برگزیده های پرشین تولز

فروش یک طرح بزرگ اینترنتی عملی شده به یک سرمایه گزار و علاقمند به تجارت الکترونیک

ali-boofaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
66
سلام خدمت سرمایه گزاران و علاقمندان به فضای مجازی
یک طرح بزرگ اینترنتی در سطح دنیا رو بومی سازی کردم و پس از ماهها تلاش انواع نسخه های لازمه مانند نسخه موبایل و بخش مدیریت و seo کامل به همراه توضیحات و آموزش های لازمه در اختیار دارم.
مایلم بخشی (مثلا 50%) یا همه این پروژه رو به فردی واگذار کنم که توان مالی داشته باشه و علاقمند باشه پشت این طرح رو با پول تقویت کنه تا موفق بشه.
من الان ماههاست هزینه برای تبلیغات و نویسنده های فعال سایت و بک لینکهای موثر و ... در حد توانم انجام دادم اما دیگه برای موفقیت نیاز هست که یک تاجر با مطالعه مدل بیزینسی ما و قبول ریسک ها و حساب و کتاب خودش ببینه آیا می خواد این طرح رو به طور کل یا درصدی حمایت کنه و بخره یا خیر.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر یک رزومه از خودتون برای من ارسال کنید تا آدرس سایت و توضیحات لازمه رو ارائه بدم خدمتتون.

ali-boofaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
66
افرادی که تماس میگیرند از خودشون رزومه ای بدهند و حتما مهمترین سوابق فعالیت های قبلی اینترنتیشون رو بگن.
سرمایه گذاری هایی که قبلا کردن و شکست هایی که خوردن یا موفقیت هاشون. (خیلی مختصر)
افرادی که احساس کنم در این طرح موفق نخواهد شد یا فقط هدفشون آمار گرفتن باشه اطلاعاتی دریافت نخواهند کرد.

6life

Registered User
لایک‌ها
200
موفق باشيد جناب

بالا