاً یک هفته هدفونها رو عوض کنیم، بعد اگر هر دو طرف راضی بودیم، معاوضه کنیم؟ منطقاً یک اختلاف هزینه ایی هم توافق می کنیم در نهایت.

یک سوال دیگه داشتم، شما lcd2 دارید یا lcd2.2 یا lcd2fazor ؟ سبک صدای اون در مقابل he-500 رو چطور می بینید؟

rave-87

Registered User
لایک‌ها
50
سلام.هدفون بسیار خوب و نایابی در ایران هست.با توجه به امپدانس پایین ۳۸ اهمی که داره،با پلیرهای پرتابل یا کارت صدای اکسترنال هم درایو میشه؟

حساسیت پایینی داره و برای همین لااقل از T1 و hd800 به صورت معنادار تری سخت تر درایو می شه.

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
سلام دوست عزیز
بله درایو که میشه اما مطمئنا اگر با آمپ خوب درایو شه صدایی که میشنوید فوق العاده تاثیرگذار تر و بهتر خواهد بود ... کلا من هدفون های حرفه ای زیاد داشتم ولی این هدفون واقعا متفاوت بود شاید فقط همین lcd2 که دارم ازش بهتر باشه
ولی اگر بتونید یک آمپ هم کنارش استفاده کنید تاثیرش زیاد خواهد بود ( مثل همه هدفون های رده بالای دنیا )

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
سلام
من 5 یا 6 هفته ایی می شه که T1 گرفتم. احساس می کنم سبک صداش اونقدر برای من ایده آل نیست (شایدم چون هنوز دک/آمپ رو آپگرید نکردم این رو می گم). شما تمایلی به این دارید که مثلاً یک هفته هدفونها رو عوض کنیم، بعد اگر هر دو طرف راضی بودیم، معاوضه کنیم؟ منطقاً یک اختلاف هزینه ایی هم توافق می کنیم در نهایت.

یک سوال دیگه داشتم، شما lcd2 دارید یا lcd2.2 یا lcd2fazor ؟ سبک صدای اون در مقابل he-500 رو چطور می بینید؟
ممنون از دوست عزیزم که یکی از حرفه ای ترین کاربر هایی هستن که بنده دیدم و از کمک هاشون خیلی استفاده کردم

در مورد lcd 2 من یک مکاتبه اول با شرکت audeze داشتم که در مورد خرید سری fazor یا بدون fazor پرسیده بودم که این پاسخ رو دادن ...البته قسمتی از ایمیل رو میزارم ولی تاکید شده بود به هیچ عنوان این ایمیل public نشه ( چون شما برای بنده دوست عزیزی هستید سعی کردم اطلاعات محدود خودم رو قرار بدم )
we have been told that the older models have better bass and there are a lot of people out there that prefer the sound of the model without Fazors better. Let us know if you have any more questions. Thank you

Kind Regards

سری با fazor بیس کمتری دارن و تیزی صدا هم کاملا گرفته شده ( البته بعضی ها این رو ترجیح میدن )
من خودم بیس بیشتر و قویتر برام مهم بود برای همین آخرین سری ساخت بدون fazor رو گرفتم بعد از مشاوره با بخش ساپورت auzede

ببینید lcd2 میشه گفت 10% تا %15 از hifiman he500 بهتره و lcd 3 هم همین مقدار بهتر از lcd 2 ( چون برادرم lcd 3 داره )
ولی بحث قیمت هم خیلی مهمه he500 به قیمت بینظیره دلیل محبوبیت و استقبالی که ازش در خیلی از سایت های معتبر و کاربرهای حرفه ای هم شده همینه از اونور lcd 2 بسیار سخت تر درایو میشه
شاید تنها دلیل قیمت بسیار معقول تر و پایین تر he500 اینه که چوب درش بکار نرفته وگرنه میشه گفت به نوعی به نهایت چیزی که انتظارش رو دارید رسیده
الان lcd2 رو ایران آوردن با قیمت 5 میلیون که با توجه به اینکه بیش از 5 میلیون هم باید هزینه آمپ + dac + USB POWER ISOLATOR هم بشه ( حداقل ها رو گفتم ) برای بعضی ها ممکن منطقی نباشه این هزینه برای 10% تا 15% کیفیت بالاتر

ولی کلا پلنرمگنت ها یک کلاس بالاتر قرار میگیرن شک نکنید شاید فقط hd800 استثنا باشه که اونم کاربریش متفاوت هست
در مورد t1 هم خوب یکی از بهترین هاست ولی گوشی های تربیت شده و حرفه ای مثل شما شاید باهاش مشکل پیدا میکنن چون بیرداینامیک ها صدای تیزی دارن که به مرور بعد burn شدن کم میشه ولی بازم از بین نمیره این بحث از dt770 بوده تا t1 که به سلیقه کاربر بر میگرده و سبکی که گوش میده ( مثل برای metal و hard rock عالی هست )
حالا شما نهایت قیمت خودتون رو بفرمایید ببینیم بهم نزدیکه یا خیر ... چون منم اخیرا یک grado rs2e و b&w p7 هم گرفتم بودجم کم شده

Last edited:

rave-87

Registered User
لایک‌ها
50
ممنون از دوست عزیزم که یکی از حرفه ای ترین کاربر هایی هستن که بنده دیدم و از کمک هاشون خیلی استفاده کردم

در مورد lcd 2 من یک مکاتبه اول با شرکت audeze داشتم که در مورد خرید سری fazor یا بدون fazor پرسیده بودم که این پاسخ رو دادن ...البته قسمتی از ایمیل رو میزارم ولی تاکید شده بود به هیچ عنوان این ایمیل public نشه ( چون شما برای بنده دوست عزیزی هستید سعی کردم اطلاعات محدود خودم رو قرار بدم )
we have been told that the older models have better bass and there are a lot of people out there that prefer the sound of the model without Fazors better. Let us know if you have any more questions. Thank you

Kind Regards

سری با fazor بیس کمتری دارن و تیزی صدا هم کاملا گرفته شده ( البته بعضی ها این رو ترجیح میدن )
من خودم بیس بیشتر و قویتر برام مهم بود برای همین آخرین سری ساخت بدون fazor رو گرفتم بعد از مشاوره با بخش ساپورت auzede

ببینید lcd2 میشه گفت 10% تا %15 از hifiman he500 بهتره و lcd 3 هم همین مقدار بهتر از lcd 2 ( چون برادرم lcd 3 داره )
ولی بحث قیمت هم خیلی مهمه he500 به قیمت بینظیره دلیل محبوبیت و استقبالی که ازش در خیلی از سایت های معتبر و کاربرهای حرفه ای هم شده همینه از اونور lcd 2 بسیار سخت تر درایو میشه
شاید تنها دلیل قیمت بسیار معقول تر و پایین تر he500 اینه که چوب درش بکار نرفته وگرنه میشه گفت به نوعی به نهایت چیزی که انتظارش رو دارید رسیده
الان lcd2 رو ایران آوردن با قیمت 5 میلیون که با توجه به اینکه بیش از 5 میلیون هم باید هزینه آمپ + dac + USB POWER ISOLATOR هم بشه ( حداقل ها رو گفتم ) برای بعضی ها ممکن منطقی نباشه این هزینه برای 10% تا 15% کیفیت بالاتر

ولی کلا پلنرمگنت ها یک کلاس بالاتر قرار میگیرن شک نکنید شاید فقط hd800 استثنا باشه که اونم کاربریش متفاوت هست
در مورد t1 هم خوب یکی از بهترین هاست ولی گوشی های تربیت شده و حرفه ای مثل شما شاید باهاش مشکل پیدا میکنن چون بیرداینامیک ها صدای تیزی دارن که به مرور بعد burn شدن کم میشه ولی بازم از بین نمیره این بحث از dt770 بوده تا t1 که به سلیقه کاربر بر میگرده و سبکی که گوش میده ( مثل برای metal و hard rock عالی هست )
حالا شما نهایت قیمت خودتون رو بفرمایید ببینیم بهم نزدیکه یا خیر ... چون منم اخیرا یک grado rs2e و b&w p7 هم گرفتم بودجم کم شده
پس فکر کنم شما lcd2.2 گرفتید. بسیار عالی.

راستیتش ایده آل نبودن t1 برای من شاید فعلاً عدم عادت کردن به صدای اون، نبودن دک/آمپ باشه. ولی یک دلیل محتمل تر، می تونه این باشه که چون من بیشتر راک/متال گوش می دم و کیفیت ضبط و مستر این آهنگ ها معمولاً با ایده آل فاصله زیادی داره، احتمال می دم که t1 این ایرادات رو خیلی بیشتر از اون چیزی که باید نشون می ده. به صورت خلاصه تر، می تونم بگم که سبک صدای t1 برای من بهینه نیست. البته از hd800 برای من خیلی بهتر بود، ولی باز هم اونقدر به دلم ننشست. حالا قراره آمپ بایاندور رو لااقل برای جایگزینی با آمپ فعلیم تست کنم. ببینم اون چه تأثیری میزاره.
من بعد از سرچ بسیار، هدفون های ایده آلم رو he6 و همین t1 می دونم. از اونجایی که he6 خریدش برام غیر ممکن بود، به سمت t1 رفتم و اون رو گرفتم. الأنم در وهله اول دنبال تست he500 هستم که اگر سبک صداش مناسب تر بود برام، برم سراغش. حالا پیام خصوصی می دم خدمتت.

Pourshafie

Registered User
لایک‌ها
126
من خیلی در مورد این هدفونهای های اند،نقد خوندم.جالب اینه که اکثریت صدای he500 رو نسبت به he6 بهتر میدونستن و مدل he6 یه جورایی به سمت صدای t1 و رو به شفاف میره.
اکثر نقدها مدل he500 رو بهترین هدفون در رنج قیمتی پایین میدونن.
من اگه یه هدفون دیگه بخرم،شبها رو باید توی پارک بخوابم وگرنه چشمم دنبال he500 بود.

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
من خیلی در مورد این هدفونهای های اند،نقد خوندم.جالب اینه که اکثریت صدای he500 رو نسبت به he6 بهتر میدونستن و مدل he6 یه جورایی به سمت صدای t1 و رو به شفاف میره.
اکثر نقدها مدل he500 رو بهترین هدفون در رنج قیمتی پایین میدونن.
من اگه یه هدفون دیگه بخرم،شبها رو باید توی پارک بخوابم وگرنه چشمم دنبال he500 بود.
قابلتون رو نداره دوست عزیز
بله واقعا توی رنج قیمتی خودش بین high end سری ها جرو بهترین هاست
فکر کنم فروش نره من هم خوشحال تر باشم واقعا حیفم میاد

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
دوستان بجر این یک m50 اصل هم برای فروش گزاشتم اون رو هم ببینید

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
دوستان قیمت رو برای آخرین بار کاهش دادم

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
بازم تخفیف به مناسبت بلک فرآیدی زدم

CPU123

Registered User
لایک‌ها
966
پلانر مگنتيك هست ؟
چه دك و امپي براش مناسب هست ؟
احتمالا زياد كاركرده كه ساييدگي زيادي داره .
صداش سرده يا گرم ؟
قيمت اخرش رو بفرستيد .

Pourshafie

Registered User
لایک‌ها
126
من از آقای dooste.man83 قبلا کالای cowon j3 خریدم.ایشون به حدی در نگهداری از وسایلشون حساس هستن و صداقت دارن که کوچکترین مسایل جزیی رو هم که اکثریت افراد کتمان میکنن،بازگو میکنه.حتی در خرید قبلی به ایرادی اشاره کرده بود که من اصلا باهاش برخورد نکردم.اگر ایشون میگن کم کارکرده،من چشم بسته قبول میکنم.حیف که شرایط خریدشو ندارم وگرنه مورد اکازیونی هست.بهترین هدفون پلانار مگنت دنیا در رنج قیمتی متوسط به پایین.

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
من از آقای dooste.man83 قبلا کالای cowon j3 خریدم.ایشون به حدی در نگهداری از وسایلشون حساس هستن و صداقت دارن که کوچکترین مسایل جزیی رو هم که اکثریت افراد کتمان میکنن،بازگو میکنه.حتی در خرید قبلی به ایرادی اشاره کرده بود که من اصلا باهاش برخورد نکردم.اگر ایشون میگن کم کارکرده،من چشم بسته قبول میکنم.حیف که شرایط خریدشو ندارم وگرنه مورد اکازیونی هست.بهترین هدفون پلانار مگنت دنیا در رنج قیمتی متوسط به پایین.
جا داره از دوست عزیزم تشکر کنم که این همه به بنده لطف دارن
خدا رو شکر تا حالا جنس هایی که فروختم خریدار ها 100% راضی بودن و اگر کسی کوچکترین نارضایتی داشته باشه بدون حرف جنس رو پس میگیرم و پول رو براشون برمیگردونم ( البته دیگه بی دلیل و بهانه نباشه ) چون انسانیت و شرف انسان با هیچ پولی قابل مقایسه نیست

Last edited:

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
پلانر مگنتيك هست ؟
چه دك و امپي براش مناسب هست ؟
احتمالا زياد كاركرده كه ساييدگي زيادي داره .
صداش سرده يا گرم ؟
قيمت اخرش رو بفرستيد .

اولا بنده عذر می خوام برای تاخیر در پاسخ گویی متاسفانه یکم این مدت سرم شلوغ بود

والا من خودم این رو با آمپ Hifiman -EF2A که آمپ ضعیفی هم هست گوش میکردم مشکلی نداشت
البته الان که AUDEZE LCD 2 دارم این هدفون با اینکه مثل HIFIMAN HE500 پلنر مگنت هست ولی یک هدفون همیشه گرسنه هست و نیاز به آمپ قوی داره تا صداش در بیاد ولی HIfiman he-500 واقعیت اصلا اینجوری نبود که این حسن خوبی محسوب میشه

صداش نسبتا گرم هست البته اینا بستگی به سلیقه شنونده و نوع موزیک و آمپ شما هم داره
کلا بنظرم دوستانی که عاشق موسیقی هستن مثل من کاملا با این هدفون آشنا هستن

قیمت هم باور کنید خوب دادم یعنی الان همین lcd-2 من رو اینجا آورده بودن 5 میلیون قیمت خورده بود ولی با این هدفون hefiman he500 شاید تفاوت فاحشی در این حد واقعا نداشت
قیمت رو نصف قیمت که از اونور می خواست بیاد گزاشتم
ممنون

Last edited:

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
در ضمن دوستان به قیمت صعودی دلار هم توجه کنن که قیمت این هدفون اگر از اونور برای شما بیاد بدون هیچ هزینه ی جانبی 3 میلیون در میاد

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
دوستان قیمت رو یک تخفیف عالی دادم
بیش از 60 درصد تخفیف نسبت به نو اش

John Marston

Registered User
لایک‌ها
220
با سلام و عرض ادب خدمت شما

من خودم آدیوفیل نیستم.

واسه همین عذر میخوام اگه سوالام نوب هستن.

من میخواستم hd800 بگیرم بدون امپ و دک و صرفا با کارت صوتی zxr استفاده کنم.

منتها دوستان اهل فن منو از این کار بر حدر داشتن.

من تو هدفونا به دنبال 3 تا چیزم.

بیس خیلی خوب . نه کوبنده بلکه کامل

مید شفاف

تریبل کامل ولی نه تیس تیس که گوش خراش

ساند استیج عالی.

فقط و فقط به خاطر ساند استیج من کشیده شدم سمت hd800 که اونم 2 تا گفتمان بوجود اومد که منو تو شک انداخت. بهم هم گفته شد که ساند استیج فقط مربوط به هدفونه هم گفته شد که ساند استیج یه عامل مهمش امپ هست و hd800 خالی ساند استیج خودش رو نشون نمیده.

الان ممنون میشم اگه امکانش باشه و لطف کنین در مورد این موارد که عرض کردم تو هدفون خودتون یه توضیحی محبت کنین یا لینکی اگه باشه تا من به جواب سوالام برسم.

اگه رضایتم رو جلب کنه انشالله مزاحم میشم خدمتتون.

پیشاپیش بابت وقت گرانبهاتون سپاسگذارم

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
به دوست بسیار عزیزم جناب hesam_ که واقعا آشنایی با ایشون برای من افتخاری بود تقدیم شد
ممنون از همه دوستانی که تاپیک من رو دنبال کردن

بالا