فروش 2 عدد دستگاه استراق سمع مدل BMW

شروع موضوع توسط shobadebaz ‏12 می 2012 در انجمن بازارچه عمومی و متفرقه

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. shobadebaz

shobadebaz کاربر تازه وارد

من دو عدد دستگاه شنود يا همان استراق سمع با مارك BMW دارم . اين دستگاه با قيمت هاي بالايي ديدم در اينترنت عرضه ميشه من شخصي آوردم فروشنده هم نيستم گفتم شايد برخي دوستان نياز داشته باشند . خود يكي دارم استفاده ميكنم راضي هستم .
    مصارف مختلفي داره :
    - مثلا نياز هست صداي جايي رو از دور بشنويد
    - يا نياز هست صداي محل كار خود يا منزل خودتان را داشته باشيد

خلاصه مصارف مختلفي داره . دستگاه ها نو و آكبند هستند . از قابليت هاي جالب اين دستگاه ميشه به اين اشاره كرد كه فقط نياز به يك سيم كارت دارد . كافي است سيم كارت را داخل دستگاه قرار دهيد و به سيم كارت زنگ بزنيد . شما بطور نامحدود صداي آن مكان ر با كيفيت بسيار بالا داريد .

اگر كمي جستجو كنيد خواهيد ديد اين دستگاه جالب رو با قيمت هاي نجومي يا بالاي 100 هزار تومان براي فروش تو اينترنت گذاشتند .

قيمت فروش من 80 هزار تومان هست . فقط دو عدد دارم

عكس از خود پكيج دستگاه هم پيوست اين پست قرار دادم

براي توضيحات بيشتر من اطلاعات جمع آوري شده در اينترنت رو قرار ميدهم خودتان مطالعه كنيد :

ویژگی های میکروفون سیم کارتی GSM یا ‌BMW بی ام وی : این دستگاه یک سیستم مخصوص است که برای صداهای اطراف یا تنظیم سرویس های تلفن همراه به طور منظم طراحی شده است. این دستگاه یک طراحی بی نظیر،قالب کوچک و ساختار محکم و تکنولوژی پیشرفته را تحت یک فرم فشرده و همچنین میکروفن حساس کوچکی که می تواند صداهای اطراف را ضبط کند، شامل می شود. زمانی که شما ، شماره سیم کارت که در داخل دستگاه قرار دادید را شماره گیری کنید سیستم خود به خود وصل شده و شروع به ارسال صدا به صورت نامحدود از نظر زمانی ارسال می نماید. باتری داخلی آن می تواند۱۰ ساعت کار کند، با باتری خارجی۱۴ساعت می توانید کار کنید.این دستگاه یک ابزار تجسس پنهانی است که برای همه کاربرد دارد.

طرز کار:
    یک سیم کارت در آن قرار می دهید، آن را در جای مناسبی جا سازی می کنید و بعد در هر زمان که مایل به شنیدن صدای محل مورد نظر هستید با شماره سیم کارت خود تماس می گیرید، پس از شنیدن چند بوق دستگاه بطور اتوماتیک راه اندازی شده و بدون آنکه صدا و یا حتی نوری از خود تولید کند تمامی صداهای محیط را تا فاصله 50 متری به طور کاملاً شفاف در اختیار شما قرار می دهد.
    چیزی که این دستگاه را از همه دستگاههای مشابه متمایز می کند این است که این دستگاه فقط در هنگام برقراری تماس شروع به کار کرده و به انتقال صدا می پردازد و به همین دلیل دستگاههای ردیاب امواج الکترو مغناطیسی قادر به تشخیص وجود آن نیستند زیرا دستگاه هنگامی که در حال انتقال صدا نیست کاملاً خاموش بوده و هیچ سیگنالی از خود تولید نمی کند. این دستگاه بر خلاف میکروفون های معمولی نسبت به صداهای بم حساس نبوده و با استفاده از یک فیلترینگ هوشمند طوری ساخته شده است

فایل های ضمیمه:

• IMG_0286.jpg
      IMG_0286.jpg
      اندازه فایل:
      71.4 KB
      نمایش ها:
      342
  2. alireza_ssp

alireza_ssp Registered User

3. mgsm

mgsm Registered User

سلام
    دستگاه مهلت تست داره؟
    بنده خریدارم فقط
    با توجه به امتیاز بازارچه..امکان واریز بعد از ارسال هست؟
  4. Moskapa

Moskapa Registered User

هر کی زنگ بزنه وصل میشه؟ ناجوره که
  5. shobadebaz

من تهران هستم . دوست خوبم در مورد قيمت خودت يه جستجو كن وجداني

والا من تو بازارچه فروشنده نيستم اگر نگاه كني . شخصي تاحالا يكي دو قلم كالا فروختم يا خريدم آمارم رو ببيني متوجه ميشي همان يكي دو قلم كار ناراضي نداشتم
    مهلت تست هم ميدم اگر مورد داشت مرجوع كنيد اما پرداخت بعد از تحويل براي كاربر تازه خير اگر قديمي باشد موردي نداره .

نه ديگه نشد عزيز . شما بايد يك سيم كارتي داخلش بگذاري كه شمارش رو به كسي ندي مخصوص اينكار باشه
    مثلا من براي خودمو يه سيم كارت هديه ايرانسل داشتم انداختم دستگاه رو زير ميز شركت گذاشتم . صداي اونجا رو كامل دارم
  6. M.fazel

M.fazel Registered User

یکیشونو من میخامو. 60 راه داره عزیز؟
  7. kollack

kollack Registered User

بعد بایید زنگ بزدی به شماره ای که تو دستگاه شنود هست =خوب هزینه داره دیگه مخابرات ورشکستمون میکنه پول تلفنی که به دستگاه شنود زنگ میزنیم خدا تومن میشه؟
  8. FireBlade

FireBlade Registered User

من60 خریدارم
  9. sinasmoky

sinasmoky Registered User

هر دوش رو خریدارم
  10. shobadebaz

دستگاه ها فروخته شد
    Last edited: ‏17 می 2012
  11. autotoolshop

autotoolshop کاربر تازه وارد